Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

30 Pri 2021
171 651 Shikime

Emisioni i plotë: alworld.info/u/video/kKi7zpxsaLGpoKs
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente
 • Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia

  yea yesyea yesDitë më parë
 • O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione

  Priam ReciPriam Reci2 ditë më parë
 • Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

  Miside KoraqiMiside Koraqi4 ditë më parë
 • O sa kam qesh ropt e shpis

  Ani PerrojAni Perroj4 ditë më parë
 • Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater

  Durim XhametaDurim Xhameta5 ditë më parë
 • Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.

  AldoAldo5 ditë më parë
 • Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

  SaimoSaimo5 ditë më parë
 • O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

  André CelaAndré Cela5 ditë më parë
 • Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

  Zybi GuriZybi Guri5 ditë më parë
 • Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

  Mim TironaMim Tirona6 ditë më parë
 • Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

  Lulzim RexhepiLulzim Rexhepi6 ditë më parë
 • Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

  Osumi OsumiOsumi Osumi6 ditë më parë
 • Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

  GD KaciGD Kaci7 ditë më parë
 • Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

  Sure KukliSure Kukli7 ditë më parë
 • Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

  Edmonda ZhupaEdmonda Zhupa7 ditë më parë
 • Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Luan KadiliLuan Kadili7 ditë më parë
 • hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

  Michalis NatsisMichalis Natsis8 ditë më parë
 • Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ALAL8 ditë më parë
 • Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

  Ems G63Ems G638 ditë më parë
 • 🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

  Alikaj ShezaiAlikaj Shezai9 ditë më parë
 • Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

  Albanian GerAlbanian Ger9 ditë më parë
 • e sajta luft eshtē ??

  arben carcaniarben carcani9 ditë më parë
 • O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

  Natassa PietriNatassa Pietri9 ditë më parë
 • Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

  Haide DhuliHaide Dhuli9 ditë më parë
 • Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

  Nicos BerlettiNicos Berletti9 ditë më parë
 • Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

  Shpetim CokajShpetim Cokaj9 ditë më parë
 • Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

  ceerw butyceerw buty9 ditë më parë
 • Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

  melgibson1970melgibson19709 ditë më parë
 • Haha skan faj aspak 😂

  Naim KicaNaim Kica9 ditë më parë
 • Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

  Lorenz TushaLorenz Tusha10 ditë më parë
 • Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

  bcvbb hyuibcvbb hyui10 ditë më parë
  • E lezetshme kjo

   ceerw butyceerw buty9 ditë më parë
 • tipike ironi greke e currit

  Alketa KetaAlketa Keta10 ditë më parë
 • Na vdiqet se qeshuri ,

  mentor tolamentor tola10 ditë më parë
 • Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

  Jc CubaaaJc Cubaaa10 ditë më parë
 • Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

  brave foreverbrave forever10 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

   bcvbb hyuibcvbb hyui10 ditë më parë
 • Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

  Bledialroed PSNBledialroed PSN10 ditë më parë
 • Lufta me mullinjt e ERES.

  Hekuran AjdiniHekuran Ajdini10 ditë më parë
 • Tani fillon lufta hahahahaha

  Loni BetoniLoni Betoni10 ditë më parë
 • Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

  George MilanoGeorge Milano10 ditë më parë
 • Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

  Shpetim MuciShpetim Muci10 ditë më parë
 • Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

  Vladimir LleshiVladimir Lleshi10 ditë më parë
 • Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

  Hamide HoxhaHamide Hoxha10 ditë më parë
 • Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

  Marius HoxhaMarius Hoxha11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣👍

  SKENDERBEGAS ILIRIUSSKENDERBEGAS ILIRIUS11 ditë më parë
 • E lezetshme kjo

  M. N.M. N.11 ditë më parë
 • loteeeee 😂😂😂😂😂😂

  Akeljan ZeneliAkeljan Zeneli11 ditë më parë
 • 👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

  Lulja ImeLulja Ime11 ditë më parë
 • "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

  acdc111ifyacdc111ify11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

  Tonipatos FeratajTonipatos Ferataj11 ditë më parë
 • Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

  Ardi AArdi A11 ditë më parë
 • Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

  qopoy dnonqopoy dnon11 ditë më parë
  • Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

