Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

27 Shk 2021
218 468 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

  arben hysiarben hysi13 ditë më parë
 • Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa

  Anna AnushiAnna AnushiMuaj më parë
 • ku esht aneja me xheovicen?

  bocoy noiubocoy noiuMuaj më parë
 • Dyshja eshr super aktore

  Andre TxTAndre TxTMuaj më parë
 • ku esht aneja me xheovicen?

  Andre TxTAndre TxTMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhenMuaj më parë
 • O gone na kenaqe me humore tuaja

  Marina MarinaMarina MarinaMuaj më parë
  • prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

   bocoy noiubocoy noiuMuaj më parë
 • Aneja është më e mira

  Neta HaxhiNeta HaxhiMuaj më parë
 • Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

  ceerw butyceerw butyMuaj më parë
 • 😂😂😂😂

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
 • A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

  qopoy dnonqopoy dnonMuaj më parë
 • Aneja mungoooon

  Perparim GashiPerparim GashiMuaj më parë
 • Shume bukur bravo

  yasio boloyasio boloMuaj më parë
  • Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

   ceerw butyceerw butyMuaj më parë
 • Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  tba thebloodyalboztba thebloodyalbozMuaj më parë
 • Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

  Tata TataTata TataMuaj më parë
  • A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

   qopoy dnonqopoy dnonMuaj më parë
 • vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

  aladinaladinMuaj më parë
 • U can get o9lollllllloooop

  Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
  • O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

   yasio boloyasio boloMuaj më parë
 • Hahaaa

  Shpresa LoshiShpresa LoshiMuaj më parë
 • Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

  Arian MucollariArian MucollariMuaj më parë
 • O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

  Fatmir BeuFatmir BeuMuaj më parë
 • Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

  Pellumb IsmailiPellumb IsmailiMuaj më parë
 • Vari lesht

  Mario MarioMario MarioMuaj më parë
 • Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

  Ben CantonaBen CantonaMuaj më parë
 • Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

  ioanna122ioanna122Muaj më parë
 • Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

  Lucia AngelaLucia AngelaMuaj më parë
 • E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

  Lucia AngelaLucia AngelaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Vasilika FfbddVasilika FfbddMuaj më parë
 • Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

  ela elaela elaMuaj më parë
 • A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

  Martina SkermaMartina SkermaMuaj më parë
 • O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

  Martina SkermaMartina SkermaMuaj më parë
 • Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

  Shero AvdoShero AvdoMuaj më parë
  • cc

   Zeqir KalemiZeqir KalemiMuaj më parë
 • Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

  Teuta KastratiTeuta KastratiMuaj më parë
 • Bravooo 🤣🤣🤣

  Aleksandra SandraAleksandra SandraMuaj më parë
 • KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI

  ela elaela elaMuaj më parë
 • 😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE

  ela elaela elaMuaj më parë
 • U7

  Naim AvdimetajNaim AvdimetajMuaj më parë
 • Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

  Klaus calbreseKlaus calbreseMuaj më parë
 • Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏

  Mirela ÇelajMirela ÇelajMuaj më parë
 • 1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

  멜론과쭈꾸미멜론과쭈꾸미Muaj më parë
 • Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍

  Xhelida RidelaXhelida RidelaMuaj më parë
 • Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍

  Leone LeLeone LeMuaj më parë
  • ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

   Klaus calbreseKlaus calbreseMuaj më parë
 • Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Aktor shume i mire Prodani.

  Nermin MuratiNermin MuratiMuaj më parë
 • Bravo Antonela!

  Jolanda GjeluciJolanda GjeluciMuaj më parë
 • Bravo Antonella 😊

  Ildi LuraIldi LuraMuaj më parë
 • Bravo al pazar

  Arta BakoArta BakoMuaj më parë
 • Bo bo Aktore te Mrekullushem.

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Oj

  Aron KurtiAron KurtiMuaj më parë
 • Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

  IndoDoesStuffIndoDoesStuffMuaj më parë
  • Po kari po

   KKKKKKMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Alberta AlametiAlberta AlametiMuaj më parë
 • Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

  Sofia XysosSofia XysosMuaj më parë
  • @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

   Sofia XysosSofia XysosMuaj më parë
  • ha mut ha

   aladinaladinMuaj më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoMuaj më parë
 • Shume bukur bravo

  Bashkim KajmakuBashkim KajmakuMuaj më parë
 • Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰

  Mikaela GjiniMikaela GjiniMuaj më parë
  • @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28

   Mikaela GjiniMikaela GjiniMuaj më parë
  • Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

   Almira MuleAlmira MuleMuaj më parë
 • uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️

  antoneta metantoneta metMuaj më parë
 • bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱

  antoneta metantoneta metMuaj më parë
 • 👏👏👏😂😂😂😂❤️

  Maria VasiliMaria VasiliMuaj më parë
  • Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈

   Nora ShkallaNora Shkalla23 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂

  Vjollca RushaniVjollca RushaniMuaj më parë
 • 😂😂😂😂 u be' demi gey

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLIMuaj më parë
  • Lllllllllllolloopi

   Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
  • Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

   Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
  • Looll

   Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
  • Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

   Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
  • Lobqlll

   Esmeralda BerohitiEsmeralda BerohitiMuaj më parë
 • Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

  Kujtim HodajKujtim HodajMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Valbona KasaValbona KasaMuaj më parë
 • hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman

  Dor DoryDor DoryMuaj më parë
ALworld