10 Kafshe qe Kerkuan Ndihmen e Njerezve • Fakte Interesante

23 Pri 2021
196 595 Shikime

Telashet mund t`ju ndodhin kafshëve në tokë, në ujë apo edhe në qiell dhe shpesh ato vijnë tek njerëzit për të kërkuar ndihmë duke treguar shumë besim ndaj nesh. Shikojeni këtë video deri në fund dhe ju do të mahniteni.
Subscribe -@Fakte Interesante
Instagram - instagram.com/fakteinteresante.tv/
Facebook - facebook.com/FakteInteresante.tv

Komente
 • Ju bekoft zoti ishalla

  Beqo PlakaBeqo Plaka23 orë më parë
 • Kjo është bota mjerr ata persona që ju bëjnë keq kafshëve,. Lum ato shtete që kanë vënë njërës për mbrojtjen e kafshëve sepse ku i dihet numri sa do gordhnin

  Shpetim MuciShpetim Muci2 ditë më parë
 • Ne Bot ka njerze te mir dhe te keqinje

  Orkidea puljaOrkidea pulja3 ditë më parë
 • Emocionuese, Shpiti që dhemb, është mirënjohës kur shërohet.

  RESPECT FOR ALBANIARESPECT FOR ALBANIA3 ditë më parë
 • King je

  Aleo GamingAleo Gaming4 ditë më parë
 • Js2u6w21323327364737375757575

  Vangjaa BuziiVangjaa Buzii7 ditë më parë
 • Ne Shqiptaret jemi shum bamirsa si per Kafsh ashtu edhe per Njerez. Gjyshi im qe prej kam qen i vogel me ka mesuar nje gje, tmujsh me ba mir bone mo mos tmujsh me ba mir bile keq mos i bo askuj. Tani gjyshi ka shkuar tek Zoti po fjalet akoma i kan mbetur gjall dhe i kom treguar dhe femive te mi keto fjal. 🇦🇱🇽🇰👐

  ILLYRIA88ILLYRIA887 ditë më parë
 • ......

  Qani HuqiQani Huqi8 ditë më parë
 • O gazetar nuk vdes ketri po ngordh nuk perdoret fjala vdes per kafshet 🤔🤔

  Ylli YlliYlli Ylli8 ditë më parë
 • Te gjith ne e kemi fajin per keto kafshët nga plastika e qe gjuajm kafshët e dini ju se edhe ato kanë zemr po sikur të ishim ne ne vendin e tyre si do ndiheshim , ne gjuajm kafshët me plumba/gura po edhe ato ndjejn dhembje😢

  myangeltaynamyangeltayna8 ditë më parë
 • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem .....

  Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭

  Fredi XhixhoFredi Xhixho9 ditë më parë
 • Mua sme lejojn po shtepin pyll do e beja

  eni isakajeni isakaj10 ditë më parë
 • Paraja nuk vlen me jetët e kafshëve 🥰🥰

  Luis CarriLuis Carri10 ditë më parë
 • The best video

  AlbaniaAlbania11 ditë më parë
 • Dhe mua më erdhi një maçok dhe e ushqeva dhe nuk më ndahet më

  Ismail NeliIsmail Neli12 ditë më parë
 • Ne note disa njerezte mire por dhe te mire

  Roland GjoniRoland Gjoni13 ditë më parë
 • E mrekullueshme

  NeYon LaskaNeYon Laska14 ditë më parë
 • Eshte shume bukur kur ndihmon kafshet

  Rremzi TaksiRremzi Taksi15 ditë më parë
 • Sa e bukur me pelqen

  North AlbaniaNorth Albania15 ditë më parë
 • 😓sa keq për ato kafshë të gjora

  Sena HoxhaSena Hoxha15 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ....

   Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • 🙏✌️

  Jim JimiJim Jimi17 ditë më parë
 • Sa gjunah🙏🙏

  Abdurrahman PergjegjiAbdurrahman Pergjegji18 ditë më parë
 • 00l⛎⌛

  Sadik CenaSadik Cena18 ditë më parë
 • Vertet 🐙oktapodi mund te njohe njerzit siq thote ky? Prsh🦧 ilir meten sali berishen🦏 e lulin 🐷do ti njohe ai patjeter!!😅😅😅

  juventus italyjuventus italy18 ditë më parë
 • Aman na bej edhe njehere video me qen se jam i fiksuar mbas tyre

  patrik kinezipatrik kinezi18 ditë më parë
 • I rujt zoti kto lloj njerzish por edhe zot te shef po te besh mire vashdoni keshtu 😇😇😇

  Klotilda ShtembariKlotilda Shtembari18 ditë më parë
 • Sa keq më vjen kur shoh këto gjëra!

