Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

4 Shk 2021
1 986 531 Shikime

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.music/
Follow Yll Limani on:
Instagram : instagram.com/ylllimani/
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  sokin jonsokin jon20 orë më parë
 • Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰

  Anxhela BogdaniAnxhela BogdaniDitë më parë
 • e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn

  Kini KinKini KinDitë më parë
 • ❤❤❤❤❤💋💋💋

  Shauka HodanShauka HodanDitë më parë
 • Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura

  bucii rebelbucii rebel2 ditë më parë
  • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

   sokin jonsokin jon20 orë më parë
 • Per ca i beni keto keng per te qar

  denis Sulovaridenis Sulovari2 ditë më parë
 • Yll limani❤️

  Erza ThaqiErza Thaqi2 ditë më parë
 • bravo te koft

  Kini KinKini Kin3 ditë më parë
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  bilinas minibilinas mini3 ditë më parë
 • Kang e buker 🤌

  4Nejo44Nejo44 ditë më parë
 • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  yuoop nokeyuoop noke4 ditë më parë
  • Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

   bilinas minibilinas mini2 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  dolita windodolita windo5 ditë më parë
  • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

   bilinas minibilinas mini2 ditë më parë
 • Jkk

  Anxhentila KolaAnxhentila Kola5 ditë më parë
  • Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

   bilinas minibilinas mini3 ditë më parë
 • Art fantastik cricket 🔥 & Yll

  nickalmnickalm5 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  seiom jvonyseiom jvony7 ditë më parë
  • Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

   yuoop nokeyuoop noke4 ditë më parë
 • Ti don me na myt 😄

  Mia TipsMia Tips7 ditë më parë
  • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

   dolita windodolita windo5 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  Ptao TomPtao Tom8 ditë më parë
 • 🌟🌟❤❤

  Safete KokiciSafete Kokici9 ditë më parë
 • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  opzz xsinopzz xsin9 ditë më parë
  • Sa pak views,marre

   seiom jvonyseiom jvony7 ditë më parë
 • Je me i miri

  Servis FresiServis Fresi9 ditë më parë
  • Sa pak views,marre

   seiom jvonyseiom jvony6 ditë më parë
  • je i papar❤️

   seiom jvonyseiom jvony6 ditë më parë
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  ehe poehe po10 ditë më parë
 • Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  Meso GjermanishtMeso Gjermanisht10 ditë më parë
  • 😔♥️

   opzz xsinopzz xsin9 ditë më parë
 • Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

  BESABESA10 ditë më parë
 • Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

  Lona LushajLona Lushaj10 ditë më parë
 • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  fouoii gyhhfouoii gyhh10 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/aInLrKx6a9eLoac

   soinhu foitusoinhu foitu9 ditë më parë
 • Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

  tirana918tirana91810 ditë më parë
  • Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

   soinhu foitusoinhu foitu9 ditë më parë
 • Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

  Ornela PergjegjiOrnela Pergjegji11 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  bowen voowybowen voowy11 ditë më parë
 • Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

  Sene SeneSene Sene11 ditë më parë
  • Je ma i mir ylli 👑💜

   fouoii gyhhfouoii gyhh10 ditë më parë
 • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  Egli ChannelEgli Channel11 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  JoannaJoanna12 ditë më parë
 • Sa pak views,marre

  l.l l.ll.l l.l13 ditë më parë
  • Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

   bowen voowybowen voowy11 ditë më parë
 • je i papar❤️

  minij hooiminij hooi13 ditë më parë
 • O jettt

  Perik PriftiPerik Prifti13 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺😍😍😍😍

  Leda PreciLeda Preci13 ditë më parë
  • Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

   JoannaJoanna12 ditë më parë
 • 😔♥️

  L LL L13 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰🥰

   minij hooiminij hooi13 ditë më parë
 • Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

  Proo ProoProo Proo14 ditë më parë
 • Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

  hen kohen ko14 ditë më parë
 • Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Lilly Goold-AdamsLilly Goold-Adams15 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/aInLrKx6a9eLoac

  Polikseni ZoutaPolikseni Zouta15 ditë më parë
 • LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

  Dark WebDark Web15 ditë më parë
 • Je ma i mir ylli 👑💜

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide15 ditë më parë
  • 👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

   hen kohen ko14 ditë më parë
 • Je ma i mir ylli 👑💜

  Emily AnEmily An16 ditë më parë
 • Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

  Olta BaniOlta Bani18 ditë më parë
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming Relax18 ditë më parë
  • Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide15 ditë më parë
 • Fccv

  Lorida AfrinderinLorida Afrinderin18 ditë më parë
  • Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

   Emily AnEmily An16 ditë më parë
 • Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

  Havana 1996Havana 199618 ditë më parë
 • Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  soinhu foitusoinhu foitu18 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Eriselda SaliajEriselda Saliaj18 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

   soinhu foitusoinhu foitu18 ditë më parë
 • Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

  AM13 AM13AM13 AM1319 ditë më parë
  • Nice job guys?

