Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

14 Mar 2021
1 668 354 Shikime

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllari15 orë më parë
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllari15 orë më parë
 • alworld.info/u/video/YYaTtImCqtavm7s

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllari15 orë më parë
 • Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

  Ola JonOla Jon22 orë më parë
 • Na bane me u dridh😂😂

  Florina LuleFlorina LuleDitë më parë
 • Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

  Marsida marsiMarsida marsi2 ditë më parë
 • 💗

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 💝

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 🌟

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 🧡

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 🤍

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • ✨✨

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 🔥

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 🔥🔥

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • 😍😍

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • ♥️♥️

  Anxhela DanellariAnxhela Danellari2 ditë më parë
 • Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alworld.info/u/video/lJO00m9md9CSa68

  Perputhen PikantPerputhen Pikant2 ditë më parë
 • Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  gioyu comigioyu comi5 ditë më parë
 • Kush mo Kush eshte ajo bushtra

  Μιρα ΜπαριαμαϊΜιρα Μπαριαμαϊ5 ditë më parë
 • kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

  bilinas minibilinas mini6 ditë më parë
 • E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  Nini LumshiNini Lumshi6 ditë më parë
  • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

   gioyu comigioyu comi5 ditë më parë
 • kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

  bilishu alissbilishu aliss6 ditë më parë
 • E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  Anxhela BAnxhela B6 ditë më parë
  • Kong romantike dashurie

   bilinas minibilinas mini6 ditë më parë
 • Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  Vlore VloraVlore Vlora8 ditë më parë
  • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

   gioyu comigioyu comi4 ditë më parë
 • Love this song❤

  Danjela DomiDanjela Domi8 ditë më parë
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  doire aintudoire aintu9 ditë më parë
  • 🥺

   bilishu alissbilishu aliss6 ditë më parë
 • 💖💖💖

  jona lytojona lyto10 ditë më parë
 • Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  Nida CanaiNida Canai11 ditë më parë
  • 😱🤩😱alworld.info/u/video/lWfH2GaNsK6njMk

   doire aintudoire aintu8 ditë më parë
 • Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  polimer habilipolimer habili13 ditë më parë
  • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

   doire aintudoire aintu8 ditë më parë
 • Ic

  Hajrullah ProkshiHajrullah Prokshi13 ditë më parë
  • Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

   doire aintudoire aintu9 ditë më parë
 • Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  Eliza RraciEliza Rraci13 ditë më parë
  • 😱🤩😱alworld.info/u/video/lWfH2GaNsK6njMk

   doliio volaydoliio volay7 ditë më parë
 • une une mendo\

  Albana TahiricakajAlbana Tahiricakaj13 ditë më parë
  • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

   doliio volaydoliio volay7 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  FF14 ditë më parë
 • Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

  Mary BeshiriMary Beshiri14 ditë më parë
 • Qq

  Lene MorcajLene Morcaj14 ditë më parë
 • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

  yuoop nokeyuoop noke14 ditë më parë
 • like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

  doliio volaydoliio volay15 ditë më parë
 • Kong romantike dashurie

  Klodian OsmaniKlodian Osmani16 ditë më parë
 • S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

  Pol HasanlliuPol Hasanlliu16 ditë më parë
 • 🥺

  Aurela APAurela AP16 ditë më parë
  • muzika e vjedhur nga “Sail”

   yuoop nokeyuoop noke14 ditë më parë
 • Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  Shauka HodanShauka Hodan16 ditë më parë
  • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

   doliio volaydoliio volay15 ditë më parë
 • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  Joli HoxhaJoli Hoxha16 ditë më parë
  • 👏👏👏👏💯💯💯

   Shauka HodanShauka Hodan15 ditë më parë
 • 😱🤩😱alworld.info/u/video/lWfH2GaNsK6njMk

  Anila GegaAnila Gega16 ditë më parë
  • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

   Shauka HodanShauka Hodan15 ditë më parë
 • Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  Galerdina DerkaGalerdina Derka17 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/gJ7ZyKSjhZmCg9k

   Shauka HodanShauka Hodan16 ditë më parë
 • Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

  Klajdi KaravidhaKlajdi Karavidha17 ditë më parë
 • Kenge e aromatizuar

  Miranda LivadhiMiranda Livadhi17 ditë më parë
 • Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

  dolita windodolita windo17 ditë më parë
 • lni2I

  Emiljoiljo EmiljoiljoEmiljoiljo Emiljoiljo18 ditë më parë
 • Pa fjalë!

