Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)

11 Shk 2021
263 489 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► instagram.com/aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► instagram.com/enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► instagram.com/eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike

  Aurela GaceAurela Gace19 ditë më parë
  • Amelcin... 🥰

   Royal Freight, IncRoyal Freight, Inc6 ditë më parë
  • E mrekullueshme

   Sara FugaSara Fuga18 ditë më parë
  • Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)

   Marsela PocariMarsela Pocari18 ditë më parë
  • Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️

   Rita DhramiRita Dhrami18 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Adriatik MalajAdriatik Malaj2 ditë më parë
 • Can someone translate in English please

  CristaCrista2 ditë më parë
 • FANTASTIKE

  Bardha MillaBardha Milla3 ditë më parë
 • Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera

  eri gremieri gremi3 ditë më parë
 • Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike

  Amarisa TakoAmarisa Tako3 ditë më parë
 • 👍

  Elda AgalliuElda Agalliu5 ditë më parë
 • Me e mira

  Antonio LondonAntonio London5 ditë më parë
 • Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍

  Vangjelica PociVangjelica Poci5 ditë më parë
 • Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤

  Dori CacurriDori Cacurri6 ditë më parë
 • Sa shum malli me ka marr ...

  Silva SilvaSilva Silva6 ditë më parë
 • Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖

  Bbhji JjjjhhhBbhji Jjjjhhh6 ditë më parë
 • Hyjnore!!

  Klareta PulluqiKlareta Pulluqi6 ditë më parë
 • Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤

  Tani MingoTani Mingo7 ditë më parë
 • Bravo zemer ❤❤👏👏

  Teuta KaceliTeuta Kaceli7 ditë më parë
 • E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem

  amarda amardaamarda amarda8 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Lorena ZeqoshaqirLorena Zeqoshaqir8 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  albana ristanialbana ristani9 ditë më parë
 • Te adhuroj e madhe Aurela😘😘

  Albana GjoshiAlbana Gjoshi11 ditë më parë
 • Bravo Aurela 😘😘

  Straficka BetaStraficka Beta12 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  My LoveMy Love12 ditë më parë
 • PA fund e bukur ❤️❤️👫

  Dorina ElezioniosopatinareDorina Elezioniosopatinare12 ditë më parë
 • Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤

  Moza FejzajMoza Fejzaj12 ditë më parë
 • Superrr je nje Perle

  Irma NanaIrma Nana12 ditë më parë
 • Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔

  Marinela BrajaMarinela Braja13 ditë më parë
 • Best!!!!

  Do DoDo Do13 ditë më parë
 • 😚😚😍😍

  frensi frensifrensi frensi13 ditë më parë
 • Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤

  Bisha XhBisha Xh13 ditë më parë
 • Super keng

  Rudi PanciRudi Panci13 ditë më parë
 • Superrrrr 🥰

  Blerina VeiziBlerina Veizi13 ditë më parë
 • Si ma ke ate zerin moj shejtane

  ALBERT XHUVELLIALBERT XHUVELLI13 ditë më parë
 • Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela

  Meli MeliMeli Meli13 ditë më parë
 • Superrrrrrrr

  PaulGamer GrPaulGamer Gr14 ditë më parë
 • ELIONA KOCAJELIONA KOCAJ14 ditë më parë
 • Superrrrrr perlë kjo këngë🤩

  how to makehow to make14 ditë më parë
 • Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤

  Daddy YankeeDaddy Yankee14 ditë më parë
 • Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏

  Yo YoYo Yo14 ditë më parë
 • Je e madhe Aurela!

  Di KoDi Ko14 ditë më parë
 • KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥

  Aida ShtinoAida Shtino14 ditë më parë
 • KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑

  Aida ShtinoAida Shtino14 ditë më parë
 • Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo

  Fatime QilloFatime Qillo15 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭

  Ardita DervishiArdita Dervishi15 ditë më parë
 • Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️

  Naxhije MerkoNaxhije Merko15 ditë më parë
 • Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri

  Romela XhaniRomela Xhani15 ditë më parë
 • bravoo

  Benardo GjokaBenardo Gjoka15 ditë më parë
 • Shum e bukur aurelaaa

  megi _megimegi _megi15 ditë më parë
 • Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏

  Aferdita TopajAferdita Topaj15 ditë më parë
 • Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️

