Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

2 Pri 2021
1 203 524 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Turp i botës na mbyten laviret koh e vështir ka ardhur shkaku i këtyre tash spunojn dhe semaforat

  Bejtulla MetushiBejtulla Metushi10 orë më parë
 • Sara jasmina antonela flliqesira jeni ju zhdukuni nga studio poshtersira

  saliji merxhansaliji merxhan15 orë më parë
 • Antonela ti je e ofenduar qe kur paske lind moj idijote

  saliji merxhansaliji merxhan15 orë më parë
 • Qfar bitcha keto femrat pa Mural

  black sheen sheenblack sheen sheen2 ditë më parë
 • Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...

  yasio boloyasio bolo4 ditë më parë
 • Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

  bcvbb hyuibcvbb hyui4 ditë më parë
 • Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

  Ola MiraOla Mira5 ditë më parë
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  eioshen boboieioshen boboi5 ditë më parë
  • ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

   yasio boloyasio bolo4 ditë më parë
 • ky princi doli shume i shpifur

  HelenHelen6 ditë më parë
  • Antonela 🐕🐕 hum hum

   bcvbb hyuibcvbb hyui4 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

  vbddfy euuytvbddfy euuyt6 ditë më parë
 • Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

  asioe kiouasioe kiou7 ditë më parë
  • nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

   eioshen boboieioshen boboi5 ditë më parë
 • Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

  Elvira IsufiElvira Isufi7 ditë më parë
 • Thuj mor trap uli kamt se....

  Ndoc MetushajNdoc Metushaj7 ditë më parë
  • Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

   vbddfy euuytvbddfy euuyt6 ditë më parë
 • W

  Fahim fazliFahim fazli7 ditë më parë
  • Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

   asioe kiouasioe kiou7 ditë më parë
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
 • Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

  Bajrami LeonoraBajrami Leonora8 ditë më parë
 • eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

  Xheladin EleziXheladin Elezi8 ditë më parë
 • me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

  Xheladin EleziXheladin Elezi8 ditë më parë
  • Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

   dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  ceerw butyceerw buty8 ditë më parë
 • Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

  no nameno name9 ditë më parë
 • Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

  Antigona CirkolliAntigona Cirkolli9 ditë më parë
 • Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

  Flower PinkFlower Pink9 ditë më parë
  • O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

   ceerw butyceerw buty8 ditë më parë
 • Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

  illyrian bloodillyrian blood9 ditë më parë
 • Antonela 🐕🐕 hum hum

  Dava MayDava May9 ditë më parë
 • Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

  Valentina MalajValentina Malaj9 ditë më parë
 • Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

  Esmerald PrendiEsmerald Prendi9 ditë më parë
 • Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

  Xhino VloraXhino Vlora9 ditë më parë
 • Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

  Albion BajraAlbion Bajra9 ditë më parë
 • Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

  Linda AliLinda Ali9 ditë më parë
 • Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

  Linda AliLinda Ali9 ditë më parë
 • E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

  Arba&Noer VangjeliArba&Noer Vangjeli9 ditë më parë
 • Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

  『B4K』 LEADER『B4K』 LEADER9 ditë më parë
 • „Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty

  A. CabanaA. Cabana9 ditë më parë
 • 27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

  Dark FireDark Fire9 ditë më parë
 • O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

  Mimo MilanoMimo Milano9 ditë më parë
 • Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

  Mimo MilanoMimo Milano9 ditë më parë
 • Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

  Mimo MilanoMimo Milano9 ditë më parë
 • Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

  Anairda XhebraAnairda Xhebra9 ditë më parë
 • 1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa9 ditë më parë
 • Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

  Filan FistekuFilan Fisteku10 ditë më parë
 • ka dal delja me kullot bari ne livadh

  zyhrije shalazyhrije shala10 ditë më parë
 • Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

  Ledi SherbiLedi Sherbi10 ditë më parë
 • Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

  Eleni HakarepiEleni Hakarepi10 ditë më parë
 • Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Te vjen natyrshem nuk asht than

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • 🤭🧐🤔🤔🤔🤔

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🤣🤣

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Antonella 🤩❤️👏👏

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • 🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri10 ditë më parë
 • Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

  Cunami CunamiCunami Cunami10 ditë më parë
 • Kjo Antonela tmerr 🤮

  voca Merivoca Meri10 ditë më parë
 • Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

