2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27 Mar 2021
5 626 549 Shikime

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente
 • 💥💥💥💥

  Shegushe KadiuShegushe Kadiu25 minuta më parë
 • Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

  Laureta BerishaLaureta Berisha4 orë më parë
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  bodoti qwiubodoti qwiu4 orë më parë
 • Super je nje ze te shkelqyeshem

  Anita RrugaAnita Rruga6 orë më parë
 • Kengetar shum I Mir bravo

  hedllo hellowhedllo hellow14 orë më parë
 • shiko me poshte

  Klea VeshiKlea Veshi15 orë më parë
  • zoti ju ruajt

   Klea VeshiKlea Veshi15 orë më parë
 • Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

  Fier JonFier Jon16 orë më parë
 • I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju arora20 orë më parë
 • 💋💋❤❤❤❤

  Fidan ColjajFidan Coljaj22 orë më parë
 • Kengtari me i dobt

  Valmir DalloshiValmir Dalloshi23 orë më parë
 • Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

  Arsim GashiArsim GashiDitë më parë
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  Emily AnEmily AnDitë më parë
 • my idol💜💜

  Valzim GashiValzim GashiDitë më parë
 • Sa e bukur kenga

  FF TOXICFF TOXICDitë më parë
 • Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

  DURO SDURO SDitë më parë
 • 1:47 😍😍

  B AB ADitë më parë
  • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

   Emily AnEmily AnDitë më parë
 • kingi i muzikes 👑👑👑

  ARTUR BUCIARTUR BUCIDitë më parë
  • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyDitë më parë
 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Laureta BerishaLaureta BerishaDitë më parë
 • Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

  suela bunjakusuela bunjakuDitë më parë
 • Ooose

  Mondi PalloshiMondi PalloshiDitë më parë
 • Super kengtar

  Merita LleshiMerita Lleshi2 ditë më parë
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*2 ditë më parë
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi Brahimaj2 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/lJO00m9md9CSa68 Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen Pikant2 ditë më parë
 • Sluskeo

  AA2 ditë më parë
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foig2 ditë më parë
 • Meda

  AA2 ditë më parë
 • alworld.info/plus/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  lyrics_K1DAlyrics_K1DA2 ditë më parë
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foig2 ditë më parë
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss3 ditë më parë
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi Hoxha3 ditë më parë
  • alworld.info/plus/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyrics_K1DAlyrics_K1DA2 ditë më parë
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi Fejza3 ditë më parë
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cuclla3 ditë më parë
  • alworld.info/plus/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyrics_K1DAlyrics_K1DA2 ditë më parë
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe Kaan3 ditë më parë
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt Murati3 ditë më parë
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni Xheni3 ditë më parë
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. I3 ditë më parë
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea Veshi3 ditë më parë
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana Haydey3 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit Eshja3 ditë më parë
 • Smyr

  Gashi NoarGashi Noar3 ditë më parë
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan Tufa3 ditë më parë
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda Kelmendi3 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela Kolli4 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana Bejaj4 ditë më parë
 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

  SHANMUGHA DASAN KannolySHANMUGHA DASAN Kannoly4 ditë më parë
 • Bravo ....

  Aurel PrecaAurel Preca4 ditë më parë
 • 🔥🌹🔥

  ami lami l4 ditë më parë
 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshs4 ditë më parë
 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

  Aurel PrecaAurel Preca4 ditë më parë
 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  hip hop Raphip hop Rap4 ditë më parë
  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

   minij hooiminij hooi4 ditë më parë
 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  DATSE OFFICIELDATSE OFFICIEL5 ditë më parë
 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

  Serdi DokuSerdi Doku5 ditë më parë
 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

  Bleona XhilajBleona Xhilaj5 ditë më parë
 • 0

  claire t.claire t.5 ditë më parë
 • 😍

  Arjeta R.Arjeta R.5 ditë më parë
 • My song

  teodor Bidateodor Bida5 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/ppu6sJmuftaurLc

  teodor Bidateodor Bida5 ditë më parë
 • 0 y qqll

  Suzana NeziriSuzana Neziri5 ditë më parë
 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

  PAULIN MEDHAPAULIN MEDHA5 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  JoannaJoanna5 ditë më parë
 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

  Reyhan KurisReyhan Kuris5 ditë më parë
 • Wow🦋💙💜

  lejla Hamitilejla Hamiti5 ditë më parë
 • Super kng

  Jurgen TrojerJurgen Trojer5 ditë më parë
 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  HSB MYLHSB MYL5 ditë më parë
  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

   HSB MYLHSB MYL5 ditë më parë
  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

   JoannaJoanna5 ditë më parë
 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

  ema elenaema elena5 ditë më parë
 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

  Afrim BugariAfrim Bugari5 ditë më parë
 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

  Driton SelmaniDriton Selmani5 ditë më parë
 • best ever

  kancelari ermalikancelari ermali5 ditë më parë
 • hallo

  Hucaj ElvinHucaj Elvin5 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  opzz xsinopzz xsin5 ditë më parë
 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

  Mateo KejsiMateo Kejsi6 ditë më parë
 • Je shum i mire

  Etleva MarkajEtleva Markaj6 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Bealdo DoskuBealdo Dosku6 ditë më parë
 • Kenga me e bukur

  Xhensilda MydiniXhensilda Mydini6 ditë më parë
  • Hahah

   Xhensilda MydiniXhensilda MydiniDitë më parë
  • almir6000000goet

   opzz xsinopzz xsin5 ditë më parë
 • Te lumt keng e mrekullueshme

  Leo HalilajLeo Halilaj6 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

  Lavdim LavdimLavdim Lavdim6 ditë më parë
 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

  So llSo ll6 ditë më parë
 • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

  Edmond BullariEdmond Bullari6 ditë më parë
 • Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

  N88 SvN88 Sv6 ditë më parë
 • I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

  The EagleThe Eagle6 ditë më parë
 • Oooo 2ton

  Arianit ImeriArianit Imeri6 ditë më parë
 • ❤❤❤🥰🥰🥰

  zeqie Zendelizeqie Zendeli6 ditë më parë
 • Wow sgum mir bravo

  VR VRVR VR6 ditë më parë
 • Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

  Sara DervishiSara Dervishi6 ditë më parë
 • Ky esht njish o lal

  Sara DervishiSara Dervishi6 ditë më parë
 • Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

  Adres EreAdres Ere6 ditë më parë
 • 👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

  Lona LLona L6 ditë më parë
 • almir6000000goet

  Suad BerajSuad Beraj6 ditë më parë
 • Nje artist I merituar

  Ermelinda DhembiErmelinda Dhembi6 ditë më parë
 • Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

  Geni TaciGeni Taci6 ditë më parë
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  bowen voowybowen voowy6 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  its_fjona 17its_fjona 177 ditë më parë
 • ♥♥♥♥♥♥love music

  its_fjona 17its_fjona 177 ditë më parë
 • Fejzbuku

  Amelia BreguAmelia Bregu7 ditë më parë
  • @Eleonora Miljković

   bowen voowybowen voowy6 ditë më parë
 • ❤❤❤😃😃😘❤

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini7 ditë më parë
 • Respekt per ty je kegtari ma imiri

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini7 ditë më parë
 • Sbon nona mo si ky

  Brava BravaBrava Brava7 ditë më parë
 • 2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

  Ermal AllaErmal Alla7 ditë më parë
 • Alina💕7

  Elmedin memetiElmedin memeti7 ditë më parë
 • Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  File KolaFile Kola7 ditë më parë
  • O

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide7 ditë më parë
 • Love muzika super

  Ani PlakuAni Plaku7 ditë më parë
ALworld