Edi Rama përballë Ylli Rakipit në “Të Paekspozuarit” - MCN TV (15.04.2021)

15 Pri 2021
87 529 Shikime

Kryeministri Edi Rama përballë gazetarit Ylli Rakipi në "Të Paekspozuarit" MCN TV
#edirama #yllirakipi #tepaekspozuarit #mcntv

Komente
 • 9

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 89

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 8

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 898

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 99

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 998

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • 989

  Kanto MartiniKanto Martini9 ditë më parë
 • Tre dite 9 te vdekur per dite.Çfar gallate.Ylli je njesh.

  King SlasherKing Slasher11 ditë më parë
 • Eh mjelli mjelli

  erigent backaerigent backa11 ditë më parë
 • Ti je nje cope koqe kryeminister o shoku im po un nuk e di si je ti kryeminister atje . Po te ishe ketu ku jam une ty e di per cfar te benin per junkey.edhe ashtu je .

  erigent backaerigent backa11 ditë më parë
 • Po ti ke karakter si fatos nanua jo 100%

  erigent backaerigent backa11 ditë më parë
 • Mbyte ate mut mbyte ce llafos me llafe te medha . Thoi nje her dhonjte kush ja ka prere atij kaq. . Ce ay po ti kishte te perzier police doktore mesues esht mire po demokrateve ja kane vene drune nga vendet e puneve po mjer populli shqiptar un o rama ta kam bere mutin ka 15 vite jam ne fund te botes po me vjen keq ce kam ca njerzit tim aty .

  erigent backaerigent backa11 ditë më parë
 • Edi kelysh i Sorros

  italia nostraitalia nostra11 ditë më parë
 • Edi kelysh i Sorros

  italia nostraitalia nostra11 ditë më parë
 • Bravo ylli! Complimenti per pergaditjen e korrektesin e pytjeve. E vetmja pergjigje qe mundet me than te sakt sa euro arrin me vjell ne dite!!!!

  Antonio GjokaAntonio Gjoka14 ditë më parë
 • Edi po të jesh ti hamalli vlla un jam Jezusi

  Pol HasanlliuPol Hasanlliu15 ditë më parë
 • Qazim mulleti i vërtet nuk duhet krahasuar me atë komedi që u vu në skenë nga komunizmi diabolik dhe injorant në çdo fushë të pushtetit që duhet përdorur në miqenien e popullit e jo të forconim vlla vrasje me anë të pseudo luftës së klasave. Vdekje komunistave po jo vdekje tak fak po me stêrmundime e vuajtje.

  Pol HasanlliuPol Hasanlliu15 ditë më parë
 • Rama Ik

  Leo TropojaLeo Tropoja20 ditë më parë
 • Ramo nuk munesh me zhvillu ma shum shiperin per shkak se ski ma qte bajsh e ke knaq

  Rexhepi RrahimRexhepi Rrahim20 ditë më parë
 • Opp

  Elvira HasaElvira Hasa20 ditë më parë
 • Po ju zonja Rama perse do bashkpunoni me lulin kur edini qe luli esht thjesht nje kukull

  Visar PasaiVisar Pasai23 ditë më parë
 • Zoti Kryeminister, lere te flasin sa te dojne.nuk Kane shanc as me 25 prill. Vec pengesa dhe rrumuje duan. Vec me kete menyre e dojne pushtetin.

  edmir sojatiedmir sojati23 ditë më parë
 • Skandaliii me vjedhjen e votave klikoni ktualworld.info/plus/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg

  Geni BushiGeni Bushi23 ditë më parë
 • alworld.info/plus/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg

  Geni BushiGeni Bushi23 ditë më parë
 • Ca thot ky gar lepihet si baxhellat , ca pyt gazetare e ca flet ky , o popull veni mend kokes nji njeri imoral si rama nudist si qen rrugesh ska per te ndihmu kurr shoqerin shqiptare sepse shoqeria ka thelb familjen rama se ka pas noi her kurse basha me familjar ndryshe , votoni njerz familjar pa vese jo drogaxhi e kriminela

  E.VaccountE.Vaccount23 ditë më parë
 • Intervista me e dobishme e fushates dhe pse Rakipi me duket rend naj her ksaj rradhe na dha te paren llogaridhenie te kryegomarit te shtetit

  Denis B.Denis B.24 ditë më parë
 • Qdo pytje e z Ragipi ishte interesant. Por qa ishte ma e keqja as ni pytje per sjelljen dhe mardhenjet e Rames ndaj KOSOVEN kjo ishte e turpshme.

