Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

5 Pri 2021
1 272 483 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola

  Rama BajramRama Bajram6 orë më parë
 • qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑

  N1N19 orë më parë
 • Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka

  saliji merxhansaliji merxhan14 orë më parë
 • Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..

  marieta marietamarieta marietaDitë më parë
 • Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt

  Shpeta BojaShpeta BojaDitë më parë
 • Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.

  FullbrightFullbright2 ditë më parë
 • Te dy jan nje karakter Te dy jan baxhella

  Bukuroshe HoxhaBukuroshe Hoxha2 ditë më parë
 • Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp

  Alb Albania11Alb Albania112 ditë më parë
 • Na plk

  Gent GjekaGent Gjeka2 ditë më parë
 • oct

  Mary MarMary Mar3 ditë më parë
 • Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

  Daniela MetaDaniela Meta3 ditë më parë
 • Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

  Daniela MetaDaniela Meta3 ditë më parë
 • Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

  Daniela MetaDaniela Meta3 ditë më parë
 • Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

  Daniela MetaDaniela Meta3 ditë më parë
 • Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

  Daniela MetaDaniela Meta3 ditë më parë
 • My song

  TeoTeo3 ditë më parë
 • Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

  Adele AdeleAdele Adele4 ditë më parë
 • Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

  Longwide _WowLongwide _Wow4 ditë më parë
 • Jeni shume te mir😍

  Shqiponje RamaShqiponje Rama4 ditë më parë
 • Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

  Muja CurriMuja Curri4 ditë më parë
 • Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  Muja CurriMuja Curri4 ditë më parë
 • erdh luani i sindit

  NRG_Mario11 NRG_Mario11NRG_Mario11 NRG_Mario116 ditë më parë
 • Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

  My Girls My LifeMy Girls My Life6 ditë më parë
 • Urime nga Norvegjia

  arber lekaarber leka6 ditë më parë
 • Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

  Rama BajramRama Bajram6 ditë më parë
 • Addhe je ma i miri

  Aleksander DrenovaAleksander Drenova6 ditë më parë
 • Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

  Lori LorelaLori Lorela6 ditë më parë
 • Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

  Fation AgarajFation Agaraj6 ditë më parë
 • Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

  Kristina SabriuKristina Sabriu6 ditë më parë
 • Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

  Dark FireDark Fire6 ditë më parë
 • Falcifikim emisoni!

  nora noranora nora6 ditë më parë
 • Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

  xhina 007xhina 0076 ditë më parë
 • Na e ka shpif kjo Antonela.....

  Silvio DuroSilvio Duro6 ditë më parë
 • Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

  MarshallMarshall7 ditë më parë
 • Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

  MarshallMarshall7 ditë më parë
 • Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

  MarshallMarshall7 ditë më parë
 • Si kthehet atdheu 2 Million klikime

  Rama BajramRama Bajram7 ditë më parë
 • Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

  Xona XonaXona Xona7 ditë më parë
 • OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

  Seli SeliSeli Seli7 ditë më parë
 • O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

  Alba AAlba A7 ditë më parë
 • Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

  Alba AAlba A7 ditë më parë
 • Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

  Beta lenaBeta lena7 ditë më parë
 • Shume i bajatshem bre

  Arbenita LekaArbenita Leka7 ditë më parë
 • FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

  Glejdi VeseliGlejdi Veseli7 ditë më parë
 • 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  Aaron Kastriot IseniAaron Kastriot Iseni7 ditë më parë
 • Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

  Valon ZymberiValon Zymberi7 ditë më parë
 • O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

  Valon ZymberiValon Zymberi7 ditë më parë
 • Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI Moeller7 ditë më parë
 • zhdukeni antonelen nga programi

  Rand SesiRand Sesi7 ditë më parë
 • Rinian je shume i mire bravooo

  shy_wolf 01shy_wolf 017 ditë më parë
 • Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

  Meri MeriMeri Meri7 ditë më parë
 • Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

