Dosja e Metës e para në duart e hetuesve të FBI-së shqiptare, 50 kallëzime për krimet 30-vjeçare

6 Pri 2021
46 622 Shikime

Komente
 • Po asgje qe kenj thene ju pamfleti ska ndodh ju me duket se genjeni cdo gje qe thoni

  toni tonitoni toni16 orë më parë
 • Po po me llafe e denoni ju po me vepra,asgjo skan per ti bo,

  A.S A.SA.S A.S2 ditë më parë
 • 🕊🇦🇱🤝🇺🇸♥️🇽🇰💪🏻

  Dritan SemaniDritan Semani4 ditë më parë
 • E drejte drejtesia duhet filluar nga presidenti dhe me radhe poshte.!?UROJME TE VIHET NE JETE.!? 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👋👋👋👍👋👋

  Osumi OsumiOsumi Osumi4 ditë më parë
 • Populli Shqiptar degjoni mire. Kete ma ka futur ne vesh nje plak i motçëm Krutan kur isha djale i ri. Kini kujdes nga njerezit qe e kane pjesen e poshteme te veshit njgjitur me faqen. Rrini larg tyre se jane shpirt keq. Mos e harroni mos jepni e merrni me ta e mos i fusni ne shtepi e aq me teper te jepni jeten ne doren e tyre. Shiheni me kujdes trimoshin like si e ka te ngjitur veshin e jo te prere me pale.

  Mim TironaMim Tirona5 ditë më parë
 • Edhe ramen dhe saliun

  Sara KessSara Kess5 ditë më parë
 • Qerroheni kete ndyresire Skrapari

  Bujar NallbaniBujar Nallbani5 ditë më parë
 • ZOTI NË QIELL AMERIKA NË TOKË

  gzim atipigzim atipi5 ditë më parë
 • Duam politikane dinjitoze te nderuar per te perfaqesuar popullin per pune zgjidhje problemesh te kohes per njerez dhe pasterti qytetare... Sa per politikane hajdute Reci eshte vendi me i sigurte.. Aty ti mbani gjith jetes..

  ADRIAN CecollariADRIAN Cecollari7 ditë më parë
 • Ndyresire, bajge ja cje Meta.

  K LK L7 ditë më parë
 • Si thote populli,amin o zoti I madh ,ishalla nje dite e me pare ,por Jo vetem Ilirin por edhe te gjithe ata Ilirat e tjere se ka shume qe jane te koruptuar hajdute dhe anti patriote.

  stiljano spahiustiljano spahiu7 ditë më parë
 • Kjo vajza qe po fol, ose ka problem me sinus ose me covid!

  Mc QoppaMc Qoppa7 ditë më parë
 • Po kush ja la pasurine apo gjyshi

  Liman KutelajLiman Kutelaj7 ditë më parë
 • Po te vjen Fundi Like... Talle B... me popullin gjith keto vite ! Tani do tallim pak k.... ne me TY. Kriminel dhe Bastard mbetesh, dhe pac kemben è Mbare Like...😇😇😇👎👎👎👎

  Vojo GjozaVojo Gjoza7 ditë më parë
 • Ja Ktu do jemi kta nuk futen burg vec prralla ka o pamflet

  M CENAM CENA7 ditë më parë
 • Nuk provokohet presidentëi,se ka kushtetutën dhe na futë në luftë

  Moijsi GuriMoijsi Guri7 ditë më parë
 • Po luli hajdutin ku e lat u ba me miljona per pak vjet ai e ka hak burgun si iliri e saliu👎👎👎

  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane LukaTe lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka7 ditë më parë
 • Po ne paq u preft prifti se vrasesit e tij livadhisin si iliri e saliu kriminelet e ketij vendi hajdutet deri kur do vazhdojn keto kriminel te lihen te lir besoj td F b,I e amerikes ato vetem i lajn hesapet me keto hajdut kriminel👎👎👎👎

  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane LukaTe lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka7 ditë më parë
 • A thua eshte e vertete ! ! Si ta marrim ,? Shpresojme ne Ameriken dhe te zoti .Don zoti jetojme dhe ndonje dite ,sa ta shofim vendin pa kto monstra .Pershendetje te gjitheve qe presin drejtesi !).

  Gjyste KelajGjyste Kelaj8 ditë më parë
 • Vetem rrena ilir meta po e vjell po e shkatrro perdit dhe nuk po ibo kush gja amerikanet ibojn presion ilir metes per ti marr floririn qe ka vjellur

  Klark RamaKlark Rama8 ditë më parë
 • Na cate trapin ,jeni tegjith qelbesira ta gezoni shetetin me gogol ne Ballkan

  Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras8 ditë më parë
 • Kur do ti heqin qafe keta gangrena?

