6 zyrtarë të LSI drejt prangave, Meta kërcënon SPAK se do mbledhë popullin nëse arrestohen

20 Shk 2021
61 036 Shikime

Komente
 • ORGANIZATA E DHUNSHME BANDITE E LSI.. KTA JAN FLLIQESIRAT ME TE KQIJA QE KA PAS DHE KA SHQIPERIA CE 30 VJET.. META DUHET TE ARRESTOHET DHE MONIKA POASHTU.. KSAJ RRADHE POPULLIN E KI KUNDER TEJE OO MILIONER PA FIJE SHKOLLE DHE DIJENIE.. NGA TE ERDHEN MILIONAT E EUROVE?? NGA QIELLI APO NGA KORUPSIONI I PASTER QE KA BE LSI PREJ KUR ESHT FORMUAR.. PARTI FAMILJARE ME DISA BANDIT QE ME CDO KUSHT DUAN TA NJOLLOSIN REFORMEN E DREJTSISE

  Bes BauBes Bau35 minuta më parë
 • Te gjith ne burg te ven hajdutet, meta me moniken bashkuan partin me lulin per te justifikuar floririn e vjedhur ,do zoti spak ti futi te gjith pa perjashtim

  iglixx iglixxiglixx iglixx7 orë më parë
 • Ani kush pe valos gla.urin e USAs hajdutiat mbshefen pas flamufit te SHBAS.

  Dardania DardaniaDardania Dardania4 ditë më parë
 • Burg

  Bali OmuriBali Omuri5 ditë më parë
 • Ne burg maskarenjte... partia me e korruptuar lsi eshte plaga me e madhe ne trupin e Shqiperise. Shkaterojini kta plehra me gjithe poshtersine Meta

  Bujar NallbaniBujar Nallbani5 ditë më parë
 • A kujton se janë bagëti që thotë se do t'i mbledh.? Hajde pall hajde

  sabedin calasabedin cala5 ditë më parë
 • Shko mer pall cha kujto ti do chohet populli per ty o pler ti Duhesh djegur

  Luan LuanLuan Luan5 ditë më parë
 • Plera.te LSI

  Zhaklina11Zhaklina116 ditë më parë
 • Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte

  Zhaklina11Zhaklina116 ditë më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol Doksani6 ditë më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol Doksani6 ditë më parë
 • Shifeni burra keto figura (faca) politikane u a ka ba ZOTI si Hijena figura të degjeneruara të vrazhda, në menden e tyre vetëm si me vjedh POPULLIN dhe si me ndejt në Pushtet marre marre, si në Shqiperi ashtu në Kosovë...boll jepni dorheqje o IDIOTA se keni teprua në sy të Botes.......

  Arsim DrmakuArsim Drmaku6 ditë më parë
 • Ptu, farë e keqe!

  Arsim RrafmaniArsim Rrafmani6 ditë më parë
 • he pra kur

  Soni PepaSoni Pepa6 ditë më parë
 • SHKELQIMI DHE RENIA E SHOKUT ILIR Une besoj se ky do të jete roli i fundit i Metes si president ne Teatrin politik të vendit tone. Rolin tjeter do t'ia japi drejtesia e pavarur qe mezi po krijohet. Dhe ai do të jete roli qe do ta ngreje ne shkallen me të larte talentin e tij aktoresk se do të perputhet me karakterin e tij te vertete dhe do te luhet pa maska, drejtperdrejt nga furgonet e policise, tek salla e gjyqit e me pas ne burg. Do me thene do të luaj veteveten nen petkun e nje të burgosuri mededemek politik sipas tij dhe ca të tjereve. Une kam besim se ky rol do të jete kryevepra e tij si aktor, jo ne skenen e teatrit por ne ate te jetes reale. Rol qe do ta beje atë jo vetem me te famshem se ç'eshte, por edhe plotesisht te pakorruptuar tashme. Do te kete shume ndjekes neper ekranet e televizioneve. Ai vete dhe ata qe e mbeshtesin ndoshta nuk kanë për ta pelqyer, por shumica dermuese e popullit po. Sidomos ata të cilet nuk kanë pelqyer rolet e tij të me parshem deri tani. Po e shoqja, do të pyese ndonjeri nga ju. Ç'fare roli do te luaj ajo? Per kete nuk di ç'te them se ajo, siç e dini, eshte shume e paparashikueshme. Po Rama, do të pyese nje tjeter. Rama do të luaje rolin e njeriut indiferent. Ndersa Saliu si veriu. Do justifikohet duke bëre me faj të tjeret. Prokurorine. Gjykaten. Por kurren e kurres veten e tij. Por roli i Berishes eshte nje mesele tjeter qe nuk besoj se do ta konkuroje tjeter njeri perveç vetes se tij. Po te tjeret, do te hidhet perpjete dikush. Te shohim keta te dy njehere, se jane bere shoke te ngushte, sa per ta mos u beni merak se Saliu dhe Meta kane per ta terhequr kemben zvare. Keshtu besoj e perfytyroj une. Ok?

