Binjaket - Edi Rama | Mato Lale | Episodi 13 - Show - Vizion Plus

12 Pri 2021
182 444 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
instagram.com/binjaket_show/
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #EdiRama #MatoLale
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Dododododdo bohem internacional

  florenc ballaflorenc balla4 ditë më parë
 • pause 27:47 ngjyrat e ftyrave njeri verdh tjetri kuq wtf ? cremi i skaduar ?

  Drift SimulatorDrift Simulator7 ditë më parë
 • Sa veshtiresi ka ne te folun ky Mato

  Mirela SoMirela So9 ditë më parë
 • Gagaci lalit

  FF DIABLOFF DIABLO10 ditë më parë
 • Matooo

  Qesh me te madheQesh me te madhe11 ditë më parë
 • Si e ruan patrulla me sirena mbrapa jaahqh

  Jusuf NasifJusuf Nasif15 ditë më parë
 • Ik se poti qi rop ma dhamq

  qazim hodajqazim hodaj19 ditë më parë
 • Noizy like Matolale comment (Per mua Noizy👑)

  Albania GangAlbania Gang19 ditë më parë
 • O gagac me top qellove mullaret e barit fizve u rrujte karrin

  Artur MustafarajArtur Mustafaraj19 ditë më parë
 • Quhet ne hetuesi jo n prokurori o Garriii pa

  Andrea FierAndrea Fier20 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣ca pate me fiset. Noizy (plaku Mere )

  Armando AlbaniaArmando Albania22 ditë më parë
 • Barcaletat tu i bo skena vk

  S MS M23 ditë më parë
 • Me pelqen shum ky show sepse vet prezantuesit jan vetvetja pa skenar pa gjo kshu qe bravo e shikoj cdo jav

  YuhuuuYuhuuu24 ditë më parë
 • Tka inat ty noizy. qr sa larg je ti nga ai o matokari

  New YorkNew York24 ditë më parë
 • Une keta te dy vella e moter I shoh si njerez pa komplekse , bravo ju qofte

  ArdianArdian24 ditë më parë
 • Ftoni Butrint Imerin .

  Fjona ShahoFjona Shaho24 ditë më parë
 • Rama ik

  texas masacretexas masacre25 ditë më parë
 • o gagaci mutit do bhesh m i fuqishmi ti o ropqir i pabes

  Klejsi MemajKlejsi Memaj25 ditë më parë
 • t qifsha dern e shpis o mato lale

  Klejsi MemajKlejsi Memaj25 ditë më parë
 • GAGACI LALIT🤣🤣🤣🤣

  KAPOKAPO25 ditë më parë
 • ca jane keta Matokara mo qr.

  Genious 1Genious 125 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  giar_artistgiar_artist25 ditë më parë
 • s'kam pare drejtues emisioni te rrine si UFO.....

  arben hysiarben hysi26 ditë më parë
 • po ik o bej ndonje centro se nuk ju shkon ky emision

  arben hysiarben hysi26 ditë më parë
 • U kthye edhe kta dy ne kurva politike 🖕🖕🖕🖕

  Gjak ShqiptariGjak Shqiptari26 ditë më parë
 • A nuk ngjajn Matolale dhe Erlindi i perputhen😂😂?

  GameDab TVGameDab TV26 ditë më parë
  • te dy jan gagaca 😂

   EVRYTHING EVRYTHINGEVRYTHING EVRYTHING25 ditë më parë
 • Lapera vlonjate servila gjith jeten ken qen dhe jen fucke all🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻dhe ju me Edvin Drigaxhiun🖕🏻🖕🏻🖕🏻

  Alleid AinotAlleid Ainot27 ditë më parë
 • Mato kari

  Amarildo IldoAmarildo Ildo27 ditë më parë
 • Na shpifet me keto te qeshurat fallco