  Nada BtsNada Bts8 ditë më parë
 • Bravo bravo suksese Shba

  Leonard HoxhajLeonard Hoxhaj8 ditë më parë
 • Pordh me rigon. Kemi vite qe i degjojme keto marifete!!!

  Agron DokoAgron Doko8 ditë më parë
 • Mue sum pelqen me fole tana me i hi hetimeve se kur bane kurupxione edhe e mshef po duhet mi ba foto deshmite tana me fola para se me kap

  Brin SoBrin So8 ditë më parë
 • Drejtesiate veproje sa me pare per cilin do qe eshte kunder interesit shqiptar.

  Bashkim NeziriBashkim Neziri8 ditë më parë
 • O.kur.po fillin ky spak se na u ban ban veshet sa te gomarit tujprit etishfim ketahajna kajapin llogari para shqiptarve qejauban jetn malore qetridhjet vjet

  rexhaj qamilrexhaj qamil8 ditë më parë
 • Eshte e cuditeshme ,cfare pret SPAKU ?por edhe ky KOKELOPA me gjithe keto akuza,njehere nuk I eshte pergjigjur PAMFLETIT. I qete vazhdon te destabilizoje vendin e te behet pale me opoziten perkundrejt detyres.

  Gentian VogliGentian Vogli8 ditë më parë
 • Po Ramen per ca e keni, ky esht edhe ma krimineli ne Shqiperi.

  Jo JoJo Jo8 ditë më parë
  • Sara Kess 100% jam me ju.

   Jo JoJo Jo5 ditë më parë
  • @Jo Jo ashtu por amerika e ka shqiperine se mendati amerikes ne balkan eshte shqiperia kunder daj rusis. Ka interes dhe eshte interez i mire end per na man ne fund. Jan lodhe me plehrat politikanet e shqiperise dhe eshte mire me marre gjith plehrat me fug ne beograd dhe ne athine se jan shpijunat e tyre. Edhe ma tradhti zi me ble vaksinat nga kine dhe rusis dhe as nje shqiptar sja hap trapin per ket tradhti qe beri kristaq ramavuci

   Sara KessSara Kess5 ditë më parë
  • Sara Shqiptaret per fat te keq nuk e kemi at fat , edhepse USA nuk esht pa korrupcion per vehten. 🇦🇱❤️🇦🇱

   Jo JoJo Jo5 ditë më parë
  • Aj giganti kriminal e kta kuklat voglat. Une mendoj amerika do i shfarose krejt dhe do veje proxy candidate favor e amerikes roft usa

   Sara KessSara Kess5 ditë më parë
 • Me thene te drejten ju te pamfletit nga mengjesi ne mengjes vetem me Meten po merreni tani po na thoni se do hetohet per dhenien e nenshtetesive po ngeli puna per aq harrojeni se ka per tu fut ne burg ai me kopsitje dosjesh nga gazetaret . Ju po merreni me Cakallin por ujku vazhdon te beje kerdine dhe do te rrije dhe kater vjet akoma qe ti shkundi mire shqiptaret. Vetem shuma qe do paguajne shqiptaret per nje kaprico te Rames eshte e papare a do te pergjigjet njeri per to? Perse nje kaprico e tij duhet te paguhet kaq shtrenjte nga shqiptaret?!

  O. BaniO. Bani8 ditë më parë
 • E di ky hajduti qe do vej ne grop te xhelos

  Liliana SaliasiLiliana Saliasi8 ditë më parë
 • Rrrini ne gjunje tja merrni ne goje METES.. I pari qe ja mori ne goje ishte RAMA, kur shkoi te Ora news per interviste

  texas masacretexas masacre8 ditë më parë
 • Ilir mete Meta MENDORE KLEPTOMAN I PA NGOPUR !

  Nexhdet BellajaNexhdet Bellaja8 ditë më parë
 • OHOHO MA NĚ FUND🙏🙏🙏

  Argetim DemiriArgetim Demiri8 ditë më parë
 • I shkreti sdi nga tia mbaj i erdhi fundi te shkretit

  Alikaj ShezaiAlikaj Shezai8 ditë më parë
 • po shpresojë shumë që të j'u vie edhe juve fundi siç kapitulluan dhe u avulluan bashkë-binjakët e juaj në kosovë shumë po kamë dëshirë që të mos ju shtyhet më afati juaj

  JEPI KAPËMJEPI KAPËM8 ditë më parë
 • Litarin ne qafe me gjithe ate zarben

  Engel CjapiEngel Cjapi8 ditë më parë
 • A 1 prilli eshte sot

  Gjet GniGjet Gni8 ditë më parë
 • Po' te jen hetus shqipetar nuk e gjen gje ilirin se i blen ky me miljonat qe ka vjedhur

  Serxho VloreSerxho Vlore8 ditë më parë
 • gjithmon ate qe kan kerku drejtesi jan munduar te ecin drejt sot jan ne boten tjeter, kurse krymbat akoma po germojne

  ILLYRIAN ALBANIANILLYRIAN ALBANIAN8 ditë më parë
 • Vritni te gjithe tradhtaret dhe hajdutet e kombit

  Tony SelmanahTony Selmanah8 ditë më parë
 • JANE BERE UQRET TE QJITHE BASHKE...! SI KUNDER PERGJIGJE NDJ DREJTESIS QE U KERKOHET NGA ORGANET PERKATES ..ATA KANE ZGJEDHUR ISH BLLOKUN LINDOR ...!!! WETEM ATJE JANE TE SIGURT DHE NDIHEN TE MBROJTUR ...STRATEG.

