Blendi Fevziu shpjegon pse humbi opozita në "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi - MCN TV (03.05.21)

3 Maj 2021
70 614 Shikime

#tepaekspozuarit #mcntv #blendifevziu #yllirakipi
Blendi Fevziu i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV

Komente
 • Ĺpl

  Moacir Coelho Magalhaes FilhoMoacir Coelho Magalhaes Filho17 orë më parë
 • Ndoshta partia demokratike ka nje nevoje jetike per pjesemarrjen e Blendit ne menyre aktive. Dhe ka nje nevoje jetike qe shqiperia te njohi neper shkolla dhe komunikim tv cfare krimesh jane bere nga komunizmi ne shqiperi,kjo duket si pa lidhje me por eshte e domosdoshme per nje vend demokratik.

  Glen LufiGlen Lufi23 orë më parë
 • Super analize!

  MKE PrimeMKE PrimeDitë më parë
 • Sa te jete prania e Sali Berishes ne PD zgjedhjet i ka gjithmone te humbura. Demokratet duhet te bejne analize dhe te pranojne krimet e pandeshkuara te Ish pushtetareve te PD. PS edhe pse e zhytur ne korrupsion dhe pa bere gje ne qeverisje do te marri edhe mandatin e 4.te nese mesazhet e tipit Bledian Koka jane ne rendin e dites ne PD

  Aleksander GjataAleksander GjataDitë më parë
 • rakipi i hurit dhe i litarit je ti,jo rama qe e votojne 800000 votus.

  amantia hsamantia hs2 ditë më parë
 • blendi mor pis cfar te ka ber rama,si ka mundesi te jesh me bashen, autorin e 21 janarit dhe flet per ramen sikur te jete armik i vendit e jo kryeministeri qe i ka nderruar pamjen vendit gje qe e ke pare dhe ti vet me emisionet qe ke ber ne tv. dashje padashje i ke ber nder rames duke i ber te njohur punet e bera ne te gjithe shqiperine.nuk ka kerkuar bashkeqeverisje por bashkpunim dhe jo ate sjellje skandaloze te pd ne parlamentin e kaluar.

  amantia hsamantia hs2 ditë më parë
 • Çohu o enver vetëm 1 orë tjau lerosh të gjith socialistëve se na kanë car trapin

  Arben CaceArben Cace2 ditë më parë
 • Pd fitoi po ja vodhën hajdutët e ps kurse edi afroheshin do ja u kërkoj të gjithëve cao

  Arben CaceArben Cace2 ditë më parë
 • Nuk e njeh njeri politiken Shqiptare te 30 viteve te fundit si Fevziu, me pelqen shume analiza e tij. Basha do bente mire ta degjonte me vemendje.

  Mimoza LlasticaMimoza Llastica2 ditë më parë
 • Edhe Feziu. Sahan LEPIRSI. I. RAMES. Esht.

  Miri NdojMiri Ndoj3 ditë më parë
 • Po ça ka ber partia demokratike bashk me kryen hajdutin asgj

  Battles GamesBattles Games3 ditë më parë
 • Partia demokratike ti therras mendjes del Aty shan e ofendon Dh iken Populli do pun

  Battles GamesBattles Games3 ditë më parë
 • Per 4vjet keto dy fytyra skan lene fjale kunder Rames,tashti i lepin bythen.Mos i degjoni keta gazetar miljoner dhe ju marin ne giro

  Artur AlushiArtur Alushi3 ditë më parë
 • Shumë i zgjuar ky Fejvziu prandej i ranë dhe flokët nga paratë që e paguan Rama. Një ditë do i bien edhe ato farat e kungullit që i ka në kokë. U bënë miljoner duke lëpirë pushtetarët dhe ju duket vehtja këtyre gazetarve sikur me qenë fillozofët e botës.