  Murat ShehuMurat Shehu6 ditë më parë
 • Vetëm stresin mundë te mbledhim ky pa popullit i vin anës ky hajduti

  Julian JazajJulian Jazaj6 ditë më parë
 • Cfar beni o. Spak populli eshte me ju

  Sali RerzaSali Rerza7 ditë më parë
 • Ju te gjith politikanet prej 90 e deri me sot ,vec keni vjedh, keni shkatruar te parin njeriun keni cvesh nga cdo edrejt ,keni kthyer nje qenje pa personalitet ,te mohoj veten te qenurit shqiptar ,e keni shit e poshteruar kete popull e vend ,pradaj per krime e vjedhje korupsjon,jeni te gjith Lsi pd ps per ne bangen ete akuzuarve etju sekuestrohet pasuria e grabitur ktij populli .

  Sava BracullaSava Braculla7 ditë më parë
 • Për çfar e do ky popullin?Që ti vë prangat?!

  Ludmilla KucukuLudmilla Kucuku7 ditë më parë
 • Aman kur...

  Fran GjekaFran Gjeka7 ditë më parë
 • META APO MUTI DHE LSI me SUDEN NE KRYE JANE BAJGAT DHE PLEHERAT E DHWIPERISE

  Customer ServiceCustomer Service7 ditë më parë
 • CFAR KE GRABITUR DHE VJEDHUR DO TI MARRIN TE GJITHA. TI JE PRESIDENTI ME I KORRUPTUAR I KOMBIT. MORALI JOT QE TI PO NA JEP ESHTE MUT. TIJE VRASES GRABITES DHE HAJDUT. NJE PREIDENT QE KA NJE GRUA QE MERRET ME KONTRABAN DROKE JE NJE HALE NUK I SHERBEN KOMBIT

  Ha AluHa Alu7 ditë më parë
 • O VLLEZER ESHT PËR TË HABITUR CFAR PRET SPAKU I GJITH POPULLI E PA LAJV ILIR ZAGARIN QE PO BENTE PAZAR NE TAVOLIN

  BesnikBesnik7 ditë më parë
 • Hajde zuzare hajde...ju shperlafte mortja

  Haki BresaHaki Bresa8 ditë më parë
 • Per ne te rroj amerika qe formoj spak, per ndryshe skish perendi ti levizete nga karrikja keta hajduta. Populli ska kuptuar gje akoma, ne vend te ngrihet ti shporri keta hajduta - del ne mitingje dhe i mbron! ! !

  Al HasanAl Hasan8 ditë më parë
 • Po kur maaaaa.Kur ne qoftë se un i arreston kesaj here..I befsha nji kokerr muti Drejtesise. Nuk i besoj maaaa i quaj te gjithe Genjeshtare Trufatore Mafiosa legato me Crimin. O Sot o kurrë se mbaroj Shqiperia. Populli ka kohe qe ka ngordhur

  Meri BuonaMeri Buona8 ditë më parë
 • Mece mos u tut se nga skrapari ose me ndryshe bythqim

  Avni BerishaAvni Berisha8 ditë më parë
 • Sa poshte ka rene populli shqiptar te zgjedhi deputet qysh ne vitin 1992 ilir meten dhe moniken Nuk e di por njeriu njifet qe nga surati si corbe e prishur Si mer guxim dhe thot do mbledh popullin Kaq poshte kane rene shqiptaret qe ti shofi si derra ilir meta Nuk ka turp me te madh te kesh meten president dhe moniken miliardere Mos valle ka ardhur koha te mohojme se jemi shqiptar Turp tuep turp per ju qe jetoni ne shqiperi Cdo fytyre duhet te falni si saliun ramen bashen nanon por surat prishurit meta dhe monika nuk ka bythe ku te rije

