24 ORE ME NEVE, na shkoj dita teper mbrapsht... *recet pizza, dhe ma shum !!!

21 Shk 2021
276 976 Shikime

#COUPLERN #ONIMA #RINORNJOMZA
Follow Zefi ne instagram per me shum:
instagram.com/zefi_gold?igshid=192wbqqoqvpq9
jeni ma tmirt faleminderit per supportin pergjdo dit !❤️❤️❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
 • A mundi ta beni 24 orë vetem te bleni

  Mejreme AhmetiMejreme Ahmeti6 orë më parë
 • A do behemi shoqe se je shum e mir moj goc si te ka linder zoti kaq te bukur

  Grisi SudaGrisi SudaDitë më parë
 • hahahahahaha 😙⛤🤗

  Ilir MujajIlir MujajDitë më parë
 • ❤❤❣

  Elta RahimiElta RahimiDitë më parë
 • judua shum juve💖💖

  Elta RahimiElta RahimiDitë më parë
 • Kerri po shkojka me pantollona te Njomzes😍🤩🥳

  Kanita ShabaniKanita Shabani4 ditë më parë
 • Shum te mire jeni 😄😄😄

  sherife kllokoqisherife kllokoqi4 ditë më parë
 • Shum te mire jeni 😄😄😄

  sherife kllokoqisherife kllokoqi4 ditë më parë
 • Pershentje jeni qifti me mi mir jeni youtuberat me te mir ❤❤❤❤ beni video te mrekullueshme ju ndjek gjithmon shpresoj qe te vazhdoni sa me mir me you tube ne ju duam shum ndoshta po ju lodhi me komete por ju dua shum jeni shum te mir I LOVE YOU ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Teo LukajTeo Lukaj4 ditë më parë
 • Mo te mir❤️❤️

  Lover ForeverLover Forever4 ditë më parë
 • Kush eshte Pizza:(

  Iran queenIran queen5 ditë më parë
 • Jeni një qift mi bukur gjithmom ju dua nga zemëra nga Albiona Love you juve ju dua gjithmon

  Klienti Numer666Klienti Numer6665 ditë më parë
 • samir podokesh😍😍😍⭐️⭐️⭐️

  Mira GllarevaMira Gllareva5 ditë më parë
 • Jeni shumë të mirë💚💙💜❤

  Vushe HajriziVushe Hajrizi6 ditë më parë
 • Jeni shumë të mirë💚💙💜❤️

  Olsa HasaniOlsa Hasani6 ditë më parë
 • O rinor qat plakin e korishës e hupi kotrollën e kam kusher i se jam i korishit.

  Agon RexhajAgon Rexhaj6 ditë më parë
 • Ju dua njomza dhe rinor

  Shqipet Tv 3Shqipet Tv 37 ditë më parë
 • 😍🤩😍😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍🥰

  Shqipet Tv 3Shqipet Tv 37 ditë më parë
 • Ensar RustemiEnsar Rustemi7 ditë më parë
 • Un e kam emrin Jeta po eshte emri i babit tim

  Agim PopajAgim Popaj7 ditë më parë
 • Kjo video ka qen shum e bukur masha dhe rrobat shum shum te bukura gjdo loj qe e beni ju un me motren e provoj ne shtepi ju dua fort ❤❤❤🌹🌹🌹😍😍😍💝💝💝

  Agim PopajAgim Popaj7 ditë më parë
 • Jeni qifti ma i mir e ma i bukur ne bot❤️❤️ ju dua

  Rajna DzhRajna Dzh7 ditë më parë
 • Ju dua me se shumti jeni qifti me i miriiiiìiiiiiii I LOVE YOU

  Dete qerkinaj KleçkaDete qerkinaj Kleçka7 ditë më parë
 • sa pore e ke ble o Renor

  Devleta MusliuDevleta Musliu8 ditë më parë
 • Ju dua shum

  Launora ShalaLaunora Shala8 ditë më parë
 • O na knqaqt zdi qa kishum ba pa ju❤❤❤ziti

