Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)

19 Mar 2021
471 498 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► instagram.com/xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit

  PetroXhori OfficialPetroXhori Official26 ditë më parë
  • Kenge me shume rime Juli je me i miri.

   Mira MullarajMira Mullaraj15 ditë më parë
  • A

   Brian BriandemiriBrian Briandemiri21 ditë më parë
  • hahahahahha

   Perparim KrasniqiPerparim Krasniqi21 ditë më parë
  • No

   Redjona TsakoRedjona Tsako22 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/oqSSmqRhecOTidk vaenturat e julit_perputhasit(me tekst) by aventurat e julitp

   lyric_ gertalyric_ gerta24 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Kate HazizajKate Hazizaj2 orë më parë
 • Juli bravo

  Enkelejda BilibashiEnkelejda Bilibashi9 orë më parë
 • E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat

  Deborah BeqiriDeborah Beqiri21 orë më parë
 • Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰

  Eno enoEno eno21 orë më parë
 • 💪✌👍🔥

  Suela BakollariSuela BakollariDitë më parë
 • Hahahahahahahahahahahaahahaah

  Glediola FerracakuGlediola FerracakuDitë më parë
 • Ok

  Bariam DervishajBariam Dervishaj2 ditë më parë
 • Arjani ne Kulltuk po na han shum mut

  Mrs wattersonMrs watterson2 ditë më parë
 • te lumte goja

  Pashuk IsufiPashuk Isufi3 ditë më parë
 • M mir Juli sesa Melisa😅

  jona_officialjona_official4 ditë më parë
 • Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD

  Edvin ParmezaEdvin Parmeza4 ditë më parë
 • Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam

  coolcool5 ditë më parë
 • Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂

  fshatisos15 fshatisos15fshatisos15 fshatisos156 ditë më parë
 • Bravo juli😍😍😍😘😘

  Enkeleda DukaEnkeleda Duka6 ditë më parë
 • Bravo juli me pelqen kenga

  Amet AljijiAmet Aljiji6 ditë më parë
 • O juli je i madh pz

  Dejvi DejvidDejvi Dejvid6 ditë më parë
 • Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥

  Sabiano SabianoSabiano Sabiano7 ditë më parë
 • Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂

  Lediana LekaLediana Leka7 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahha i qar je

  betim ahmetibetim ahmeti7 ditë më parë
 • keng varikarin si puna atij rakut qe e knon

  Ray's AprioriRay's Apriori7 ditë më parë
 • Bravo ♥️♥️

  lauralaura7 ditë më parë
 • hahahahah😅😅

  RIP_ KINGRIP_ KING7 ditë më parë
 • Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin

  Liza DukaLiza Duka8 ditë më parë
 • O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑

  blerim sharkablerim sharka9 ditë më parë
 • Hahaha😊😊

  Moza BejtjaMoza Bejtja9 ditë më parë
 • O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott

  Rina HunciRina Hunci10 ditë më parë
 • Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot

  ff entjolff entjol11 ditë më parë
 • Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut

  medina mullaimedina mullai11 ditë më parë
 • Bravo

  tele vizortele vizor12 ditë më parë
 • Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha

  Never UpNever Up12 ditë më parë
 • I ke qr😂🔥🔥🔥

  M4RKOM4RKO12 ditë më parë
 • 14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve

  Enton DalaniEnton Dalani12 ditë më parë
 • 😂😂

  Feride PlakaFeride Plaka13 ditë më parë
 • te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa

  Erald AlushajErald Alushaj13 ditë më parë
 • Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim

  Xhani XhaniXhani Xhani14 ditë më parë
 • Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Erion KrasniqiErion Krasniqi14 ditë më parë
 • Wtf is this ???

  Joana KurtiJoana Kurti14 ditë më parë
 • 👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬

  Albulen NeziriAlbulen Neziri14 ditë më parë
 • Cafv

  Albulen NeziriAlbulen Neziri14 ditë më parë
 • Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣

  rei shqip tvrei shqip tv15 ditë më parë
 • Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty

  Marko HoxhaMarko Hoxha15 ditë më parë
 • ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha

  Jasin SaitiJasin Saiti15 ditë më parë
 • Bravo

  Xhorxh LufiXhorxh Lufi15 ditë më parë
 • Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len

  klevis zahoaliajklevis zahoaliaj16 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/lWfH2GaNsK6njMk

  Anila GegaAnila Gega16 ditë më parë
 • O rac shkerdhyer

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • O lyps

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • O rac qire

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • O grua qire

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • O fis qir

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • Akoma gjalle ky rac qire

  Reno ReneReno Rene17 ditë më parë
 • Bravros suksese💥💥💥

  Elton CelaElton Cela17 ditë më parë
 • ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!

