Anxhela Peristeri - Karma - Albania 🇦🇱 - Official Music Video - Eurovision 2021

1 Mar 2021
675 746 Shikime

Anxhela Peristeri will represent Albania at the Eurovision Song Contest 2021 with the song Karma.
-
If you want to know more about the Eurovision Song Contest, visit eurovision.tv
Shop the official Eurovision Song Contest merchandise: shop.eurovision.tv/
Follow us on Instagram: instagram.com/eurovision
Follow us on Twitter: twitter.com/Eurovision
Follow us on Facebook: facebook.com/EurovisionSongContest/

Komente
 • Add or download the song to your playlist: Eurovision.lnk.to/ESC2021ID Read more about Anxhela Peristeri here: eurovision.tv/participant/anxhela-peristeri-2021

  Eurovision Song ContestEurovision Song ContestMuaj më parë
  • @j M her father has greek roots

   Δημήτρης ΓιαννακόπουλοςΔημήτρης Γιαννακόπουλος25 ditë më parë
  • Hello, Albanian neighbours! Love from an Italian! ❤️🇮🇹

   Daniela FDaniela FMuaj më parë
  • Amazing, Beautiful, Captivating, Dynamic, Elegant, Fantastic, Glorious, Historic, Iconic, Magnificent , Nice, Outstanding, Perfection, Quality, Remarkable, Stunning, Tremendous, Unique, Vivid, Wonderful, Zenith everything about Albania is breathtaking

   Avitius RufinusAvitius RufinusMuaj më parë
  • @Kleo Karriqi greecs are gypsey, proud that im albanian white one and with ascent root and the oldest language in the world, greece are to young for albanias 😉

   e1do Gaminge1do GamingMuaj më parë
  • Is she has any greek roots cause her last name is Greek?? BTW great song I will give u winner vibes balkans for the win

   j Mj MMuaj më parë
 • May be the most underrated song this year!❤❤❤ Her voice is so good, the style is stunning! I would like to see her in top 10 because she really deserves that! Good luck from Romania, Albania!❤❤❤

  Barz RobertBarz Robert2 orë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱✨✨✨✨

  Sofia MitraiSofia Mitrai4 orë më parë
 • Fun fact I was a doorman in a nightclub in Albania back in the days and she was our guest and I didn't recognize her so I held her at the entrance for 30 min , now I'm embarrased lol

  Mario CollakuMario Collaku12 orë më parë
 • is she greek???

  b solb sol14 orë më parë
  • @Denis Lleshaj yes sure... she is not.!!!

   b solb sol5 orë më parë
  • Nope

   Denis LleshajDenis Lleshaj12 orë më parë
 • It’s an amazing song ! But we know how they vote ...😂🤣😅! Just sing for fun there , who cares anymore! Go Albania🇦🇱😘!

  Elona MeziniElona Mezini15 orë më parë
 • Amazing and very melodic song with a wonderful message! One of my top three! If it does not take a good position, there is no meritocracy in eurovision, there are only interests!😘🇬🇷

  Μαρια ΧατζακηΜαρια Χατζακη15 orë më parë
 • Va jag älskar henne ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  G-BANIG-BANI16 orë më parë
 • if there is Justice in Eurovision, Albania would deserve the victory with this song. Winner

  TINA ARNOLDTINA ARNOLDDitë më parë
 • Idk how but i just feel in love with this song Good luck from 🇸🇮

  Iva ž.Iva ž.Ditë më parë
 • почему для меня вот эта песня и некоторые другие - чисто азербайджанская Клеопатра 20ого года?))

  Ксения ГолубеваКсения ГолубеваDitë më parë
 • And THIS everyone is HOW you do a REVAMP! YESSSS Albania! The ETHNIC Flare and Favour makes this stand out in Semi 2 and the contest as a whole. Sure qualifier for me. See you in the final Albania :-) I give my full thoughts in my reaction and review video of this song, which can be found on my ALworld Channel.

