Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

13 Shk 2021
390 285 Shikime

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_boja/
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/
Follow Stine on:
►Instagram: instagram.com/stine_records/
Follow Estia Film on:
►Instagram: instagram.com/estia_film/
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente
 • :okej

  Vjollca BushatiVjollca BushatiDitë më parë
 • Super keng

  Ana HilaAna Hila2 ditë më parë
 • Muzik me te lodhur skm egnuar vk

  Kostandin StefaniKostandin Stefani4 ditë më parë
 • Like

  Джавид ХузахмедовДжавид Хузахмедов4 ditë më parë
 • Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju arora5 ditë më parë
 • 💔💔💔💔💔💘💘💘

  Marinela nelaMarinela nela7 ditë më parë
 • Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

  E. D.E. D.8 ditë më parë
 • Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

  Barbie MelinaBarbie Melina9 ditë më parë
 • Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

  balo lokobalo loko9 ditë më parë
 • Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

  MargheMarghe11 ditë më parë
 • 🔝

  TONIEL TONITONIEL TONI11 ditë më parë
 • Nice

  Di KoDi Ko11 ditë më parë
 • Këngë e vjedhur

  S MS M11 ditë më parë
 • Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

  Bukra AgolliBukra Agolli12 ditë më parë
 • Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

  Bukra AgolliBukra Agolli12 ditë më parë
 • Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

  Teresa PjetriTeresa Pjetri12 ditë më parë
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Ailsa NiAilsa Ni14 ditë më parë
 • Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

  Alda XhikaAlda Xhika14 ditë më parë
 • Me te mirët !

  Ludovik KociajLudovik Kociaj14 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  Alda XhikaAlda Xhika14 ditë më parë
  • 1:14

   Ailsa NiAilsa Ni14 ditë më parë
 • Suksese👌🙌👏👏

  Nora VeseleNora Vesele15 ditë më parë
 • like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

  visi pashkajvisi pashkaj15 ditë më parë
 • Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

  Marinela kumriaMarinela kumria15 ditë më parë
 • Sa bukur 😍

  Ilirjeta ilirjetaIlirjeta ilirjeta15 ditë më parë
 • U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

  Artemis MarkuArtemis Marku15 ditë më parë
 • Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

  Silvana CanakuSilvana Canaku15 ditë më parë
 • Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 202115 ditë më parë
 • Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

  Βαλεντίνα TvΒαλεντίνα Tv15 ditë më parë
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  seeni gztyseeni gzty15 ditë më parë
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  Gerta B.NGerta B.N16 ditë më parë
 • Suksese 🥰

  Amra DashballaAmra Dashballa16 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Perla ΠερλαPerla Περλα16 ditë më parë
 • Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  Sigh HrioSigh Hrio16 ditë më parë
  • Super keng krenar dibra me ju

   seeni gztyseeni gzty15 ditë më parë
 • Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

  bcvbb hyuibcvbb hyui16 ditë më parë
 • 1:14

  Ledi LuliLedi Luli16 ditë më parë
 • Super 👌

  ANIL XHANGOLI OFFICIALANIL XHANGOLI OFFICIAL16 ditë më parë
 • Shum Bukur

  Boni DurresBoni Durres16 ditë më parë
 • Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  Jo NaJo Na16 ditë më parë
  • 😍💘

   bcvbb hyuibcvbb hyui16 ditë më parë
 • Ca' tipi ky keng pa' lidhje

  Memet RukajMemet Rukaj16 ditë më parë
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Erjola LlangoziErjola Llangozi17 ditë më parë
 • 👍🏼

  Dimri ohDimri oh17 ditë më parë
 • Nice Altin and Stine

  Dimri ohDimri oh17 ditë më parë
 • Super kong bravo dibraaa

  Alban BitriAlban Bitri17 ditë më parë
 • Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

  Lalala LalalaLalala Lalala17 ditë më parë
 • 🥇🥇🥇

  Albanian boayAlbanian boay17 ditë më parë
 • Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

