Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1 Maj 2021
146 239 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Taqua yll fare. Agron Llaka

  Klejda BociKlejda BociDitë më parë
 • Pssssss

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi3 ditë më parë
 • Cbp o Visi Legeni

  Amanda MelisaAmanda Melisa5 ditë më parë
 • Eshte e pa besueshme se kushe qeshe me kete humore qe te hap barkun

  Rudina LekaRudina Leka5 ditë më parë
 • qenka trashur ori bici

  max mayermax mayer6 ditë më parë
 • Pjesa e humorit perpuqen me pelqen shume e luajn Shume mire, lot fare eshte Visho😂😂😂😂

  Olgerta LzjOlgerta Lzj6 ditë më parë
 • o i p[fetyr qa deshe te thuashn qe ke mbajtur kosovar ne banes me qfar i krahasove kosovaret i poshter q,,,robt

  olti Gashiolti Gashi6 ditë më parë
 • Shko he trap sadote mundohesh trapeje dukesh dhe nga pamja

  IndoDoesStuffIndoDoesStuff7 ditë më parë
 • Mesusja me prindrit suuper😂😂😂😂😂😂😂

  Diana NajkolliDiana Najkolli7 ditë më parë
 • Po vakon ku e kini....??

  Skender KolamiSkender Kolami7 ditë më parë
  • Iku te portokallia po dhe aty 1 her doli e spo e shohim me

   AnnaAnna6 ditë më parë
 • Vetem Agron llaka te ben per te qeshur 😅😅 rsp nga Barcelona

  Roza TataniRoza Tatani7 ditë më parë
 • Gezuar qoft nje vit i mbar ishalla iken edhe kovidi.

  Livis ndreuLivis ndreu7 ditë më parë
 • E kam pa mbi 10 her fiqon u shkriva

  Sebastian LaskaSebastian Laska7 ditë më parë
 • Bravo

  arta shoriaarta shoria7 ditë më parë
 • Ec vlora bravo cunat e burgut lirim te shpejt

  Ardit VloreArdit Vlore7 ditë më parë
 • Fiqooo😂😂😂❤️

  alen alenalen alen8 ditë më parë
 • Bravi Bravi ragazzi bravi

  Susanna RamaSusanna Rama8 ditë më parë
 • Gon je 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

  Avni BeqiriAvni Beqiri8 ditë më parë
 • Alo viera haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀🤷‍♀️

  Mirela ÇelajMirela Çelaj8 ditë më parë
 • Kur vehet mamaja me cupen ja bejt trurrin llall djalit

  Zhani NelajZhani Nelaj8 ditë më parë
 • ❣️❣️❣️🙏🙏🙏🙋🙋👌👌👌🌹💞

  ela elaela ela8 ditë më parë
 • Vetem portokallia eshte spektakli i vertet ne tv shqipetare. AL PAZAR KA QENE DIKUR TANI ESHTE KOT FARE

  Eni IbraEni Ibra8 ditë më parë
 • O goni mbylle kete al paz te njeitat gjera na apet barkun per tu par jane vetem klanifornia mbete duke ngren banane

  Festim AlirajFestim Aliraj8 ditë më parë
 • 😂😂👏👏👏👏👏👏

  Luli VrapiLuli Vrapi8 ditë më parë
 • Jemi te papare te perkryer krenohemi me ju edhe se jemi. Italia ju shohim 2 here ne dite faleminderit 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💋💋💋💋💋🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯👍👍👍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙋‍♀️💯💋

  Nora ShkallaNora Shkalla8 ditë më parë
 • po e ke thene fjalen artist i ke thene te gjitha .

  Nafis KarametaNafis Karameta8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Donika BitrajDonika Bitraj8 ditë më parë
 • Ju lumte jeni shume te mire😍😍😍😍

  adelalee 31adelalee 318 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Elisabeta AlibeajElisabeta Alibeaj8 ditë më parë
 • O visho. Po sa I shpifur je more visho. Ufffooo

  N A T A SH A M E T A JN A T A SH A M E T A J8 ditë më parë
 • Nuk ka kuptim humori pa Te madhin Agron Llaka edhe momentet me te merziteshme te jetes mendoj humorin tend dhe qetsoj shpirtin

  Liza FrrokuLiza Frroku8 ditë më parë
 • Ta ni tfon Lulù ik 🤣🤣🤣🤣🤣

  Edison NothoriusEdison Nothorius8 ditë më parë
 • Ju lumte Alpazar , jeni me te miret .Aktore te shkelqyer.

  Enkelejda ShahiniEnkelejda Shahini8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏👏

  Diana NaikolliDiana Naikolli8 ditë më parë
 • Hahahahha vdiqa 😂😂😂😂😂

  Eli LaçEli Laç8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👍🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🖐️

  Edison NothoriusEdison Nothorius8 ditë më parë
 • 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🥕✏️

  Dode VDode V8 ditë më parë
 • Jeni si gjithmon fantastik dhe te mrekullueshem te gjithe🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷💐

  Vjollca RushaniVjollca Rushani8 ditë më parë
 • Jeni të mbrekullushëm. Bravi👏👏👏😘

  Merita MucelliMerita Mucelli8 ditë më parë
 • Gjen n til mir ben mjafto per 4 minuta qdo gje e regulohet dhe frutat pase 9 muajshe

  numer onenumer one8 ditë më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho8 ditë më parë
 • Hàhaha 😂😂😂👌👏👏👏🌟🌟🌟🌟💋💋❤️❤️

  Maria VasiliMaria Vasili8 ditë më parë
 • GEZUAR PASHKET I urojme shendet edhe miresi te gjithe Orthodox Shqiptare kudo ku jane ♥❤ QOFSHIT GJITHMON TE LUMTUR ♥❤

  EdaEda8 ditë më parë
 • Humor per kineze

  PierChannelPierChannel8 ditë më parë
 • sa e shemtuar si xhiraf e gjat

  Gg BbhGg Bbh8 ditë më parë
 • Bravi. Bravi

  Elisabetta ResuliElisabetta Resuli8 ditë më parë
 • Mamma mia. Qe kur Ju kam zbuluar. Nuk Ju leshoj me. Bravi bravi.

  Elisabetta ResuliElisabetta Resuli8 ditë më parë
 • Jeni te pa aritshem , Ju uroj shendet e gezuar Pashket .

  Souzana KaSouzana Ka8 ditë më parë
  • gezuar pashket na mungon Vano i uroj me gjithe te mirat ishte shume e dashu

   Kadrije ProgriKadrije Progri8 ditë më parë
  • @Zachary Orlando ¹

   Suzana KapidaniSuzana Kapidani8 ditë më parë
  • @Zachary Orlando Yup, I have been watching on flixzone for years myself :D

   Aryan FabianAryan Fabian8 ditë më parë
  • pro trick: watch series on Flixzone. Been using it for watching loads of movies recently.

   Zachary OrlandoZachary Orlando8 ditë më parë
 • SUPER JENI MBREKULLIJA VETE, NA KENAQET, BRAVO 👏👏👏❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 AGRON LLAKA JE MBRETI I HUMORIT. 👏👏👏👏👏JE LEGJENDE.

  EdaEda8 ditë më parë
  • @Nora Shkalla Te Gezuar Qofshit Gjithmone, Ju Pershendesim nga Ireland 🇮🇪 ♥🇦🇱❤🇦🇱❤ 👋👋

   EdaEda8 ditë më parë
  • Gezuar 1 maji 🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🌟🌜🇮🇪🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💯

   Nora ShkallaNora Shkalla8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Bali AjetBali Ajet8 ditë më parë
ALworld