At e bir përballen pas 24 vitesh. I ati:Një polic më tha "mos e tako më". Djali: Dua të njoh vëllanë

26 Shk 2021
261 465 Shikime

"Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 26 shkurt, 2021 - pjesa 2
Ashtu siç u paralajmërua, në emisionin “Me zemër të hapur” do të ketë një përballje mes mes Denis Xhanit dhe babait të tij Mafmut alias Bekim Xhani. mNjë takim I shumëpritur ky nga Denisi I cili ka 24 vite që nuk e takon babain e tij. Ai është ndjerë edhe më I braktisur kur fytyrën e babait e njohu nëpërmjet ekranit të televizorit, ku I ati tek emisioni ynë u dilte në krah fëmijëve të të motrës të mbetur jetim. I kontaktuar nga emisioni, Bekim Xhani tha se emri Denis nuk I thoshte asgjë dhe se ai do vinte të fliste përballë me djalin që I thërret baba. Çfarë ka për të thënë Bekimi? Pse ka ardhur kjo mungesë kaq e gjatë? Pse pas divorcit ai nuk përmbushi detyrimet e tij atërore? Në këtë përballje emocionuese pritet që shumë pikpyetje të ngritura nga Denisi në këto 24 vite të marrin përgjigje.

Komente
 • Q.... Ropt pidh po'. Qlidhje ka. Zoti me. Ty

  Bled UlajBled Ulaj13 orë më parë
 • Cna degjojne veshet bobobobo

  Luan mucollariLuan mucollariDitë më parë
 • Psikolog'ja e leshit bashk me avokaten e leshit..amator!! Bashke me spikeren e emisionit...kurse babai me duket shume i sakte dhe i qarte!! Une pra jam i besimit Katolik

  arben geciarben geci2 ditë më parë
 • Kok gomari hesapi

  Musa MarajMusa Maraj2 ditë më parë
 • Ky kana hajvan çfar feje mor ke ty ani onazët ty dhefsha, allahu te shkatrroft mi lan fëmit kështu

  fatoss loccofatoss locco2 ditë më parë
 • Ky koka bash njeri i eger

  sami shaqirisami shaqiri3 ditë më parë
 • Ky paska rrshqit, po qfar besimi ky ka me Zotin Ky paska pun me Dreqnit

  Mark RajaMark Raja4 ditë më parë
 • moderatore e pist

  fiton salihufiton salihu4 ditë më parë
 • Edhe ky djali paska ardh per prona aty jo per baban

  Mimo01 IzitoMimo01 Izito6 ditë më parë
  • Mua nuk me intereson pasurija o shok se e kam ndretuar vet me aq mundsi sa me ka llen zoti ok e kam BER vete se ai don ti behet bamirs po nuk I shkon kaq ai njeri Ka BER edhe disa emisjone te tjera aty shihi te gjitha dhe atehe gjyko

   Denis XhaniDenis Xhani3 ditë më parë
 • Ky qenka i semur mentalisht per cfar e keni pranu ne studio ky mund te jet cfardo por besimtar nuk esht ndoshta beson djallin ky

  Mimo01 IzitoMimo01 Izito6 ditë më parë
 • Cka te duhet ki baba o djal

  Teuta QamiliTeuta Qamili6 ditë më parë
 • 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😆😅😅😆😅😅o çfarë mban toka , si nuk hapet te përpi ketë mbetje .

  Aferdita HaxhirajAferdita Haxhiraj6 ditë më parë
 • O ky ì paska leshu ar pëllumbat , ì ka mbetur vetem kafazi.😅😅

  Aferdita HaxhirajAferdita Haxhiraj6 ditë më parë
 • cfare trasmetoni kete lloj mostre

  Ludovik KolaLudovik Kola6 ditë më parë
 • E Njof Shume Mire Kete Torollak Qe Hiqet Si Fetar I Ka Lene Femijet Rrugeve Te Kavajes

  eltjon kotonieltjon kotoni6 ditë më parë
 • Te gjith keta qe bejn si fetar jan ma shpirt zite!!!!

  nico dukanico duka7 ditë më parë
 • Kapeni per mjekerre dhe nxirreni jashta mashtrues muti

  nico dukanico duka7 ditë më parë
 • Po ca pret prej ketij ky flet si e oma zeqes maje te thanes po ce do at baba koti