  Granit IdriziGranit Idrizi17 ditë më parë
 • Je nish o jul

  Shqipe TvShqipe Tv18 ditë më parë
 • I madh 😅 e dashuroj kte njeri

  Eris FidhiEris Fidhi18 ditë më parë
 • Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂

  Manjola KallushiManjola Kallushi18 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Viisi AdemajViisi Ademaj18 ditë më parë
 • Je mbret

  Diter ToguDiter Togu18 ditë më parë
 • Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅

  Geus NdojGeus Ndoj18 ditë më parë
 • Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣

  Geus NdojGeus Ndoj18 ditë më parë
 • Bravo juli

  46FF AMELJO46FF AMELJO18 ditë më parë
 • Shum e bukur Bravi juli😂😂

  Ina janushaj JanushajIna janushaj Janushaj19 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/e5a6tId3os-Cj6c

  ff_deni_ytff_deni_yt19 ditë më parë
 • Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂

  enki harrunienki harruni19 ditë më parë
 • E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera

  DebianDebian19 ditë më parë
 • 🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣

  BOZA YTBOZA YT19 ditë më parë
 • Je i papar juli 🖐😈

  Antonio AjdiniAntonio Ajdini19 ditë më parë
 • Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣

  I don't care I love itI don't care I love it20 ditë më parë
 • brv juli

  Belkisa RociBelkisa Roci20 ditë më parë
 • Legend je

  KING LALEKING LALE20 ditë më parë
 • ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

  N.OlvFtrN.OlvFtr20 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Cristina LitouCristina Litou20 ditë më parë
 • Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂

  Astrit K VlersoniAstrit K Vlersoni20 ditë më parë
 • Po rri o Juli ti e more famën nga Sindi .Do të pérfitosh akoma nga ajo ? Zeriozisht e keee ...êëë seriozisht 😅

  leana messileana messi20 ditë më parë
 • Mos u merr me mevlanin se do marresh fund e ti

  Flori AsllaniFlori Asllani20 ditë më parë
 • Bravo juli

  Shaqe OngariShaqe Ongari20 ditë më parë
 • ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

  G.k. Arul saruG.k. Arul saru20 ditë më parë
 • Hahaha sa kam qesh prz! 😂😂😂

  Bensu SoralBensu Soral20 ditë më parë
 • Super keng

  Anjeza SheraAnjeza Shera20 ditë më parë
 • Të lumtë Juli për qdo gjë je i sakt

  Domeniko DukajDomeniko Dukaj20 ditë më parë
 • Juli o mret👑😂😂

  enki harrunienki harruni20 ditë më parë
 • ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

  Israel MartínezIsrael Martínez20 ditë më parë
 • Julo imagjino me i shkrep truri Sindit me te bo naj diss. .🐒🤮 Qyqjaaa mavri me boje🤣🤣🤣🤣🤣

  Lani BuziLani Buzi20 ditë më parë
 • Juli me mi miri aty

  erkida mhillierkida mhilli20 ditë më parë
 • Defrime UkuDefrime Uku20 ditë më parë
 • Po ik o Jul se na ke care Trapin. Ke mar shum zemer koht e fundit dhe fillon e Bullizon kot mkot. Stvje turp ! Jo se eshte e mire Sindi por nuk ke byth ti qe ti thuash 1 meter e Gjys e 1 meter e 40. Turp te kesh !

  Tony MontanaTony Montana20 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Jugerta LulaJugerta Lula21 ditë më parë
 • O juli pse te dalish nga emisjoni ti je me I mir🌍🌍🌎🌏💝💝💝☄☄🍕👿🤑💝

  Orgito SaraciOrgito Saraci21 ditë më parë
 • Super kenge, bravo Juli. 💪😍

  Gezzz PGezzz P21 ditë më parë
 • SUPER KENGE

  Altin KalemiAltin Kalemi21 ditë më parë
 • jon ba te famshem keta te perputhen

  Bahrije HaxholliBahrije Haxholli21 ditë më parë
 • kush i ka ber 100 here reply ksaj kende...

  Lidjon ZeqirajLidjon Zeqiraj21 ditë më parë
 • Po t'i o bythmut e bën pa lekë

  Bigboom ShakaloomBigboom Shakaloom21 ditë më parë
 • Bravo

  Fato sarajFato saraj21 ditë më parë
 • Mir e ke o jul

  Amelio MemoAmelio Memo21 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Amelio MemoAmelio Memo21 ditë më parë
 • Hahahahahhaha na shkrive Jul

  Demire HafisllariDemire Hafisllari21 ditë më parë
 • Shum i drejte juli

  RYS ORESTIRYS ORESTI21 ditë më parë
 • Allall

  Toli FustanjaToli Fustanja21 ditë më parë
 • Macha 😂

  Argis LebaArgis Leba21 ditë më parë
ALworld