  Nedzat KazaniNedzat Kazani3 ditë më parë
 • Te vjen keq blendi senuk fitoj P D se je me ato jo me te ardhnen e vendit

  Aristid GjikaAristid Gjika3 ditë më parë
 • pkpulli zhqiptar eshti thekur komuniste keta leri pabuk se jane mesuar qe kenaqen kur ijepe nji lemosh o. komunista te qelbur unja 22 vite rzide ce ne itali popullit shqitar tevuaji se jaben vetes oblendi kot fiskutoni per zvjedhjet. ublen ose uvudhen pik ska per te diskuthar me

  orhan lulaorhan lula3 ditë më parë
 • Bldifeziut qeSpakutbejdetyren dpotoshte giallo lmadhEnver

  Naim KrasniqiNaim Krasniqi3 ditë më parë
 • Te djathtet ne shqiperi jane 5% PD eshte parti e majte si PS. Populli i saj e din kete . Prandaj mos e thirni PD e djathte.

  KorabiKorabi4 ditë më parë
 • Edhe fejvziu u paguan nga RAMA,

  Ze VerZe Ver4 ditë më parë
 • Ne nje demokraci,betejat politike zhvillohen ne parlament. Nuk ka gjasa per forca politike brenda dhe jashte. Opozita ne parlament tregon forcen e bindjeve

  tunxhitunxhi4 ditë më parë
 • RROFT ENVERI RROFT DIKTATURA

  Benutz123 NutzenBenutz123 Nutzen4 ditë më parë
 • Partia Demokratike duhet te kete kryetar Blendi Fevziun per mendimin tim .

  Jeni PrelaJeni Prela4 ditë më parë
 • Kaq shume qe flasim per politikenet duhet te flisnin per zatimin e ligjeve per Drejtesin se po te fuksjonote drejtesia nuk do te ishin ketu ku jemi me politikanet e koruptuar dhe ajdutet te urejtje e shumices te njerzve kunder tyre qe tridhjet vite qe kerkojne pushtet prap per te vjedhur dhe te shkaterojne Shqiptaret dhe Shqiperin.

  Foto AndreaFoto Andrea4 ditë më parë
 • O Raku kur e ke brenda kush te çokit ne vesh,,

  Emiljano GuriEmiljano Guri4 ditë më parë
 • Pytja eshte pse nuk fitoje Pd jo pse humbi Pd.

  Naim IsufajNaim Isufaj4 ditë më parë
 • Qe te fitoj opozita duhet alternative me e besuseme she me e lidhje me bazen e parties, dhe zgjedhje e duhur ne populli e kandidateve per deputet.jo candidate partiak..dhe plot probleme te tjera qe zgjidhet brenda partise.

  Bilbil VeshajBilbil Veshaj4 ditë më parë
 • Opozita humbi se pertacet u ndan pike e pse.

  Sinankolloni SinankolloniSinankolloni Sinankolloni5 ditë më parë
 • Jeni ajka e dhjaksve te Shqiperise. Nuk e kruani dot me edi ramen

  Rudi MaliRudi Mali5 ditë më parë
 • Blendi je shum i sakte si analist, do ishe nje vlere shum e cmuar te ishe ne PD👍

  Ben GjoshiBen Gjoshi5 ditë më parë
 • pd eshte bizna e sales e familjes se tije e bashes me lukuni prandaj pd nuk mund te fitoje kurre.dhe skane per te ikur kurre nga pd qe eshte e shiture te serbet ne qofte se lene partine do ngelen zbuluar.. futija ni kote asjge qe thoni nuk eshte e sakte thoni genjreshtra prosanatolizoni njerzite pa fajshem.do mbani pergjegjesi. biznesin e naftes se pd fazllicine harruat.nuk ju kutohet

  Michalis NatsisMichalis Natsis5 ditë më parë
 • pse e diskutoni me...e majta me Edi Ramen fitoi dhe pike....ju diskutoni arsyet ...sigurisht qe ka nji arsye madhore ...E MAJTA NE SHQIPERI ESHTE ME E FORTE...

