Basha mbërrin në seli në mes të protestës për largimin e tij, mban telefonin për të shmangur,,,

30 Pri 2021
44 176 Shikime

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALworld Channel HERE: alworld.info/plus/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Po po kush je tiiii edhe Vladimir Putin qe eshte burr me ko..te medha te ka ziliii xa xa xaaaaaa xa xa

  Nikos MerisNikos Meris18 orë më parë
 • Kur eshte ba i rendsishem edhe Basha, mos mbete kush ne bote pa u ba i rendesishem!!! Hahahahaha🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Alex XhajAlex Xhaj12 ditë më parë
 • As Enveri nuk zbriste me aqe "FODULLEK' nga makina....

  VasDaiVasDai12 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  klotilda xhufiklotilda xhufi12 ditë më parë
 • Po ai ska më karakter burri munt ti thuash M... se sa burr, se po të ishte burrë do bënte doreqe

  giax giaxvegiax giaxve13 ditë më parë
 • Se mos boni gabim me i shtu koleksionit selis naj fiat ose pezho ekonomike

  Ramiz CenajRamiz Cenaj13 ditë më parë
 • Lul perpara nuk ka kthim pas

  Avni ShahiniAvni Shahini14 ditë më parë
 • Bota me rrota eee.nga rama ik u bone basha ik.hahahaha karma

  Bled.S OldschoolBled.S Oldschool14 ditë më parë
 • Qa meturine njeri i pa ftyre i pa turp

  Rosana RochRosana Roch14 ditë më parë
 • Basha ik

  Artur LukuArtur Luku14 ditë më parë
 • Truk i vjeter, ben sikur flet ne telefon! hahahaha

  Sander LiloSander Lilo14 ditë më parë
 • Ky e 500 vjete te ri kryetar partie ska per te mare zgjedhja kush humbet iken si gjithe boten

  Julian JazajJulian Jazaj14 ditë më parë
 • Si QEHNI me BISHT nder SHAL 🙈🙈🙈🙈💩💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕RANDALE DESHE TE BEHJE LUFT POPULLIN TA VRISJE PER KARIGEN TENDE DEBIL TI DHE META SQUFRI,SOPATA

  ela elaela ela14 ditë më parë
 • 👎👎👎👎🙋🙋🙋🙈🙈KRYETAR LESHI

  ela elaela ela14 ditë më parë
 • Jo.jo.nuk iken..se e ke armatosur likja gjer ne dhemb..me hanxhar dhe me cfurqe luft si ne kohen e ilirjanevet. U ngeli goja luft luft..henkcin .kakat.e.tyre....po kush kerkon...ti bej gropen tjetrit ..bie vet...

  File fileFile file14 ditë më parë
 • O basha po ike je i share me cfare te permban fisi.ta bejn pd ne kuks tani.te ikin nga tirana

  Vlora VloraVlora Vlora14 ditë më parë
 • Ik thyj qafen

  Alfred NdoiAlfred Ndoi14 ditë më parë
 • Eshte momenti per te kuptuar qe ketu I Ka njeri te gjitha dhe me ne bene cfar te doje basha p.o. lufton zgjedhjen jane vjedhur p.o. dhe te dhenat tona edi rama perdor cdo gje ai nuk punoj per ne p.o. per vete zgjohuni shikon ralitetin ne sy behuni bashke

  Idi MeciIdi Meci14 ditë më parë
 • Se ka fajin luli jo ,Rama fitoj se e meritoj.Ska bere nei vaki ne 30 vjet te mari nje kryeminister mandatin e 3 .Ja qe Rama e mori dhe ja dha populli me shume vota para pd-se se po te ishte me pak vota ja jepte Bota Pd-se po dukeqene se Rama ishte me vota shum me shum para ,si manipulon dot zgjedhjet dhe noramlae qe e meritoi dhe e fitoi Rama.Tani ket se kuptoj pse sjwp doreheqje 🤦‍♀️🤦‍♀️.Mos ke shpresa se do marresh pas 4 vitesh ,o bash kur sja more dot mandatine 3 rames te katertin ta harrosh qe do emaresh.Se populli per 8 vjet dhe i dha besimin rames tani per 12 normale qe ka per te bere me shum dhe me shume njerez do ti besojne .

  Luisa LuisaLuisa Luisa14 ditë më parë
 • Rri Lul,rri se i duhesh Ramës për zgjedhjet e tjera. Mos dëgjo legenat. 4 vjet kalojnë shumë shpejt.

  GD KaciGD Kaci14 ditë më parë
 • Puna ebashes qe ka bere keto vite do ndryshoj mendimin e shqiptarve si duhet te votohet dhe deri tani ne nje mase te konsiderushme ka bere nje pune shume te madhe keta lider ju duhen popujve sidomos popujve te dale nga diktatura

  Valentina ZotoValentina Zoto14 ditë më parë
 • Beri fushate te mire .Premtoj shume dhe e morri lumi. Me vjen keq per Salen qe se pa k.minister,se mosha ben te sajen.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika14 ditë më parë
 • Ic mos jep dorheqje lulo.plasi ashu le te lefin

  Lati PrezjaLati Prezja14 ditë më parë
 • Po ik o spiun boll ndenje ca ben si njesh barbon

  rodla Aldorrodla Aldor14 ditë më parë
 • Behu njeher burr dreqi ta mari lerja vendin me te zotit

  Max MusterMax Muster14 ditë më parë
 • Beri fushate tamam si padhosh 🐔🐔

  Ma TMa T14 ditë më parë
 • Basha I pa afte per kryetar pd , ngri bishtin sa pa ta futur gishtin , largoju matrapas pazaresh

  aqif copertoniaqif copertoni14 ditë më parë
 • 😡😡😡Kapeni zvarr legenin kokrra mashtrusit qe genjeu nje Popull plera i beri te besojn tek ky Funderrin e njollosi dhe aq dinjitet qe i kishte mbet Emri Demokrazi 😡😡😡😡Respekte per Ju o Popull Demokrat 🙏🙏🙏Humbet kohen tuaj duke i besuar ketij Mashtrusi tani besoj se e kuptuat qe Ska me vend tek kjo Seli as te Dal Perball Jush me vje keq 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Yuri YuriYuri Yuri14 ditë më parë
 • Ben sikur flet ne celular......sa fallco !!!!

