Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

2 Shk 2021
241 022 Shikime

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :alworld.info/plus/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Jeni të paparë 🙌🏻

  Aventurat e JulitAventurat e JulitMuaj më parë
  • Qyteti nje mbi nje dritareve 🤣 saranda 👍🤣

   Emiljan SwitzerlandEmiljan Switzerland6 ditë më parë
  • O julo je kot fare

   Thodhori NeçoThodhori Neço10 ditë më parë
  • 🤣🤣I madh je

   Dea GarunjaDea Garunja11 ditë më parë
  • O juli je si lili put

   ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj14 ditë më parë
  • Juli je i madh 🔥 edhe cunat t papar 👌🏻😂 🔥

   Mondi shkMondi shk17 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Alesia VidhjaAlesia Vidhja20 orë më parë
 • Noizydekshisha

  Loni LoniLoni Loni21 orë më parë
 • Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,

  Moon SafariMoon Safari6 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Klejdi ShehuKlejdi Shehu8 ditë më parë
 • Heq se na hengri neperka ne ....

  FF FOREVERFF FOREVER9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😃😃😃

  Nida MalajNida Malaj9 ditë më parë
 • Kasolle liliputi ahahhahaahah

  FF KEVIN KEVINFF KEVIN KEVIN9 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Giannis GewrgiouGiannis Gewrgiou10 ditë më parë
 • Hahahha

  Tristan GervenTristan Gerven10 ditë më parë
 • 👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

  Kledis LushiKledis Lushi10 ditë më parë
 • Lottt jenii

  Dea GarunjaDea Garunja11 ditë më parë
 • Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

  Nardi MitroNardi Mitro11 ditë më parë
 • Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

  Alban ZekaAlban Zeka11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

  h y yg h y nyugjh y yg h y nyugj11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Zajaku ErsonZajaku Erson11 ditë më parë
 • Aftostop!😂

  Ina Eisi ITFIna Eisi ITF12 ditë më parë
 • Ajajajajajaj

  Eduart ShalaEduart Shala13 ditë më parë
 • Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva EvisaEva Evisa14 ditë më parë
 • 😂😂🤣🤣

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  HECTOMEN. PRAJM.HECTOMEN. PRAJM.14 ditë më parë
 • Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  kristjan Trujakristjan Truja14 ditë më parë
 • Haahahahahahahaha

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah14 ditë më parë
 • Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

  Curraj EpermCurraj Eperm15 ditë më parë
 • Hahaha

  Ergi BogdaniErgi Bogdani15 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  bora _ borabora _ bora16 ditë më parë
 • Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

  anxhela agoanxhela ago16 ditë më parë
 • 😅😂

  Egentjan BrahaEgentjan Braha17 ditë më parë
 • Ik vishi në hale

  Dario PashaDario Pasha17 ditë më parë
 • Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

  Liz LizLiz Liz17 ditë më parë
 • AftoStop ahahaha

  Wilde wildeWilde wilde17 ditë më parë
 • ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

  Dario PashaDario Pasha17 ditë më parë
 • ✨Aftostop✨ Legend

  Mazza OneMazza One17 ditë më parë
  • O shoku o budall

   Kledis LushiKledis Lushi10 ditë më parë
 • Ahhahahhaha super

  vincenzo fre fire granmastervincenzo fre fire granmaster18 ditë më parë
 • Hahahahaha

  Klario BashaKlario Basha18 ditë më parë
 • Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

  devilishdevilish18 ditë më parë
 • The best . Artist me vlera

  DontLookAtMyNameDontLookAtMyName18 ditë më parë
 • Kasolle liliputi😂😂😂😂

  Heri ZhitiHeri Zhiti18 ditë më parë
 • Ne fund te detit 😂😂😂

  Heri ZhitiHeri Zhiti18 ditë më parë
 • O julian

  Orges PjetriOrges Pjetri18 ditë më parë
 • te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

  ___ xhovanna___ xhovanna18 ditë më parë
 • Ngopi do te degjohet deri ne 2072

  BB4LIFEBB4LIFE19 ditë më parë
 • Sa te papare

  BB4LIFEBB4LIFE19 ditë më parë
 • Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

  Arban PeposhiArban Peposhi19 ditë më parë
 • hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

  Refs TvRefs Tv19 ditë më parë
 • 1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  DrxYoungGDrxYoungG19 ditë më parë
 • Por si dele rude ka dale😂😂😂

  Afrim ImeriAfrim Imeri20 ditë më parë
 • Hahaha🤣🤣🤣

  Ff MretiFf Mreti20 ditë më parë
 • Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

  Didge X5Didge X520 ditë më parë
 • PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

  Xhordi NdojXhordi Ndoj20 ditë më parë
 • Ha ha ha

  lalo 54lalo 5420 ditë më parë
 • 😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

  Natasha CelaNatasha Cela21 ditë më parë
 • Iku ke perputhen lumadhi

  SNAKE EYESNAKE EYE21 ditë më parë
 • Quen fiq jo kerqulla

  Alket VeliuAlket Veliu21 ditë më parë
 • Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

  Plisi BardhPlisi Bardh22 ditë më parë
  • Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

   Nertila KNertila K21 ditë më parë
 • 7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Perputhen timePerputhen time22 ditë më parë
 • Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

  Fitim NezaFitim Neza22 ditë më parë
  • Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