  Vjollca SuloVjollca Sulo7 ditë më parë
 • Ik o budalle

  Violeta RozgariVioleta Rozgari7 ditë më parë
 • plaku keq

  Remzi RexhepiRemzi Rexhepi8 ditë më parë
 • Po cfar babai ky Lyp hu gardhi po ska kush ti jap Matrapaze Njeri me te poshter spaskam pa ndonjeher

  Blu LaBlu La9 ditë më parë
 • Hahaha kam fol me zotin vdeka e ka ndatrru zotin me djallin e zoti te vraft a ka ndal nga cmendina

  lola lolalola lola9 ditë më parë
 • ca leshi fol ky mo, ky esht psikopat, ky ka sulme psikosomatike, ca feje esht kjo qe mundoeht ky ta transmetone ketu mo se ma hoqi trurin fare ma hoqi. ca drejtsie zoti moooo si do vdes offffff mo of .

  Dj SettiDj Setti10 ditë më parë
 • ky qenka çoban fare

  Ramadan JahajRamadan Jahaj10 ditë më parë
 • Denis spo e di a e ke at nene te bekuar gjall po puthja duart e kembet qdo dit qe ju ka larguar nga ai njeri i qmendur kuku jam friksu ka fliske po un jam Muslimane po feja nuk thot qflet ky njeri i qmendur e mohon ket shejtan more Denis je me fat je I bekuar nga Allahu qe ju ka rrit ajo nane me respekt edukat kultur e gjith te mirat e ksaj bote hallall te koft dashurin e babait se ke pas por ke arrit te bejsh atesin dhe dashurin e nje prindi respekt

  laurent Klarentinalaurent Klarentina11 ditë më parë
 • I vetmi njeri qe se km kuptu,un mesa di nje besimtar nk i lejohet te shkojn ne lokal te takohet me njerz

  Besmir KurtiBesmir Kurti12 ditë më parë
 • Ky.gjithcka.mun.te.jet.po.njerinuke.esht.ba.si.thuhet.kti...kyspaska.fe.as.lum.ne.per.te.aszot.as.prejgamer.palo.burr.ik.eqe...sja.vlen.zanin.mas.me.ta.nigju.as.ftyren.me.ta.pa.djali

  Eva HasajEva Hasaj12 ditë më parë
 • Ti qanke nji burr i poshtur ti i thu veti besimtar o cjap Denis me vjen keq per ty cfar te duhet mut

  Hamit UkhaxhaHamit Ukhaxha12 ditë më parë
 • Dénis qenke djale i mire dhe i menqur te uroje shendet

  Ismajl zymeriIsmajl zymeri13 ditë më parë
 • Po ta kisha nje baba si ky bekim leshi e kisha fure ne studio

  Ismajl zymeriIsmajl zymeri13 ditë më parë
 • Besimi kety mjekroshi nuk egziston asnje liber fetar se ksi lloj njerzish nuk u egziston asnje lloj libri i shenjte fejes kety qe e besson enderat dhe i takon njerezit shpirterisht kjo eshte thjesht besim koti

  Izairi AmarIzairi Amar14 ditë më parë
 • Ti paske pjerthur o mik

  Tosy GjetaTosy Gjeta14 ditë më parë
 • Per mua ky njeri eshte i semur dhe ky ofendon fene bektashjane. Asnje besimtar nuk mohon femijet e vet. Kur to mohon femijet e tu ca besimi te ket zoti te ty o I semur psiqik😡

  alketa hasanialketa hasani15 ditë më parë
 • O Denis e di qe secilit njeri i mungojn prinderit dhe me ket Baba nuk ja vlen! Mer Motren dhe Vllaun e largou nga ky.

  Biz- bizBiz- biz15 ditë më parë
 • Rrespekt nga kjo zonja qe e udheheq sot ket emision! Nervat e forta shum. Te flasesh me keso lloj te ketij surrati esht me veshtir si me nje kafsh.

  Biz- bizBiz- biz15 ditë më parë
 • Vetem ky nuke e ka emrin emisjone bla bla

  Neki HoxhaNeki Hoxha15 ditë më parë
 • Simor fol ky njeri ipa shpirt e mohon femin e vet po kete as vorri mose lasht mbrenda fllictira botes

  DeniDeni15 ditë më parë
 • Super ordiner dervish mashtrus analfabet

  Juli JulianJuli Julian15 ditë më parë
 • Ky do terheq per mjekrre injoranti mutit

  Miraxh HallulliMiraxh Hallulli16 ditë më parë
 • PO ATO NJERZ QE JETOJN ME TE SI KA MUNSI SI E DUROJN KYT NJERI

  Armando DodaArmando Doda16 ditë më parë
 • Ky qeka i smur.

