Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

7 Shk 2021
1 049 662 Shikime

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
 • Wihwhh♥️♥️

  Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.10Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.1023 orë më parë
 • bravo daim Kështu është, duhet të respektoni prindërit tuaj

  Bekim JanBekim Jan2 ditë më parë
 • Respekt për Abaz Selmanin 🇦🇱👍🏻

  DKR BEATSDKR BEATS2 ditë më parë
 • Nashta ata qe se dojn nashta mlidhen men

  erlinda sadrijaerlinda sadrija2 ditë më parë
 • Ju lumt

  erlinda sadrijaerlinda sadrija2 ditë më parë
 • VUL i paske ra me ket keng. te lumt zemra te knoft.

  Nehat FEVZI GjinolliNehat FEVZI Gjinolli2 ditë më parë
 • Lajmet

  Kumrije GrekuKumrije Greku3 ditë më parë
 • 💜💜💜💜💜🦄🦄🦄🦄🦄

  ELMA ALIUELMA ALIU3 ditë më parë
 • ❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜

  Зои ТенгелидуЗои Тенгелиду5 ditë më parë
 • Kann das bitte jemand übersetzen

  medi Amelsasmedi Amelsas5 ditë më parë
 • Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe

  Reshadije GjugjakuReshadije Gjugjaku6 ditë më parë
 • Tlum goja e trujt zoti molle

  Berisha BenetBerisha Benet6 ditë më parë
 • Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

  NEAT Neato SINANNEAT Neato SINAN6 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

  Bilal ZaganjoriBilal Zaganjori7 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/kmGkx3yWnLRpjZo

  Nurie KryeziuNurie Kryeziu8 ditë më parë
 • \b?bo

  Eristina BeguEristina Begu8 ditë më parë
 • Tankers

  Sanija GjukataniSanija Gjukatani9 ditë më parë
 • Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

  aola wiliaola wili9 ditë më parë
 • Po e vertet super kenge

  Verore TsoukoVerore Tsouko10 ditë më parë
 • 🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  doliio volaydoliio volay10 ditë më parë
 • Episode oe% oddfifjd

  Turkijan RamaTurkijan Rama10 ditë më parë
 • hahahahahahahaha

  Bajram HumajBajram Humaj10 ditë më parë
  • KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

   aola wiliaola wili9 ditë më parë
 • VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

  Halime HotiHalime Hoti10 ditë më parë
 • Urime

  Muharrem GovedariMuharrem Govedari10 ditë më parë
  • o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

   doliio volaydoliio volay10 ditë më parë
 • Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

  wnnalis cioovwnnalis cioov11 ditë më parë
 • Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

  alida flusalida flus12 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲🤲

  Margherita XibrakuMargherita Xibraku12 ditë më parë
 • Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

  blerina durajblerina duraj13 ditë më parë
 • 😢😢

  Semsun GalaxiSemsun Galaxi13 ditë më parë
 • Hallo

  Susana GashiSusana Gashi13 ditë më parë
 • Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

  Mandeta ShengjergjiMandeta Shengjergji13 ditë më parë
 • Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  Merita HasaMerita Hasa14 ditë më parë
  • Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

   pida siouypida siouy13 ditë më parë
 • te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  Rejan DemajRejan Demaj14 ditë më parë
  • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

   pida siouypida siouy13 ditë më parë
 • E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

  mikea hiooimikea hiooi14 ditë më parë
 • Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

  Valton VrankajValton Vrankaj14 ditë më parë
 • KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

  danqi Luandanqi Luan14 ditë më parë
 • 😪😪😭😭😭😭

  Agron KrasnqiAgron Krasnqi15 ditë më parë
 • o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  Klajdi ZeneliKlajdi Zeneli15 ditë më parë
  • 👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

   mikea hiooimikea hiooi14 ditë më parë
 • Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  Edo ZemraEdo Zemra15 ditë më parë
  • 🎂💖💍🎄🎁🎉💝

   Senade ZllanogaSenade Zllanoga12 ditë më parë
 • O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

  yuoop nokeyuoop noke15 ditë më parë
 • Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

  Lulja 20Lulja 2015 ditë më parë
 • Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

  valton trollivalton trolli15 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Vera DociVera Doci15 ditë më parë
 • Bravo daim

  Altone SpasolliAltone Spasolli15 ditë më parë
  • Te lumte goja

   yuoop nokeyuoop noke15 ditë më parë
 • Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

  abbsnn coseabbsnn cose16 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Dizene KerajDizene Keraj16 ditë më parë
 • Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

  pida siouypida siouy16 ditë më parë
 • 👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

  Merita VeterikuMerita Veteriku17 ditë më parë
 • 🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  Arjan RexhepiArjan Rexhepi17 ditë më parë
  • Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

   abbsnn coseabbsnn cose16 ditë më parë
 • Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm alworld.info/u/video/dYDIqKiYrrSxd54

  Fun For KidsFun For Kids17 ditë më parë
 • respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  me dorë në zemërme dorë në zemër17 ditë më parë
  • @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

   me dorë në zemërme dorë në zemër14 ditë më parë
  • @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

   Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan Perser16 ditë më parë
  • Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

   pida siouypida siouy16 ditë më parë
 • 👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

  Erion RasimErion Rasim17 ditë më parë
 • 2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

  Fatjon TasiFatjon Tasi17 ditë më parë
 • F4 rfio⅝back bmcc

  Beni AliBeni Ali18 ditë më parë
 • Bravo

  Erin ErdiErin Erdi18 ditë më parë
 • Ska ne bot si nona ...