  Anjeza KalajAnjeza Kalaj7 ditë më parë
 • Po ke shikon me inaat ky t...pi

  stefan gergistefan gergi7 ditë më parë
 • Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

  Anjeza KalajAnjeza Kalaj7 ditë më parë
 • Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

  Boss DenarooBoss Denaroo7 ditë më parë
 • Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

  flora g.flora g.7 ditë më parë
 • Sa

  pranvera mustafarajpranvera mustafaraj7 ditë më parë
 • Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

  Florinda TomaFlorinda Toma7 ditë më parë
 • Jemi shum mzor per ato

  Shpresa OnuziShpresa Onuzi7 ditë më parë
 • Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

  Me HejMe Hej7 ditë më parë
 • Duhet beshty antonela

  Desaldo KasaDesaldo Kasa7 ditë më parë
 • Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

  Jordana GjokaJordana Gjoka7 ditë më parë
 • sa min zgjati ky takim tani?!

  Jordana GjokaJordana Gjoka7 ditë më parë
 • NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

  Selam MualejkumSelam Mualejkum7 ditë më parë
 • opa

  Treshi KrasniqiTreshi Krasniqi7 ditë më parë
 • Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

  Sefer SerjanajSefer Serjanaj7 ditë më parë
 • Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

  Erisa AmlaErisa Amla7 ditë më parë
 • Ishalla perputhen ca t'them

  Drita KarrukaDrita Karruka7 ditë më parë
 • murat e dheve qetash

  Baad GirlBaad Girl7 ditë më parë
 • keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

  Ana CelaAna Cela7 ditë më parë
 • Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

  daniel shkozadaniel shkoza7 ditë më parë
 • ALLAHU AKBAR

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi7 ditë më parë
 • Inshallah krejt du vdekin

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi7 ditë më parë
 • Ishallah krejt du vdesni

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi7 ditë më parë
 • A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

  Aurel & EnxhiAurel & Enxhi7 ditë më parë
 • Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

  Meti HasaniMeti Hasani7 ditë më parë
 • Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

  Black BlackBlack Black7 ditë më parë
 • E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

  Elsa MarkuElsa Marku7 ditë më parë
 • Turli

  diemme marketdiemme market7 ditë më parë
 • Qa rq atdheu I paftyre

  leo onleo on7 ditë më parë
 • Mos e merr atedhe antonelen te lutem

  Halit ZhugolliHalit Zhugolli7 ditë më parë
 • Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

  Yuli MandriYuli Mandri8 ditë më parë
 • Varikarset e perputhen

  19 9819 988 ditë më parë
 • Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

  Erlind MustafaErlind Mustafa8 ditë më parë
 • jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

  Elona 02Elona 028 ditë më parë
 • a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

  Elona 02Elona 028 ditë më parë
 • Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

  Rama BajramRama Bajram8 ditë më parë
 • Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

  Asani AsanAsani Asan8 ditë më parë
 • Ku cfar cifti i mire

  Rama BajramRama Bajram8 ditë më parë
 • Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

  Gostivar GvGostivar Gv8 ditë më parë
 • Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

  Joker 29Joker 298 ditë më parë
 • Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

  Piter HasiPiter Hasi8 ditë më parë
 • Antonella e flliqte

  Suada LaniSuada Lani8 ditë më parë
 • Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

  Klevis shehaKlevis sheha8 ditë më parë
 • Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

  Elchapo. ffElchapo. ff8 ditë më parë
 • Ajo osht një djall

  Muhamet LutolliMuhamet Lutolli8 ditë më parë
 • Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

  Fatmir PajaFatmir Paja8 ditë më parë
 • Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

  Dory DoryDory Dory8 ditë më parë
 • Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️

  BerinHQBerinHQ8 ditë më parë
 • Hhahahaaaahaha i moren leket ju eee hahahahaah o lot ca kllounash qe jeni prz

  Ali CelaAli Cela8 ditë më parë
ALworld