  Dionis DrangaDionis Dranga18 ditë më parë
 • ater epaske pas mahmut kuse tashe epask mute senuke qenke fetar po kriminel frgacake ithom atije djalit nuke paske humbe po jeni i fituar aje eka venin ne burg

  gjeto lepurigjeto lepuri18 ditë më parë
 • Ky kenkA NJE nje hajvan qe se paska shoqin e vete ma hajvan aje duhet me cua ne burke orgjentishte

  gjeto lepurigjeto lepuri18 ditë më parë
 • ju lutem po pati munsi ppsikologja te vizitoj se qenka jo normal ja kshilloj te kaloj ne mjekim sa ma orgjent ju falemnerit me mirkuptoni

  gjeto lepurigjeto lepuri18 ditë më parë
 • ta qifsha rracen ty mor burr I poshter te vrafte allahu

  Gjelbrim BilaliGjelbrim Bilali18 ditë më parë
 • Ky ska lidhje me fene, por probleme mendore

  En IsEn Is19 ditë më parë
 • Po ky qenka i smur psiqik paska nevoj per rehabilitim po kot gomari plak nuk ngarkohet ik qka po e kerkon ket psikopat

  beqa kosovabeqa kosova19 ditë më parë
 • Ik mer te qifsha fen tate mer vk

  Ardit GjordumiArdit Gjordumi19 ditë më parë
 • Ti paska pjerdh o mjekerr cap

  Indrit IsteriIndrit Isteri20 ditë më parë
 • Ki plaku qenka rot ka krya haha

  Natasa BekvalacNatasa Bekvalac21 ditë më parë
 • Ta cifsha at familjen n pick Edi rama putja kryen kty Duhet me ja djeg mjekren Ku ka fe ky jahudi

  Biran MustafaBiran Mustafa21 ditë më parë
 • Si I lene keta njerez te dalin ne TV keta jan per ty mbyllur ne psikiatri

  Majlinda KacajMajlinda Kacaj22 ditë më parë
 • Qija ropt humba 1:11:7 minuta te jetes time Duke degjuar kete

  Artur VukajArtur Vukaj22 ditë më parë
 • Këso njerz të smuar është mëkat ti sjellni në studio. Mua me duket se mama e Denisit është fajtorë që ka lexuar Denisin të takoj baben e smuar psiqikisht. Ndoshta gaboj porë nëna është dashtur ti tregoj se baba është I smuar.

  Rasha Kos.Rasha Kos.22 ditë më parë
 • qfar Dreqi Psikopat ky far bekim Dreqi I mallkum

  kosova kosovakosova kosova22 ditë më parë
 • Ky plaku paska pjerdhur fare

  Nick SmakajNick Smakaj22 ditë më parë
 • Ti paske pjerdhur o mik, ti ke vajt per lesh

  Redian XhafajRedian Xhafaj22 ditë më parë
 • paska then zoti duhet ti djegesh stakfirulla na nxori na vetja si reziston i biri pa i ndy duart te ky

  faik konicafaik konica22 ditë më parë
 • ku paska leshuar pllumbat teqi rri adhuron te vdekurit atije me shejtan edhe kshu e ka mendjen e trrazuar sdi cflet

  faik konicafaik konica22 ditë më parë
 • Duhet te fshihet kjo rrac nga bota

  Klodian CekaKlodian Ceka23 ditë më parë
 • Turp ti vijë këtij prindi që mashtron edhe në emër të zotit. Çfarë kodesh di ti more kodosh plak. Nuk ekzistojnë kode ore palaço burrë. E nderuar ai nuk është fetar i mirfilltë. Është një njeri naiv i paditur.

