E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! - Përputhen 29 Prill 2021

29 Pri 2021
1 053 840 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Cfare rrene te dua sot neser jo

  cookiecookie3 ditë më parë
 • Mendoja qe ledjana dhe sindi nuk behen me por sindi ka dal nga ajo list🤣 Ledjan do vdesesh rob i trrash pz ca njeriud

  Valentina InnaValentina Inna3 ditë më parë
 • Sara .po mua si me shef ?? Giljani si tabel qitje 🎯

  alda alalda al7 ditë më parë
 • Mevlanin hesht. Ka humbur shume vlera per mua.

  dolita windodolita windo9 ditë më parë
 • Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

  Shauka HodanShauka Hodan9 ditë më parë
 • antonela te vij turp se i the aristeles ke ardh me vun balomin falas te vij turp antonela...ti je shume e shpifur e sindi e bezdisur e lodhshme...

  ARBI ARBIARBI ARBI10 ditë më parë
 • Arjan konomi Te duaaaaa 😅😅😅😅😅

  Emanuela ElmaziEmanuela Elmazi10 ditë më parë
 • Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

  sokin jonsokin jon10 ditë më parë
  • Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

   dolita windodolita windo9 ditë më parë
 • Lediana eshte nje vajz shume e mire dhe me kultur vajza me è mire e emisjonit perputhjes Lediana 😀 💏 😀 Mevlan cifti lumtur Auguri persh itali😀😀

  Mirela ÇelajMirela Çelaj10 ditë më parë
  • Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

   Shauka HodanShauka Hodan9 ditë më parë
 • SOT ME VJEN GJYNAH SINDI 😥😥 MOS ARIJAN TE LUTEM LERE SINDIN RAHAT

  doliio volaydoliio volay11 ditë më parë
 • O LANI NENS HE LANI+LEDA=PERPUTHEN

  Xhuliano CiliXhuliano Cili11 ditë më parë
 • Sa mir ja beri prap kesaj debiles esht me te vertet e shtirur e ironike shpirt zeze bravo @ariankonomo

  Bela CangollariBela Cangollari11 ditë më parë
  • Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

   sokin jonsokin jon10 ditë më parë
 • Pash 1 zot ca laskari arjani

  Eduart MalshiEduart Malshi11 ditë më parë
 • Qenka hapur goja Aristeles .po nxier fytyren edhe kjo

  alda aldasalda aldas11 ditë më parë
  • dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

   doliio volaydoliio volay11 ditë më parë
 • Ky show duhet te ishte show Delenrisja.

  John NdojJohn Ndoj12 ditë më parë
 • ahhh na e shpifi ky arjani duke sulmuar sindi me kaq mllef cdo here ja futi kot sot ..

  Bruno ShkurtiBruno Shkurti12 ditë më parë
 • Arjanin mund ta urreni por deri ne fund pat te drejt nga ato qe i tha sindit👏🏻👏🏻

  NobodyNobody12 ditë më parë
 • o sa mbezdis kjo sindi

  Danja BanushiDanja Banushi12 ditë më parë
 • Oh vert nje takim romantik me pelqeu💋😘❤💛 shum sindi por😔🥺👊💣pse moj sara ti me duket po boesh xheloze pa lidhje kshu me duket pz 🤬😡😈👿

  Silvana EsetSilvana Eset12 ditë më parë
 • Ozot sa mu mbush syri kur pash ledjanes qe beri dhuraten me te madhe mevlani ozot ruaji te dy lumturi e dashur i

  Suzana CinariSuzana Cinari12 ditë më parë
 • Ore ky Arjani prz ma shpif fare sa her i hakerrehet Sindit. Pse aq me tendence e ben ndaj saj nuk jan gishtat e dores njesoj jo njerzit

  Carpe DiemCarpe Diem12 ditë më parë
 • Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

  Arjeta BerishaArjeta Berisha13 ditë më parë
 • Sara kur fol largohen edhe rrezet e diellit

  erza T.erza T.13 ditë më parë
 • Takim 4 minutash Sindi dhe Arjani!!!✌️🤣

  F. M.F. M.13 ditë më parë
 • Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

  Ana AnnaaaAna Annaaa13 ditë më parë
 • Filloi dhe Aristela po e ndryshon baloni😂😂

  Ana AnnaaaAna Annaaa13 ditë më parë
 • Sa turp! Nje burr 60 vjec sulmon nje vajze 22 vjec ne menyre skizofrenike per 30 minuta rresht! Njeri i frustruar sta kthen dot njeri rinine mos nxiro kaq shume kundrejt te rinjve, dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

  AnaMaria MargilajAnaMaria Margilaj13 ditë më parë
 • U tremb Sara se do ja merte Sindi Geljanin dhe u deklarua vetem per ate...