  risa ziurisa ziu5 ditë më parë
 • Po si ja mundësi që demokratë jan aq të varfër nga koka bobobobo akoma këto me zgjedhjet si ka qeverisur RAMA ai po rregullon ter Shqipërinë bobobobo akoma

  Gimi DociGimi Doci5 ditë më parë
 • KETA JANE LLUMI I GAZETARISE APO MEDIAVE NJESOJ SI POLITIKA! KETA KANE PERFUTUAR AQ PARA SA JU TE NDERUAR QYTETARE TE SHQIPERISE NUK MUND TA IMAGJINONI! KETA KRIMBA JANE PJESE E MAKINERISE SE QELBUR TE KORRUPSIONIT SHQIPETAR! KETA JANE SHOKE DHE MIQ “ PASQYRE” E TALLJES SE POLITIKANEVE TE QELBUR SHQIPETAR NE 30 vite! IMORALITET 2021!

  Kyro DKyro D5 ditë më parë
 • Endra ne diell si gjithemon lulushi luli nuk di gje tjeter vec te rahi uje ne havan cfar po bene Moj Vas po QEP thas she keto thas luli I mbushe me. Gur ky eshte luli cover mos kini besim me tek luli ai e ka vertetuar kaq vite pd ai e ka hedhur ne gremin

  leone traponeleone trapone5 ditë më parë
 • Te dy rrojne brenda studiove te tyre, jashte realitetit shqiptar. Pyka ne diell me nje fjale.

  Jaho ShkozaJaho Shkoza5 ditë më parë
  • Shum e vertet. Gazetar koti.

   Ardian ShalaArdian ShalaDitë më parë
 • I nderuar Bledi , perse nuk ethoni se populli kurrkushi shiti votat per nji thes miell .

  Halil CelajHalil Celaj5 ditë më parë
 • Diskutim gazetoresk. Edini shum mire qe jemi ne meshire te zotit. Sna interesojn dialogu per klasat e mesme, poŕ flisni per popullin qe skan buke me henger

  Arben LekaArben Leka5 ditë më parë
 • Ore ku jetoni e cfa po komentoni je jeri qe nuk din gjera elementare.cfa mund te presesh

  André CelaAndré Cela5 ditë më parë
 • Kenaqesi e vecante : perballe njeri tjetrit DY mercenaret e Berishes. Kupeni njeri tjetrin e Rames ti beni freske ku ti pelqeje ati . Jini te dy mercenare te skrupoll fytyra te urryera te poshter ne te gjith kend veshtrimet TURP TURP

  ismet memaismet mema6 ditë më parë
 • Ju falenderojm zoti Rakipi dhe zoti Fevziu për punen që keni bërë.Jeni ajka e gazetaris tone dhe krenohemi edhe ne shqiptaret e Diaspores për ju.

  Valbona DuraValbona Dura6 ditë më parë
 • Blendi ti je nji Person qè pèr partin PD je ne gjendje tè manipulosh edhe familjen tate

  Ricci RicceRicci Ricce6 ditë më parë
 • Ala diskutohet kush fitoi e kush humbi por asnje gazetar nuk ka pale te thot se sgjedhjet i fitoi GIORG SOROS

  Rudy Rudy2341Rudy Rudy23416 ditë më parë
 • DERI NE 2013 JUGU ISHTE GROPA GROPA DHE NUK HARRUAN.

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος Μεμη6 ditë më parë
 • Sepse basha ska konkurenc ne PD eshte me e qarte se eshte nje autokrat.

  Raul antonio MendezRaul antonio Mendez6 ditë më parë
 • Emigrantët nga Greqia pse i ndaluan...dhe nuk flet asnji....

  aman aman oboboaman aman obobo6 ditë më parë
 • THONI DHE MERITAT E LIDERIT QE FITOI

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος Μεμη6 ditë më parë
  • Lideri qe I grabiti

   Naim IsufajNaim Isufaj4 ditë më parë
 • Ne NATO dhe vizat ti hoqin Amerika e jo sali berisha, po e vertet ishte fati I ti qe ndodhesh ai ne krye te qeveris.

