Blerina Balili ft. Kleandro Harrunaj - Therret Mallakastra Besnikun e saj (Official Video HD)

24 Pri 2021
190 408 Shikime

Dedikuar nga Familja
Muzika: Blerina Balili
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Florjan Sacma
Teksti: Armand Trebocka
Pak nga rrugetimi ku Besnik Xhelaj jetoi dhe punoi me krenari!
Instagram: instagram.com/elroditv/​​
Facebook: facebook.com/ElrodiTV/

Komente
 • Historia njëlloj si e vëllait tim

  Sara VarfiSara Varfi16 orë më parë
 • 😭😭😭

  Mateo MehmetajMateo Mehmetaj23 orë më parë
 • Ngushellime familjes 🙏🙏😢😢

  erald eralderald erald23 orë më parë
 • Bravo u keqen xhaxhi bravo dhe kengetareve

  fiorilo tzefiorilo tzeDitë më parë
 • Ngushellime familjes zoti u dhent forc🙏🙏😭😭😭

  Rudina ZotajRudina Zotaj2 ditë më parë
 • Kjo këngë të prek në zemër dhe ju që e këndoni e qani fare këtë këngë ju lumtë ajo gojë më shumë dhimbje e dëgjoj dhe unë se kam ca kohë që kam humbur djalin e tezes dhe sa herë e dëgjoj më vjen të qaj të bërtas më të madhe nerta nga saranda dhe të them pse o zot i madh nerta nga saranda por më origjinë nga tepelena

  Joana MajkoJoana Majko2 ditë më parë
 • Trashesia ska te sosur ,se kuptoj kujt i bejne dislike ,ne vend qe te thone ngushellime ,o njerez cik respekt per te vdekurit!!😡🙄

  oiicheeoiichee3 ditë më parë
 • P

  Besim DokoBesim Doko4 ditë më parë
 • Ngushëllime ... Rrofshi dhe e kujtofshi, kujtimet nuk vdesin kurrë 🙏

  Etleva PetritiEtleva Petriti4 ditë më parë
 • cvbbfgvhl

  Tirana ImeTirana Ime5 ditë më parë
 • ngushullime !

  Edmir MetkajEdmir Metkaj5 ditë më parë
 • Bravo keni nje ze te mbrekullushem ngushellime familjes per kte humbje 😭😭

  Ersida ZotajErsida Zotaj5 ditë më parë
 • 😣😣😣😣😢😢😢😧😧😦😦❤❤❤👄👄👄👄👄👄💋💋💋💋

  Jona JonaJona Jona6 ditë më parë
 • Ngushellime familjes

  laurent ahmetajlaurent ahmetaj6 ditë më parë
 • Ngushellime

  Muhamet FejzajMuhamet Fejzaj7 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes 😥😥o budallenj keni shpirt a çfarë keni që bëni disslike 🤔inshalla nuk e provoni këtë dhimbje 🙏

  Klodiana BandilliKlodiana Bandilli7 ditë më parë
  • Se u prishe kjo bote o moter...nuk ka me dhembshuri as per njeriun tend....e kujtojne se do rrojne me shekuj... Jeta eshte e shkurter...e ta duam njeri-tjetrin...Respekt kush ka dhimbje ne kte bote...🙏🙏

   Avni KapxhiuAvni Kapxhiu5 orë më parë
  • nuk ka dhimbje me te madhe kur humb njerezit e familjes kush ben dislike ja ben vetes

   te dua shpirtte dua shpirt5 ditë më parë
 • Ngushellime per babain tuaj

  Ornaldo LucajOrnaldo Lucaj7 ditë më parë
 • Behu e fort moj liri

  Leonard AlliajLeonard Alliaj8 ditë më parë
 • Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu

  Leonard AlliajLeonard Alliaj8 ditë më parë
 • 😪😪

  Bledi XhemalajBledi Xhemalaj9 ditë më parë
 • Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭

  m_love r_m_love r_9 ditë më parë
 • Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.