  Auf WiedersehenAuf Wiedersehen8 ditë më parë
 • Cilin popull?, të afganistanit a? Eshtë vejdisuar populli svjen pas teje ,ata dojn një vetëvendosje si ne në Kosovë , hajnat

  Makfire KrasniqiMakfire Krasniqi8 ditë më parë
 • po kari po

  love youlove you8 ditë më parë
 • SE BESOJ QE DIKUSH NORMAL DEL NE PROTEST E PERKRAH KTA HORRA PLAQKITES SI METEN E BERISHEN E SHUM PLAQKITES TJER VEQ ME QEN NERIU TOTAL BUDALLA E QE E KA TRURIN E BLLOKUAR PO BOLL MORE ME KTO KLANE MAFIOZE PLAQKITSE QE 30 VITE JU RREJN JU PLAQKISIN E JU O POPULL I MJER SIKUR ME QEN ANALFABET TOTAL SPO KUPTOJ ASGJE MA

  Ibro BašičIbro Bašič8 ditë më parë
 • Po pse vetem te LSI. Po ky te PD dhe te PS

  Durim IsmailiDurim Ismaili8 ditë më parë
 • Shtet kriminel

  good shitgood shit8 ditë më parë
 • Zoti i vraft

  Massimo RemisMassimo Remis8 ditë më parë
 • Akoma se ke kuptuar qe ty zIlir nuk te pjerdh njeri fare .Edhe qente e rrugve tashme dine se cfar presidenti je .Je president i te gjitha te keqiave .Keto jane presione dhe perpelitjet e fundit te politikes se poshter tende .

  Genci VloreGenci Vlore9 ditë më parë
 • Vidh populin dhe kerko mbrojtje nga populli qe vodhet gjithe keto vite

  El CapedanEl Capedan9 ditë më parë
 • Po kushe te vjen mbrapa ty o ilir muti o hajdut i popllit te vishe mbrapa ty dhe monikes.sikure vete mbrapa nje qeni te ngordhur.ne buge te veshe o hajdut

  Vlora VloraVlora Vlora9 ditë më parë
 • Oh more hajduta keni jetuar me mundin e popullit nuk keni pa pěrpara syve asgja tjetěr pěrveçse miljonave eurave tě pa ngopur çe 30 vite. Pěrpara spak krejt hajdutět ně burg lirojeni popullin 🙏🙏🙏

  Argetim DemiriArgetim Demiri9 ditë më parë
 • Mir e ka Meta qe do te mbledhi popullin si do vej ne burg pa ceremoni ... Ne do mblidhemi te gjith si popull o zoti Meta qe te cojm me duart tona ne burg..se boll na bet lolo budallenj dhe te pa aftë tani esht radha jon qe tu japim fund juve krimbave

  Landi MerkajLandi Merkaj9 ditë më parë
 • Po kush vete mbas tija qe ka vjedhur gjith djersen e popullit shqiptar nuk e di pse nuk eshte akoma mbas hekrave

  Virsion PriftiVirsion Prifti9 ditë më parë
 • Tik ta tik ta po i vjen koha dreitsia fiton kujtim haxhia bexbach

  Jus HD MullahiJus HD Mullahi9 ditë më parë
 • Meta ti rruaj leshte spakut I poshtri .ndyresira ..ta harroj popullin Iliri njeher koha e ndiqnin se i genjeu po tani ti o ndyresir e keqe ..nuk vjen me njeri me ty

  Refat FierRefat Fier9 ditë më parë
 • Pamflet MOS Na Trego Kur Jane Prangos. Jo Drejt Prangave.

  Manuela KroppManuela Kropp9 ditë më parë
 • po po meta vetem njerzit interesaxhinj mund tju ndjekin nga mbrapa e te ngrihen per ty se populli nuk ngrihet me per ju legena si pona juaj se ju e vrate neper ruge kur ata kerkonin te drejtat e tyre dhe moren rugen e mergimit tani se e pane qe vendi nuk kish ndonje te ardhme nga ju ,e me ne krye komunistin sali ,prandaj burgu eshte pak per ju ajdutat e mashtrusat e ketyre 30 viteve drejtesia vonon por nuk haron burg e tu meret pasuria qe i keni mare popullit per keto 30 vite e te shpetoje nga ju njehere e pergjithmon mjaft me ju futyra te krimit e te hajduterise pa mase . . .