   Shpetim MuciShpetim Muci10 ditë më parë
 • Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

  Ballist 96Ballist 9611 ditë më parë
 • Pse se ftove Tos Nanon mo

  Rudi MaliRudi Mali11 ditë më parë
 • U dhjet duke qeshur

  Rudi MaliRudi Mali11 ditë më parë
 • PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

  Kacurri LinzaKacurri Linza11 ditë më parë
  • @qopoy dnon BRAVO

   Kacurri LinzaKacurri Linza11 ditë më parë
  • Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

   qopoy dnonqopoy dnon11 ditë më parë
 • BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

  Kacurri LinzaKacurri Linza11 ditë më parë
 • Per te qeshur ishte pz

  Afrim GjataAfrim Gjata11 ditë më parë
 • O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

  Adnand ShemeAdnand Sheme11 ditë më parë
 • Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

  Engjell ShtyllaEngjell Shtylla11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Alfred MarkuAlfred Marku11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Alfred MarkuAlfred Marku11 ditë më parë
 • Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

  dgdfgdgd dfgdfgdfgdgdfgdgd dfgdfgdfg11 ditë më parë
 • Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

  Al PacinoAl Pacino11 ditë më parë
 • E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

  Aleksander KrasniqiAleksander Krasniqi12 ditë më parë
 • Lot pz madh 😂😂😂

  nead shullazinead shullazi12 ditë më parë
 • Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

  abcabc12 ditë më parë
 • Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

  One PieceOne Piece12 ditë më parë
 • Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

  xhani xhani1xhani xhani112 ditë më parë
 • Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

  genci safagenci safa12 ditë më parë
 • Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

  durrsi durrsidurrsi durrsi12 ditë më parë
 • Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

  Elisjon GoseniElisjon Goseni12 ditë më parë
 • Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

  Islam GashiIslam Gashi12 ditë më parë
 • Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

  GRM InfissiGRM Infissi12 ditë më parë
 • Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

  Chef FloChef Flo12 ditë më parë
 • fillon lufta e Kullurit vlla :-D

  Ornela DemoOrnela Demo12 ditë më parë
 • Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

  Erion GolemiErion Golemi12 ditë më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

  Alda ZejnoAlda Zejno12 ditë më parë
 • Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

  Marsid OparakuMarsid Oparaku12 ditë më parë
  • Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

   Nikel NikNikel Nik12 ditë më parë
 • Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

  Arjanit ShqipetarArjanit Shqipetar13 ditë më parë
 • Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

  Zef NikollaZef Nikolla13 ditë më parë
 • Ai eshte nje trap...

  Vesa SerenaVesa Serena13 ditë më parë
 • 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

  Dritan GogaDritan Goga13 ditë më parë
 • Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

  Shefqet HasimajShefqet Hasimaj13 ditë më parë
 • Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

  Oliver KolitariOliver Kolitari13 ditë më parë
 • Mallista.

  Clirim MahoClirim Maho13 ditë më parë
 • Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

  BG BGBG BG13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Tom BucakiTom Bucaki13 ditë më parë
 • fb.watch/5dOyipecLT/

  Kostandin BushiKostandin Bushi13 ditë më parë
 • Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

  Ardit PapaArdit Papa13 ditë më parë
 • Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

  Jus HD MullahiJus HD Mullahi13 ditë më parë
 • Vdiqa😂😂😂👏

  Children VideoChildren Video13 ditë më parë
 • edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

  Sele NicaSele Nica13 ditë më parë
 • E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

  Arjanit ShqipetarArjanit Shqipetar13 ditë më parë
 • Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

  Gon DibraniGon Dibrani13 ditë më parë
 • E treta e verteta 🤣

  Helion AliajHelion Aliaj13 ditë më parë
 • LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

  ShokuAndroidShokuAndroid13 ditë më parë
 • Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

  Luli ShkullakuLuli Shkullaku13 ditë më parë
 • Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

  Bruna NBruna N13 ditë më parë
 • Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣

  anonymous 2020anonymous 202013 ditë më parë
 • me lot kemi qesh edhe ne ktej

  arben vataarben vata13 ditë më parë
ALworld