   soinhu foitusoinhu foitu18 ditë më parë
 • Yf

  Art BislimiArt Bislimi19 ditë më parë
 • ❤❤♥️

  Art BislimiArt Bislimi19 ditë më parë
  • duhet me qep copat e zemres tash!!!!

   soinhu foitusoinhu foitu18 ditë më parë
 • Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

  Shabani GezimShabani Gezim19 ditë më parë
 • Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss19 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

  Viola ManoliViola Manoli19 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/kqPTmm2lpdSbf54🤩

  Filloni Një KoleksionFilloni Një Koleksion20 ditë më parë
 • O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

  mondi banimondi bani20 ditë më parë
 • sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

  Mira ZenelajMira Zenelaj20 ditë më parë
  • Njeriu i fort e ka zemren te fort

   Skenda 1234Skenda 12347 ditë më parë
  • Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss19 ditë më parë
 • Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

  Samsunges SamsungesSamsunges Samsunges20 ditë më parë
 • Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

  AntonetaAntoneta20 ditë më parë
 • Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

  florea stanflorea stan20 ditë më parë
 • 🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

  ꪑꫀꪶꪖ 02ꪑꫀꪶꪖ 0220 ditë më parë
 • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  niduoe streniduoe stre20 ditë më parë
  • Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

   Skenda 1234Skenda 12347 ditë më parë
 • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

  Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian20 ditë më parë
 • Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

  Anxhi MAnxhi M21 ditë më parë
 • duhet me qep copat e zemres tash!!!!

  ThizIzNeryThizIzNery21 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian20 ditë më parë
 • Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  Future BbFuture Bb21 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian20 ditë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe Manchestor21 ditë më parë
  • 🤍🤍🤍🤍

   drttyu liqmdrttyu liqm21 ditë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl Beshure21 ditë më parë
  • Bukur ✌🇧🇬✌

   drttyu liqmdrttyu liqm21 ditë më parë
 • Wjwjwuusuww

  Vanesa ZekaulVanesa Zekaul21 ditë më parë
  • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

   niduoe streniduoe stre20 ditë më parë
 • Sa mzk e bkr 😍❤️

  laskin riubnlaskin riubn21 ditë më parë
 • Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

  ilda canguilda cangu21 ditë më parë
 • Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

  Aaşşalıkk Hilmi ÖnalAaşşalıkk Hilmi Önal21 ditë më parë
 • Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

  Xhulja JaceXhulja Jace22 ditë më parë
  • Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

   laskin riubnlaskin riubn21 ditë më parë
 • Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

  Aida ShAida Sh22 ditë më parë
 • Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

  Bensu SoralBensu Soral22 ditë më parë
 • Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

  Bensu SoralBensu Soral22 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/o5242WycZrOLmqs

  Jurgent JurgentJurgent Jurgent22 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  drttyu liqmdrttyu liqm22 ditë më parë
 • Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

  Albanian VersionAlbanian Version22 ditë më parë
 • Bukur ✌🇧🇬✌

  Ivanova LuydmilaIvanova Luydmila22 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍🤍

  Sara PolikuSara Poliku22 ditë më parë
  • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

   drttyu liqmdrttyu liqm22 ditë më parë
 • kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

  john denverjohn denver22 ditë më parë
 • Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

  Albert SufajAlbert Sufaj22 ditë më parë
 • Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

  Ylli LimaniYlli Limani22 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian20 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/ZJiv1qxtbayJnp4

  FlordiFlordi22 ditë më parë
 • Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

  Armanda RingajArmanda Ringaj22 ditë më parë
 • Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

  misolou foutmisolou fout22 ditë më parë
 • Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

  Real Moments LifeReal Moments Life22 ditë më parë
 • It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

  Anna MosinyanAnna Mosinyan22 ditë më parë
 • Super

  besmir fanibesmir fani23 ditë më parë
  • Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

   misolou foutmisolou fout22 ditë më parë
 • Perfect song 😍😍🙈🙈

  Tushe DaulleTushe Daulle23 ditë më parë
 • Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

  Eren TinEren Tin23 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian20 ditë më parë
 • E paske qit ni kang tkillt

  Berati 1Berati 123 ditë më parë
 • Armida Vllaca ❤ te dua shum

  miri mirimiri miri23 ditë më parë
 • o vdeksha un per ty o Ylli

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu23 ditë më parë
 • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu23 ditë më parë
  • Zbrite pagzzzz😣

   Skenda 1234Skenda 12347 ditë më parë
  • Ky ne albanian talent deshtoj nuk e vlersuan por nuk u dorzua dhe ja ku ka arrit sot 👍ka sukses i lumt cunit

   Sokol ActorSokol Actor19 ditë më parë
 • je i papar❤️

  arsi arsiarsi arsi23 ditë më parë
 • Who's the girl?

  besixbesix23 ditë më parë
 • Kangt e Yllit gjith nparanoj om shtijn

  Read The LyricsRead The Lyrics23 ditë më parë
ALworld