  Alban HyseniAlban Hyseni27 ditë më parë
 • jan arsye shum te fojta thot haha😂😂😂 se thot dor r rrrrrrrrrr

  alexandros kodelaialexandros kodelai27 ditë më parë
 • Shikoni pak basha ne paskuqan dje ne minuten 2:10 si kapet dhe terhiqet basha prej zhelesh si kukull nga flamur noka dhe i thot " Hajde knej " pastaj i thot " ketu ketu ketu eshte " ahahahah pastaj bejn skenarin me karten qe gris ai i shkreti qe harron dhe fjalet qe i jan thene 😂

  Best ThingsBest Things27 ditë më parë
 • Agaga gagaç kari

  Drilon MurtatiDrilon Murtati27 ditë më parë
 • Keto te qeshurat nuk perputhen me kete show o zot hiqini nuk jane te bazuara me realitetin shume lart duken shum qarte qe jane fallco

  Marsela FrasheriMarsela Frasheri27 ditë më parë
 • Pse tallni karin me tirin tiri ë çun i mir

  Tra PërmetTra Përmet27 ditë më parë
 • O sonila je shum zemer mire 💙❤️👌🌷🌷💫👏⭐️

  gazmend ramadanigazmend ramadani28 ditë më parë
 • O matolale po ti je si sternip te fisi i fiseve

  Robert ZakuRobert Zaku28 ditë më parë
 • Bravo edhe by binjakve bythleprisa bashk me ate homosexuel 2 metrosh

  taulan Shehutaulan Shehu28 ditë më parë
 • Ngelen tu shajt maton se ca fitojn se kuptoj pakten ai esht nje talent nje artis po ju ca jeni shyqyr ngrofni vendin n shpi aty . Harrova qe jeni zarat e noizyt 🤣. Ai mund t ket problem me shqiptu r -ne kurse ju keni problem qe se shikoni dot aq lart maton se ju dhembin syt 🤭

  Xhensila CanajXhensila Canaj28 ditë më parë
 • Kto të qeshurat të tepruara, ju lutem ti heqni

  Diana MushkolajDiana Mushkolaj28 ditë më parë
 • O legen edhe kta te kan thirr ne emision shkaku i dissit per noizyn se ty askush sdo te kishte ngju per ty, por si don ty me te suportu kur thu se smund te jem antar i otr dhe shkon e flet me kundershtaret e otr ti don qe tsuportojn prap, ti ski qendru drejt si flet ktu

  WTBY LionsdaleWTBY Lionsdale28 ditë më parë
 • Uuuui binjaket me ramen i hubet piket...harram jeni te rinj dhe scialista pupupupu..

  EMIL ZhibaEMIL Zhiba28 ditë më parë
 • Kush i dobeson kta do bej humanizem..tamam pa djallezi...Zoti ti ruaj se kan shum shendet

  EMIL ZhibaEMIL Zhiba28 ditë më parë
 • Bravo binjaket ..vetem per motren dhe vellan fitoni shum pik..ja njerez te thjesht dhe te pa djallezuar...bravo

  EMIL ZhibaEMIL Zhiba28 ditë më parë
 • O mato r..... rot e sapllakut

  Haxhi KapllanajHaxhi Kapllanaj28 ditë më parë
 • Te gjith koment per maton e harrun edin fare 🤦🏻‍♂️😂

  Ckemi mir Mir ti mirCkemi mir Mir ti mir28 ditë më parë
 • Gagaxhi karit ti me noizy je sikur I fmi qe ka lind sot o karuc gagaxh

  Mario AlbMario Alb28 ditë më parë
 • E qeshura edhe duartrokitja teper jo e sinkronizuar po ashtu edhe duket fallco, please regjia chage that damn thing hehehe !