  Kristaq NushiKristaq Nushi18 ditë më parë
 • Kjo është vidjo ja me e bukur juaj

  Albjeno MarraAlbjeno Marra19 ditë më parë
 • Elhamdulilah o Zot qe kemi njerz me ndergjegje. Allahu ju shperbleft

  AFRONA REXHAAFRONA REXHA19 ditë më parë
  • Po

   aa16 ditë më parë
  • Bravo keshtu duhet ju lunt 😇😇😇👍👍 zoti shprebleft ❤❤❤❤❤

   aa16 ditë më parë
 • Je 11111111 vec vazhdo bravo

  Ges MirditaGes Mirdita20 ditë më parë
 • 🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅

  19 9819 9820 ditë më parë
 • Shembuj solidarizimi per kafshet! E ç'mundet te themi per njerezit?! Bravo👏👏👏🤲

  Greta BoduriGreta Boduri20 ditë më parë
 • ❤❤👍👍💖👍👍

  XHELADINI XheladiniXHELADINI Xheladini21 ditë më parë
 • A mudesh te shash serbin pa e ba ata piiiip

  Drilon LumaDrilon Luma21 ditë më parë
 • 😭😭

  Eduart IshaEduart Isha21 ditë më parë
 • Si nuk ngordhi si leopardi qe i kishte ngecur koka te ajo si tenxhere,si merte frym???

  EL CALL OF DUTYEL CALL OF DUTY21 ditë më parë
 • Shume video e bukur❤

  Erisa LukaErisa Luka21 ditë më parë
 • 😍😍😍🔥🔥🔥

  This-is-KobiThis-is-Kobi21 ditë më parë
 • Kjo eshte videoja me e mrekullueshme

  Geus NdojGeus Ndoj21 ditë më parë
 • Bukur, shumë!

  Isuf TufaIsuf Tufa21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • Une ene shoket e mi isim tu luait deri sa degjouam nie zog te vogel ne dighuam zerin e sogut ene iste ke ni pem ene e ulem shiqir siberdem ne se pam ni maqe si iste nalt ene iste gati tou soulmouar per fat te keq zogu vdiq kur ni maqe kiste hur ke stepia jon pa e par per kio iste verpra ma engelore qe kishim ber

  Mario VeshiMario Veshi21 ditë më parë
 • Edhe une kam shpetim nji mace se ishte duke ngordhur per buk i dhashë te haj tani jeton me mu qe 2_3 vjet

  alban kuksialban kuksi21 ditë më parë
 • As 1 sekond se kom shty videon ❤️

  Edonis LushiEdonis Lushi21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • Keto me kenaqin

  Enrik RushanEnrik Rushan21 ditë më parë
 • Ne bote ka njereze te keqinj po ekzistojne edhe ata qe bejne mire😇😍

  Gjulia XhajiGjulia Xhaji21 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

   Albania SmileAlbania Smile9 ditë më parë
  • Ke te drejte por ne kete bote Ka njerez te mire

   DELİBAL AniblaDELİBAL Anibla12 ditë më parë
  • ,xzx@EK10HD

   Xhemile MuratiXhemile Murati17 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • Ju lumt djema bravo

  rigels mikelanxhelorigels mikelanxhelo21 ditë më parë
 • Kjo eshte videoja me e bukur qe kam pare nga ju♥

  xhuljo selimixhuljo selimi21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • ndersa ne jemi qeniet me te pashpirte

  Flori DedejFlori Dedej21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • Te lumte per keto video qe i hedh

  Endrit MhilliEndrit Mhilli21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • Prz na bere per te qar

  FIRE☆777FIRE☆77721 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • King je💖

  Dil GjokaDil Gjoka21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • kashet jan qeniet me fisnike ne toke

  Flori DedejFlori Dedej21 ditë më parë
 • bravo nish 👍

  GaniGani21 ditë më parë
  • @EK10HD do ta bej ma ben edhe ti mua e prek foton edhe ma ban

   GaniGani20 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • BRAVO ❤🇦🇱⚡

  Orges abdulliOrges abdulli21 ditë më parë
  • @EK10HD TA KAM BO EDHE ZILEN E KAM AKTIVIZU

   Orges abdulliOrges abdulli21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • 1

  Leon KrasniqiLeon Krasniqi21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • 👍👍👍🤔🤔👍👍👍👍

  FF LorenoFF Loreno21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
 • 👍👍👍🔥🔥

  THE BLOODY ALBOZTHE BLOODY ALBOZ21 ditë më parë
  • TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

   EK10HDEK10HD21 ditë më parë
ALworld