  Shane's Eurovision ReviewShane's Eurovision ReviewDitë më parë
 • The beauty of our neighbors 🇬🇷❤️🇦🇱🇬🇷❤️🇦🇱

  Marina ShahidMarina ShahidDitë më parë
 • Na kenaqe anxhela fitore 🙏🙏😘😘😘

  Store MikaelStore MikaelDitë më parë
 • ΚΑΛΑ ΡΕ. ΜΑΛΑΚΕΣ τι GOOD LUCK ειναι αυτά. Εγω μπηκα να δω να βρίζονται ο ένας με τον άλλο στα Βαλκάνια. Ααα χαλάσαμε εδω στα Βαλκάνια, σαν να γίναμε φίλοι μου φαίνεται

  j Mj MDitë më parë
 • Greece support you albania anxhela🇬🇷🇦🇱❤️

  Kiazo MemisKiazo MemisDitë më parë
 • If I learn the lyrics of all Albanian entries on esc, I would speak albenian I think lol after Sus it is my favorite. Good luck from 🇦🇿❤️🇦🇱

  Heart Of MusicHeart Of MusicDitë më parë
 • Kenga super me pëlqen shumë ❤❤❤ Por ama videoklipi me duket shum i pa pershtatshem me kengen 🤔 Duket sikurse kan ngatrru video 😄 Si thoni ju se mbase une skuptoj nga kto gjera 😊 Megjithatë suksese Anxheles ❤

  elton kukaelton kukaDitë më parë
 • Was OBSESSED with Israel's revamp but then heard this...WOW! Albania keep giving us ETHNIC FLAVOUR please because I LOVE IT!

  Shane's Eurovision ReviewShane's Eurovision ReviewDitë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Elvi SandElvi SandDitë më parë
 • Where is Arilena Ara? She was amazing... Anyway good luck Albania!

  ed juniored juniorDitë më parë
 • Песня хорошая. но видеоряд очень странный. И макияж ей сделали не удачный

  Ann VermilionAnn VermilionDitë më parë
 • Παιδια ειναι θεαρα η Αντζελα Περιστερη!! She is a QUEEN!!!❤👸🏼👑

  MIXALIS SALIXMIXALIS SALIX2 ditë më parë
 • Ne Kosov e bere Klipin 😊 dhe mos thuaj qe gjyshin e pate Grek sepse Gjyshi i gjyshit tend ka qen Shqiptar 😁😇 te ka keq informu gjyshi yt.

  Arr GArr G2 ditë më parë
  • @Iride 4 po sepse ti je e vetmja e edukuar ne vendet perendimore, kurse gjith te tjeret jemi malok... Rri mi lale dhe mos na mbush shum mend, une per gjerat qe i flas kam studime shkencore jo-shqiptare, kurse ti avash avash...

   A. R.A. R.19 orë më parë
  • @A. R. e ke gabim. Por sjam per te bindur njeri ketu. Mendoj qe keto sulme ndaj Anxheles e cila tha dicka personale qe ska lidhje me ty apo te tjere, nuk duhet te perdoren si sulme ndaj saj. Dhe po te jete 5% greke apo 100% greke good for her! Une sjam minoritare, por jam e edukuar ne vende perendimore ku diversiteti etnik apo kulturor konsiderohet pasuri jo arsye per urrejtje etnike. Per pasterin e shqiptareve shiko nja 2 fytyra turqish dhe do shohesh sa te paster jemi.

   Iride 4Iride 419 orë më parë
  • @Panana porega Esta si esta no Greket si komb egzistojn, mos ta teprojme tani. Problemi ketu eshte fakti qe Thesalia, Peloponezi apo Morea edhe ishujt kane qene te banuar ne mase nga Shqiptaret apo te ashtuquajturit Arvanitasit, qe gjithmone edhe akoma e quajne veten Arberor. Mos te flasim edhe per Vllehet e Pindit qe kulturalisht, gjenetikisht edhe ne shum raste edhe ne gjuhe jane te njejte me ne. Ne fakt ka pasur edhe perfaqesues Arvanitas edhe Vlleh ne ligen e Prizrenit qe shume njerez nuk e dijne sepse nuk i jepet hapesire kesaj ceshtje. Edhe ne fshatrat "minoritare" shumica jane njerez me emra dhe mbiemra Shqiptare por varferia e ben te veten, fatkeqesisht.