  Condo ManagerCondo Manager9 ditë më parë
 • Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge

  Albion SenkaAlbion Senka10 ditë më parë
 • Àt

  Alma JongariAlma Jongari11 ditë më parë
 • Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!

  klajdi mustajklajdi mustaj11 ditë më parë
 • Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔

  Daniel ArisDaniel Aris11 ditë më parë
 • Ngushellime familjes, shume prekese

  Irena IrenaIrena Irena11 ditë më parë
 • 🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭

  Madona KapajMadona Kapaj12 ditë më parë
 • Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭

  Sab SaulisSab Saulis12 ditë më parë
 • Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit

  Sulo CakajSulo Cakaj12 ditë më parë
 • Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲

  Neritan SulejmaniNeritan Sulejmani12 ditë më parë
 • Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏

  Indrit XhemajIndrit Xhemaj13 ditë më parë
 • I paharruar qofsh Besnik !

  Albos KingAlbos King14 ditë më parë
 • Me vjen shum keq Besniku ishte me te vertet per te pasur respek Ngushellime familjes

  Diana IDiana I14 ditë më parë
 • Ngushellime familjes Ti rrojne djemt ti kete me jete Kujt i ka ndodhur e kupton me mire dhimbjen

  Orieta BashoOrieta Basho14 ditë më parë
 • Sa shume u trishtova per kenge gjeja me e keqe per nje femije te humbas baban ngushellime te rrojne femije e ta kujtojne...bravo per zerin e mbrekullushem qe kane keta dy artista

  Elena MinajElena Minaj14 ditë më parë
 • Ngushellime 😭

  Sandri AzizajSandri Azizaj14 ditë më parë
 • Respeke per besnikun dhe per djemt e tij marjusin e renisin

  Servet SharkaServet Sharka15 ditë më parë
 • I pa harruar ti rrojen femija ngushullime

  Blerina DemirajBlerina Demiraj15 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes zoti e past cu ne xhenet te rroni dhe ta kujtoni .me vjen shum keq se dhe un kam humbur nenen dhe po iku nje prind na shpia mbydhet cdo gje ne familje 😢😢😢😢💔💔💔🤷‍♂️💔🙏🙏🙏🙏

  Vilson HoxhaVilson Hoxha15 ditë më parë
 • Ngushellime familjes per humbjen e madhe

  Mirela HyseniMirela Hyseni16 ditë më parë
 • Ngushellime i paharruar qofte.

  xhuliano manxharajxhuliano manxharaj16 ditë më parë
 • Ahhhh moj nene e shkret qe do ikesh me deramet love

  Dhurata XDhurata X16 ditë më parë
 • Respekte per Besnikun. Njëri i pastër dhe gazmor. E kam njohur nga disa shokë të përbashkët në Visok. Jam habitur kur mësova se nuk jetonte më. Ishte i ri, plot energji. Por zoti nuk paska radhe, mer më të miret. Ngushëllime familjes.

  Rei PashollariRei Pashollari16 ditë më parë
 • Ngushellime familjes ,Blerina kendofsh ne dasmat e djemve te tije ,🙏🙏🙏🙏!!

  Marsel MemlikaMarsel Memlika16 ditë më parë
 • 😭😭

  Kristina MekoKristina Meko16 ditë më parë
 • Ngushullime families.ti.rrojne.femijet.R.i.p

  Flori ShehajFlori Shehaj16 ditë më parë
 • Ngushellime familjes edhe perse nk e njeof qoft i xhenetit se dhe un km humbur nenen time 😥😥😥😥😥

  Ermal IljasErmal Iljas16 ditë më parë
 • Ngushellime te rroni dhe ta kujtoni 😭😭😭😭 zoti jua lehtesofte dhimjen 🙏🙏

  Edmond HazizajEdmond Hazizaj16 ditë më parë
 • Bravo e ke qar kte beng

  Endri EndriEndri Endri16 ditë më parë
 • Qoft I paharruar ngushellime

  Ardjan KociArdjan Koci17 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ardjan KociArdjan Koci17 ditë më parë
 • O zot ma keputi shpirtin kjo nene i pa harruar kujtimi i tij

  Gezime LlanajGezime Llanaj17 ditë më parë
 • Bravo Zemra te kendoft blerina tu beft dita 1000 super dedikim .. ti rrojn femijet niper mbesa cte ket te rroin e ta kujtoin

  Keti HysaKeti Hysa17 ditë më parë
 • Po.gjenden.fjale.te.ngushellosh.kte.nene.qe.do.qaje.gjithe.jeten.te.rroni.ta.kujtoni.ju.dhente.zoti.kurajo.jua.kuptoj.dhimbjen.i.pa.harruar.qofte.kujtimi.besnikut.

