Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

1 Maj 2021
364 139 Shikime

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Komente
 • 👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻

  Florent BerishaFlorent Berisha7 ditë më parë
 • Muharem 101% 💥

  Aasar LionAasar Lion7 ditë më parë
 • Muharrem ahmeti love you from israel

  Oshri DestaOshri Desta7 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Rebjona RebiRebjona Rebi7 ditë më parë
 • 🖐🖐❤❤

  gisi cacagisi caca7 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Violeta EminiVioleta Emini8 ditë më parë
 • Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏

  Bardha TafaBardha Tafa8 ditë më parë
 • Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo

  Nikolin BreguNikolin Bregu8 ditë më parë
 • Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO

  Flora ZyberiFlora Zyberi8 ditë më parë
 • Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅

  Asair FishtaAsair Fishta9 ditë më parë
 • bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊

  xhulja xhuljaxhulja xhulja9 ditë më parë
 • Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse

  Almir MiliAlmir Mili9 ditë më parë
 • Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mergim KrasniqiMergim Krasniqi9 ditë më parë
 • (4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....

  adiloviq Elisaadiloviq Elisa10 ditë më parë
 • Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

  Adela RexhepiAdela Rexhepi10 ditë më parë
 • Mbreti 👑

  Qendrim MurseliQendrim Murseli10 ditë më parë
 • Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌

  Bujar CullhaiBujar Cullhai11 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑

  Marjo QerimiMarjo Qerimi11 ditë më parë
 • ❤️❤️👌

  Elvana HalitiElvana Haliti12 ditë më parë
 • Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑

  Albanian ToniAlbanian Toni12 ditë më parë
 • Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri12 ditë më parë
 • Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt

  vali valivali vali12 ditë më parë
 • Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena

  Arian BossiArian Bossi12 ditë më parë
 • Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar

  Muhamer IsufiMuhamer Isufi12 ditë më parë
 • Shum keng e bukur

  Anjeza AnjeaAnjeza Anjea12 ditë më parë
 • The Goat per Musike .. !

  egzon krasniqegzon krasniq12 ditë më parë
 • Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺

  Elda BegajElda Begaj12 ditë më parë
 • Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.

  Loris AnikaLoris Anika12 ditë më parë
 • Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝

  Danissa SochorDanissa Sochor12 ditë më parë
 • Muharrem..... his voice is perfect.

  marius valentinmarius valentin13 ditë më parë
 • E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌

  Aferdita **Aferdita **13 ditë më parë
 • Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨

  Egzona GurguriEgzona Gurguri13 ditë më parë
 • I pavdekshem jeh mbreti

  Arlind BajraArlind Bajra13 ditë më parë
 • Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti13 ditë më parë
 • Kallkeeeeee😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti13 ditë më parë
 • Bravo 😎😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti13 ditë më parë
 • Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎

  Adela ArjanAdela Arjan13 ditë më parë
 • Wooiw, qfar kenge respekt

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi13 ditë më parë
 • Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse

  Shpresa BytyciShpresa Bytyci13 ditë më parë
 • Gjigandet e muzikes bravo

  Romeo MyzyrajRomeo Myzyraj13 ditë më parë
 • Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra

  AlskedRrenjaMusicAlskedRrenjaMusic13 ditë më parë
 • super Rrem

  Nikos VataNikos Vata13 ditë më parë
 • Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙

  Sonila VokaSonila Voka13 ditë më parë
 • Muharremi shum i fort 👌🏽🔥

  Arian N.Arian N.13 ditë më parë
 • &🤗🤗

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi13 ditë më parë
 • Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend

  Buqe camiBuqe cami13 ditë më parë
 • Like nga Wiena

  fıgaro fıgarfıgaro fıgar13 ditë më parë
 • Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍

  Teuta MustafaTeuta Mustafa13 ditë më parë
 • Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥

  Be SaBe Sa13 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍🤍

  Irida AmedovIrida Amedov13 ditë më parë
 • Rrema mreti i pavdekshmi

  Gentjan CermaGentjan Cerma13 ditë më parë
 • qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit

  Ali GashiAli Gashi13 ditë më parë
 • 🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu

  Արմ ջանԱրմ ջան13 ditë më parë
 • 🙄❤❤❤

  Benita DuciBenita Duci13 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑

  DiarDiar13 ditë më parë
 • Weee extra❤❤

  Dardan Aliu officialDardan Aliu official13 ditë më parë
 • Albulen 🔥 🍒 👌

  Il3gal BurnoutIl3gal Burnout13 ditë më parë
 • Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋

  Rovena KallmacakuRovena Kallmacaku13 ditë më parë
 • Muharrem ahmeti king 👑

  Bayram KastratiBayram Kastrati13 ditë më parë
 • Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo

  beny.kings. rexhepi.beny.kings. rexhepi.13 ditë më parë
 • Super konga suksese marshallah

  Elton athinaElton athina13 ditë më parë
 • في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد13 ditë më parë
 • 😍

  Vjosa KrasniqiVjosa Krasniqi13 ditë më parë
 • انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد13 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Valentina KrasniqiValentina Krasniqi13 ditë më parë
 • في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد13 ditë më parë
 • M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️

  Ergys Tironci OfficialErgys Tironci Official13 ditë më parë
 • JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL

  Arsi CenaArsi Cena13 ditë më parë
 • 👍

  Jemi KosovarJemi Kosovar13 ditë më parë
 • Ufff 😢😢😢

  Beba JoteBeba Jote13 ditë më parë
 • 😢😕💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 213 ditë më parë
 • 💗💗💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 213 ditë më parë
 • Super Text 😘😘

  Aj babaAj baba13 ditë më parë
 • shun bukur !!! mashallah!!!

  Edmond LuloEdmond Lulo13 ditë më parë
 • Yll

  Genta zh,italiGenta zh,itali13 ditë më parë
 • super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee

  Ale AlesjaAle Alesja13 ditë më parë
 • ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮

  Nafa NafaNafa Nafa13 ditë më parë
 • Bravo Muharem kakto vinagi top 💯

  Veronika MitkovaVeronika Mitkova13 ditë më parë
 • Who wants milk and cookies

  mitch dmitch d13 ditë më parë
 • King je nummer 1

  Avdull OsmaniAvdull Osmani13 ditë më parë
 • Z ?

  Emanuela BrolliEmanuela Brolli13 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Alika MaisuradzeAlika Maisuradze13 ditë më parë
 • Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))

  ԴԱՎԹՅԱՆ_ԴԱՎԹՅԱՆ_13 ditë më parë
 • Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti

  F MF M13 ditë më parë
 • O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë

  Ersen DemiriErsen Demiri13 ditë më parë
 • Superr tekst 💖💖💖

  Janina -ShJanina -Sh13 ditë më parë
  • yes

   Mourad KhouyaMourad Khouya13 ditë më parë
 • Ihaa e paske djeg krejt a

  arti rrustaarti rrusta13 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Mirsat SalihiMirsat Salihi13 ditë më parë
 • Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤

  lovelove13 ditë më parë
 • Very nice 👏👏😘

  Angela Nela TrifanAngela Nela Trifan13 ditë më parë
 • Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?

  Fun TravelFun Travel13 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Florjan OfficialFlorjan Official13 ditë më parë
 • Ckdjď5s .f

  Fida MustafaFida Mustafa13 ditë më parë
 • My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg

  alboalbo13 ditë më parë
 • Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇

  AM13 AM13AM13 AM1313 ditë më parë
ALworld