  O KO K24 ditë më parë
 • Ylli je gjigande PSH

  LLESHAS ZEFLLESHAS ZEF24 ditë më parë
 • *****PATRONAZHISTET E PS-SE DHE VJEDHJA NGA SIGURIMSAT E PS-SE E TE DHENAVE PERSONALE TE QYTETAREVE SHQIPTARE PER ZGJEDHJET - MODELI KOMUNIST E NAZIST I SHTETIT POLICOR KUR CDO ANETAR I PARTISE KOMUNISTE APO I SIGURIMIT MERRTE NE "PATRONAZH" NJE QYTETAR PER TA MBAJTUR NEN VEZHGIM E PER TI "QENDRUAR AFER", E PER TI "KUJTUAR" DETYRIMET NDAJ "PARTISE E POPULLIT"**** Eshte alarmante qe ne shekullin e 21-te, kjo e ashtuquajtura Parti Socialiste e Shqiperise (qe ne fakt eshte nje organizate e stukturuar kriminale, dhe nje aset i sherbimeve te huaja armike te Shqiperise, nje ciban i huaj per Shqiperine e krijuar nga Dushan Mugosha me 1941 - dhe keshtu duhet nxjerre jashte ligjit ne Shqiperi, qe te shpetoje Shqiperia), ka krijuar grupe dhe struktura para-ushtarake-civile "Sigurimsash" me emra miklues dhe "te pershtatur per shekullin e 21-te" si "Patronazhiste" apo "Vullnetare te Kontaktit nje-me-nje me Elektoratin". Keto struktura neo-naziste e neo-komuniste nuk jane gje tjeter, vecse kopje te "modernizuara" apo ri-ciklime te strukturave te SIgurimit te Shtetit dhe te Organizatave Baze te Partise se Punes se kohes se komunizmit, per te mbajtur popullin dhe "Elektoratin" Shqiptar nen survejim, dhe per te trembur, terrorizuar e detyruar Shqiptaret te votojne me hir apo me pahir per "Partine Socialiste" te Shqiperise. Kjo metode Mafioze diktatoriale komuniste e terroriste e "patronazhit elektoral", kombinuar edhe me vjedhjen monstruoze ne mase te te dhenave personale e konfidenciale (te mbrojtura gjoja me ligj ne Shqiperi) te qytetareve Shqiptare, perben nje kembane te frikshme alarmi, per diktaturen dhe shtetin e ri policor qe po vjen duke u instaluar ne Shqiperi nga kjo "Parti Socialiste" qe eshte nje kancer ne Shqiperi. Edhe Hitleri e Enver Hoxha, ne kohet e tyre, nga njera ane ne te njejten kohe qe “inaguronin” me pompa propagandistike, lodra e lavde per veten e rregjimet e tyre, “vepra te medha" publike, nga ana tjeter nen rrogoz e duke "qeshur" gju me gju me popullin, vendosnin e instalonin rregjimet e tyre makabre per popujt e vendet e tyre. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PRANDAJ KERKOJME ME FORCE QE MENJEHERE, SPAK-u: 1. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere nen-shtetasin Edvin Kristaq Rama, ne cilesine e Kryeministrit dhe Kryetarit te Partise Socialiste, per veprat penale: a. te krimit kibernetik ne rrethana te renduara, ne bashkepunim te llojit organizate e strukturuar kriminale, b. vjedhje dhe grabitje ne permasa te medha, me paramendim i te dhenave personale ne mase, te me shume se 910 mije nenshtetasve Shqiptare, c.venia ne rrezik iminent te sigurise personale te 910 mije qytetareve, nen-shtetas Shqiptare, me se shumti banues ne Republiken e Shqiperise, d. venia ne rrezik iminent te interesave te sigurise kombetare te Republikes se Shqiperise. e. shkaktim me paramendim i demit si pasoje rrjedhese ne permasa te medha, ne gjendjen emocionale dhe psikologjike si dhe te mire-qenies se pergjithshme, per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare si me siper te permendur. 2. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Drejtorin apo Personit Perfaquesues te e-Albania per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 3. Te ndaloje dhe te arrestoje menjehere, Ministrin e Brendeshem te qeverise aktuale, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 4. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Kryetarin e Partise Socialiste per Tiranen, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 5. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere, Shtabin Drejtues dhe Kreret Drejtues te grupit/organizates quazi-terroriste ilegale te me shume se 10 mije te ashtuquajturve "Patronazhiste", apo "Trupat e gatshme para-militare-shperthyese- civile" te Partise Socialiste, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 6. Te ekzekutoje menjehere, sekuestro preventive te te gjithe serverave (sherbyesave elektronike) ilegale, ku jane grumbulluar te dhenat personale per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare, si dhe merret nen kontroll nga RENEA godina apo ndertesa/ndertesat ku jane vendosur ilegalisht keto servera. 7. Bazuar ne faktet ne disponim, te behet ndalimi parandalues i pjesmarrjes se te pandehurve te siper cituar, ne zgjedhjet parlamentare te 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. 