   A. R.A. R.Ditë më parë
  • @Ale Xandra Nuk ka grek ata jan krejt Arvanitas që i bije Shqipëtar . Dhe i bije se Stërgjyshi apo Gjyshi i Anxheles të jet Shqipëtar . Dhe ata qe i thojn vetës qe jemi grek në shqipëri , duhet të vertetojn qe jan Arvanitas për të qen Grek . Pasi që Greku nuk egsiston . Ata jan krijuar para 200 viteve dhe jan të gjith Arvanitas .

   Panana porega Esta si esta noPanana porega Esta si esta noDitë më parë
  • @Ale Xandra ne fakt, nuk eshte e vertete. Nuk e pohoj ndonje etni te paster sepse eshte e pamundur dhe me te then te drejten, as jo e deshiruar, por shqiptaret jane i vetmi popull ne europe qe gjenetikisht i lidh mes vete me shume paraardhes me njeri tjetrit sesa me te huajt. Dhe po te besh DNA test, qofte te myheritage apo ndonje tjeter, e sheh qe dalim edhe me te "paster" apo te thuajme homogjen sesa fqinjet tone, sidomos Greket qe kane absorbuar me mijra njerez te kombesive te ndryshme. Sa per Anxhelen, Peristeret jane shquar per patriotizmin e tyre, por eshte nje mundesi e mire ta promovoje veten edhe ne Greqi. Nuk e ben fakti qe ka apo nuk ka ndonje gjysh te huaj me pak Shqiptare. Sa per gjenetiken Alexandra, na le neve qe punojme ne kte drejtim. Nese ti je minoritare, ok, respekte, por dikush ne Greqi me nje stergjysh Shqiptar nuk do e deklaronte vetem aq lehte Shqiptar. 😉

   A. R.A. R.2 ditë më parë
 • Anxhela like Angel please bring the glory to our Home 🙏🇦🇱❤️🎶

  Pap KodraPap Kodra2 ditë më parë
 • You are gorgeous.number 1 ❤️❤️😍. kisses from Greece!🇬🇷

  Manto GalanouManto Galanou2 ditë më parë
 • Nice, really, but ITALY is stunning this year, imo ☺️

  Vic VicVic Vic2 ditë më parë
 • One of the best eurovision songs

  FrancescaFrancesca2 ditë më parë
 • Круто. К сожалению не понимаю смысла. Голос сильный. Очень понравилось !!!👍👍👍

  PAVEL KOROLEVPAVEL KOROLEV2 ditë më parë
 • Good song. Hugs from România.

  NicolaeNicolae3 ditë më parë
 • No one cares but my top 5: 1.Albania 2.Portugal 3.France 4.Bulgaria 5.Italy

  Lil Ray Of DarknessLil Ray Of Darkness3 ditë më parë
 • A winner 😍😍😍

  Simona MoantaSimona Moanta3 ditë më parë
 • 12 points from Italy 🇮🇹 🇦🇱

  xaviofficial _xaviofficial _3 ditë më parë
 • I love it number one in the song festivals greetz from Holland ❤️

  Eigewijs recordzEigewijs recordz3 ditë më parë
 • 12 poins love from serbia

  Dijana VulicDijana Vulic3 ditë më parë
 • Lav from Azerbaijan❤

  Уля 2020Уля 20204 ditë më parë
 • Why nobody open and listen to it??

  Ertuğrul ToskaErtuğrul Toska4 ditë më parë
 • hands down one of the best entries this year, absolutely breathtaking. good luck and lots of love from finland

  Wera KylénWera Kylén4 ditë më parë
 • I really hope she qualifies. The most underrated song of this year's contest. Definitely in my top 5 !