  Raul antonio MendezRaul antonio Mendez6 ditë më parë
 • RROTE NJERI E RR....E TJETRI.EDI KETA I KA PSHESH ME FASULE

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος Μεμη6 ditë më parë
 • U dhjefsh o fevzi se eshte i degjushem e do populli

  ilir albanesiilir albanesi6 ditë më parë
 • O fevzi 2009 PD i grabiti me force pse flet shtremte

  ilir albanesiilir albanesi6 ditë më parë
 • Fevziu, opinionist e drejtues edhe ne TV e tjera. Sa I mencur ky djale, do ta kishte zili edhe Indro Montanelli

  Mirvjena TufaMirvjena Tufa6 ditë më parë
 • BRAVO BLENDI, KE THENE TE VERTETEN PER ZGJEDHJET,KUSH PUNOJ MIRE E KUSHE PUNOJ KEQ. D E MOKRATET GABUAN.

  Hekuran AjdiniHekuran Ajdini6 ditë më parë
 • o vjezi mblidhje mendjen se pd nuk fiton me kurre!!

  Foti SulaFoti Sula6 ditë më parë
  • Dhe kjo ty te ben te lumtur?

   Mimoza LlasticaMimoza Llastica3 ditë më parë
 • O zoti rakip vetem blendi mund ta mundi gjigandin po duhen edhe 10 vjet

  Erlind KamberajErlind Kamberaj6 ditë më parë
 • Shum analize e sakt berisha nuk duhej te fshihej ne fushat po te merrte ai ne dor fushaten do ishte rezultati ndryshe

  Valmir RrustajValmir Rrustaj6 ditë më parë
  • @Foti Sula gabim e ke vlla basha nuk esht lideri qe frymzon demokratet

   Valmir RrustajValmir Rrustaj6 ditë më parë
  • Valmir Rrustaj@po te merrte pjese berisha ne fushate pd do merrte 40 mandate.ok shoku?

   Foti SulaFoti Sula6 ditë më parë
 • Askush nuk duhet te kete te drejten, te drejtoje ne Shqiperi me shume se 8 vjet,qe nga drejtorja e cerdhes,deri te presidenti i vendit.E vendosim ne kushtetute dhe gjithcka eshte e zgjidhur.Eshte kaq e veshtire

  Kre VangKre Vang6 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj pse i lyen floket ky fevziu.Flet shume dhe asgje.

  King SlasherKing Slasher6 ditë më parë
 • Fevziu duhet te marre me patjeter drejtimin e PD, se perndryshe as Luli dhe asnje njeri tjeter nuk e sjell PD ne pushtet.

  reli prreli pr6 ditë më parë
 • lezet kur degjon fevziun me fol

  Adjol SinaAdjol Sina6 ditë më parë
 • E djathta shqipëtare i duhej të organizonte , ti jepte mundësinë emigrantëve të votonin, vetëm kjo votë do tja ngrinte komët Rilindjes komuniste, Basha duhej të organizonte votimin e emigrantëve,gabim fatal.

  Dallas TysonDallas Tyson6 ditë më parë
 • Pse lodheni kot pd realisht nuk don qe ti fitoj zgjedhjet se eshte nje me pederastat e rilindjes.

  John NikaJohn Nika6 ditë më parë
 • Pavaresisht ndaj apo jo te njejtin mendim me cfare thote Fevziu, kete njeri ke qejf ta degjosh.

  Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kot6 ditë më parë
 • Ore fevzi pse is shtie ne mendje Metes se cduhet te bej .Lere ta heqin se eshte I turpshem .

  Ana AAna A6 ditë më parë
 • Fevziu kot nuk merret me politik, e njeh mire politiken por nuk do probleme dhe nuk hyn.