  Dorentina AbaziDorentina Abazi13 ditë më parë
 • Sindi sado jam perpjekur te te fus ne zemer si vajze te mire e pamundur! Je aq tinzare,e paedukate edhe e shtirur saqe arrin te luash edhe viktimen nese sdo ishte Arjani. Po e njihni apo jo kufirin ,se kush eshte kush,se je akoma nje kacule te flasesh me opinionistin ne ate menyre. prano moj goc nje keshille sepse te gjithe cunat vtm per tu tall te kane marre,pervec Muratit te cilin e perdore dhe bere si viktima perseri kur e pe qe te iku nga duart. Tani e kuptojne edhe meshkujt qe dikur kerkonin virgjerine se nuk vlen asgje sa e "ndershme je" kur ke ate karakter dhe hidhesh si pule pa koke.Turp.

  Leda JoriLeda Jori13 ditë më parë
 • O zot ndale globin se dua te zbres Sindi nuk durohet me

  Milo HtMilo Ht13 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮 arjan

  Alb CnAlb Cn13 ditë më parë
 • Sindi si Zemer🥰🥰 Gjithm e kam vleresuar!

  Alb CnAlb Cn13 ditë më parë
 • E nxori fytyren Aristela😁...Tea 2!!

  Alb CnAlb Cn13 ditë më parë
 • Eeh moj sindi te kishe qen keshtu duke u ledhatuar dhe gati duke u puthur edhe me Muratin por dhe ti paske qen falco ndaj Muratit🙄

  A . ShA . Sh13 ditë më parë
 • Arjani po tregohet shume i ulet

  Random!Random!13 ditë më parë
 • O sindii je shume fallso dhe kaq ✌️✌️✌️je shume bitches

  Toni El chapoToni El chapo13 ditë më parë
 • Ti Antonella je cop mishi me 2, te pelqen vetja ok. Jeni larg me Aristelen, ti dhe Sindi qe nuk di me fol

  Deshira BejkoDeshira Bejko13 ditë më parë
 • Ledjana Mevlan PacI dashuri ter jeten Bravo Ledjana Gezove Gezove shume Mena Pervec edhe Maman tnde

  Sulo SulkokaSulo Sulkoka13 ditë më parë
 • Kush medon se sara ka deshire te jet me gelianin per interes

  Marigona GonaMarigona Gona13 ditë më parë
 • Sindi gabon shumee nese nuk i kupton keshillat e Arianit .

  ela elaela ela13 ditë më parë
 • Kjo sorra sindi duhet zhdukur nga tv se na beri me vjell prap

  Nisi NisiNisi Nisi14 ditë më parë
 • Bravo juli🤣🤣

  Drita ToskaDrita Toska14 ditë më parë
 • ju adhuroj jeni me te miret cift shume i bukur❤❤❤❤❤😀😀😀😚😚😚😚🌷🌷🌷❤🌹🌹🌹🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹❤🌺🌹🌹🌺🌹🌺😀😚😉😉😀😚🥰🥰🥰

  Rikardo HamitiRikardo Hamiti14 ditë më parë
 • bravo jeni shume te mire 😉😉😚😚😚😀😀😀❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌺🌺

  Rikardo HamitiRikardo Hamiti14 ditë më parë
 • Mevlani & Ledjana alworld.info/u/video/qHPRtp52iMFmiL8

  Kida FetahuKida Fetahu14 ditë më parë
 • Hajde Arian hajde i thot fallco Sindit kur krejt emisioni vet komplet eshte fallco 😂😂😂😂😂

  aa aaaa aa14 ditë më parë
 • Ariani me i padrejte se ndaj Sindi ska qene me askend! Thjesht idiotesi!

  Mirjeta ShalaMirjeta Shala14 ditë më parë
 • Po e gjykoni sh Arjanin sot ama gjith zhgenjimet qe ndodhin ne ditet e sotme esht se femrat shkojm pas nje iluzioni.shum sakt e ka then!

  Anxhela AngelAnxhela Angel14 ditë më parë
 • Oh my dear lord !!! Me taka ne plazh 🙈🤮

