Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

2 Maj 2021
210 909 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • kshu shkoll i jepni popullit njerzit pa buk do rin do merren me politikë Gjini ik😂

  TB shkenceTB shkenceDitë më parë
 • Ja futa une ne durres

  besnike subashibesnike subashiDitë më parë
 • po kujt i plasi se fole to ashtu po vare dhe ti sei lasi luitdhe nesna beht von ai qe trim dhe edi eshte hero cirruni se kujt i behetvon cirru sa te duash me humor dhe pa humor

  Meri MerkajMeri Merkaj2 ditë më parë
 • 🥰

  besnike subashibesnike subashi2 ditë më parë
 • O gjin eke qe eke litarin ase bene ralitet se do te bjem hero botror dhe keshtu me vdekjen fiton me shum se cke

  Ifit MetaIfit Meta2 ditë më parë
 • Altin boje edin edhe lulin me knu kur perendon dielli e ta morrim me sportivitet pd e ps bashk haaaa

  Alban HotiAlban Hoti2 ditë më parë
 • Je talent i vertet.Vec ate skifterin mos e be me

  Miklovan KajaMiklovan Kaja2 ditë më parë
 • Se mos te perdore shoku yt, ilir muti si kamikaz o gjini.

  Ballkoni VloraBallkoni Vlora3 ditë më parë
 • Varu o gjini, nje legen me pare.

  Ballkoni VloraBallkoni Vlora3 ditë më parë
 • Me keto humor me litar vdiq edhe djali I shkrete 10 vjec. Mjere Nena e tij.

  luka lukaluka luka3 ditë më parë
 • Shume bukur gjini respekt

  Petir DyrmoPetir Dyrmo3 ditë më parë
 • I madh

  tan pitertan piter4 ditë më parë
 • Mbeti gjith jeten budall ki kok 🐱!..

  Andi KorabiAndi Korabi4 ditë më parë
 • Ha ha a a

  besnike subashibesnike subashi5 ditë më parë
 • BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA

  Benutz123 NutzenBenutz123 Nutzen5 ditë më parë
 • KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI

  Sokrat AllkoSokrat Allko6 ditë më parë
 • Po pra se te iku mikui ngusht

  Erminda LugavbErminda Lugavb6 ditë më parë
 • Boll se na cave trapin

  Tosh ToshiTosh Toshi6 ditë më parë
 • Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!

  Antonio GaribaldiAntonio Garibaldi7 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/k5LPsYShiqyen7M

  Viva GirlViva Girl7 ditë më parë
 • Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!

  Deiv DeivDeiv Deiv7 ditë më parë
 • Je origjinali

  Majlinda DalipiMajlinda Dalipi7 ditë më parë
 • Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈

  LirieAna ti ikin menje her BerishaLirieAna ti ikin menje her Berisha8 ditë më parë
  • Ndiq lajmet

   G KadiuG Kadiu7 ditë më parë
 • Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️

  LirieAna ti ikin menje her BerishaLirieAna ti ikin menje her Berisha8 ditë më parë
  • 🤦‍♂️

   Malvin KolaMalvin Kola15 orë më parë
 • Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi

  Nurie ThomoNurie Thomo8 ditë më parë
 • Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.

  Anna GustianaAnna Gustiana8 ditë më parë
 • Je bo i neveritshem te ka dal boja

  Alma HidriAlma Hidri8 ditë më parë
 • Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri

  Zenel KadiuZenel Kadiu8 ditë më parë
 • Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALworld

  Irma DungaIrma Dunga8 ditë më parë
 • Po vdis mor psikopat

  Annalena LiciAnnalena Lici8 ditë më parë
 • Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭

  Annalena LiciAnnalena Lici8 ditë më parë
 • ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje

  Albanian MafiaAlbanian Mafia8 ditë më parë
 • Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa

  Vlore VloraVlore Vlora8 ditë më parë
 • Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.

  Lek TomaLek Toma8 ditë më parë
 • I madh 😂👍

  Marenglen HoxhaMarenglen Hoxha8 ditë më parë
 • E madhe fare!!!

  Igli TartarajIgli Tartaraj8 ditë më parë
 • Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde

  Dede GavociDede Gavoci8 ditë më parë
  • Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video

   G KadiuG Kadiu7 ditë më parë
 • Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari

  suzi kocisuzi koci9 ditë më parë
 • Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !

  robertoroberto9 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹

  Dode VDode V9 ditë më parë
 • Hahahahaha😂😂😂😂😂😂

  Fatmir HakaFatmir Haka9 ditë më parë
  • Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen

   G KadiuG Kadiu7 ditë më parë
 • Legen. I kelyshi I Edit

  Miri NdojMiri Ndoj9 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Jaup HoranlliJaup Horanlli9 ditë më parë
 • Bravo bes je super Aktor

  Shefa ArdiolaShefa Ardiola9 ditë më parë
 • Bravo bes je super Aktor

  Shefa ArdiolaShefa Ardiola9 ditë më parë
 • Katunare psikopat,servile i peshtire..

