Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

21 Mar 2021
2 141 173 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
 • Emri i kanges plzz

  Blertina KrasniqiBlertina Krasniqi30 minuta më parë
 • Urwekdk

  Jeton AbdulaiJeton Abdulai33 minuta më parë
 • Te lumt o Bukurosh

  Ibadete LumiIbadete Lumi14 orë më parë
 • Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu

  Enis TairiEnis Tairi16 orë më parë
 • Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨

  Armendi HaxhosajArmendi HaxhosajDitë më parë
 • Si Thierret kjo kang ????

  Besnike BiciBesnike BiciDitë më parë
 • Te kendoft zemra

  Florian NikolliFlorian NikolliDitë më parë
 • Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰

  Florian NikolliFlorian NikolliDitë më parë
 • O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊

  Maji MarkuMaji MarkuDitë më parë
  • ..9n

   Fjolla DermalaFjolla Dermala39 minuta më parë
  • Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)

   Enis TairiEnis Tairi16 orë më parë
 • Ż

  Adelina RrustemiAdelina Rrustemi2 ditë më parë
 • Shaum bukur ka knae

  Beci sinaniBeci sinani2 ditë më parë
 • Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah

  Agim ZiberiAgim Ziberi2 ditë më parë
  • ~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka

   Fatlinda ShabaniFatlinda ShabaniDitë më parë
 • KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ

  Driton QuniDriton Quni2 ditë më parë
 • Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿

  Driton QuniDriton Quni2 ditë më parë
 • 1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7

  Driton QuniDriton Quni2 ditë më parë
 • Shum shum mir vazhdo keshtu

  Hashije JusufiHashije Jusufi3 ditë më parë
 • Ooooooooooooooo namin e paska baba

  Arbora BerishaArbora Berisha3 ditë më parë
 • A nami e paska ba

  Arbora BerishaArbora Berisha3 ditë më parë
 • Të lumtë goja o bilbil i vogël.

  Dava GjidodajDava Gjidodaj3 ditë më parë
 • trujt zoti

  Besart QelajBesart Qelaj3 ditë më parë
 • Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

  DardaniaDardania3 ditë më parë
 • 😍👏🏻

  Alda AldaAlda Alda3 ditë më parë
 • të lumtë goja or cn

  Asi ZerjaAsi Zerja3 ditë më parë
 • Bravo

  Eraldi HushiEraldi Hushi4 ditë më parë
 • Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

  Vjollca RamajVjollca Ramaj4 ditë më parë
  • Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi2 ditë më parë
 • Qshaa be qvrum super sin

  Sevgin M-Power music performanceSevgin M-Power music performance4 ditë më parë
 • Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

  dini official1dini official14 ditë më parë
 • Te lumt

  Erjon VeseliErjon Veseli4 ditë më parë
  • Te rujt zoti

   Erjon VeseliErjon Veseli4 ditë më parë
 • i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

  aziz laciaziz laci5 ditë më parë
  • Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi5 ditë më parë
 • O2ie4tir2o

  Agimdomgjoni AgimdomgjoniAgimdomgjoni Agimdomgjoni5 ditë më parë
 • Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

  Diamant SelajDiamant Selaj5 ditë më parë
 • Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

  Imer AmitiImer Amiti5 ditë më parë
 • Bravo enxhell ivogel

  flamur dedaflamur deda5 ditë më parë
 • Zemra t knoft

  INFOT E FUNDITINFOT E FUNDIT5 ditë më parë
 • Ta ha zemren lali ty❤💥

  Besian ShehuBesian Shehu5 ditë më parë
 • Super ze 👌👌

  Rezart MehmetiRezart Mehmeti5 ditë më parë
 • wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

  Adrian KoliaAdrian Kolia6 ditë më parë
  • Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜

   urim iballiurim iballi2 ditë më parë
 • Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

  arlind tunajarlind tunaj6 ditë më parë
 • Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

  Nuhi KrasniqiNuhi Krasniqi6 ditë më parë
 • Bravooo🤩

  Silvana BunajSilvana Bunaj6 ditë më parë
 • Maschalla. Zote. Ty.

  Jet JetaJet Jeta6 ditë më parë
 • Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

  DUKATE KURTALIJADUKATE KURTALIJA6 ditë më parë
 • O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

  Sadri ArifajSadri Arifaj6 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

  Qwerty QwertyQwerty Qwerty6 ditë më parë
 • Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

  tosi music new soongtosi music new soong6 ditë më parë
 • Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

  Ahmet bajraktariAhmet bajraktari6 ditë më parë
 • TerthujltssZsvbbj8pvoa io

  arbenita ametiarbenita ameti6 ditë më parë
 • My brother

  Yakaza TakazaYakaza Takaza6 ditë më parë
 • Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

  Hajrje TahiriHajrje Tahiri6 ditë më parë
 • Kansiiwje

  Hajrje TahiriHajrje Tahiri7 ditë më parë
 • Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