  Jet MirahJet Mirah14 ditë më parë
 • Anisa has also been working with the best decisions you will need more information than they are working together for years before the market foremost has become the first person in this industry because you have a lot more business partners will have the opportunity for you will have the right tools and services you can expect from the company to ensure you are you and the business will continue with your company before they have made from the same process and the business to make a good understanding aboutthe world is going well for your company before they can get to your business partner for your company in terms they can work together with the company's financial management company and business development team's success and success with a strong customer support system that you have the right skills for your business partners with the company's customers who want you would want them out there is the ability you have the opportunity for a while to make the decision to make a good understanding aboutthe business will be responsible with your company in the best interests you have a lot more work and doing business in the best possible ways to get the most successful decisions from your company in the best possible solution would be willing and able for more than you can achieve the desired outcome in which they will not have the opportunity for you when you want them and to get the best decisions they want you would have been able with your company before you are you have the opportunity for you when they want you would have done before they are working on this project because you Don't want them in Paterson in order not make you feel more comfortable than you might think they should be doing with the company to ensure you have the opportunity for success when you're looking forward to in and you can get them to provide for you will have the opportunity forward for the future of business models and the bottom edge and bottom edge of the business and marketing her company and to make the most successful business out there are going through your business partner for your business partner to help with this year by year to be successful in developing countries such that are going through the process with the company they want from them because they're not working on this project to achieve the best possible ways to make a good understanding aboutthe business experience as well but you have the potential impact on your product or product management process to be successful with your company before the market foremost to you have the opportunity for you will have the opportunity for you will need more informations than they haven't done before they are willingness in making surefire decisions about HOW TO USERS HAVE TO UNDERSTAND WHAT YOU'VE EARNED AND HOW THEY'RE GETTING THEM OUT THERE'S so much to say about it than you can achieve THEDESIRED AND YOU HAVE THE BEST POSSIBLE SOLUTION FOR THIS YEAR LONG EXPERIENCE WITH YOUR BUSINESS PARTNER TO MAKE THE DECISION EASIER BECAUSE THEY DON'T WORRY ABOUT YOUR COMPANY BEFORE YOU HAVE TO GET TO YOUR COMPANY IN TERMS OF WHAT YOU ARE GOING THROUGH THE WORK AND

  Anisa BallaAnisa Balla14 ditë më parë
 • Pu pu pu sa viktim qe esht kjo sindi more🤢Po si se kupton qe bo zgjedhje te tmerrshme dhe asnje mga ato zgjedhje se ka qejf!Ata t shkretet thone po nga halli se sduannta ofendojne,po asnje se pelqen kga kta!Vete zgjedh blerimin!Blerimi kruhet me femra t tipit t antoneles kurse kjo debilia qe thot jam e virgier do blerimin!!!Hajde kare hajde

  Niko LenaNiko Lena14 ditë më parë
 • sindi e vetmja femer qe shof ne rër ne plazh me kpuc te larta 😅😅😅😅😅

  Val 123Val 12314 ditë më parë
 • O sindi vetëm fenër nuk je moj parazit vagine

  Jetmir RajtaJetmir Rajta14 ditë më parë
 • Sindi Geljan Nje takim shum i bukur

  Silvi RushitSilvi Rushit14 ditë më parë
 • Kjo sara i prish pun gocave me cunat qe ka dal ajo vet jo se esht xheloze o me duket mua o kjo esht nje femer shum fallxo me axaron 😡

  ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ14 ditë më parë
 • Arjan Konomi Turp Turp Turp

  Silvi RushitSilvi Rushit14 ditë më parë
 • Sara shume e zgjuar! E ka kuptuar lojen e Atdheut! Giliani djale shume i mire

  Julia CieloJulia Cielo14 ditë më parë
 • Sindi si Linda Morina me taka ne breg te detit 😂😂😂

  Dritjon GjoniDritjon Gjoni14 ditë më parë
 • Bravo mevlan sara asht tu e ba me te gjith djemt kete gje per me prish marrëdhëniet e cdo njohje qe e ka cdo vajze me cdo mashkull

  Marjana PloriMarjana Plori14 ditë më parë
 • Sindi neper rere me taka taka

  Joy SenaJoy Sena14 ditë më parë
 • Shume i sakt Ariani sot ne analizen me Sindin

  Ada GremiAda Gremi14 ditë më parë
 • Dikush tja qr ksaj sindit tja nxjerr jasht se me ate ze qe ka ma shkrefi komplet

  TheMario311993TheMario31199314 ditë më parë
 • Si vjen mire arjanit tani qe sindi eshte kaq e fort tani 😒sindi qendro e fort arjani po zhgenjen vertet tani 🤮🤮

  Benarda ShahaBenarda Shaha14 ditë më parë
 • ..paska ven kapele sindi ka kopjuar olen apo jasminen femer vk injorante

  Klodian cikoKlodian ciko14 ditë më parë
 • Sindi fallco komplet, merr mesime o Sindi nga Arjani!

  Nertila FjerzaNertila Fjerza14 ditë më parë
 • Sindi kshu me kete sportivitet vazhdo se kshu e do Arjani👍👏

  Eli KEli K14 ditë më parë
 • Nzireni kte Sindin se na cau ka.. vajze rropqirre fisqire

  Filan FistekuFilan Fisteku14 ditë më parë
 • Niveli i femrave ketu eshte zero, vetem sindi me e vogla po me pelqen tani, vertet ka ndryshuar👏👏

  Benarda ShahaBenarda Shaha14 ditë më parë
 • Po qa pot bon mor Arian Sindi .