  RESPECT DESIGNRESPECT DESIGN28 ditë më parë
 • Labushet binjaket e karit ju qifsha rracen

  Eni ZeneliEni Zeneli28 ditë më parë
 • Intervi e bkr por ma ka heq trunin mato me at „R“. A m varros qa na bone m varros

  manuel Albanischmanuel Albanisch28 ditë më parë
 • Prit pak mos ik😂

  Vipat ShqiptarVipat Shqiptar29 ditë më parë
 • mato ❤

  Ina KristinaIna Kristina29 ditë më parë
 • Injoranter koplet jeni qe te dy si kopje. Ti vesh veshin edhe Sonida me Genardin cuditen nga injoranca juaj. Bythlepirsa

  Mimi MyrtajMimi Myrtaj29 ditë më parë
 • Vetëm për Soniden e kam parë këtë emisjon

  Xhoana BuiXhoana Bui29 ditë më parë
 • Gagaci lalit 😂😂😂😂

  CELA CelaCELA Cela29 ditë më parë
 • Shum mir mato edhe mo na cani karin ju stresonoiza

  Μπλακάουτ ΤτΜπλακάουτ Ττ29 ditë më parë
 • Vec per gjera bukra gjera mira po e shoh dhe Hera par jan pozitivitet ☺️

  Al TuAl Tu29 ditë më parë
 • BRAVO BEKIME NGA JEZUS KRISHTI ALELUJA

  Drita RungoDrita Rungo29 ditë më parë
 • ftojeni varrosin javen tjeter

  fjori sulollarifjori sulollari29 ditë më parë
 • na jep cik nr matos

  Ersil KurtiErsil Kurti29 ditë më parë
 • Do doja shume te votoja me dt. 25 Kryeministrin Z. Edi Ramen Por smundemi , jemi jasht vendit 😕 Nuk dua te fitoj Lulushi 😡

  Marinela CocaMarinela Coca29 ditë më parë
 • Gjigand

  Xhuliano CiliXhuliano Cili29 ditë më parë
 • e keni gabim me keto gjera qe thoni ne komente ata me pun edhe me vullnet ariten gjithcka edhe ju i mbani pishen edin te gjith shiqiptaret kush jan personat nen fjale,,,,,,,,,,,,,,,,

  Krisi SaliajKrisi Saliaj29 ditë më parë
 • Bravo moj korcare nga mami korcaret Kane qene dhe Jane me te edukuarit ne gjith

  Lili AdamoLili Adamo29 ditë më parë
 • Edi blene artista

  Fatmir KadisiFatmir Kadisi29 ditë më parë
 • Hëngshi vedin me gjithe edi ramen

  Antoneta InaAntoneta Ina29 ditë më parë
 • O mosmirnjohes.

  Discover AlbaniaDiscover Albania29 ditë më parë
 • O buk shkels

  Discover AlbaniaDiscover Albania29 ditë më parë
 • O sonida do martohemi bashk

  Kamber KalotiKamber Kaloti29 ditë më parë
 • Arit sun e thot arrit 😂😂😂RRrrrrrrrrrr

  Otr FrancaOtr Franca29 ditë më parë
 • Vk

  AKail allAKail all29 ditë më parë
 • O mato.o bq nuk bonte bashkpunim me ty po mos i donte kari

  ALDO ALDOALDO ALDO29 ditë më parë
 • O Donald tik tak tik tak ai sitlolapsi plak na fiksove ,mos fol me budalliqe kot aman

  Baby LonBaby Lon29 ditë më parë
 • Audio cop cop , skam nerva ta shoh as der ne gjysme... klm 👋

  Ina shop alIna shop al29 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌😂😂✌✌✌😂😇😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🎭ROPT

  THE MASK REACTSTHE MASK REACTS29 ditë më parë
 • Po keta vertet nuk e dallojn sa keq duken te qeshurat? Te cmendin 👿

  Ina shop alIna shop al29 ditë më parë
 • Matokare

  jocker Lonlyjocker Lonly29 ditë më parë
 • Rama ikk

  jocker Lonlyjocker Lonly29 ditë më parë
 • MatoKare

  jocker Lonlyjocker Lonly29 ditë më parë
 • Jeni komplet vari karin , ju njerez tme falni per shprehjen por kto negativat nenvlersojn ato dy rop qe jan vlla e moter , pse e Beni o legena dituria tyre dhe njohuria qe kan ju fisin karin juve po ju rroftë qe keni zen i cop vent neper televizione zhulsa kari .