  Nita FerkoNita Ferko15 ditë më parë
 • super ze 🤍

  pamela qylafipamela qylafi16 ditë më parë
 • teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍

  Ada ToskaAda Toska16 ditë më parë
 • super kenge

  Denisa OlluriDenisa Olluri16 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jioli BellaJioli Bella16 ditë më parë
 • Super keng të emocjonon

  Shpresa MolishtariShpresa Molishtari16 ditë më parë
 • Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤

  Entela SaranjeziEntela Saranjezi16 ditë më parë
 • PERLË..!👌

  Vesho MarselVesho Marsel16 ditë më parë
 • E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat

  Pavlina AjaziPavlina Ajazi16 ditë më parë
 • SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤

  Djana XhaxhajDjana Xhaxhaj16 ditë më parë
 • Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.

  drita gjyriqidrita gjyriqi16 ditë më parë
 • Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉

  Leda MerkoLeda Merko16 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Klodjana MarnojKlodjana Marnoj17 ditë më parë
 • Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏

  Blerina BlloshmiBlerina Blloshmi17 ditë më parë
 • ❤️🥺

  Ira HIra H17 ditë më parë
 • Beautiful song 🎵 🥰

  Alma FeruliAlma Feruli17 ditë më parë
 • Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖

  Majlinda 234Majlinda 23417 ditë më parë
 • Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️

  Bruna SBruna S17 ditë më parë
 • Super 🥰🥰

  Eriselda DimoEriselda Dimo17 ditë më parë
 • Super kenge

  Manjola VeshiManjola Veshi17 ditë më parë
 • Je shum e mir 😘

  CarIsTheBestFriendForManCarIsTheBestFriendForMan17 ditë më parë
 • 💟

  Ambra KananiAmbra Kanani17 ditë më parë
 • Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote

  Frida fridaFrida frida17 ditë më parë
 • Super kenge ❤

  Dashnor SpahoDashnor Spaho17 ditë më parë
 • Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet

  Elios MemajElios Memaj17 ditë më parë
 • Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥

  Alive ToskaAlive Toska17 ditë më parë
 • Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘

  eli caushajeli caushaj17 ditë më parë
 • Wow what song ❤️😍🔥🔥👑

  Marina ThanouMarina Thanou17 ditë më parë
 • Hi Michigan..... ne enderr akoma ?

  Ωmega paxΩmega pax17 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Rea GjiniRea Gjini17 ditë më parë
 • Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia

  mimoza belishakumimoza belishaku17 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Laura JaupiLaura Jaupi17 ditë më parë
 • Cfar ka ber zoti

  Luan MemajLuan Memaj17 ditë më parë
 • Nice one Aurela I like it 😍😘😚

  Ton TTon T17 ditë më parë
 • Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋

  Laura MerkajLaura Merkaj17 ditë më parë
 • Yll

  Luan MemajLuan Memaj17 ditë më parë
 • E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍

  Geraldo RexhepajGeraldo Rexhepaj17 ditë më parë
 • Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯

  Aulona SqilloAulona Sqillo17 ditë më parë
 • Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa17 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa17 ditë më parë
 • Je yll 👏

  Lumturi MurtishiLumturi Murtishi17 ditë më parë
 • Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese

  Aleksandra LecoAleksandra Leco17 ditë më parë
 • Super 👏

  Nertila HushiNertila Hushi17 ditë më parë
 • E paaritshëm si gjithmonë...

  blerina cakoblerina cako17 ditë më parë
 • Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë

  Mira XhaferajMira Xhaferaj17 ditë më parë
 • E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘

  Klodjana BinjakuKlodjana Binjaku17 ditë më parë
 • Aurela je e madhe💖

  Moon ChildMoon Child17 ditë më parë
 • Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.

  Julind TereziuJulind Tereziu17 ditë më parë
 • Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤

  lida lazajlida lazaj17 ditë më parë
 • Super Bravo

  Besha PashajBesha Pashaj17 ditë më parë
 • Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌

  gosmani vloregosmani vlore18 ditë më parë
 • Ok❤️❤️❤️

  Esuilda MshmetiEsuilda Mshmeti18 ditë më parë
 • Je legjend e pa perseritshme faleminderit qe me talentin tend na mban gjall

  Dona FushaDona Fusha18 ditë më parë
ALworld