  Dilaver MamutajDilaver Mamutaj17 ditë më parë
 • Ngushellime familjes koj keng te prek ne zemer

  shefit islamajshefit islamaj17 ditë më parë
 • Te rroni dhe ta kujtoni qoft i xhenetit 🥺

  Luigi LuiLuigi Lui17 ditë më parë
 • Dhimbja esht e madhe behuni te fort djem,ngushullime me te sinqerta

  Franco BeniFranco Beni17 ditë më parë
 • Ipa haruar kujtim tij

  Eri ManaEri Mana18 ditë më parë
 • Ngushëllime për ndarjen nga jeta!

  Xhonaldo XhafajXhonaldo Xhafaj18 ditë më parë
 • Ngushellime families ju lumt goja ketyre qe e kendojn Brravo cunave rrespekte per ju

  luli nuhajluli nuhaj18 ditë më parë
 • Ngushellime familjes !!!

  Roni ManchesterRoni Manchester18 ditë më parë
 • Ngushellime

  Ledina LlapushiLedina Llapushi18 ditë më parë
 • njerzit e mir zoti i mer shum shpejt afer tij ngushellime vlla . besniku ishte njeri shum i mir doti mungoj te gjithve shum u prekem kur morem lajmin se ishte verte njeri i vecant shum bujar dhe goj embel qe nuk prishte goj me njeri . ngushellime dhe nga mamaja ime cupe qazim celaj 😥😥😥😥

  Dritan SakajDritan Sakaj18 ditë më parë
 • Dhimbja me e madhe eshte se nena humb femijen e saj 😭😭😭😭

  Legrand AlexLegrand Alex18 ditë më parë
 • Ngushellime familjes per njeriun e tyre me te shtrenjet bravo blerina

  Almarino DedaAlmarino Deda18 ditë më parë
 • 🤍🥺

  Gabriela XhGabriela Xh18 ditë më parë
 • Te rroni ta kujtoni

  Fatjon NuhuFatjon Nuhu18 ditë më parë
 • Bravo nje kujtim i bukur ,i pa harruar kush i ka kaluar keto dhimbje ju kupton😥

  Naila ZanajNaila Zanaj18 ditë më parë
 • Ngushellime familjes te rroni dhe ta kujtoni.

  Jimmys TakeawayJimmys Takeaway18 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭

  Ketjona KociKetjona Koci19 ditë më parë
 • Ngushelleme familjareve i pa harruar qoft kujtimi I tij 😭😭😭😭😭

  Aferdita XhelajAferdita Xhelaj19 ditë më parë
 • Shum prekse kega per Beson i pa harruar kujtimi i ti j

  Ervin PashajErvin Pashaj19 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes i paharuar qoftë kujtimi zoti i dhëntë forcë familjes

  HANEME RAMAJHANEME RAMAJ19 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes! I paharruar kujtimi tij!

  Blerim XhaferajBlerim Xhaferaj19 ditë më parë
 • I paharruar ne zemrat e te gjithe atyre qe e kane njohur! Rrofshi e kujtofshi per jete!

  Liam ElezioniLiam Elezioni19 ditë më parë
 • Te rroni e ta kujtoni e allahu ju dhent vetem lumturi e gzime gjithmon , respekte

  Juli SherroJuli Sherro19 ditë më parë
 • ΝGUSHELIIME FAMILIES

  Genti BusahjGenti Busahj19 ditë më parë
  • cbb vjivbjk bkll nll mlll lllllll nll mll mmmllll njopovnkppvbmll nmll nmlllbnmll

   Tirana ImeTirana Ime13 ditë më parë
  • chjxvbjjm nm m

   Tirana ImeTirana Ime13 ditë më parë
  • xcgh

   Tirana ImeTirana Ime13 ditë më parë
  • @Vijonel Brahimaj xcvbbnnn

   Tirana ImeTirana Ime13 ditë më parë
  • Respekte shoku Beso ngelesh mes nesh brez pas brezi do kujtohesh