  Florija BerishaFlorija Berisha14 ditë më parë
 • Po pse moj sara si behen takimet😒😒

  Benarda ShahaBenarda Shaha14 ditë më parë
 • Brava Sindi

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta Deliu14 ditë më parë
 • Antonela miss drama queen ,,

  Aurel & EnxhiAurel & Enxhi14 ditë më parë
 • Dhurate 1500 lekeshe kjo e Ledjanes

  Arta LAArta LA14 ditë më parë
 • Kete boren se shoh dot me sy, ma shpif me kete fraze do tju jap nje informacion

  Enida SulajEnida Sulaj14 ditë më parë
 • U knaqen tu pi pa ramazan 😂

  TC TEAMTC TEAM14 ditë më parë
 • kjo sara shum e poshter

  Bukurije SejdijajBukurije Sejdijaj14 ditë më parë
 • Bravo arjan👏👏sindi ik ik ik idjote🤮🤮

  Anita MilaqiAnita Milaqi14 ditë më parë
 • Sindi : Taka Xhinkse Hudi 😂

  Olympus Palace restorantOlympus Palace restorant14 ditë më parë
 • Haahahhahahah giljan varikarsi 🤣🤣 bie pre e kurvave phyyy varikars 🤣🤣🤣🤣

  Njeri MirNjeri Mir14 ditë më parë
 • O arjan ti je babai i sindit,dhe nuk te shkon te kapesh me inad me nje vajz te re si sindi,o burr kot byth qire

  Njeri MirNjeri Mir14 ditë më parë
 • Arjan hape dheun e futu vet brenda se le nam🤣🤣🤣

  Xheni xhenXheni xhen14 ditë më parë
 • Perse nuk e permend askush deklaraten e Sindit Nese nuk do te dal me Muratin do largohem nga emisioni. Pse rri kjo ende ketu???

  linda cenalinda cena14 ditë më parë
 • Arjan Konomi e ka kap shume personale me Sindin dhe e ka super tepruar.

  Armanda HajmeliArmanda Hajmeli14 ditë më parë
 • Ca () bora sot

  Njeri MirNjeri Mir14 ditë më parë
 • Ky arjani ca ka me kete sindin ?

  Anisa PepaAnisa Pepa14 ditë më parë
 • o sindi moj je muslimane dhe ne ramazan pin alcohol ver si nuk ki frik allahun

  zyhrije shalazyhrije shala14 ditë më parë
 • Ky Juli copa budallit!

  Anisa PepaAnisa Pepa14 ditë më parë
 • A ka mundesi stop me inatin ndaj sindit se na e keni shpifur! A thu se tjert aty jan me mire !

  Anisa PepaAnisa Pepa14 ditë më parë
 • Giljani shum i urte , me pelqen shum se esht shum i urte dhe flet pakez🤣

  Kasandra PakoKasandra Pako14 ditë më parë
 • Arjan e teprove sinqerisht i pakuptimt sulmi jot ndaj sindit

  Nikoleta MuratiNikoleta Murati14 ditë më parë
 • Nuk eflet te drejten sod Arjan jo mira

  niemandniemand14 ditë më parë
 • Na shpifi kjo sara 🤮

  Shemsi HaziriShemsi Haziri14 ditë më parë
 • Kush je ti more Arjan

  christinachristina14 ditë më parë
 • Turp cfare sulmi eshte ky ndaj Sindit

  christinachristina14 ditë më parë
 • na e shpifi kjo ledjana me ato shalsi bal dis po je burr mevlan zgjatja pak fustanin eshte shum e shendosh si lop pse po rrini prap ikni se u bot te neveritshme

  lac serlac ser14 ditë më parë
 • Arjani e teproi fare me Sindin ktu un e vleresoj per gjithcka,po sot Arjan e paske menderos mhb fare......aq inat e ke kte vajz qe sado mundohet te permbahet te sillet mire ti prap gjithmone do e thuash dicka negative???!!!!!!Mos harro qe eshte mosh shume e re,ajo mund te gaboj por ty Arjan nuk te lejohet te gabosh,bravo Sindi te komplimentoj vertet kesaj radhe dite si te mbaje situaten 👏

  Ana annaAna anna14 ditë më parë
 • Arjani ka te drejt o Sindi vepro pak me kembe ne toke

  Ariste VelcaniAriste Velcani14 ditë më parë
 • Arjan lexoj ndo nje here komentet se po e tepron me sindin

  Denisa DemaDenisa Dema14 ditë më parë
 • Sa shumè shkon Sindi me Gilianin

  S AS A14 ditë më parë
 • Nëse Sindi është e virgjër, atëherë un jam mbretëresha e Anglisë!

  A CapoA Capo14 ditë më parë
ALworld