  OLD MOVIESOLD MOVIES23 ditë më parë
 • Karakteristik e sekteve sufiste eshte se pasuesit e tyre i shendrrojn ne debila si ky debili qe po flet jerem

  Reis shalaReis shala23 ditë më parë
 • Plak matuf👎

  valter nezajvalter nezaj23 ditë më parë
 • Qfar hoxhe 🤦 stupid

  valter nezajvalter nezaj24 ditë më parë
 • Ky zotriu eshte shume i qarte por sa sho une ketu edhe produksioni kan ber skenar ketu nuk e len as te flas e injorojne ndersa ky qe qenka pixhoz gji mashtrus i mbajne krahun shokuse

  fisnik halilifisnik halili24 ditë më parë
 • Ky qenka i mjekerr xhuls po ky qenka djalli vet ik o bq te qifsha mjekerren legen burr

  Halil KlediaHalil Kledia24 ditë më parë
 • Ty të paft zoti e jo të ndihmoj o injorant , kollaj ësht ti bësh fëmijët pore e vështir ësht ti rrisësh o kafsh me fytyr njeriu gënjeshtar . Si të pranojn ty njeri I dëmshëm që ti shërbesh zotit me kaq shum të meta kur ti nuk u shërben fëmijëve të tu o idiot që del e flet live në emision 😡😡😡😡 ...

  Artur MollaArtur Molla24 ditë më parë
 • Si nuk ka turp që del e flet në publik ky mostra , çfar njeri i zotit qyhet ky ( ? ) o i pa turp edhe kafsha do e tregonte dhëmbsurin për foshnjën e vet e jo më njeriu 😡😡😡😡 ...

  Artur MollaArtur Molla24 ditë më parë
 • Manipulus i pa fytyr qenak ke maskara

  Gezim ImeriGezim Imeri25 ditë më parë
 • Paska pjerdh te ardht keq

  Bujar NasufiBujar Nasufi25 ditë më parë
 • ky njeri thot kam gjen nje njeri tjeter me emer dhe mbiemer tjeter tash me ka bekuar zoti tash jam ky qe jam,i mohon femijet e vet,ky njeri spaska tru,ky djali vet sdi pse e kerkon ket shizofren dhe i kerkon llogari.

  Besnik HashaniBesnik Hashani25 ditë më parë
 • Ju lutem jam ne greqi .po ku plaku asht i smur kok fort po cmend fare

  Χρηστοσ ΜουκολλαριΧρηστοσ Μουκολλαρι25 ditë më parë
 • Po si ka besim ky kur nuk pranon fmit e vet ore ky esht genjeshtar ky zdi as fe qe ka

  Un jam kjo qe jam SherideUn jam kjo qe jam Sheride25 ditë më parë
 • Subhanallah. Runa zot nga njerëz të tillë. Po si thot se drejtësia e zotit nuk ma lejon. Po qysh e nënqmon Allahun. Po allahu e don qdo njeri që mundohet për familjen e tijë. Atherë se vetëm këtë nuk e don Allahu.

  Visar GashiVisar Gashi25 ditë më parë
 • Fryma e zotit të madhërishëm ti paska marr mendët. Jam i bindun se ti më së paku beson në Allah. Plak matuf . I pa shpirt. Ti je besimtar i njerzëve jo i krijuesit të gjithësisë. Marre për mjekrrën që po e mban. Njeri që e keni deviju fenë muslimane . Ju jetoni në ëndrra.

  Visar GashiVisar Gashi25 ditë më parë
 • Ki zotrija Bekim ska lidhje me njohjen e Allahut nji se nji prid qe sdo femin e vet paha mar vete msish

  Reuf RexhepiReuf Rexhepi25 ditë më parë
 • e kti ja kisha qi nanen ..

  Toni GjokajToni Gjokaj26 ditë më parë
 • allahu na rujt ca po flet ky eshte ne gjum pasha allahun ky nuk eshte normal allahu na falt

  Jorgo TahiriJorgo Tahiri26 ditë më parë
 • O ti i ke then trurit ik e pjerdhur ky bekimi as me zotin e as me robin nuk qenka e as nk je

  Drilona RasaDrilona Rasa26 ditë më parë
 • O ty te paska hik petlla o pall te pjerdhsha reshat. Bardhin mune mlulet te ballit

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci27 ditë më parë
 • ja ky eshte fruti i asaj qe mbollen para 30 vjeteve ata burgaxhinjte e arabise qe erdhen ne shqiperi me fustan te bardhe te veshur si grate. dhe fatkeqesisht si ky mahmuti ka me tonelata tani ne shqiperi.