  Stiljan MeshiniStiljan Meshini8 ditë më parë
 • Po kua se nuk e shphim

  Pjeter GjinajPjeter Gjinaj8 ditë më parë
 • Conu shiptar prej gjumit conju mos shikoni kisha gjamija feja shiptarit asht rinja rinja

  Neta NdouNeta Ndou8 ditë më parë
  • @Mercedes Benz zoti i nimoft shiptaret e shiprin

   Neta NdouNeta Ndou7 ditë më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim Demiri8 ditë më parë
  • Kush ka mu cu moj ti. Ata ci kan met atje skan force ska buk me hanger. Horat i kan mush me lek e nuk Cohen kunder tyre. Une kam 25 vjet ci e kam lan venin tem e mijra tjere si une. Mjere hallexhit e fukurenjt ci Jan atje.

   Mercedes BenzMercedes Benz8 ditë më parë
 • Burg për të gjithë maskarenjtë.

  Altin ToskaAltin Toska8 ditë më parë
  • @Nikoll Perdeda .

   Teuta TeutaTeuta Teuta4 ditë më parë
  • @Nikoll Perdeda ū..7

   Teuta TeutaTeuta Teuta4 ditë më parë
  • Te gjithe ata qe kane kryer vepra penale duhet te vihen para drejtesise.Rrofte Amerika,i vetmi qe mund te siguroj jeten e femijeve tane.

   Nikoll PerdedaNikoll Perdeda8 ditë më parë
 • Ku ESHT DREJTESIA E SHQIPËRISË TA ARRESTOIN KETE COBANIN NGA SKRAPARI SE KY PO E BIE VERDALL SHQIPERIN

  BesnikBesnik8 ditë më parë
 • Iliri sala dhe shum te tjer jan kriminelat me te medhenj.

  Safet MaliSafet Mali8 ditë më parë
  • Te gjifh han nje sahan te gjifh e kan shtyp pupudhin duhet te shkrihet krejt parlamenti

   Neta NdouNeta Ndou8 ditë më parë
 • Krokodili Ilir Meta do te haje Popullin?A mindet?

  Elba SaniElba Sani8 ditë më parë
 • Une dua te jete e vertete ....por boll i ushqyet njerezit me RRENA. Kur do tu dale se paku nje parashikim i vertete ? Tani me thane te drejten na e çate bethen vetem me rrena pazaresh. Fakte a ka ? Burg a ka ? Atehere thjesht po lehni kot...

  Real M7Real M78 ditë më parë
 • Do. Denu sì ne amerik. Me vdekje me. Gjilpon

  PullumbPullumb8 ditë më parë
 • Ju të Pamfletit po më lini përshtypjen e fallxhorëve sepse asgjë spo del nga këto që ju thoni . Shpresoj të gaboj ...

  berti alikajberti alikaj8 ditë më parë
 • Dhe nese ndodh, sapo te behen gati prangat, cuditerisht do kaloje kufirin dhe do zhduket bashke me parate e tija duke i shijuar ne vende exotike🤢🤮..... se na hapet barkun, asgje nuk i gjen keta nga me i vogli deri te i madhi

  geri ninogeri nino8 ditë më parë
 • Po Kur mo kur se kjo s’baron kurë, apo kur të vdesin sta dhe ne bsshkë?

  saimir saimirsaimir saimir8 ditë më parë
 • Pamfleti flet ne emer te Amerikes. Eshte ber si Spartak Ngjela. Portal ordiner.

  Brian SulaBrian Sula8 ditë më parë
 • Keni vite qe flisni bla bla pordhe me rigon

  Lulzim ThaciLulzim Thaci8 ditë më parë
 • Kini 20 vjet që flisni për ilir metën dhe iliri tallet me ju

  Zere HysenZere Hysen8 ditë më parë
 • Deni me varje ne mes te tiranes

  AkG GgAkG Gg8 ditë më parë
  • ILIR HAJDUTI PRANDAJ HURI PRESIDENT QE TI SHPETOJ DREJTESIS

   BesnikBesnik8 ditë më parë
 • Hajde rren Hajde. Qa mendojn qe te huajt e denojn Ilir Metern asniher esht Burr Shteti dhe jo vetem ka mese paku 2 milon Shqipetar qe ja mbrojn Shpinen. Vazhdo I te ndegjoni genjeshtrat e pamfletit qe ka qellim veq klikime leku.