  VasDaiVasDai14 ditë më parë
  • Me morre mendimin.Orgjinal.

   Sotiri GkikaSotiri Gkika14 ditë më parë
 • Ncncnc ca filmash qe bojn kto politikanet tone

  Vis BsssVis Bsss14 ditë më parë
 • Le te rri luli,,una nuk e votoj ma ate injorant,e shkatrroi pd me dhemb shpirti per partin demokrate

  Sali HysenlikaSali Hysenlika15 ditë më parë
 • I bëjnë qejfin hamsve të ps..

  Agim BrahimiAgim Brahimi15 ditë më parë
 • Basha ik

  ALBANIA GVALBANIA GV15 ditë më parë
 • Ecen dhe si kabadai, gjith pordh, pale te kishte fitu, do ju grisnin breket nga pordhet... Yyyyyy karagjoz prej teje ska per te fitu noj her pd

  TIRONSI !TIRONSI !15 ditë më parë
  • E vertete.

   Sotiri GkikaSotiri Gkika14 ditë më parë
 • Basha po flet me vete në telefon....

  rage mp3rage mp315 ditë më parë
 • O lulush ka filluar vapa shko futja gjumit

  Barut FlakaBarut Flaka15 ditë më parë
 • Pse duhet te iki. Te iki rama. Rama eka shkatrru ket ven

  luiza caniluiza cani15 ditë më parë
 • Po kjo eshte normale kush nuk fiton largohet pik

  Enrik RushanEnrik Rushan15 ditë më parë
 • Kur nuk largohet Basha, Rama knaqet krejt.

  Durim IsmailiDurim Ismaili15 ditë më parë
  • Jane te DY ,PJESE TE NJE SKUADRE -PARAJA DHE MA IPULIMI

   Ze VerZe Ver14 ditë më parë
 • Kush do HEDHI KARTAT E DJEGURA

  Yllka MaloYllka Malo15 ditë më parë
 • Basha ik

  i cekani cekan15 ditë më parë
 • Basha. donte. Ta. Kthente. Partin e. ajduteve. injoranteve. ne. Parti. me. vlera. Demokratike. jo. si. Psikopatet. neper. Ruge Edi. Fitoj. Se. Punoj. Nuk. e. Ka. Fain. LULI ISHTE. BANDE. AJDUTE. PD PD. KA. MBARUAR. VETEM. LULI. BEN. NJE. PARTI TE. TJERET. PER. CAZON🇦🇱🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha15 ditë më parë
 • Basha esht mbret po juve sjua mban b me ramen e i versuli bashes tju vi turp akullor lepirsat e rames🍦🍦🍦🍦🍦🍦

  Aida VathiAida Vathi15 ditë më parë
 • si gjidhmone e more prasin ne bythe

  Foti SulaFoti Sula15 ditë më parë
 • basha ikuuuuu

  tit kullatit kulla15 ditë më parë
 • Ringjalljen e PD vetem kultura e Bashes e beri , askush tjeter nuk e bente dot . Deri tash beri ndryshim psikologjik te njeriut qe pushteti fitohet vetem me vote dhe jo dhune . Kush ka sy e vesh , shikon , degjon dhe mendon .

  Avni BeqiriAvni Beqiri15 ditë më parë
  • Bravo basha je njeri me kultur e dinjitet nuk je hajdut

   Leonora PerzhillaLeonora Perzhilla15 ditë më parë
 • Hahaha basha ik

  Tina PacaniTina Pacani15 ditë më parë
 • habitem.meketalloj.njerzish.pumbyll.procesti.ivotimit.kerkojn.dorheqjen.ebashes.porjan.njetuf.rrugaces.tebujaj.prishanit.tepanj.ftyr.qelburit

  Zef DakajZef Dakaj15 ditë më parë
 • ,Basha sja ber azgje te keqe. Basha beri fushat me shpirt e me zemer, po' pse spagoi lek per bandat per te fituar, nuk do te thot qe te largohet, Basha dhe pse nuk fitoi prap esht krenar, se ka kultur ka edukat la sjellje njerzore.

  Silvia BushiSilvia Bushi15 ditë më parë
  • Kujt ja thua..kta duan ndonji rrugac si rama ..epame fushaten qe beri ..dhe ishte 100% e sigurte nga pakenaqesia e popullit do fitonim..po hajduti nuk mbahet..ai helmoi gjith popullin kur ngriheshin ne proteste..diktator

   EMIL ZhibaEMIL Zhiba14 ditë më parë
  • Kjo eshte e vertete .

   Avni BeqiriAvni Beqiri15 ditë më parë
 • Vec ky Nuke duhet te paragjykohet ky i shkreti bene cfare i thon asegje me shum

  Erion SkaErion Ska15 ditë më parë
 • Eshte loja e gjysh berishes.

  Afrimi 123Afrimi 12315 ditë më parë
ALworld