  Olti SdnOlti Sdn17 ditë më parë
 • Super keng krenar dibra me ju

  unlock phonesunlock phones18 ditë më parë
 • Giannis ploutarxos fysaei polu

  Giwrgos TsobanisGiwrgos Tsobanis18 ditë më parë
 • Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

  Erikson TolaErikson Tola18 ditë më parë
 • Superrr👏👏

  Fjoralda LekaFjoralda Leka18 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Zhani BejtoZhani Bejto18 ditë më parë
 • 😍💘

  E RexhinaE Rexhina18 ditë më parë
 • Nostalgji Bravo Bisha

  MariaMaria18 ditë më parë
 • Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

  Arbjol RabijaArbjol Rabija18 ditë më parë
 • Stine ⭐

  Diana KulliDiana Kulli19 ditë më parë
 • Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  Ina InvaIna Inva19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • HIT🙏🎶

  Rono VataRono Vata19 ditë më parë
 • Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  Rea Ree Rea 777Rea Ree Rea 77719 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  Albertina QorrajjjAlbertina Qorrajjj19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

  Drini TrupjaDrini Trupja19 ditë më parë
 • Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  Arjana JakimiArjana Jakimi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  KING EDB ALREAL GKING EDB ALREAL G19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  blerim sadikllariblerim sadikllari19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • 💥💥💥💥💥💥💥💥

  Agron VijaAgron Vija19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Super 👑👑

  Klajdi claydeeKlajdi claydee19 ditë më parë
 • Super 🔥❤️

  Anja JollaAnja Jolla19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  Tia SinaTia Sina19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Erdha per te pare xhenin ❤️

  Muhametaj 07Muhametaj 0719 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  Ervis OfficialErvis Official19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

  Edvini TiraneEdvini Tirane19 ditë më parë
 • Suksese!

  Jonida KatznerJonida Katzner19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Stine different level 🔥

  Andreas MengriAndreas Mengri19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  BllediBlledi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  tiku milantiku milan19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Super keng

  Silva LusiSilva Lusi19 ditë më parë
 • Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

  Genti GentianGenti Gentian19 ditë më parë
 • Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

  Unnamed@KTUnnamed@KT19 ditë më parë
 • O xheni shaska o yll

  003 Bx003 Bx19 ditë më parë
 • O zot nj mbrekulli 💔💔

  Mariglena RamaMariglena Rama19 ditë më parë
 • Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

  Gazmir MemaGazmir Mema19 ditë më parë
 • bravo super 🙏🙏

  Valentin AgoValentin Ago19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  Andy_ 25_alAndy_ 25_al19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  Roli LandiRoli Landi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Erdhe si era e ike shpejt .

  Eva AlldervishiEva Alldervishi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

  Kela HajdariKela Hajdari19 ditë më parë
 • Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

  AN ProdAN Prod19 ditë më parë
 • Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE AL19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  Giulia giulianaGiulia giuliana20 ditë më parë
  • @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

   Giulia giulianaGiulia giuliana19 ditë më parë
  • Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

   Adelaida AdaAdelaida Ada19 ditë më parë
 • Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  Andrej StojanovskiAndrej Stojanovski20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  Besnik HaskoBesnik Hasko20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Suksese! 👑👑

  Daniel ArisDaniel Aris20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  Tila TilaTila Tila20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Toni AranitiToni Araniti20 ditë më parë
 • Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  Anila BacoAnila Baco20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  Jani TorraJani Torra20 ditë më parë
  • Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

   VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE AL19 ditë më parë
 • Like it ❤

  RooviRoovi20 ditë më parë
 • Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  Antonis TaushaniAntonis Taushani20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  ornela belaornela bela20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  xhuliano mucollarixhuliano mucollari20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test19 ditë më parë
 • Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.

  Power DinamiPower Dinami20 ditë më parë
ALworld