  Jeton MalokuJeton Maloku8 ditë më parë
 • Videon e radhes bone hose tour

  Eroll NurediniEroll Nuredini8 ditë më parë
 • pershendjetje njomza dhe rinor ju per mua jeni me te miret ne jutube kam dashur te vi te ju vizitoj kur jeni kan ne gjakov sepse jam kan te pediatri ne gjakov ju dua shume😘😘😉😉💓💓🤩🤩😍😘

  Hatixhe HamitiHatixhe Hamiti8 ditë më parë
 • 💄👠💍💎☺💏👪💑👬👭👫

  Mirvete SmajliMirvete Smajli8 ditë më parë
 • Pse e keni vendos emrin e instagramit couple.rn

  Derka IlirjanDerka Ilirjan8 ditë më parë
 • Pizza gatuhet o loqko jo te gatshme se qasi pizze edhe ni thmi dy vjet maron

  fati shehufati shehu8 ditë më parë
 • Shaum resk kije o rinor se kshau pice nuk boin as namerikk 😂♥️

  kazizi nopekazizi nope9 ditë më parë
 • Jeni cifti me I i pelqyer ju shfaqni vetem pozitivitet jeni cifti me I bukur videot E juaja me pelqejne shum na pelqeni shum junduam shum duam sa me shum video nga ju shum faleminderit per pozitivitetin qe percillni ne publik ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🇽🇰🇽🇰

  YouTube VIDEOYouTube VIDEO9 ditë më parë
 • ❤❤🥰🥰🤲🤲

  Kaltrina BerishaKaltrina Berisha9 ditë më parë
 • 🤩🍓🥂🤱

  drita shaladrita shala9 ditë më parë
 • Jeni mete mirejt ju dua shume jeni qifti me imiri shpresoj qe te keni sa me shpejt 1 femije te shendoshe eti perngjaj edhe nenes edhe babit te vet ju dua shume me temiret🖤💜🧡💖💕💕

  Edis ErdaEdis Erda9 ditë më parë
 • Shumë bukur je vesh❤❤❤

  Ana FrokuAna Froku9 ditë më parë
 • 💋❤️

  Marissa MarissaMarissa Marissa9 ditë më parë
 • KUSH E DIN PSE E KAN RN NFUND

  Adnan FetahuAdnan Fetahu9 ditë më parë
 • Qift më i mir në botë korkush nuk o si ju dikush ka qef mju pa të lumtur por ata qe ju thojn negative ju jeni pozitive kështu vazhdoni jeni qift i lumtur🤩😘

  Halide MahallaHalide Mahalla9 ditë më parë
 • ishalla edhe femijen java ban sikur juve te mir jeni te mrekullueshme juve ju dua deri ne fund te botes 😇😇😇😇😍😍

  Lule mahallaLule mahalla9 ditë më parë
  • 🤩😘

   Halide MahallaHalide Mahalla9 ditë më parë
 • dhe flm lodheni veq per neve me video kurkush sish lodh per neve veq ju lodheni per neve jeni mat mirt qifti ma I bukur ne bot skum mujt mju shkru maheret ju dua te dyve I love you bye 👋💜💛💚

  Lule mahallaLule mahalla9 ditë më parë
  • Po valla bash po lodhen ju jeni qift i mir qe ju ekzistoni në botë

   Halide MahallaHalide Mahalla9 ditë më parë
 • amundesh me ba nje video me shku ne paris

  Lule mahallaLule mahalla9 ditë më parë
 • jenni shum te buker ju dua.Nga Lorenti:). Ja ha zemren dyve shum ju dua a mo ma shum Njomzen ju dua me shume se veten.tung tung Ju rujt Zoti.jeni te buker

  PUMBAPUMBA9 ditë më parë
 • Këtë comment mos menoni që po jav shkruj për mem ba shoutat po un këtë comment po jav shkruj pëlqimin tem te ju😊 O ju lutna shum shum ju lutna kurr mos gaboni mu hidheru me njani-tjetrin po u ndat ju edhe youtube ska me pas shkelqim se ju te dy e shkelqeni youtuben sa ma shum qe boni video aq ma shum e gzoni popullin jom qik edhe i kom 12 vjet un juve ju du sa familjen tem aq te mir qe jeni, nuk muna me pershkru sa shum ju du kto fjal jon tpavlera sa realiteti ky qift ishalla gjithmon do jet vetem me gezime e jo me hidherime ju dua kurr mos e harroni kta❤❤❤❤❤❤❤❤