  Messalina AugustaMessalina Augusta4 ditë më parë
 • Wow 👏👏👏 From greece

  Elenmous MousElenmous Mous4 ditë më parë
  • 😍

   Inxhi TafaInxhi Tafa4 ditë më parë
 • She cant sing

  Macedonian LionMacedonian Lion4 ditë më parë
  • @VV 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Eagles LandEagles Land3 ditë më parë
  • you are bulgarian

   EvolutionerEvolutioner4 ditë më parë
  • @Music lover Guy good one 😂

   VVVV4 ditë më parë
  • How can you tell someone you can’t sing, when you don’t even exist 😂😂

   Music lover GuyMusic lover Guy4 ditë më parë
  • I hope your jealousy will screw you in parts 😂

   VVVV4 ditë më parë
 • Trash

  Macedonian LionMacedonian Lion4 ditë më parë
  • Bulgarian lion

   George SkanderbegGeorge SkanderbegDitë më parë
  • you are bulgarian

   EvolutionerEvolutioner4 ditë më parë
  • Fyrom lion

   vexvex4 ditë më parë
 • The best song👏👏👏❤️

  Adas Youtube channelAdas Youtube channel4 ditë më parë
 • For those people like our Language Albanian language is the first Indo-European languages and this language is unique is not Latin, germanic or slavic is just Albanian it sounds mix of all of them

  Mr Bean BeanMr Bean Bean4 ditë më parë
  • @Inxhi Tafa sorry that message was not for you , I wanted to txt the other person , I went accidentally to your name . My bad

   VVVV4 ditë më parë
  • @VV does it hurt being this ignorant like you?

   Beautiful LifeBeautiful Life4 ditë më parë
  • @VV I don't loose by a weak mentality sorry and goodbye

   Inxhi TafaInxhi Tafa4 ditë më parë
  • @Lumièrd of course not. Your informations are not enough and you are very incorrect . Albanian is an etimologic language and means that can explain all the words of the family languages based on its monosyllabic original words that comes from her own family language breanch and that means that albanian language is the most epic , lyric and historic language for their own independet history nephilim NË FILLIM "in the begining" not slavic not latin no greek no germanic but PRE BALKANIC . YOU DON'T HAVE ANY IDEA HOW IS ALBANIAN HISTORY FLOW AND NO ONE KNOWS EVEN ALBANIANS DON'T BUT THE LANGUAGE IS A TOTAL LOGIC AND KNOWS BETTER

   Inxhi TafaInxhi Tafa4 ditë më parë
  • nope the first alphabet Albanian used was latin script and Albanian is full of slavic greek Latin words

   LumièrdLumièrd4 ditë më parë
 • The music is perfect. is super music. I really liked watching from Georgia

  Ali RustamovAli Rustamov5 ditë më parë
 • Most underrated song. Send my best wishes fron Israel ❤️

  yuval hakimyuval hakim5 ditë më parë
 • UNDERRATED. :(

  Félix Martínez MartínezFélix Martínez Martínez5 ditë më parë
 • wow got chills awsomeee song anxhela bravo ishalla fiton shqiperia njer ne eurovision bravooo send lots of love from 🇦🇱🇺🇸

  Ilda KamolliIlda Kamolli5 ditë më parë
 • 10 last years Albania was good almost always, but in 2021 you give for us best song!❤️🇦🇱

  Andrew ChapranAndrew Chapran5 ditë më parë
 • Super 👌

  Mira miraMira mira5 ditë më parë
 • Super 👌 🎵

  Mira miraMira mira5 ditë më parë
 • The Acoustic version is so much better. Love it, however this version loses the epicness of the song.

  Kickstarter Radio 102.4Kickstarter Radio 102.45 ditë më parë
  • She is known as “live singer”, her live performances are always better than recorded, at least in Albanian festivals and competitions she always shines on live performances! Fingers crossed 🤞 for Eurovision!