  Eri EriEri Eri6 ditë më parë
 • Ore pd humbi se ka nje tuf budallesh dhe kriminelesh rreth e rrotull dhe pike.Populli I mencur zgjodhi te keqen me te vogel.Pastaj Basha eshte komplet budall .

  Ana AAna A6 ditë më parë
 • Fevzi po lereni Rakipin te mbaroje fjalen apo jeni mesuar ne emisionin tuaj🤣

  Ana AAna A6 ditë më parë
  • Ana Fevziu është këmbë e koke bashkë me demokrate sepse SALI Berisha e bëri miljader.

   Shpetim MuciShpetim Muci4 ditë më parë
 • Po ca vote proteste.Ku te le Rama e ps qe te fitojne.Motoja e tij eshte une ne pushtet me cdo lloj mjeti.Keto qe thoni jane hamendje dhe si gjithmone beni fajtor ata qe duan te fitojne ne menyre europiane.Skema e tyre ishte 74.Dhe kjo skeme ka brenda para pregatidjen me format e saj te vjedhjes ne bahkepunim shtet krim.Pra sa here behen zgjedhje kjo eshte rezultante.

  Evanthi BektashiEvanthi Bektashi6 ditë më parë
 • eshte nga te rrallat here ku bie dakort me shume gjera qe tha fevziu

  dejvis zenelidejvis zeneli6 ditë më parë
 • Ska nevoj bledi per kryetar PDS eka postin qe se ndrron me asni pose tjeter

  Pellumb PerajPellumb Peraj6 ditë më parë
 • BASHEN NUK KA NEVOJE TA MUND NJERI, SE ESHTE I MUNDUR PD DUHET TE KTHEJE KOKEN NGA JUGU P.SH.ALIZOTI.

  Niko KociNiko Koci6 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Ana AAna A6 ditë më parë
 • O fevzi te rroj sandri, te shanin te majtet kur mbroje te djathten, tani te lavderojne te majtet se i bie te djathtes, per sa te kete popull begeti militantesh ju matrapazet do beheni miliardiera. Rroft sandri qe na e beri shqiperine pleh ashtu si është ai vet

  VIP. ALVIP. AL6 ditë më parë
 • Ofejzi dhe ti ylli qe kujton saliun dhe Azemin akoma qe te dy kreminela Ishin inje populli sic do vdesi meta Luli dhe mona luli Flite japi mama gji

  kristo gjinollarikristo gjinollari6 ditë më parë
 • Fevzi je shum i mire

  JĂGER BANDITJĂGER BANDIT6 ditë më parë
 • Gjobë vënie mirë e the

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
 • Ervin Bushati ngeli jashtë, vendin ja zuri çuni qifes

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
 • Fushatë me vargje makinash

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
 • Si do të sillej e pamë, si do të sillet mbetet për tu parë

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
 • Nuk mund të braktiset Kuvendi i Shqipërisë në atë mënyrë

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
  • @ definitely, have been watching on flixzone for since november myself =)

   Wallace IgnacioWallace Ignacio4 ditë më parë
  • Pro trick: you can watch movies on Flixzone. Me and my gf have been using it for watching all kinds of movies during the lockdown.

   Luke KodyLuke Kody4 ditë më parë
 • Lë të mbizotërojë arsyeja

  Arlinda AvdiuArlinda Avdiu6 ditë më parë
 • Shpresoj qe emsioni juaj te transmetohet live ne youtobe z.rakipi per ne qe nuk jemi ne shqiperi dhe nuk e ndjekim dot live ne tv

  Arlind 87Arlind 876 ditë më parë
 • Beri autogol

  Miranda DedeMiranda Dede6 ditë më parë
 • Fevziu duhet te behet kryetari i PDse.....😀

  Toni JonToni Jon6 ditë më parë
 • Sa mir kur degjon dy gazetar budalla qe voten e popullit e diskutojn mbrapsht.