  Agnesa DurakuAgnesa Duraku9 ditë më parë
 • Jeni cifti me i bukur 💖💖

  Rami DedjaRami Dedja9 ditë më parë
 • 💋💋😘❤❤

  Albion KovaqiAlbion Kovaqi9 ditë më parë
 • Njomza je goca ma e mira ne bot si ty e dua gruan

  Andi BeratAndi Berat9 ditë më parë
 • unë do tja bej nje keng rinorit: sol sol që zhbër rinori me zë te bukur dej te nori shum shpejt këtë djal kosovar do ta nje kejt bota mbar shum shpej ket djal kosovar do ta nje kejt bota mbar

  bardhyl krasniqibardhyl krasniqi10 ditë më parë
 • Oo zot jeni nje qift shum i bukur edhe shum i mire gjithashtu jeni te sinqert te sjellshem dhe ju dua shumm shummm ❤️❤️💜🧡🧡❣️❣️🍓🍓🍓💗💗

  Alea MaxhuniAlea Maxhuni10 ditë më parë
 • 😗😗😗

  avni maliqiavni maliqi10 ditë më parë
 • Ti dhe merri me swag e ban

  Alban SeksiAlban Seksi10 ditë më parë
 • 💖

  Eljesa RamaEljesa Rama10 ditë më parë
 • Plzzzzzzzzz boni video me bernin

  Bleron GashiBleron Gashi10 ditë më parë
 • Ej o njomz ose rinor kur unkapet kush fitoi hahahahahah😂😂😍🤩😘🤩😘😍😘😜😍🤩😍🤩😘😍😘😘edhe 💯 vite bashk ishalla

  Ardit DedaArdit Deda10 ditë më parë
 • Qifti ma i mir

  Erjona IbrahimajErjona Ibrahimaj10 ditë më parë
 • 💏

  Erza LutaErza Luta10 ditë më parë
 • Ju dua shumë veq vashdoni kshtu 💖

  Erza LutaErza Luta10 ditë më parë
 • A e keni lan Yotuben a

  Hanife TafajHanife Tafaj10 ditë më parë
 • Rinor Njomza jeni shum te mir ju lutem vazhdoni keshtu jeni jotubtaret me te mir 😍😘😚😙

  Bajraliu BlerimBajraliu Blerim10 ditë më parë
 • 🌹🌹❤️❤️

  I'ts meI'ts me10 ditë më parë
 • Sa qift i bukur edhe shum faleminderit per mundimin qe e boni per viodeo te mira dhe qesharake🦋I❤️Y

  Sara GashiSara Gashi11 ditë më parë
 • Veq reklama e pasni te gjith videon

  F. R.F. R.11 ditë më parë
 • Njomz mese engo rinorin une jam Klarisa luzha 7vjeqe jam nga kosova

  Mukadez LuzhaMukadez Luzha11 ditë më parë
 • Ju jeni mat mirt ne bot ishalla e bani ni fmi

  MERADIJE AlitiMERADIJE Aliti11 ditë më parë
 • Jeni qifti me I mir ne bot ju dua shummmmmmm

  Bleron BujupiBleron Bujupi11 ditë më parë
 • Ju duam shum vazhdoni kështu ju duam shum shum😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍☺☺

  Majlinda GashiMajlinda Gashi11 ditë më parë
 • Jeni qifti qe egzistoni

  Leta HaxhiajLeta Haxhiaj11 ditë më parë
 • Video 24 or sponsor ahahaahhahaahhahaaahahh

  Ardonit AsllaniArdonit Asllani11 ditë më parë
 • Jeni me te miret

  Drita UkperajDrita Ukperaj11 ditë më parë
 • Ardit. Se. NUK. Ban. Me. U. Paptue. Me. At. Kishit. Pse. Osht. Haram. A. Me. Kishin. E. 2

  Dilara MuaremiDilara Muaremi11 ditë më parë
 • ju dua shum cifti ma i miri ne bote. jeni yll sdi cka tju them me teper sepse ju dua shum shum

