Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

6 Pri 2021
1 009 510 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

  saliji merxhansaliji merxhan10 orë më parë
 • Karabaxhella

  Ca bere Mir vllaCa bere Mir vllaDitë më parë
 • Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

  Ajnishah RexhepiAjnishah Rexhepi2 ditë më parë
 • Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

  Nertil TiliNertil Tili2 ditë më parë
 • P

  Sadije ColiSadije Coli3 ditë më parë
 • Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

  Fation AgarajFation Agaraj3 ditë më parë
 • Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

  Fation AgarajFation Agaraj3 ditë më parë
 • Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

  Fation AgarajFation Agaraj3 ditë më parë
 • 21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

  Altinë HyseniAltinë Hyseni4 ditë më parë
 • Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

  D. HD. H4 ditë më parë
 • uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

  Xheladin EleziXheladin Elezi4 ditë më parë
 • bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Xheladin EleziXheladin Elezi4 ditë më parë
 • ylli geljani

  xhensila sulajxhensila sulaj4 ditë më parë
 • Edhe une boks baj edhe shenja kam

  xhani ibershimixhani ibershimi4 ditë më parë
 • Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

  InaIna5 ditë më parë
 • Te ha blerimi hahahahah

  Loris MaliqiLoris Maliqi5 ditë më parë
 • Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

  Nertila FjerzaNertila Fjerza5 ditë më parë
 • GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

  Bes BauBes Bau5 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/gpeTmqGehcWhg6s

  Travel with ANNATravel with ANNA5 ditë më parë
 • Giljani 💥👏

  Linda JetaLinda Jeta5 ditë më parë
 • Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

  Mirvete DodaMirvete Doda5 ditë më parë
 • 1

  Piera MatteoniPiera Matteoni5 ditë më parë
 • O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

  Piera MatteoniPiera Matteoni5 ditë më parë
 • 👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

  Leila KopshtiLeila Kopshti6 ditë më parë
 • Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

  Tiktok OfficialTiktok Official6 ditë më parë
 • Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

  Albert MinceAlbert Mince6 ditë më parë
 • O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος Γαλαίος6 ditë më parë
 • O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

  Laura KasemiLaura Kasemi6 ditë më parë
 • Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

  Liridon StubllaLiridon Stublla6 ditë më parë
 • Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ansel AnselAnsel Ansel6 ditë më parë
 • A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

  Leda RoukaLeda Rouka6 ditë më parë
 • Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

  Franceska KovaciFranceska Kovaci6 ditë më parë
 • 54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

  Mer VaaMer Vaa6 ditë më parë
 • Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

  apollonia fierapollonia fier6 ditë më parë
 • Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

  Food For the soulFood For the soul6 ditë më parë
 • Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

  Ervin KacoliErvin Kacoli6 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/amOxuZt-rZeziKs

  Majlinda KociMajlinda Koci6 ditë më parë
 • Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

  Orhan VeapiOrhan Veapi6 ditë më parë
 • Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

  Lindita AzemiLindita Azemi6 ditë më parë
 • Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

  Lala MimiLala Mimi6 ditë më parë
 • Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

  Genis AlijaGenis Alija6 ditë më parë
 • Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

  Naim KicaNaim Kica6 ditë më parë
 • 18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

  The JokerThe Joker6 ditë më parë
 • Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

  1231236 ditë më parë
 • Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

  Ihedina BashaIhedina Basha6 ditë më parë
 • Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

  Eneida GjekaEneida Gjeka6 ditë më parë
 • Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

  Andreas ShqipetarAndreas Shqipetar6 ditë më parë
 • na keni ca trapin me ket perla shopin

  Davidoff667kingDavidoff667king6 ditë më parë
 • Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

  valdet ademivaldet ademi6 ditë më parë
 • Princi te lumte goja!

  Fire BoyFire Boy6 ditë më parë
 • Antonela shko pastro ne Itali

  Blerim MazrekuBlerim Mazreku6 ditë më parë
 • Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

  EriEri7 ditë më parë
 • Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

  M FM F7 ditë më parë
 • Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

  MONIKA KOSMONIKA KOS7 ditë më parë
 • Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

  MONIKA KOSMONIKA KOS7 ditë më parë
 • Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

  MONIKA KOSMONIKA KOS7 ditë më parë
 • O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu7 ditë më parë
 • Bravoooooooo Gilian

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu7 ditë më parë
 • Bravoooooooo Arian Konomi

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu7 ditë më parë
 • Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu7 ditë më parë
 • Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

  Erdi InihashErdi Inihash7 ditë më parë
 • U ka dalë boja ,thjesht skenar

  Alex Smith SmithAlex Smith Smith7 ditë më parë
 • Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

  Gonn BerdGonn Berd7 ditë më parë
 • Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

  Rovena GushoRovena Gusho7 ditë më parë
 • Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

  B13 TeamB13 Team7 ditë më parë
 • HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

  Lori VojkoLori Vojko7 ditë më parë
 • Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

  Mergim GashiMergim Gashi7 ditë më parë
 • Oooo idiote femer ooo antolela

  Lorisjana KalotiLorisjana Kaloti7 ditë më parë
 • Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

  Adelina CokaAdelina Coka7 ditë më parë
 • Bravo Rinian

  Bunajmin ShabaniBunajmin Shabani7 ditë më parë
 • Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Goca ShqipetareGoca Shqipetare7 ditë më parë
 • Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

  Goca ShqipetareGoca Shqipetare7 ditë më parë
 • Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

  Kica NebiKica Nebi7 ditë më parë
 • Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

  leonida ajazileonida ajazi7 ditë më parë
 • Ato 3 goca po e prishin emisjonin

  Fatjon ColiFatjon Coli7 ditë më parë
 • Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

  Fatjon ColiFatjon Coli7 ditë më parë
 • ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

  Μαρια ΜεταΜαρια Μετα7 ditë më parë
 • Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

  Klevin ResuliKlevin Resuli7 ditë më parë
 • 55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

  Erlind ElezajErlind Elezaj7 ditë më parë
 • E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

  S PS P7 ditë më parë
 • 👍🏻

  Najsi BorakuNajsi Boraku7 ditë më parë
 • Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

  Erlind ElezajErlind Elezaj7 ditë më parë
 • Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

  Sy KaltriSy Kaltri7 ditë më parë
 • Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI Moeller7 ditë më parë
 • Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

  Kujtim KrasniqiKujtim Krasniqi7 ditë më parë
 • E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

  Θωμα ΚονδιλιΘωμα Κονδιλι7 ditë më parë
 • Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

  S PS P7 ditë më parë
 • O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

  OSI MoellerOSI Moeller7 ditë më parë
 • Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  EpabazuarEpabazuar7 ditë më parë
  • Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

   EpabazuarEpabazuar7 ditë më parë
 • Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

  Alexa KasaAlexa Kasa7 ditë më parë
 • Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

  Background video SKBackground video SK7 ditë më parë
 • Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

  tsiou tsioutsiou tsiou7 ditë më parë
 • Princi bravooooooo

  blina kblina k7 ditë më parë
 • Bravo Riniani...

  Kristi GrizhajKristi Grizhaj7 ditë më parë
 • Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

  Daniela Daniela PanaDaniela Daniela Pana7 ditë më parë
 • Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

  ariela elmaziariela elmazi7 ditë më parë
 • Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

  Muja CurriMuja Curri7 ditë më parë
 • Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

  Ritvan RrapiRitvan Rrapi7 ditë më parë
 • O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.

  Genève SuisseGenève Suisse7 ditë më parë
 • turp

  Soni ElbasanSoni Elbasan7 ditë më parë
ALworld