8. Bazuar ne magnituden dhe demin e madh dhe te permasave kombetare e nderkombetare te shkaktuara nga veprat e aktiviteti kriminal si me mesiper i detajuar, dhe me ndikim te thelle negativ me permasa te medha e direkt ne zgjedhjet e 25 prillit, 2021, ne Shqiperi: te ndalohet pjesmarrja e Partise Socialiste, si subjekt i kompromentuar ne menyre kriminale ne sistem, ne zgjedhjet e 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. ------------------------------------------------------------------- Shenim: Sa i perket: "Aeroportit nderkombetar" te Kukesit Zayed-hane, ky nuk eshte licensuar per fluturime te sigurta nderkombetare nga AeroKontrolli Europian, prandaj edhe Autoriteti AeroKontrollit te Anglise, nuk lejoi te nisej nje avion nga Londra per te Zyed te Kukesit, megjithese "perpjekjet" korruptuese dhe "talentin oratorik" te Rames per te bindur qeverine Angleze dhe Autoritetin AeroPortual te Anglise per nje "fluturim te lavdishem elektoral" nga Londra, per te "peruruar" Aeroportin "Nderkombetar" te Kukesit. Por Rama pisten e fluturimeve ne Kukes, te ndertuar me 1999 nga xhenieret dhe korpuset ushtarake inxhinjerike te NATO-s, gjate luftes se Dardanise me 1999, e shet si "arritje" te madhe te qeverise "socialiste" qe "ndertoi" (me parate lemoshe te Zayed-it te Emirateve Arabe), nje aeroport "nderkombetar" per Kukesin. Pra qeveria rrumpalle e Rames, pa "marre parasysh rrezikun" dhe pa permbushur asnje nga kushtet minimale te sigurise per nje fluturim me avion ne pisten Zyed te Kukesit, e detyroi Rinasin te bej nje nisje "propagandistike" te nje avioni AirAlbania per tek Zyed te Kukesit, jashte cdo standarti minimal e nderkombetar sigurie ajrore per nje "aeroport" si ai Zyed i Kukesit. Nga ana tjeter, se fundi u zbulua se vertete dardha e kishte bishtin prapa edhe per nje tmerr tjeter te dyshes Aziatike, Anadollake e Halldupiane, Ramo-Erdogan: Kompania Turke (e lidhur me Erdoganin personalisht) qe gjoja po "nderton"; falas "spitalin" e Fierit (qe eshte ne fakt nje kazerme ushtarake "mjeksore" - qe po ndertohet me tepricat e skaduara te katramase, llamarines, kompensates e tallashit ne Turqi), "fiitoi" diten e "bukur" te 20 Prillit, edhe "te drejten" e ndertimit te aeroportit te Vlores (48 perqind te financimit) se bashku me Mabetex-in e Pacollit. Ky Pacolli, ka nje konflikt te paster interesi - se eshte deputet ne Parlamentin e Dardanise, pra zyrtar i larte i Legjislativit ne Dardani, dhe ka mbajtur poste te larta qeveritare deri ne President i Dardanise, pra nuk i lejohet te konkurroje me kompanine e tij per projekte publike ne Shqiperi e Dardani. Prandaj ne Dardani, Pacollit, I eshte vene kufiri tek thana, e nuk i eshte miratuar asnje projekt publik ku ka marre pjese "ilegalisht" ne tendera (perfshire edhe rikonstruksionin e aeroportit te Prishtines - qe Pacolli e lakmonte aq shume). Por ne Shqiperi, ku "drejton" rumpalla qeveritare alla Rama-llah, dhe organizata e strukturuar kriminale me emrin e koduar "Partia Socialiste e Shqiperise" me sektin "Rilindja e Rames", cdo gje kalon, dhe Pacolli e gjeti sheshin per te bere pershesh. Sic shihet pra, nuk i paska bere hesapet keq Erdogani me te droguarin Rama: Erdogani dha nje "spital" asgje ne Fier, dhe mori nje llokme te madhe ne Vlore - kushedi sa leke shkojne ne xhepin personal te Erdoganit dhe djalit te tij "sipermarres", nga aeroporti i Vlores. Ku jane kompanite Europiane me emer nderkombetar dhe tekonologji te larte ne ndertimin e aeroporteve qe te merrinin pjese ne garen per aeroportin e Vlores, pse nuk i therret Rama keto - apo se nuk del gje nga keto kompani per tu marre 20% apo gjoba te tjera apo per ti korruptuar. Kompanite Turke apo Mabetex i Pacollit, bazuar ne standartet nderkombetare te industrise se ndertimit te aeroporteve, nuk jane aspak te njohura dhe nuk kane asnje tregues te ndonje cilesie apo teknologjie te fundit ne ndertimin e aeroporteve. Por natyrisht qe jane lart ne klasifikim nderkombetar, ne dhenien e ryshfeteve, dhe korrupsionit me tenderat publike, per te "fituar" edhe projekte te tille ku nuk jane te kualifikuara aspak. Zgjohuni Shqiptare! Dardania i ka thene jo krijimit te nje simotre te "Partise Socialiste" te Shqiperise, ne Dardani, megjithe parate pa fund dhe metodat korruptive, Mafioze dhe policore te perdoruar nga Rama me kompani e me emisaret e tij ne Dardani (Kosove) per te krijuar edhe atje nje kancer tjeter te quajtur "Partia Socialiste e Dardanise/Kosoves". Prandaj Rama nuk e do Dardanine, dhe eshte bere pale me Vucic-in ne arenen nderkombetare, per te demtuar sa me shume Dardanine. Por Rama, po i lan Vucic-it edhe favorin qe i bene paraardhesit e Vucic-it, me 1941 (Dushan Mugosha, Miladin Popovic, Velimir Stojnic, Vukmanovic Tempo), me "themelimin" e Partise se Punes (Partia Socialiste sot) ne Tirane - themelim qe ishte kanceri i injektuar Sllav/Jugosllav ne Shqiperi, kancer qe vazhdon te shkaterroje Shqiperine edhe sot. Faleminderit Dardani trime dhe e mencur, qe i ke thene jo, dhe i ke vene kufirin te thana, kancerit ne Shqiperi, duke mos e lejuar te perhapet ne Dardani. Nga: Studentet e Tiranes - Prill, 2021 =========================================================================================

