Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

8 Shk 2021
229 639 Shikime

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente
 • Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem

  Liza NilajLiza Nilaj7 ditë më parë
 • Qofsh i lumtur gjithmone

  Asmr Joana Asmr JoanaAsmr Joana Asmr Joana9 ditë më parë
 • Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

  Drilona ShahiniDrilona Shahini10 ditë më parë
 • Te rujte zoti naknaqe.

  Flutura PrendiFlutura Prendi10 ditë më parë
 • Shum këng e buku te lumtë..

  Sokol RexhajSokol Rexhaj11 ditë më parë
 • Te lumte goja je ma i miri

  Luftar EleziLuftar Elezi12 ditë më parë
 • Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

  Lila YlberLila Ylber14 ditë më parë
 • Super vendi im

  berdalakiberdalaki15 ditë më parë
 • O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

  Pal NdrecaPal Ndreca15 ditë më parë
 • Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

  Vangjel FrrokuVangjel Frroku16 ditë më parë
 • Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

  florenc kolajflorenc kolaj16 ditë më parë
 • Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMA16 ditë më parë
 • Te lutem goja pershndetje

  Daëi SkukaaaDaëi Skukaaa18 ditë më parë
 • Te lutem goja pershndetje

  Daëi SkukaaaDaëi Skukaaa18 ditë më parë
 • Te knofte zemra

  klajdicanadaklajdicanada18 ditë më parë
 • te lumt goja o gjigant 1 je

  Mojsi LleshiMojsi Lleshi19 ditë më parë
 • Selamet nga Turqia 🙌

  Sefa AslanSefa Aslan19 ditë më parë
 • Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

  Bobi BobiBobi Bobi19 ditë më parë
 • Zemra te kendoft

  Arben LesajArben Lesaj19 ditë më parë
 • Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

  Tonia RokouTonia Rokou19 ditë më parë
 • Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

  Hasani TrHasani Tr20 ditë më parë
 • NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

  Lefter FarukuLefter Faruku20 ditë më parë
 • Te lumte goja bledi je i madh

  Xhevahir MelaniXhevahir Melani21 ditë më parë
 • Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

  Shaban DaniShaban Dani21 ditë më parë
 • Hamit 0682927879

  Hamit GjuciHamit Gjuci21 ditë më parë
 • Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

  Besi XhepaBesi Xhepa23 ditë më parë
 • Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

  Lek PreciLek Preci23 ditë më parë
 • Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

  Mirush BarajMirush Baraj23 ditë më parë
 • Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

  kd devaprakd devapra23 ditë më parë
 • Të lumtë goja rrespekte

  Donald RamaDonald Rama23 ditë më parë
 • E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

  Migena LushaMigena Lusha23 ditë më parë
  • Yll je

   Visi VloreVisi Vlore20 ditë më parë
 • Te lumtur goja

  Florina LiciFlorina Lici23 ditë më parë
 • I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

  Besim CakalliBesim Cakalli23 ditë më parë
 • Zemra te kendofte

  Lyon FrancLyon Franc24 ditë më parë
 • BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

  Besim CakalliBesim Cakalli24 ditë më parë
 • Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

  Besim CakalliBesim Cakalli24 ditë më parë
 • Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

  Eduart DervishiEduart Dervishi24 ditë më parë
 • Te lumte goja o bilbili i dibres

  Eduart DervishiEduart Dervishi24 ditë më parë
 • SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

  Xhihard MehmetiXhihard Mehmeti24 ditë më parë
 • Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

  Sabi BodiniSabi Bodini24 ditë më parë
 • Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

  dllsnc cnsjskdllsnc cnsjsk24 ditë më parë
 • Bledar Kaca hallall te qofte

  Sokol DedaSokol Deda24 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Ilmi TocaIlmi Toca24 ditë më parë
 • ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

  Gaz LleshiGaz Lleshi24 ditë më parë
 • Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

  Meleq KoziMeleq Kozi24 ditë më parë
 • Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

  Gitto OfficialGitto Official24 ditë më parë
  • @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

   Gitto OfficialGitto Official15 ditë më parë
  • Hajde vlla te presim

   Gezim OsmaniGezim Osmani15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra gjithmone.