  Damian BOSIDamian BOSI29 ditë më parë
 • 🔝Lereni Pra Edin😎 te Shetisi Vloren👑 e Bukur🔝🇦🇱🔝

  19 9819 9829 ditë më parë
  • Po' nuke din ti japi makines🤭

   Durim XhametaDurim Xhameta29 ditë më parë
 • Shyqyre e se na muori madhi arej

  M KolaM KolaMuaj më parë
 • O Binjake , hiqni dore se nuk beni per kete pune. A qesh ndonje me ju se une sado qe mundohem t'ju ndjek me pozitivitet, serish nuk me shkaktoni humor.

  Erinda LugaErinda LugaMuaj më parë
  • Ti nuk te bejn me qesh mua me acarojn nervat kta te dy i beni gon llaka te ndien humorista

   Mario RussoMario Russo28 ditë më parë
 • matolale is different from all Super Talent RESPECT from Tirona

  Cristiano Ronaldo7Cristiano Ronaldo7Muaj më parë
 • Gagaçi lalit 😜

  Coki AlbaniaCoki AlbaniaMuaj më parë
 • Shum e prishin emisionin ato duartrokitjet dhe te qeshurat qe fusni ne cdo fjale

  Roni XheliliRoni XheliliMuaj më parë
 • Emison me koti, dhe me vari lesht nuk mund te kem par, turp për pyetjet edhe sjelljen tuaj, mendoni se beni humor por sjeni për asgjë. Me vjen keq për Maton që u prezantua ne emsionon tuaj! Turp Një pyetje inteligjente nuk dini te beni!

  Denis HajdërajDenis HajdërajMuaj më parë
 • Ju lumtë Çunave: Romit dhe Donit për mikëpritjen e Danoçes: Sonidës!!!! Dua Lipa me Edi Ramën fiks fare, edhe Mato Lale fuqishëm. Bravo Tiri me Grupin!!!!!

  Genard HajdiniGenard HajdiniMuaj më parë
 • Puntate shume e mire 😊😊😊😊

  Olivia KerrnajaOlivia KerrnajaMuaj më parë
 • Hajde kryeminister hajde, Meru me pun o edo , leni budalleqet.

  Milano DesioMilano DesioMuaj më parë
 • Mos fusni kaq shum te qeshme ne shose na cat karin

  Same Like MeSame Like MeMuaj më parë
 • gagaci lalit😂

  hack12 hackerhack12 hackerMuaj më parë
 • Prej cilit minut ja nis me fol rreth grupit Otr ? Se spo skam koh me kqyr krejt intervisten

  E RE RMuaj më parë
  • Minuta 38

   ROMINAROMINA27 ditë më parë
 • kush esht me edi ramen te beje like

  ma mafia officialma mafia officialMuaj më parë
 • Emisjon koti jeni kot qe te dy 🤣🤣🤣😒😒

  Etelästä SuomenEtelästä SuomenMuaj më parë
 • Fushata moderne 2021 Albania 🇦🇱

  Art DecorArt DecorMuaj më parë
 • Gagaçi lalit😅😅

  Mirjan BerhimiMirjan BerhimiMuaj më parë
 • Hekni keta te qeshura se na shpifet

  Bali AjetBali AjetMuaj më parë
 • Mato kari puh te qifsha ropt Noizy❤

  Moto BrowseMoto BrowseMuaj më parë
 • ore ky qenka gagaç me vrt 🤣🤣🤣

  sandri simonisandri simoniMuaj më parë
  • Ku e ke gagacin mer rak

   Gert 1Gert 127 ditë më parë
 • Ky nje fjale e thote 5 here😂😂

  Grigor PlasariGrigor PlasariMuaj më parë
ALworld