  CharlieCharlie7 ditë më parë
 • Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

  CharlieCharlie7 ditë më parë
 • Bravo o zemra e vogel

  valentina xhurajvalentina xhuraj7 ditë më parë
 • Te lumt

  Erjon VeseliErjon Veseli7 ditë më parë
 • Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

  Mensur DemiriMensur Demiri7 ditë më parë
 • Gjithmon hite

  Tekste kengesh ShqipTekste kengesh Shqip7 ditë më parë
 • Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

  Mesa MesaMesa Mesa7 ditë më parë
 • 🔪

  Asieh AvdiuAsieh Avdiu7 ditë më parë
 • olti omeriolti omeri8 ditë më parë
 • Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

  Flori ShiqerukajFlori Shiqerukaj8 ditë më parë
  • Y dutifully tu to to t

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi8 ditë më parë
 • Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

  Afrim VeseliAfrim Veseli8 ditë më parë
 • Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

  Xhevdet ShemajXhevdet Shemaj8 ditë më parë
 • ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

  A LA L9 ditë më parë
 • Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

  lani Lanilani Lani9 ditë më parë
 • Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

  Thierry ColinThierry Colin9 ditë më parë
 • OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

  Mimosa HassaniMimosa Hassani9 ditë më parë
 • TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

  Domenika VelajDomenika Velaj9 ditë më parë
  • Fifty hubungi

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi9 ditë më parë
 • Ooooooo të lumt vogëlushi

  mega xnetmega xnet10 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

  Abdullah BerishaAbdullah Berisha10 ditë më parë
 • Ked

  Sasene FanajSasene Fanaj10 ditë më parë
 • Qifti jeni te mrekullushem

  Krasniqi HatixheKrasniqi Hatixhe10 ditë më parë
 • Tu gzoft zemra o shpirti vogel

  Krasniqi HatixheKrasniqi Hatixhe11 ditë më parë
 • Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

  Jetmir MustaJetmir Musta11 ditë më parë
 • Te kendoft zmera 🙏

  Klejdi GjokaKlejdi Gjoka11 ditë më parë
 • Zemra tu gzoft o ylli i buku

  Halil HaliliHalil Halili11 ditë më parë
 • O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

  Afrimi 123Afrimi 12311 ditë më parë
  • W 1QEs DzE Sx,sv

   ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤7 ditë më parë
  • ha mut

   altin ibishialtin ibishi9 ditë më parë
 • Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

  Dz KsDz Ks11 ditë më parë
 • O00

  Klodian BardhiKlodian Bardhi11 ditë më parë
 • Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

  Mr ChimmyMr Chimmy12 ditë më parë
 • Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten

  Istogu 2012Istogu 201212 ditë më parë
 • Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit

  FullRed DrenicFullRed Drenic12 ditë më parë
 • jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃

  Kastriot MehmetiKastriot Mehmeti12 ditë më parë
 • BRAVO

  fitim selimifitim selimi12 ditë më parë
 • Ka marre malli shum me ta aker mutin

  Shkodra AlbaniaShkodra Albania12 ditë më parë
 • bravo te rujte zoti kalle kalle

  Arbnor AlijiArbnor Aliji12 ditë më parë
 • Jonid CAKA

  Jonid JonidJonid Jonid12 ditë më parë
 • Më talent ky se 99% e këngëtarve

  Online OfflineOnline Offline12 ditë më parë
 • Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban

  fazile mehmetifazile mehmeti13 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo

  Shauka HodanShauka Hodan13 ditë më parë
 • Sa bukur kendon

  Altin RizaAltin Riza13 ditë më parë
 • Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet

  Artan IslamiArtan Islami13 ditë më parë
 • Te Bekofte Zoti Zemer

  Titani TitaniTitani Titani13 ditë më parë
 • Sai mir trujt zoti

  Baba KtuBaba Ktu13 ditë më parë
  • Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

   Shauka HodanShauka Hodan13 ditë më parë
 • A cna knaqe shpirtin 😍🥰

  Alex LondonAlex London13 ditë më parë
 • Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙

  Hazbije HyseniHazbije Hyseni13 ditë më parë
 • Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤

  Neo UllorjaNeo Ullorja13 ditë më parë
 • Hahahahahaha bravo Qun paske ni Za fenomenal. Sa bukur po e percjell ket ritem. E ke prek ne zemer Fjollen. Me ket kang shum te bukur. Bravo Fjolla e ki ba interesant me vallziminin tand.

  O KO K13 ditë më parë
 • Un jam ernesa edhe jam nga mitrovica edhe kumona thirret kosova

  Mali AmarMali Amar13 ditë më parë
 • Ofjoll sa te mir

  Mali AmarMali Amar13 ditë më parë
 • 🍇🍇🍇🍇🍎

  Majkenda KrasniqiMajkenda Krasniqi13 ditë më parë
ALworld