   Still AliveStill Alive4 ditë më parë
 • I love this song so much, all Balkan countries r slaying the house down this year, good luck! 🇧🇬 ❤️ 🇦🇱

  Rumyana YatsovaRumyana Yatsova5 ditë më parë
 • personally liked jonida better but this is also really good

  Ducky EnoughDucky Enough5 ditë më parë
  • Jonida song is pure masterpiece!

   Beautiful LifeBeautiful Life4 ditë më parë
 • I am from Albania 🇦🇱 and I want to say something that, Anxhela has a magic voice and she is wonderful she deserves to be on Top , if anyone has time has to listen her song : Anxhela Peristeri - Ishe mbret Anxhela Peristeri- prap do ti lutem Than you will understand who she really is 😊😊 she was amazing all her life carrier not just now

  S LS L5 ditë më parë
 • Lyrics and videoclip story : The life had teases me Up on the sky , like a star i lived I laughed like crazy when u where crying I havent no soul, i only loved my self The GOD will not forgive me The word just fell on me Since u are gone from me All my friends gone too, i have no more light The god will not forgive me I calleddd but i dont have no voice anymore I collect my tears in my hand Rusty they are Music : Part 2 : I have searched u in other hearts And all the time i understand that nothing can make me feel like u I am alone Yeah , i am alone Now that i cry u are laughing I deserve all this, i am guilty Yeah , im guilty THE GOD WONT FORGIVE ME THE WORLD FALL ON ME NOW U ARE GONE AND ALL MY FRIENDS ARE GONE I DONT HAVE NO LIGHT THE GOD WONT FORGIVE ME I CALLED BUT I DONT HAVE VOICE ANYMORE I COLLECT MY TEARS IN MY HANDS RUSTY THEY ARE ! The story of video is this. Her in red dress ,is the women she was before. Now in white dress , she has change. And in the end she meets her soul , so its not late to change :) Lets do this Anxhela Vote Albania Europe ❤

  TheReal SskerdiTheReal Sskerdi5 ditë më parë
 • Alonso: "Where is Palmer? " Albania: "KARMA"

  PSP23PSP235 ditë më parë
 • I doubt Albania will win, but this track was definitely the positive surprise of this year's entries.

  AnssiAnssi5 ditë më parë
 • life like us had spoiled me. high in the sky, like a Star I lived. laugh as I take it when you renkoje of PA soul only myself I loved very much. refrain God does not forgive Me The. world fell on me. with Ike you with Ike rizdas there is no light God called me up. but there is no voice, tears collected in the hands Rusty Jane.

  ErveanaErveana6 ditë më parë
  • It's all her song on the English language. Super 🌟 Anxhela 💥❤🇦🇱

   ErveanaErveana6 ditë më parë
  • as You Seek through empty hearts and I realized I did not enjoy anything I really am Yes I am the only one I never ran to laugh at how I get. I deserved to be dragged away. I am guilty Yes I am guilty. God does not forgive Me. 💥❤🇦🇱

   ErveanaErveana6 ditë më parë
 • Good luck to our beautiful girl.Many kisses from Greece.

  FANIS ADAMFANIS ADAM6 ditë më parë
  • Our? 🤭

   Beautiful LifeBeautiful Life6 ditë më parë
 • Beautiful Nice Albania ILLYRIA

  Paulin MargaritiPaulin Margariti6 ditë më parë
 • Good luck!

  Anonimos den xeroAnonimos den xero6 ditë më parë
 • Amazing 💖

  ElenSElenS6 ditë më parë
 • 🇦🇱❣️

  Ge leGe le6 ditë më parë
 • That musical bridge after the chorus sounds an awful lot like Greece's 2020 entry Super Girl chorus......

  joostjoost7 ditë më parë
 • Its bad

  O Kosmos Ton LegoO Kosmos Ton Lego7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Immer FreshImmer Fresh7 ditë më parë
ALworld