  Kadri KrasniqiKadri Krasniqi8 ditë më parë
  • @Kadri Krasniqi te mirkuptoj e te uroj shendet familjarisht.

   Mirvjena TufaMirvjena Tufa8 ditë më parë
  • @Kadri Krasniqi te mirekuptoj...

   Real M7Real M78 ditë më parë
  • @Mirvjena Tufa E Dashur Mother me keni keq kuptuar. Kam ber Koment per Pamfeltin qe been sikur krejt I din. Flm ne mirkuptim I urrej me shum se ti Politikanet.

   Kadri KrasniqiKadri Krasniqi8 ditë më parë
  • @Real M7 Me shum Respekt Vella it. Kisha fjalen per pamfletit qe ja futin Kot. Dhe si ne Perfundim jam Gjithmon me Popullin Shqipetar I urrej Politikanet

   Kadri KrasniqiKadri Krasniqi8 ditë më parë
  • Sa i informuar qenke ti o Kadri ! Si mund t'i shkojne pas 2 milion shqiptare nje hajduti foriri ? Apo e ke fjalen per adhuruesit ne Kosove ?

   Real M7Real M78 ditë më parë
 • Shpirti i Dritan Priftit kerkon drejtesi.

  Real FreedomReal Freedom8 ditë më parë
  • Ne c'batak ka rene ky president yne ku e coi ky bashkepunim me Saliu po si Ii besove e sot a te mbron c'te ka gjetur o Ilir tani.....? Qytetarja

   Artur MurraArtur Murra7 ditë më parë
  • Ndjese kerkin shpirti I milionave njerzve me origjin shqiptare qe torturohen nga 1944 e deri me sot 2021

   Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras8 ditë më parë
  • Ne hale te gomerve i shkoft shpirti

   Key BoardKey Board8 ditë më parë
 • Ka pasuri ne angli ka pasuri ne krhaci ka ne peshķopi ka durrsin komplet ka detin ka krejt neper bot e kerkon kjo fmit ton me zrdh me votue po te vetet ku ibuqa e peshkopis e skraparit palaqe femer

  Prende MarkuPrende Marku8 ditë më parë
 • Rroftë dreitsija

  Nikoll HilaNikoll Hila8 ditë më parë
  • Po. Ku eshte.drejtesia qe te rroi se spo shohim drejtesi

   Rita HilaRita Hila7 ditë më parë
  • Amen amen

   Neta NdouNeta Ndou8 ditë më parë
 • Jo ni bashi shpejt kto pun sduhet prit votat se i dajn leket per popullit se kta gjith mon i kan marr me lek po .onikes i kan hup leket ne rril tu shperda pe vota para sa vitesh kjo asht grue poshtme me gjith ilirin po fajet i ka rama se bani president

  Prende MarkuPrende Marku8 ditë më parë
 • E kta i vraft zoti qa na ban kti populli

  Prende MarkuPrende Marku8 ditë më parë
 • I duhet hequr koka ne mes te pazarit keshtu lahet haleja me te me maskaran

  Zyhra SadikuZyhra Sadiku8 ditë më parë
 • Pamfleti gëzohet aq shumë kur përgojon duke nënqmuar e shpifur ndonjë "aktakuzë" sa që nga dikcioni i zërit,vullneti për të diskriminuar udhëheqësit dh shtetin shqiptarë ne pergjithesi,duket se eshtë duke përjetuar orgazmë nga vetkënaqësia ...për të shperndarë gënjeshtra.

  no nameno name8 ditë më parë
 • SEKUESTOJANI KETIJ KELYSHI TE SALI SERBIT TERE PASURINE KUDO QE TA KETE DHE BURGIM TE PERJETHEM BASHK ME MONEN

  Erton CalloErton Callo8 ditë më parë
 • Sa turp.Populli theret juju ju na tregoni...peralla.pse nuk nis hetimi.per dosjen BENETI..QE DO NA FUNDOSI DHE ME ZI..O BANDE PREKURORI SPAK

  Flora SelmaniFlora Selmani8 ditë më parë
 • Dhashte Zoti e kesaj here e kane seriozishte dhe kete kriminel dhe hajdute ordinere me Moniken i largojne nga pushteti dhe i fusin ne burg.

  Naim CerkiniNaim Cerkini8 ditë më parë
 • O LIKE KUJDES KUR DEHESH SE KOT NUK THONE CA KA BARKU NCJER BARDHAKU SE BARDHAKU AMERIKAN TA QIN TE TAM TAMAM .

  Jamba 95Jamba 958 ditë më parë
ALworld