  Agim BaciAgim Baci6 ditë më parë
  • @b b po pse si puna jote jam un ,ta dish qe un nuk kam nevojë për 5000 lek me jep adresën ti dërgoj un 5000 lek ty ,por jam realist që nuk merret pushteti me gazetar gënjeshtar e me shpifje por me premtime të qarta serioze që populli të besoj.

   Agim BaciAgim Baci4 ditë më parë
  • Agim Kaki.. Voten e shite per 5m lek PO motren per Sa lekje jep Balles..!!???

   b bb b6 ditë më parë
 • dhe ju tedy jeni gazetare te pa aneshem, kesaj i thone te genjehemi ne mes nesh.ciu .ciu

  Michalis NatsisMichalis Natsis6 ditë më parë
 • Nuk humbi opozita por humbi shqipria po kta klysha Jane akoma kta kane bere gerdine dhe do bejne po varferia dhe mjerimi do jete ne kurris te ktij populli shtet banditash shtet droge asgje nuk rregullohet ne vende te zhytur nga papunsia zero shendetsia zero krime perdite fshatrat Jane si ne mesjete infrastruktura zero pencionet per turp asistenten sociale qesharake

  Lorenc ProtoduariLorenc Protoduari6 ditë më parë
 • Po te kuponin ate qe thu ti .sot ishte demokraci

  KK7 KoleciKK7 Koleci6 ditë më parë
 • 🔝🇦🇱🔝

  •Bad Boy••Bad Boy•6 ditë më parë
 • Dhe kështu sado që të mendojmë ne se ai vend i "bekuar"që quhet Shqipëri se do bëhet shtet...më falni por ska për tu bërë kurrë një gjë e tillë

  Shpetim DalipiShpetim Dalipi6 ditë më parë
  • Blendi vetem ti e mund bashen e gjigandin??

   Erlind KamberajErlind Kamberaj6 ditë më parë
 • Blendi Fevziu e tregon vetë se është një nga këlyshët e Berishës,sikur nuk do mendje kjo

  Shpetim DalipiShpetim Dalipi6 ditë më parë
 • Je me i madhi ne Shqipri feuzi

  KK7 KoleciKK7 Koleci6 ditë më parë
  • @aladin 🤣🤣🤣🤣🤣

   Shqiperi ShqiperiShqiperi Shqiperi6 ditë më parë
  • cili eshte feuzi? E ke fjalen per Shrekun?

   aladinaladin6 ditë më parë
 • Po mo Fevzi jepi leksione popullit mbasi i more tokat tende.Kur i doli ajo darka e bollshme e Nusretit vajte more avionin e intervistove sheikun.Ju a perforcove alibine.E vetmja zgjidhje te biesh rehat nga ju eshte te ikesh nga ai vend.Njerez te shitur

  Youtube channelYoutube channel6 ditë më parë
 • Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.

  Toni NdrecaToni Ndreca6 ditë më parë
  • Toni për 30 vite politikanët kanë vjedhur hidrokarburet e popullit tonë politikanët vjedhin vrasin dhe ndihmojnë njeri tjetrin që të mos arrestojë as një politikan që të burgosen janë të çmendur popullin e kanë robëruar. Sepse politikanët janë anti popull qe populli i Shqipërisë qe te mos hyjë në BE. Politikanët e Shqipërisë janë të shitur me Serbinë Greqinë Rusinë. Kjo është politika e Shqipërisë. Janë ajduter apo hajna.

   Shpetim MuciShpetim Muci4 ditë më parë
  • Toni Ndreca. Politikanet janë borgjeze që të gjithë. PD Lulëzim basha është lidership sa për formë. Sa për tu dukur. Sepse lidership ka qenë dhe do jete Berisha sa për dijeni. Sa të jetë gjallë SALI Berisha nuk lejon që ta marri tjetër njeri. Po ta ndërrojë bashen. Mundet që ta marrë GRIDA DUME. TANI politikanët nuk lejojnë parti të re. (psh.) që të dalë një grup mergimtare që të formojnë një parti të re dhe që të jenë të zgjuar shumë pe këtyre politikanët e 30 nuk e lejojnë që fuksjonoje mirë njeri i zgjuar nuk e lejojnë që të dalë i zgjuar pe këtyre politikanët e 30 viteve. Sepse ke shkruar ti skuptojet politikanët si luajnë politikanët më popullin sepse kanë vrarë njërës te mençur njeri i zgjuar këta e kane vrare. Për 22 vite u vranë 564 policë. Për popullin kanë vrarë 4.500 persona SHQIPETARE këta 10% i ka vrarë politika