  Avenir AgastraAvenir Agastra9 ditë më parë
 • Spaku e.ardhmja e.Shqipris Ama.Shqiptaret qe kan gjak Shqiptari duhet ta mbrojn ,jo vetem me.parolla po ..............!

  N VeseliN Veseli9 ditë më parë
 • Akoma si kan arrestuar qente e. Shtetit shqiptare akoma me duket se u vjen fundi para zgjedhjeve prangate prangat e le popullin se populli sdo qente ne. Pushtet president leshi vjedh dhe bene presjon spakut

  Alikaj ShezaiAlikaj Shezai9 ditë më parë
 • Meta he odjot

  Βαλεντινα ΠριΒαλεντινα Πρι9 ditë më parë
 • Ky është kokrra e budallait të popullit shqiptar dhe dhe legjenda e vjedhjes së florinjve të gjithë shqiptarëve duhet me í varë në sheshin Skënderbeu ndyresira

  Libero KoxhaLibero Koxha9 ditë më parë
 • I ka ardh veza te bytha ktij😂😂😂.

  Alfred MargjoniAlfred Margjoni9 ditë më parë
 • Lesh lesh ata aty jane e do te jene perderisa populli fle gjume. Duhet te cohemi te gjithe qe ti rrezojme njehere e pergjthmone keta ndyresira mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

  Albert HakaAlbert Haka9 ditë më parë
 • Popullin nuk e keni mrapa keto tre partit e mafies albaneze duhet te ikin dhe nje parti e re i duhet popullit hallexhi jo keta palacot qe e shkateruan ket vend te cohet populli per te drejtat e tyre

  Kuku kukuKuku kuku9 ditë më parë
 • Boll me se me 4 depute ka shkaterruar shqiperine bashke me sale komunistin

  Zeni MyftariZeni Myftari9 ditë më parë
 • Na lodhet me Ilir Meten lereni vlla se ska kush ket njeri qe e rrezon,Po te ishte ai ne Kosove,panlat ne pike qielli do tja qonim,Eshte kaluar qdo kufi,qka flitet kunder tije eshte kot,ska bire Nane,ska instutcion,ska gjygj,ska prokurore qe ja mban me te te mirret:po te ishtin Shqipetar me zemer,qe ta duash Shqiperin me shum se veten,ky moti duhet te ishte ne burg:por kunder tije,duke folur do e mbrrim kohezgjatjen e enverit.Per Enverin zgucoje fare te flisje.Por sot ne Demokraci,lereni vlla dej sa te vdes vet,dhe kur vdes me zdo ja degjojme zerin.

  Rrahman VeseliRrahman Veseli9 ditë më parë
 • Te erdhi fundi o maloku i skrparit dole nga ferra e ubere politikan

  Bashkim KaramucaBashkim Karamuca9 ditë më parë
 • Populli do ju beje nje avantazh do kerkoje qe tu vene burre e grua ne nje qeli bashke

  Thomas MoniThomas Moni9 ditë më parë
 • Ky do jet fundi dhe clirimi i shqiperise nga djallet

  MIRANDA LULAJMIRANDA LULAJ9 ditë më parë
 • Hajt Ilir Floriri ka ardh koha me shkua se boll e ka pas.

  Naser AruciNaser Aruci9 ditë më parë
 • Pamfleti dolet hapur fare tani, BRENDA JAVES PES PUBLIKIME KUNDER LSI, DHE PD. CNE KETA TE RIVDEKIES I PASKENI HARUAR. PO KU I HA ME POPULLI KETO PUBLIKIME QE BENI JU, DIHET BOTERISHT QE TE TREJA KETO FORCA POLITIKE E NDAJN TORTEN BASHK.. PER DERI SA PO ANONI NE MOS GABOJ SHQIP I THON KENI MAR DHE JU KOCKEN 👌

  TORR NADOTORR NADO9 ditë më parë
 • Ky eshte I pari qe duhet arrestuar

  Aleksander ThanaAleksander Thana9 ditë më parë
 • Populli qe ti kerkon né ndihme jan ca ne burg ca ne varreza e te tjer qe do vin ne burg me ty legen ! ! ! ! ! !

  Artan ZenuniArtan Zenuni9 ditë më parë
 • E kane fjalen per Gjushin Gjiknurin Manjan?

  Onufri onufriOnufri onufri9 ditë më parë
 • Ha ha ha ha

  helltoserbiahelltoserbia9 ditë më parë
 • Te erdhi fundi o hajdute.,kriminel maskara ke grabitur populli , ke vrar..... Do I pagash o qen...