  Flora KovaciFlora Kovaci18 ditë më parë
 • Eh more zot

  ensar kelmendiensar kelmendi18 ditë më parë
 • Te lumte goja

  Resmi ShpataResmi Shpata18 ditë më parë
 • Melodie gefällt mir nicht

  Zemra PejesZemra Pejes19 ditë më parë
  • @minij hooi Amin

   Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan Perser16 ditë më parë
  • Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

   minij hooiminij hooi18 ditë më parë
 • 🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  fouoii gyhhfouoii gyhh19 ditë më parë
  • RESPEKT

   minij hooiminij hooi18 ditë më parë
 • Shume kenge e mire .Suksese

  Mirsie XhemajliMirsie Xhemajli19 ditë më parë
 • Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

  Myzafer XhepmetaMyzafer Xhepmeta19 ditë më parë
 • Gngu yfgcj

  Inar IslamiInar Islami19 ditë më parë
 • Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Spencer HurstSpencer Hurst19 ditë më parë
  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

   fouoii gyhhfouoii gyhh19 ditë më parë
 • Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Sophie SoutheeSophie Southee19 ditë më parë
 • Ah te lumt goja

  Vali SulaVali Sula20 ditë më parë
 • Haram!!!

  Abu AAbu A20 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

  minij hooiminij hooi20 ditë më parë
 • Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

  Flora TemouFlora Temou20 ditë më parë
 • Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

  Saba RossiSaba Rossi21 ditë më parë
 • Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

  Ptao TomPtao Tom21 ditë më parë
 • SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

  danqi Luandanqi Luan21 ditë më parë
  • Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

   minij hooiminij hooi20 ditë më parë
 • RESPEKT

  Adrian KurtajAdrian Kurtaj21 ditë më parë
 • Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

  Shkelqim FetiuShkelqim Fetiu21 ditë më parë
 • 👏👏

  Besart GashiBesart Gashi21 ditë më parë
  • Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

   Ptao TomPtao Tom21 ditë më parë
 • Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

  mimoza gjermanimimoza gjermani21 ditë më parë
 • O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

  Ylber KrasniqiYlber Krasniqi21 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

  Ekrem HajrulaEkrem Hajrula21 ditë më parë
 • Super kenge,bravo Daim Lala!

  drttyu liqmdrttyu liqm22 ditë më parë
 • 🥰👍❤🤩

  besijan besibesijan besi22 ditë më parë
 • Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

  Tefta KoliciTefta Kolici22 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

  adiloviq Elisaadiloviq Elisa22 ditë më parë
  • xx

   drttyu liqmdrttyu liqm22 ditë më parë
 • Te lumt

  Bajram AzemiBajram Azemi22 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏

  Bajram AzemiBajram Azemi22 ditë më parë
 • Sinan vasallii

  Ermira KashariErmira Kashari22 ditë më parë
 • Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

  nik nikuunik nikuu22 ditë më parë
 • 🍰👍👍👍❤

  Djeron BerishaDjeron Berisha22 ditë më parë
 • 👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

  Merite ToskaaMerite Toskaa22 ditë më parë
 • Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

  Sh ShSh Sh22 ditë më parë
 • Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

  Raimonta NtompreniaRaimonta Ntomprenia22 ditë më parë
 • Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

  Regdu GehtRegdu Geht22 ditë më parë
  • Amin

   Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan Perser16 ditë më parë
 • Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

  Taze ZefiTaze Zefi22 ditë më parë
  • ♥️♥️

   Regdu GehtRegdu Geht22 ditë më parë
 • O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

  Nikolas KaraqiNikolas Karaqi22 ditë më parë
  • 🎈

   Regdu GehtRegdu Geht22 ditë më parë
 • 🤣❤👏

  Blerta AjdiniBlerta Ajdini22 ditë më parë
  • Super kenge,bravo Daim Lala!

   Regdu GehtRegdu Geht22 ditë më parë
 • valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

  jeta hoxhajeta hoxha22 ditë më parë
 • SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

  Live Shqip MusicLive Shqip Music22 ditë më parë
 • xx

  Sadete ShefikuSadete Shefiku23 ditë më parë
 • Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

  Dhurata SmoqiDhurata Smoqi23 ditë më parë
 • Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

  FF23 ditë më parë
 • Hamit0682927879

  Hamit GjuciHamit Gjuci23 ditë më parë
ALworld