  Theo XTheo X27 ditë më parë
 • njeri i trente cka pofol ki durdu folka me yllzi sjetojka ne tok por jetojka ne mares paska nevoje te shkoje nen amerik te astronautat edhe tujape te dhena se cka ka atje mose hulumtojne amerikant paldjke

  kazimi ajredinkazimi ajredin28 ditë më parë
 • Sipas Kodeve te Plakut.. KY Quni eshte biri I Hekuranit.. GJITHA gjerät tjera jane PORDH ne Det..!!!

  b bb b28 ditë më parë
 • ti sje as me zot As me pop as me sheh ti tek je pa fe pa zemer pa ndjenja njerzore

  beqir shaqiribeqir shaqiri28 ditë më parë
 • Djall koka 😂

  Mira BerbatiMira Berbati28 ditë më parë
 • Pko

  Kat KorKat Kor28 ditë më parë
 • Zoti i meshiroft te gjith kto . Zoti na falt zoti na udhezoft ne rrugen e drejt zoti na shtoft harmonin begatin dashurin mes familjes njerzve qe na rrethojn . Nje njeri i till nuk meriton asgje ki esht thjesht nje hic mos mirnjohe mashtrus e intrigant . Nje baba nuk hiqet nga femijet me fjal te njerzve Kam pa ne jet se njerzit kan sakrefikuar jeten e tyre per femijet Ki ska ber asgje per ket femij . Zoti i udhezoft ne rrugen e drejt .

  Macho MachoMacho Macho28 ditë më parë
 • Mashtrus

  Dritan MarkuDritan Marku29 ditë më parë
 • Hahaha .ca kok sjetulle

  Tiku 333Tiku 333Muaj më parë
 • O ky nuk eshte hoxha por bektashi , a degjoni ca fol kam qen me zotin ndasem fola me zotin , me tha mos shko jo u do shkoj thot e fola me zotin mbrem qe ti grrisesh letrat etj etj ,po ky eshte bashkpuntor me shejtan fol me xhind e jo me zotin,lexoni per fen islame qe ky bjen ndesh me fen e zoti ,bektashit jan magjistar te shmendur qe nuk kan lidhje me Islam. Kodet e ti jan emrat e shejtanve mos e prano si baba Kate deri qe te lajne Kate fe bektashi e te kthehet ne islam .

  Mahir IshmakuMahir IshmakuMuaj më parë
 • O Ti do djeg me Benzin mor Njeri I posher Mjer Ato Fmi ka kan Bab

  Home to Home Construction 1Home to Home Construction 1Muaj më parë
  • Ky bab respekt nuk paska ky po thot qe nuk je femij i tij ti ovlla mbaj afer familjen per kete baba te ardht keq ky po flet si nje dijetar i madh thjesht po mashtron

   Selim MaloSelim Malo8 ditë më parë
 • Ki garant vali corleonen eka djal e pershtatet me ta qfar leku ki dhsn ti me pigjama ti as portofol ske ty gjynah esht qe tmban gjamija

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Po kush ste ka leju o mut mi taku fmit etu edhe un jam indam me grun per dit itakoj mu veq zoti ma ndalon mipa fmit emi tjerve kush jav rras i zhduki nga faqja dheut

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Shpia muti shpia pasurija ti gati je ka des mthu ktu pasurija qa leshin tvyn ty pasurija o mjekrra e keqe lsho zemren edhe nje 20 Cent nese ike ngjep ik vdis si njeri musliman me faqe tbardh

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Ik shko hiqi ato pigjama magjup

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Qysh uvesh taman taliban muti ki ka msu shqipen sesht as shqiptar kush te don kshtu qysh je as qent ty met qit midis tiranes nuk te han qent ti sdi as per fen muslimane me fol

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Qka karin ka ki mjekrra qe sillet si fmit nkpopsht nkarrige hiqjani mejekrren me gjilpara ki esht mut

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • ska pidh nane psikolog kinez se te sjell ne vete or zotri

  Gledi DushkuGledi DushkuMuaj më parë
 • Ku e gjetet këtë njeri se vetëm njëri i Zoti nuk është nuk i vjen turpe që permen fenë bektashian turp përmend edhe emrin e zotit turp

  Viki ValbonaViki ValbonaMuaj më parë
 • Ky duhet te jet babi I lek plepit

  Saimir sinajSaimir sinajMuaj më parë
ALworld