  Gigi GigiGigi Gigi9 ditë më parë
 • Populli me ty nuk eshte ti duhet te prangosesh bashk me gruan tende

  Gerti GertiGerti Gerti9 ditë më parë
 • Po floririn

  Gezim DelilajGezim Delilaj9 ditë më parë
 • Lajmet qe ju jepni nuk vetetohen

  Violet VioletViolet Violet9 ditë më parë
 • Kujdes! !Kecin e Skraparit mos e prekni, se ai theret 10 milion shqiptar dhe ben revolucion popullor. I mjeri Meta 10 hajdut do kesh me vete. Te erdhi fundi more karagjoz prandaj flet perçart.

  Dimitris KodDimitris Kod9 ditë më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim Demiri9 ditë më parë
 • Po kush vjen ne shesh per ty?veç ca zagare magjypa e koke tula se kush ka dy grame tru te ve dajakun.....rrofte Kosova Shqiperia e Madhe e nane Çameria

  landi interistilandi interisti9 ditë më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim Demiri9 ditë më parë
 • Spak duet tecoi mbrapa hekuraveor ty muet per viedhjet historike qe ikeber keti vendit dhe kush tevjen ty mbrapa me vetem ata larot qe kanhengur bashknenje tenxhere.

  Ylli MaxhariYlli Maxhari9 ditë më parë
 • Cjan kta ajut duen hedhur nekosh te plerave

  Ylli MaxhariYlli Maxhari9 ditë më parë
 • Po te mbidhen te gjithe liderat e partive, deputet, gjykates, doganier, pedagog, administate e larte shteti, doktora vrases etj etj qe kan vjedh popullinketo 30 vjet nje shesh te vogel e mbush like mafiozi.

  Ballkoni VloraBallkoni Vlora9 ditë më parë
 • O bythqir burr na jep floririn dhe te gjitha pasurite qe na ke vjedh, o te vrafte Zoti femijet qe i ke rrit me gjak Shqiptari.

  Ballkoni VloraBallkoni Vlora9 ditë më parë
 • Like Floriri duhet të jetë sa më shpejtë në pranga

  Selfo RrokajSelfo Rrokaj9 ditë më parë
 • Mbase kan mbaruar qorrat qe u vene na pas ketyre vrasesve te politikes.

  Ballkoni VloraBallkoni Vlora9 ditë më parë
 • Duhet të arrestohet koka e mafies që është në presidencë të cilën e ka braktisura atë prej kohësh dhe delë në fushatë në mbrojtje të korrupsionit dhe krimit të organizuar duke sulmuar spakun

  Selfo RrokajSelfo Rrokaj9 ditë më parë
 • Vete po qe popull kot vijna mbas jush politikan te degjeneruar haidut

  Bledar FaslliuBledar Faslliu10 ditë më parë
 • I LEJOHET PRESIDENTIT TE DALE PER FUSHATE ELEKTORALE

  Nity DilyNity Dily10 ditë më parë
 • Hengshit kokat tuaja me njeri tjetrin se populli nuk di cfare te beje ,eshte i paafte

  Luan PajaLuan Paja10 ditë më parë
 • Oh mu te guri qe ben xixa, hajde o popull ta cojm per cica

  Pullumb MisiriPullumb Misiri10 ditë më parë
 • Me keq ardhje Por Populli duhet te jep fjalen e fundit. After Jan zgjedhjet Mos e zgjidhni asenjerin nga ta dhe gjerat bien ne vend.

  Kadri KrasniqiKadri Krasniqi10 ditë më parë
 • Eh more Liçke Floriçka 🤣🤣🤣

  Artur AgoArtur Ago10 ditë më parë
 • Nji hap i mire per hapjen e negociatave.Kryeni detyren brenda muajt Shkurt.