  Enkel KalemiEnkel Kalemi18 ditë më parë
 • Bravooooo je artist i madh bravoooooo

  behije rucibehije ruci18 ditë më parë
 • Wow super balada 👏👏👏👏👏

  Selvi TiranSelvi Tiran18 ditë më parë
 • Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

  ARIA ProductionARIA Production18 ditë më parë
 • Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

  Ana HamitajAna Hamitaj18 ditë më parë
 • muzika e vjedhur nga “Sail”

  proud albanerproud albaner19 ditë më parë
 • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

  Ismy FcimIsmy Fcim19 ditë më parë
 • 👏👏👏👏💯💯💯

  Linda LindaaLinda Lindaa19 ditë më parë
 • Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

  Roku KovaciRoku Kovaci19 ditë më parë
 • Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

  Ladia OswaldLadia Oswald19 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/gJ7ZyKSjhZmCg9k

  All My ShqipesAll My Shqipes20 ditë më parë
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  soinu foigsoinu foig20 ditë më parë
  • Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy19 ditë më parë
 • J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

  Martin MarMartin Mar20 ditë më parë
 • gvbb

  Dritan MiciDritan Mici20 ditë më parë
 • Copy Fifty shades of grey

  Blerta VojaBlerta Voja20 ditë më parë
 • Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  JoannaJoanna21 ditë më parë
  • Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

   soinu foigsoinu foig20 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/m36kmop_iMR-q7s

  Play with EloisPlay with Elois21 ditë më parë
 • I love it ❤️ something new 💯

  miri jakmiri jak21 ditë më parë
 • Sa like per Albanin

  Megisa ShehuMegisa Shehu21 ditë më parë
 • Strong, beautiful voice

  Elaine CoxElaine Cox22 ditë më parë
  • Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

   JoannaJoanna21 ditë më parë
 • Bravooo

  Esmeralda ShtembariEsmeralda Shtembari22 ditë më parë
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  opzz xsinopzz xsin22 ditë më parë
 • bravo alban .

  Mitsos MitsiMitsos Mitsi22 ditë më parë
 • Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

  Bruna NBruna N22 ditë më parë
 • Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy22 ditë më parë
  • cdo fjale nje emocion

   opzz xsinopzz xsin22 ditë më parë
 • Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

  Pranvera VulajPranvera Vulaj22 ditë më parë
 • Kam nevoj per suportin tuaj alworld.info/u/video/imGnpnxkpJpmfKs

  Une JamUne Jam22 ditë më parë
 • Jo nuk jetoj pa ty .

  Efi LamajEfi Lamaj22 ditë më parë
  • Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy22 ditë më parë
 • Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

  Nati KrosiNati Krosi22 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Klodiana AllaKlodiana Alla22 ditë më parë
 • Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

  Marsi DineMarsi Dine22 ditë më parë
 • Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

  fouoii gyhhfouoii gyhh23 ditë më parë
 • Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

  Judina HamzallariJudina Hamzallari23 ditë më parë
 • Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

  alda aldasalda aldas23 ditë më parë
 • Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

  Rudina ShabaRudina Shaba23 ditë më parë
 • Sa kenge e ndjere 😊

  Lindita CaushajLindita Caushaj23 ditë më parë
 • artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

  Elisabeta SulenjiElisabeta Sulenji23 ditë më parë
 • Je me i miri Alban ⭐️

  Vasilika PriftiVasilika Prifti23 ditë më parë
 • suuuuperrr keng

  Ida BalliuIda Balliu23 ditë më parë
 • cdo fjale nje emocion

  Bar Kevin FinancaBar Kevin Financa23 ditë më parë
 • je alban👏👏👏

  bodoti qwiubodoti qwiu24 ditë më parë
 • Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

  Xhemi SpahoXhemi Spaho24 ditë më parë
 • Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

  DebianDebian24 ditë më parë
 • Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

  Arbiensa ShahiniArbiensa Shahini24 ditë më parë
 • @@......

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deusch24 ditë më parë
  • E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

   bodoti qwiubodoti qwiu24 ditë më parë
 • Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

  Aurora AgoAurora Ago24 ditë më parë
 • P⁹ll⁹l⁹99999

  Beta DervishiBeta Dervishi24 ditë më parë
 • Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍

  Adrian RukoAdrian Ruko24 ditë më parë
 • Shumeeeeee eeeee bukurrrrrr

  AntonelaAntonela24 ditë më parë
 • Po mendoj se esht i duhuri per te perfaqesuar shqiperin dhe besoj fitoren

  Gerti SkandajGerti Skandaj24 ditë më parë
 • O sa super keng, sic di vetem Albani ti bej🥰🥰🥰

  All of you boysAll of you boys25 ditë më parë
ALworld