   Vijonel BrahimajVijonel Brahimaj18 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes 😢💔

  Xiaomi Redmi 9cXiaomi Redmi 9c19 ditë më parë
 • Ngushellime familjes jam prekur shum e njifja si shok t shaxhit por jo vetm por shok i t gjithve nk haroj keshellat e tij

  sinanaj gramossinanaj gramos19 ditë më parë
 • bravo blerina balili 😭😭😭😭😭Ngushellime

  Daniel MuskalDaniel Muskal19 ditë më parë
 • Ngushellime familjes

  Bledi XhemalajBledi Xhemalaj19 ditë më parë
 • Ngushellime familjes 😥😥😥

  Altina LuloAltina Lulo19 ditë më parë
 • I pa harruar kujtimi i kusheririt ton ,ishte krenaria e fisit xhelaj dhe ashtu do mbahet ment, i respektuar dhe i dashur me te gjith.Respekte per ju Blerina dhe kleandro qe na i beni dhimbjen sado pak me te leht.

  Xhelaj FestimXhelaj Festim19 ditë më parë
 • do ngelet ne zemrat tona pergjithmon 😭

  Enteo KamberajEnteo Kamberaj19 ditë më parë
 • Te rroni e ta kujtoni me mall

  Bobi LondonBobi London19 ditë më parë
 • 😭😭

  Ajeta GjolenaAjeta Gjolena19 ditë më parë
 • Ngushellime familjes per kte humbje te rend bravo blerina kleandro per zerin tuaj 🙏🙏

  Landi TrokaLandi Troka19 ditë më parë
 • Se ti je nje krenari--Se ti je nje dashuri--Se ti je nje shembull miresie--Se ti je 1 diamant i rrall qe bere krenar kedo --Se ti je Nje ZOT ne toke !!!Te duam baba dashuri ❤❤Ne parajse ti je❤❤🙏🙏

  Marius xhelajMarius xhelaj20 ditë më parë
  • i paharruar qofte kujtimi i tij

   te dua shpirtte dua shpirt5 ditë më parë
  • Ngushellime e tju kete lene uraten 🙏🏻 frika ime me e madhe ne jet te eshte te humb babin 😢esht pika ime me e dobet 🙏🏻 dhe sa her e degjoj kete keng nuk i mbaj dot lotet 😢

   Xheni shuliXheni shuli10 ditë më parë
  • @Marius xhelaj NGUSHULLIME VELLA! 😔😭

   Daniel ArisDaniel Aris10 ditë më parë
  • Ngushëllime për babain me vjen shumë keq të rroni dhe ta kujtoni sa të keni jet..... Edhe unë nga mallakastra jam dhe me vjen shumë keq.....

   Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavaraAleksandër Xhavara Aleksandër xhavara10 ditë më parë
  • Ngushellime per baban tuaj ipa harruar qoft 🇦🇱🇧🇪

   Stefania StefaniaStefania Stefania11 ditë më parë
 • I pa harruar kujtimi i besnikut 😭😭

  Daniela LelaDaniela Lela20 ditë më parë
 • Ngushellime familjeees😥

  Hamide qoleHamide qole20 ditë më parë
 • mjere kushe e ka provure dhibjene e babajte ngushllime beuni te forte 😢😭😭😭babi

  Lela LelaLela Lela20 ditë më parë
 • 2:20 ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hotgirls.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619335278

  Zaza GeronimoZaza Geronimo20 ditë më parë
 • Bravo blerina dhe kleandro ,ngushellime familjes

  Armand MinajArmand Minaj20 ditë më parë
 • 😭😭

  Sanie RapaSanie Rapa20 ditë më parë
 • I pa harruar qofsh Miku im,ngushellime familjes

  Temo BerajTemo Beraj20 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes

  Aldo BobociAldo Boboci20 ditë më parë
 • Nuk ka te dyt si ty Blerina Qan dhe zemra per kte keng !

  ꧁Ald' daa꧂꧁Ald' daa꧂20 ditë më parë
 • Ngushellime families i pa harruar kujtimi i tij dhe ju bravo per kengen ju lumt goja zoti ju bekoft

  Artian BeqirajArtian Beqiraj20 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭💔💔

  Bleona MuratajBleona Murataj20 ditë më parë
ALworld