  Mark HajatiMark Hajati10 ditë më parë
 • Burg sa me pare . Se na moren frymen keta plera . Vec populli seshte me me ju o hajduta si do ju ndjeke ju .populli qe kini 30 vjet . Jini kail dhe ajrin ta komandoni ju .e tja jepni popullit me shiringe

  Minecraft Pocket EditionMinecraft Pocket Edition10 ditë më parë
 • Ato qe mblodhe me 2 mars ishin militante te Pd qe i kishte ngritur Saliu mos te genjeje mendja,nga te Lsi nuk te ndjek me njeri por tani edhe Saliu nuk te ndihmon me sepse eshte ne hall vete.

  cris Reacris Rea10 ditë më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim Demiri9 ditë më parë
 • ATJE TE GURI ME VERE, NJE NGA NJE DO SHKOIN TE TERE POPULLI

  Shaho ShahajShaho Shahaj10 ditë më parë
 • Reformen ne drejtesi nuk mund ta ndale askush aq me teper njerez qe jane te urryer ne popull.

  cris Reacris Rea10 ditë më parë
 • O KY MUNOHET TA.MBROJ VETI SE EDHE KY ASHT SIKUR ATA BDHKPUNTOT I TYRE

  TOMA BERISHAJTOMA BERISHAJ10 ditë më parë
 • Xhikja I qënit o Xhike , o hajdut me çizme.

  Artan TareArtan Tare10 ditë më parë
 • Po do mlidhet mona ndoshta dhe kalamajt usht kush vjen mbas teje idjot se le nam burgu esht pak per ty

  Dalip KrymiDalip Krymi10 ditë më parë
 • SPAKU TE MOS TREMBET NGA CIERJET E HAJDUTEVE TE KORUPTUAREVE SE POPULLI ESHTE ME ZEMER ME SPAKUN .!?Nxiruni uje te zi hajduteve pershendetje.!?👍👍👍👍👍👋👍👍👍

  Osumi OsumiOsumi Osumi10 ditë më parë
  • 🖐👍

   Argetim DemiriArgetim Demiri9 ditë më parë
 • 🇦🇱💪🏻🇺🇸

  Dritan SemaniDritan Semani10 ditë më parë
 • KUSH SHKON MASTI

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli10 ditë më parë
  • Per fate te keqe ka akoma ca budallenj e injorant qe japin dhe bythen per partite.

   Ballkoni VloraBallkoni Vlora9 ditë më parë
 • LESZI

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli10 ditë më parë
 • Ka demokraci ka ligje pse nuk zbatohen pse denohen vjedhsit e vegjel qe vjedhin per te ngren buke dhe nuk zbatohet ligji per ata qe kane vjedjur milljona heuro vjedhur Shqiptaret dhe Shqiperi per keta kerkuam demokraci qe te vinin keta ne pushtet kusar.zbatimi ligjit nga institucionet ligje zbatuese te bejne detyte ne zbatim dhe nbrojtje te ligjit Shqiperia dhe pasuria eshte e popullit nuk eshte e pese kusarve politikan qe ka fakte qe jane pasuri dhe nuk zbatoht ligji. Ky eshte nje Regim qe istaluan vet keta per te vjedhur pasurit e Shqiptarve dhe per ti shpetuar ligji, ata munt te bejeme gjithçka per te shpqtuar ligjit per kremet per vjedhjet korupsionin dhe kerkojne prap pushtet kane 30 vite qe vjevin Shqipetaret Shqiperin dhe kerkojne nje 97 te dyte.

  Foti AsdfgFoti Asdfg10 ditë më parë
 • Ky mbledhe hajdutet po jo popullin

  Kiku HajdariKiku Hajdari10 ditë më parë
 • Bravo bravo 👏

  Leonard HoxhajLeonard Hoxhaj10 ditë më parë
 • Po shume mire, cfare ka per tu cuditur, si njera dhe tjetra pale le te paguajne para ligjit,

  Savior AkefSavior Akef10 ditë më parë
 • I tmerruar , i shperfytyruar dhe i menjanuar nga miqte dhe populli , ky moster del dhe ben deklarime destabilizuese, kujton se do ti vene pas.Iku koha juaj , pangopesira ju dalte neper hunde , bashke me ata liliputet qe te studiojne ne kolegje.Popullin e shkateruat , tani pritet shkaterimi dhe ju pafshim perpara dtejtesise.Boll u tallet 30 vjet u lumadh, u bete pashallare nga djersa e popullit , por asnje nuk i ka gezuar deri ne fund.Haka duhet te veje ne i zoti.

  Diana KatundiDiana Katundi10 ditë më parë
 • Kush te del ty ne shesh more, per ty dolen ne 21 mars dhe i vrate , ne burg e keni vendin te gjithe qe e shkaterruat kete vend sot e 30 vjet

  Jolanda PuciJolanda Puci10 ditë më parë
 • Viva spaku

  Liliana SaliasiLiliana Saliasi10 ditë më parë
ALworld