  Butrint FetoshiButrint Fetoshi10 ditë më parë
 • Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

  John TylerJohn Tyler10 ditë më parë
 • Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

  XhakuXhaku10 ditë më parë
 • Kjo Antonela eshte zgaravine

  Klaudia XhahoKlaudia Xhaho10 ditë më parë
 • O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

  John TylerJohn Tyler10 ditë më parë
 • Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

  anonymous 2020anonymous 202010 ditë më parë
 • Boboooo si sorrat ne kor bejn

  Anjeza KalajAnjeza Kalaj10 ditë më parë
 • Kurvat.E Perputhen

  Leo leoLeo leo10 ditë më parë
 • 24:26 ?!!!

  Betim GashiBetim Gashi10 ditë më parë
 • Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

  Mark GjiniMark Gjini10 ditë më parë
 • Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

  ErvinErvin10 ditë më parë
 • Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

  Albanian lifestyleAlbanian lifestyle10 ditë më parë
 • Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

  Arieta MehmediArieta Mehmedi10 ditë më parë
 • Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

  Dava MayDava May10 ditë më parë
 • O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

  Dava MayDava May10 ditë më parë
 • O antonela o zhab

  Arjana HysaArjana Hysa10 ditë më parë
 • Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

  Gjergj DemajGjergj Demaj10 ditë më parë
 • Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

  Saida GohanSaida Gohan10 ditë më parë
 • Riniani asht ⭐😊

  Mira bezeraMira bezera10 ditë më parë
 • A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

  Rukije LjumaRukije Ljuma10 ditë më parë
 • Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

  Besa SerjaniBesa Serjani10 ditë më parë
 • Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

  Futja KotFutja Kot10 ditë më parë
 • Bravo arjani

  Xhemal LekaXhemal Leka10 ditë më parë
 • Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

  adnant paliadnant pali10 ditë më parë
 • Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

  Ridon MehaniRidon Mehani10 ditë më parë
 • sa baxhella te gjitha

  ARDI LiveARDI Live10 ditë më parë
 • Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

  Afroditi VrigioniAfroditi Vrigioni10 ditë më parë
 • Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

  Redi SakoRedi Sako10 ditë më parë
 • Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

  Redi SakoRedi Sako10 ditë më parë
 • Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

  orgito muhametajorgito muhametaj10 ditë më parë
 • Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

  Marsjana QokajMarsjana Qokaj10 ditë më parë
 • Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

  marika banomarika bano10 ditë më parë
 • Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

  NobodyNobody10 ditë më parë
 • O zot ky Juli 😂

  Filloreta LetaFilloreta Leta10 ditë më parë
 • rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

  buggy freelovebuggy freelove10 ditë më parë
 • W...? Hi I'll Etty

  Aleksander ZakaAleksander Zaka10 ditë më parë
 • Na knaqe me ato mimika o juli😂

  Xheni VlogsXheni Vlogs10 ditë më parë
 • Nxirreni ket Antonela burrin jasht se nuk e durojm dot pz

  Mario AlbaniaMario Albania10 ditë më parë
 • Antonela nje femer shum koti karakter zero,nuk i kish nga nanes vet qe e kish nan shum te menqur dhe shum e kulturune

  Dion PoildiDion Poildi10 ditë më parë
 • Te lumt antonela hullja mutin kti princi nfytyr

  panda ytb2panda ytb210 ditë më parë
 • Nncnc provokuese mjer ai qe te merr per grue me cilin do mashkull shtrihet gjyseme zhveshur e prish vetin sa e bukur qe je moj antoneela me.kto sjellje

  f123 456f123 45611 ditë më parë
 • Po bejne reklam qysh duhet te rrin shtrir dy te rinj,,pash zotin,,mua me shume me pelqeu,,qylymi,,Antonela ka ikur per lesh 😂😂😂🤮

  Anna AnnaAnna Anna11 ditë më parë
 • Nuk me besohet qe ka femra te kesaij moshe me ket goje kaq te grisur dhe me kete zemer kaq te zeze o zot : po hiqni keto femra kaq te ndyra

  Stela HillikerStela Hilliker11 ditë më parë
 • Antonela u hiqka sikur eshte avokatja e te tjereve ca behet keshtu

  Stela HillikerStela Hilliker11 ditë më parë
ALworld