   Shpetim MuciShpetim Muci4 ditë më parë
 • Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.

  Toni NdrecaToni Ndreca6 ditë më parë
 • Ska njeri nshqni qe si kupto lojnat e pista

  Toni NdrecaToni Ndreca6 ditë më parë
 • Vazhdoni keshillojeni Bashen se nga fitorja ne fitore do shkoni. Kush ju pyet juve. Brezi i ri as nuk ju sheh bojen. Fevziu me dy ore do keshilloje vegjeline.

  OctoberOctober6 ditë më parë
  • @Argjir Argji Une ju mirekuptoj. Por une jam i mendimit qe ndryshimi i madh vjen ne saj te mikro ndryshimeve qe duan kohe. Keto mikro ndryshime kane nje kosto te larte si ne njerez ashtu dhe ne ekonomi. Por askush nuk ka shkop magjik dhe ata qe thone se e kane (si Luli) genjejne poshtersisht per interesat e tyre meskine. Ne nuk mund t'ja lejojme vetes te fundosemi me thelle ne pellgun e mediokritetit te atyre qe premtojne gjithcka pervec se punes, durimit e sakrifices. Kjo loje eshte "merr e jep" dhe me pak durim do shohim se ne fund do marrim me shume se cdo japim. Mbase periudha e gjate e tranzicionit ka bere shume pesimiste po tani qe me ne fund ka pakez drite ne fund te tunelit nuk mund t'ja lejojme vetes te kthehemi mbrapsht. Per hir te brezave qe do vijne.

   OctoberOctober6 ditë më parë
  • @October Me fal,zoteri por cfare me lidh mua me presidentin?Nga mosha une fare mire jam babai I tij,profesionist I industrise,jashte politike gjithmone...me bindje konservatore,tradicionale,patriotike dhe ne mbeshtetje te familjes se shendetshme.Kaq.Thjesht..uroj te me mirkuptoni mos me ngaterroni me politikanet,qe te gjithe se bashku jane :- FATKEQSIA E SHQIPERISE.

   Argjir ArgjiArgjir Argji6 ditë më parë
  • @Argjir Argji Po doemos kur dhe presidenti I ka larguar fëmijët e tij nga vendi I vet. Cfare pret.

   OctoberOctober6 ditë më parë
  • @Henrik Cila statistike?

   OctoberOctober6 ditë më parë
  • Brezi i ri per PD votoi. Pyet pleqte per Ramen. Kshu eshte statistikisht.

   HenrikHenrik6 ditë më parë
 • Kush i jep vota Lsi ,jane mega hajdute.

  G CG C6 ditë më parë
 • O blendi O tullac

  Sajmir CekaSajmir Ceka6 ditë më parë
  • Po tullac eshte Blendi, ca doje te thoje, thjesht e pershendete? 😂😂😂

   Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kot6 ditë më parë
 • O blendi e ylli ju ka ngelur ora tek sali berisha,o idjoter,boll me peralla,pisa,,,

  Fatmir BeuFatmir Beu6 ditë më parë
 • Hahaha vetem eduarte selami dhe basha dhe ja du tre te tjere te votojne dhe shqiptaret dhe jashte argumentet e tijera Jan kote

  Durim XhametaDurim Xhameta6 ditë më parë
 • Emision I bukur degjojm gjera reale dhe me llogjike

  billis sbillis s6 ditë më parë
ALworld