   Eva EvisaEva Evisa14 ditë më parë
  • 🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

   Erlind ElezajErlind Elezaj20 ditë më parë
  • Ti me i mir se ai te jesh

   Erlind ElezajErlind Elezaj20 ditë më parë
 • Sdini e cfare beni

  Thodhori NeçoThodhori Neço22 ditë më parë
 • Jeni te shemtuar

  Thodhori NeçoThodhori Neço22 ditë më parë
 • Kjo videjoja eshte kot te can koken

  Thodhori NeçoThodhori Neço22 ditë më parë
 • Juli dhe ne Perputhen ❤️

  Aras Bulut Iynemli & Hazal KayaAras Bulut Iynemli & Hazal Kaya22 ditë më parë
  • po

   Kol RrethiKol Rrethi20 ditë më parë
  • Po 😅😅

   Klidion FieriKlidion Fieri22 ditë më parë
 • 👻😈😱

  Olsi ElOlsi El24 ditë më parë
 • Hahaha 🤣🤣🤣🤣

  Stiljano MesutajStiljano Mesutaj24 ditë më parë
 • O liliput te paca fatin hahahahaha

  Aldrit BushiAldrit Bushi25 ditë më parë
 • Plz pjesen e 3

  Ermal ZekaErmal Zeka25 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Durim KycykuDurim Kycyku25 ditë më parë
 • Kasollja e liliputve 😂😂😂

  Argetohu pakArgetohu pak27 ditë më parë
 • Super po vetem mos shani shm

  Igli MustaIgli Musta28 ditë më parë
 • Ku vendi jeni ju

  LeartŘêđəvideos GashiLeartŘêđəvideos Gashi28 ditë më parë
 • Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖

  Enes ShehiEnes Shehi28 ditë më parë
 • Lot😂😂😂😂😂

  Maridon DautiMaridon Dauti28 ditë më parë
 • Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand

  Fernandos NoelFernandos Noel29 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Elidon DoniElidon Doni29 ditë më parë
 • Si njeri shpellash 😫😝

  Slime ChanelSlime Chanel29 ditë më parë
 • Cna knace he dreq

  David PrengaDavid Prenga29 ditë më parë
 • Une jam ne sarand o jul

  Antonio ZhupaAntonio ZhupaMuaj më parë
 • Beni perseri kshu vidjosh me JULIN

  GAMING ONGAMING ONMuaj më parë
 • Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣

  arti ademiarti ademiMuaj më parë
 • Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.

  Art. Ho.Art. Ho.Muaj më parë
  • Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille

   Llajfet e shqiptarveLlajfet e shqiptarve19 ditë më parë
 • Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim

  Akim AlirajAkim AlirajMuaj më parë
 • Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  denis hasadenis hasaMuaj më parë
 • Hahahahahahaha

  Brryli BrryliBrryli BrryliMuaj më parë
 • Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha

  Sami EtSami EtMuaj më parë
 • a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt

  ALESIO ALESIOALESIO ALESIOMuaj më parë
 • Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur

  Donald DervishajDonald DervishajMuaj më parë
  • @anxhela ago varet si e shikon, por unë shoh që të rinjt kan qasje në ktë që thash unë dhe fakti që ndodh ka një arsye cila është ajo? Se nëse e gjen fillon ndryshimi

   BamibBamib5 ditë më parë
  • @Bamib ke te drejte por ky koment nuk pershtatet , ska lidhje me ate qe po diskutojme .Ndoshta e kam gabim por mos u nxeh .

   anxhela agoanxhela ago5 ditë më parë
  • Po kush i mësoj të rinjt të duan jetën? Vijn nga klutur patriakale me mentalitet të mbyllur. Kush do shaj njëri tjetrin në rrjete sociale kush do pij lënd narkotike?

   BamibBamib5 ditë më parë
  • Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌

   anxhela agoanxhela ago16 ditë më parë
 • Na hengri neperka ne bile

  ortaku ytortaku ytMuaj më parë
 • Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  sergo b__sergo b__Muaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  sergo b__sergo b__Muaj më parë
 • Kasolleliliputesh

  Kastriot DerstilaKastriot DerstilaMuaj më parë
 • Jeni të paparë🙌

  ff gamingff gamingMuaj më parë
 • Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤

  Festim HaziziFestim HaziziMuaj më parë
 • Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)

  Dori DDori DMuaj më parë
  • Dasem

   Ani BakalliAni Bakalli20 ditë më parë
 • Hahaha🤣🤣🤣

  SorteX MusicSorteX MusicMuaj më parë
 • 0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni

  MineSam CraftMineSam CraftMuaj më parë
 • Hajde shpejt se po na kafshon bilen nepërka.😂😂😂😂

  Rei HalilajRei HalilajMuaj më parë
 • 😂😂😂

  ejona gjikajejona gjikajMuaj më parë
 • Lot lot

  lisandra Albanialisandra AlbaniaMuaj më parë
 • Si quhet ky cuni ne te ver8

  Kidaime 2021Kidaime 2021Muaj më parë
  • Julian quhet avenurat e julit kerkoje ne ALworld 👍

   gango fierigango fieri29 ditë më parë
 • Sa te papare jeni mor plak

  Kledi BukaciKledi BukaciMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt🤣🤣🤣

  Lorenc hoxhaLorenc hoxhaMuaj më parë
ALworld