  Tonin BibaTonin Biba9 ditë më parë
 • SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj10 ditë më parë
 • Jo humor po na e shpife fare le nam

  BB10 ditë më parë
 • Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen

  BB10 ditë më parë
 • Hahaha sa e forte😅😅

  il kingil king10 ditë më parë
 • 100% realitet 💫

  Endri Lejla DesignEndri Lejla Design10 ditë më parë
 • O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet

  Eni ZeneliEni Zeneli10 ditë më parë
 • Hahahahaha O zot me lot .gjigande je

  g doukag douka10 ditë më parë
 • O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱

   Lek TomaLek Toma8 ditë më parë
 • Humor?

  lois turkeshilois turkeshi10 ditë më parë
 • Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.

  Italia AlbaniaItalia Albania10 ditë më parë
  • X

   Artur VeiziArtur Veizi3 ditë më parë
 • ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri

  Luis LuizaoLuis Luizao10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Anisa GashiAnisa Gashi10 ditë më parë
 • Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq

  suzi kocisuzi koci10 ditë më parë
 • Shko mor morracak

  Feriz ferizFeriz feriz10 ditë më parë
 • Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti

  Klodi DinaKlodi Dina10 ditë më parë
 • Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .

  Edi ShkozaEdi Shkoza10 ditë më parë
 • =0

  Stelio KuciStelio Kuci10 ditë më parë
 • Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh

  besnike subashibesnike subashi10 ditë më parë
 • Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.

  dan danadan dana11 ditë më parë
 • Okay

  Shaban BerishaShaban Berisha11 ditë më parë
 • Ti Besi je nje RQ

  EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣEMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ11 ditë më parë
 • Lot 😂😂😂😂😂😂

  Oltjona ÇotaOltjona Çota11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Rajma ArapiRajma Arapi11 ditë më parë
 • bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣

  Sokol BekoSokol Beko11 ditë më parë
 • Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet

  Vjollca EleziVjollca Elezi11 ditë më parë
 • O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.

  SPIRO CACASPIRO CACA11 ditë më parë
 • Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA

  Qazime AgoQazime Ago11 ditë më parë
 • Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .

  F.F.E.EF.F.E.E11 ditë më parë
  • @endisul ca thu re

   G KadiuG Kadiu7 ditë më parë
  • Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!

   endisulendisul11 ditë më parë
  • @leana messi Falimderit

   F.F.E.EF.F.E.E11 ditë më parë
  • Ke folur shumê shumê saktë .

   leana messileana messi11 ditë më parë
 • Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi

  Engjell ShtyllaEngjell Shtylla11 ditë më parë
 • Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂

  Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kot11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  DianaDiana11 ditë më parë
 • Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?

  elida bogdanielida bogdani12 ditë më parë
  • Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video

   G KadiuG Kadiu7 ditë më parë
  • Varet në ca këndvështrimi e shikoni

   Vlore VloraVlore Vlora8 ditë më parë
  • Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔

   leana messileana messi11 ditë më parë
 • Hahahahaha sa i madh

  Tony VloreTony Vlore12 ditë më parë
 • Madh je shoku

  Enrik RushanEnrik Rushan12 ditë më parë
 • Ik pi raki me like trapin

  kastriot manekastriot mane12 ditë më parë
 • ... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏

  Saimir BushiSaimir Bushi12 ditë më parë
 • Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji

  raldi mujsakuraldi mujsaku12 ditë më parë
 • Hahahaha na kenaqe me humorin

  Durres PlazhDurres Plazh12 ditë më parë
 • Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek

  Marashi CeliMarashi Celi12 ditë më parë
 • Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund

  besnike subashibesnike subashi12 ditë më parë
 • Shume e bukur kosherja

  besnike subashibesnike subashi12 ditë më parë
 • Hahaha ebukur kjo hahaha

  Tixhe KarajTixhe Karaj12 ditë më parë
 • Iker cok bole

  Edi KorcaEdi Korca12 ditë më parë
 • O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin

  Lucy PashaiLucy Pashai12 ditë më parë
  • @Lucy Pashai 😂😂👍

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR Albania11 ditë më parë
  • @Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir

   Lucy PashaiLucy Pashai11 ditë më parë
  • QISHA FISIN TY DHE RAMES

   Tirana TiranaTirana Tirana11 ditë më parë
 • Ik o gjin te q**** xhensilen

  Alberto AlbeAlberto Albe12 ditë më parë
 • Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht

  Laorent MihaLaorent Miha12 ditë më parë
 • ik ore rrot k. hajdut oksigjeni

  M youM you12 ditë më parë
 • Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂

  Nezir HodaNezir Hoda12 ditë më parë
 • Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣

  Duble R PixDuble R Pix12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050

  Senad FazlijiSenad Fazliji12 ditë më parë
 • Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.

  blerim mukablerim muka12 ditë më parë
 • Na kenaqet

  Endri ShEndri Sh12 ditë më parë
 • Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Roni XhafajRoni Xhafaj12 ditë më parë
  • Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!

   Marina RakipiMarina Rakipi12 ditë më parë
 • AHAHAAA

  Dhurata DevaDhurata Deva12 ditë më parë
ALworld