DITELINDJA LULES ! 🎁 TORTA ME UJE 🎈 & GOTA TE THYERA ...*SUPER FUNNY*

16 Shk 2021
82 145 Shikime

I N S T A G R A M: @adisa.gjo
➭ instagram.com/adisa.gjo/​​​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
 • YAYYYYYY

  Esma BB007Esma BB0075 orë më parë
 • Jam mekurrrrrrr 4 her e kam pare vazdimisht sepse asnje youtuber tjeter nuk eshte aq e hapur sa tiiiii

  Angela PeaAngela PeaDitë më parë
 • so nice

  Rozana SinaniRozana Sinani2 ditë më parë
 • Je super

  Olsa GashiOlsa Gashi8 ditë më parë
 • Me ne fund u bashkua grupii

  Landa BalaLanda Bala10 ditë më parë
 • A Jeni ne Shqiperi?

  Fatma FatmirFatma Fatmir10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Flora LufiFlora Lufi10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Flora LufiFlora Lufi10 ditë më parë
 • Atë gofin që ke veshur ti ne hapjen e vidjos e ke njësoj si mua 🙊😻😘

  Mani FionaMani Fiona12 ditë më parë
 • Sa merak qe e ke shtepine per cdo gje qe ben ke frike se è ben shtepine pise fundja dhe Po ta besh pastrohet prape 😘♥️

  armela armelaarmela armela13 ditë më parë
 • Adisa jemi ne te njejte lagje

  dajana5910dajana591013 ditë më parë
 • Te lutem ncjer nje vidio tere se nuk ri dot pa te par ty dhe evn

  Selime IbishiSelime Ibishi14 ditë më parë
 • 💖💖💖💖

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • 👑👑

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • 💞💞💞💞

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • 💞💞💖💖💖

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • I love you adisaaa🌹💖💞

  Inverta QoshiInverta Qoshi14 ditë më parë
 • Adisa ylli te lutem kur do ta nxjerresh videon e fejeses.♥️♥️♥️

  Eralba LleshiEralba Lleshi14 ditë më parë
 • Lule u befsh edhe 100 vjec.te lutem dua tja thuash me ze gjate filmimit te ndonje vlogu qe mbesa ime 8 muajshe (Era) njerin nga pseudonimet e ka Lule.Dhe jo sepse me pelqejne lulet por ngaqe qeshja aq shume me pseudonimin e shokut tuaj Lule.Im vella sot e kesaj dite ende nuk e di arsyen ose spunton pse un e therras gocen Lule.😂😂😂😂 Jeni shum te mire,po te pash ne rruge do te te flas e perqafoj ta dish (pa merak e kam kaluar cov 19) 🌹🌹🌹🌹🌹🌹✋✋✋✋

  Rea Ree Rea 777Rea Ree Rea 77714 ditë më parë
 • Urime pr ditelindjen e lulit🎂

  Lihana JunuziLihana Junuzi15 ditë më parë
 • Me kishte marr malli per even.Love you.😍😍

  Paula MeliPaula Meli16 ditë më parë
 • Je shum e mir adisa te tua shum❤💕💋

  Drenusha FariziDrenusha Farizi16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  EraaaEraaa16 ditë më parë
 • Sa kam qesh.O zot yll je moj Adisa nuk ke te krahasuar me askend moj yll♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍

  Eralba LleshiEralba Lleshi16 ditë më parë
  • @ADISA GJO Asgje♥️♥️♥️♥️

   Eralba LleshiEralba Lleshi16 ditë më parë
  • Faleminderit 😍❤️

   ADISA GJOADISA GJO16 ditë më parë
 • Hajdi te kanali im , ka me pas super rezepte

  Leo‘s KitchenLeo‘s Kitchen16 ditë më parë
 • 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

  Esi MusliuEsi Musliu17 ditë më parë
 • a mund ta besh nje prank tjeter

  Lulet e vetmuaraLulet e vetmuara17 ditë më parë
  • Patjeter 🥰

   ADISA GJOADISA GJO16 ditë më parë
 • po bej make up hahaha😂😂😂

  Lulet e vetmuaraLulet e vetmuara17 ditë më parë
 • O zot sa e mire qe jeeeee💞💞sa te duaa moj💝💖❣️💓👑

  JENNIE RUBYJANEJENNIE RUBYJANE17 ditë më parë
  • ❤️❤️❤️❤️

   ADISA GJOADISA GJO16 ditë më parë
 • Me e mira je adisa te dua shume 💖 💜 💗

  Alisa KrasniqiAlisa Krasniqi17 ditë më parë
  • @ADISA GJO per mua njaftojne keto tre zemra adisa shume faleminderit e di qe nuk do mundem te takoj ty sepse jam nga kosova merzitem shume por ska gje love you so much 💖 ❤ 💖 ❤ 💖 ❤

   Alisa KrasniqiAlisa Krasniqi12 ditë më parë
  • ❤️❤️❤️

   ADISA GJOADISA GJO16 ditë më parë
 • Si kalamojt i keni mendet bravo

  MM DiMM Di17 ditë më parë
  • Hahahha faleminderit 🤩

   ADISA GJOADISA GJO16 ditë më parë
 • Super video❤,suksese gjithmon😍😍😍😘😘

  GESTO BEATSGESTO BEATS17 ditë më parë
 • Addis je e mir dhe Eva

  Muhamet VllahiuMuhamet Vllahiu17 ditë më parë
 • Edhe 100 Lulja. Edhe me nje Lule LULJA

  Arsenida OpingariArsenida Opingari17 ditë më parë
 • sa ju dua

  anisa Prushianisa Prushi17 ditë më parë
 • edhe 100 lule dhe te jeshe njeriu me i lumtur ne bote

  Alessia AlibaliAlessia Alibali18 ditë më parë
 • Hahahahahah reagimi i lules kur pa torten😂😂😂jeni me te miret te duaa adisa💗💗💗💗

  Elif DaniElif Dani18 ditë më parë
 • Po shikoj me syt e mi pas 2 viteve bide ne tualet me ka marr malli ketu ku jetoj un nuk e njofin

  Lia TushaLia Tusha18 ditë më parë
 • Ato vajzat e vogla rrin ne orikum Mia e ka ajo e vogla se dhe un jetoj ne orikum jan shum te mira😊😊

  Amela LagjiAmela Lagji18 ditë më parë
 • Adisa ti ke kaluar te shkolla ime shkolla Kosova

  ENAENA18 ditë më parë
 • ⚡⚡😘😘😘😘

  matilda Amimatilda Ami18 ditë më parë
 • Urime ditlindjen edhe 100 Tjera. Shikoni edhe videot tona Flm alworld.info/u/video/dYDIqKiYrrSxd54

  Fun For KidsFun For Kids19 ditë më parë
 • Rahime TodjaRahime Todja19 ditë më parë
 • Shum bukur qe jeni bashkuar se na ka munguar vertet shum eva ju duam!❤💕💕❤🥺👋👑

  esmere Ademiesmere Ademi19 ditë më parë
 • Dhe 100 Lule 🤣🤣

  Lola P!nkLola P!nk19 ditë më parë
 • 😂💖❤️😍

  dajana aloridajana alori19 ditë më parë
 • Jeni shum te mir qe te gjith urime ditelindjen 😇😇

  Ida TomjaIda Tomja19 ditë më parë
 • 🤩🤤🍩💘❤🌺😘

  Ferdi ZaimiFerdi Zaimi19 ditë më parë
ALworld