  Anisa VrellakuAnisa Vrellaku11 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Ajnisha BerishaAjnisha Berisha11 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤬🤬🤬🤬🇽🇰🇩🇪

  Loris DelijajLoris Delijaj11 ditë më parë
 • Njomz a na tregon qysh mujm me gjet qit kang qe e keni neper vloga plzzzz 💜💜💜💜

  Endrit VitijaEndrit Vitija11 ditë më parë
 • Oooo. Sa fort po dukesh oj njomz WOW💜💜

  Arian KurtiArian Kurti12 ditë më parë
 • Te mirt jeni ju

  Refki BytyqiRefki Bytyqi12 ditë më parë
 • Hej pse Speqintni ni video te re me hanger me Krejt ngjyra

  Luana HysenajLuana Hysenaj12 ditë më parë
 • Jeni më të mirët ju dua shum.Zoti ju dhasht shëndet, lumturi dhe dashuri. 🤩😍😘🥰

  ErdaErda12 ditë më parë
 • Thuj njomzes je dopsu shum

  TORNADO FansTORNADO Fans12 ditë më parë
 • njomza duket si trans pffff bullshit

  Festim KupaFestim Kupa12 ditë më parë
 • Myheritage dna test te dyt prevone dhe prandej kallxhona

  Official HasaniOfficial Hasani12 ditë më parë
 • Myheritage dna test te dyt prevone dhe prandej kallxhona

  Official HasaniOfficial Hasani12 ditë më parë
 • Myheritage dna test te dyt prevone dhe prandej kallxhona

  Official HasaniOfficial Hasani12 ditë më parë
 • Myheritage dna test te dyt prevone dhe prandej kallxhona

  Official HasaniOfficial Hasani12 ditë më parë
 • A jeni n kosov a🇽🇰❤️?

  Enis SelmaniEnis Selmani12 ditë më parë
 • Makina si pantallonat e njomzes 😂😂

  Ola OlaOla Ola12 ditë më parë
 • Shum të mir jeni çifti ma i bukur nbot

  Remzije JakupiRemzije Jakupi12 ditë më parë
 • Njomza rinor a na trekoni banesen e juve pliz

  Amra AsaniAmra Asani12 ditë më parë
 • Ju dua shum shum qollengje te mira bani ju ishalla qith mon shkoni kshtu ❤❤❤

  Hysen BekteshiHysen Bekteshi12 ditë më parë
 • njomza shum bukur u vesh

  Sumeja TabakuSumeja Tabaku12 ditë më parë
 • keri 1

  Sumeja TabakuSumeja Tabaku12 ditë më parë
 • Ju kqn hargjit moseley qitash nrrone strategjin se esht bo pak bored you no

  lavdim gashilavdim gashi12 ditë më parë
 • Rinor e njomza a po vini ne ditelindja e motres tem ne 6 qershor ne kosov

  Orik BerishaOrik Berisha12 ditë më parë
 • Zot o zot burrecat e grat e sodshit

  HuracanHuracan12 ditë më parë
 • Jeni nje qift i mir love you

  Gjafer HetemiGjafer Hetemi12 ditë më parë
 • Shum mir osh kjo video vashdoni ende keshtu ju dua shum ♥️♥️♥️♥️💕💕💕💕❤️❤️❤️❤️💗💗

  Couple ReCouple Re12 ditë më parë
 • Ma t mir ska vec me e prish ❤️💜🥰😍😘🧡🌈❄️😍🥰💋👄👩‍❤️‍👨🌺🌸🌼🌼🌞🌝🌛🌜🌹🌷💐🍂🍁🍄🎋🪴🎍🍀☘️🍃🌍🌏🌟🌟🔥💥🌈🔥🍏🍎🍑🥭🍅🍇🥝🍈❤️💜❣️🧡🖤💛🤍💚❣️💕💞💓💗💝💘💖🤎

  Vjosana SelaciVjosana Selaci12 ditë më parë
 • Bone ni vidjo hose tour plss

  Eroll NurediniEroll Nuredini12 ditë më parë
 • 8:42 ma kujtove at reklamen Kjo eshte Schauma ime. Shamponin hahhahaa. Locka 🤣🥰

  Mso DickaMso Dicka12 ditë më parë
ALworld