  Mite ShkinaMite Shkina24 ditë më parë
 • Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

  SuRi DuriciSuRi Durici24 ditë më parë
 • knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

  alberti alberti95alberti alberti9524 ditë më parë
 • Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

  Fili PriftiFili Prifti24 ditë më parë
 • Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

  Donika IslamiDonika Islami24 ditë më parë
 • Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

  Fitore KetaFitore Keta24 ditë më parë
 • Te lum goja ❤❤

  Shkelzen CaraShkelzen Cara24 ditë më parë
 • Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

  Ermal PeçaErmal Peça25 ditë më parë
 • Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

  Klajdi FeratiKlajdi Ferati25 ditë më parë
 • Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

  Arian ShabaArian Shaba25 ditë më parë
 • Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

  Taho Ro.Taho Ro.25 ditë më parë
 • Zoti te rujt

  Geri VarguGeri Vargu25 ditë më parë
 • bravo respekte

  Romeo JashariRomeo Jashari25 ditë më parë
 • Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

  Dritan AllaDritan Alla25 ditë më parë
  • Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

   Klea XhafaKlea Xhafa25 ditë më parë
 • Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

  Argita LlaniArgita Llani25 ditë më parë
 • Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

  Shkelqim ShehuShkelqim Shehu25 ditë më parë
 • Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

  Rushit MarkeciRushit Markeci25 ditë më parë
 • Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

  Xhevahir TrukaXhevahir Truka25 ditë më parë
 • Respekte

  Vladimir BunguriVladimir Bunguri25 ditë më parë
 • rrespekte per kte njeri bravoo

  endri dakaendri daka25 ditë më parë
 • Bravo 🙏❤️🇦🇱

  Lule ZefiLule Zefi25 ditë më parë
 • Bledar kaca

  drita elda_elda_hoxhadrita elda_elda_hoxha25 ditë më parë
  • 👌👌👌👌

   Visi VloreVisi Vlore21 ditë më parë
 • Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

  Hava RexhepiHava Rexhepi25 ditë më parë
 • Suksese bravo 👏

  Klodian ShahiniKlodian Shahini25 ditë më parë
 • Respekte Bledar te lumte goja

  Nevruz LamiNevruz Lami25 ditë më parë
 • Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

  Phone ShopPhone Shop25 ditë më parë
 • Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

  Rafman BaljaRafman Balja25 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

  Adelina MarkajAdelina Markaj25 ditë më parë
 • Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

  Gezim LlaniGezim Llani25 ditë më parë
 • Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

  Albanskii, oo7 Albanskii, oo7Albanskii, oo7 Albanskii, oo725 ditë më parë
 • Shum e bukur kenga bravo

  Keli HekaKeli Heka25 ditë më parë
 • Bravo 👏

  Rayan LamucaRayan Lamuca25 ditë më parë
 • Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

  Νικος ΤσουκουΝικος Τσουκου25 ditë më parë
 • Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

  Landi KetaLandi Keta25 ditë më parë
 • Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

  Ardian KurtiArdian Kurti25 ditë më parë
 • Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

  Anxhelo KovaciAnxhelo Kovaci25 ditë më parë
 • Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

  Bulqiza Foto VideoBulqiza Foto Video25 ditë më parë
  • Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

   Hitet ShqiptareHitet Shqiptare25 ditë më parë
 • Zoti te bekoft

  Hane emaHane ema25 ditë më parë
 • Te bekoft zoti

  Hane emaHane ema25 ditë më parë
 • Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

  Dritan bruciDritan bruci25 ditë më parë
 • Te lumte goja bledar kaca

  Artani ArtaniArtani Artani25 ditë më parë
 • Suksese bledar kaca 👏👏👏

  Arlind ShehiArlind Shehi25 ditë më parë
 • Bravo te kendoft zemra bledar.

  selami hamzaselami hamza25 ditë më parë
 • Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

  Adrian FeratiAdrian Ferati25 ditë më parë
 • Suksese❤❤

  Klevis KacaKlevis Kaca25 ditë më parë
 • Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

  Artur TashaArtur Tasha25 ditë më parë
 • Suksese Paq Gjithmone Bledar

  T ShopT Shop25 ditë më parë
 • O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

  armando rejepiarmando rejepi25 ditë më parë
 • Suksese paç gjithmone Bledar

  Donika ShehuDonika Shehu25 ditë më parë
 • Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

  Hajrie DuriciHajrie Durici25 ditë më parë
 • BRAVO ; shum bukur

  Hajrie DuriciHajrie Durici25 ditë më parë
 • Suksese te metejshme🙏👏

  Manjola KrrashiManjola Krrashi25 ditë më parë
 • Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

  Aferdita LikaAferdita Lika26 ditë më parë
 • Bravo👏👏👏👏👏

  Lal LalaLal Lala26 ditë më parë
  • bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻

   festim shkinafestim shkina25 ditë më parë
ALworld