  Flyhigh McFreeFlyhigh McFree24 ditë më parë
 • Po pse genjen ti i rrit shofrat kot o i semure.

  Henri GashiHenri Gashi24 ditë më parë
  • Angela merkel ka vdek eshte varur me litare o popull.. eshte fake. Seksiston fare ka vdek ... Eshte klon .dublim .. per kte ka me shum rendesi shendeti i popullit se cflet ky ... ha ha ha qekur ??? Sa qesharak je bo o i semure

   Henri GashiHenri Gashi24 ditë më parë
  • Genjeshter globale asnji....ska vdekje . .i kemi vdek ....jo kan vdek...po do i pagush ca po i bon popullit shqiptar o i semure mbas 25 prillit ne spac ose ne guantanamo... te pret litari..

   Henri GashiHenri Gashi24 ditë më parë
 • Hamall ..po nxito me vra popullin ..o i semur psiqik . Ik o krimunel..lere popullin rehat o maskara

  Henri GashiHenri Gashi24 ditë më parë
  • Vaxinat vrasin dhe manipulojne trurin.. kte i ke bo njerzve para zgjedhjeve .vaxina manipuluse jane o popull...

   Henri GashiHenri Gashi24 ditë më parë
 • U

  Joana MineJoana Mine24 ditë më parë
 • Bastardim

  LESH ME TRESHLESH ME TRESH24 ditë më parë
 • Me pak fjale, ky boti e perdori kete emisionin si nje tualet. Pa Lubonjen e Bushatin vlerat i ka tek 0-ja!

  Georg AlemGeorg Alem24 ditë më parë
 • Bravo ylli je l saket me pytjet e tua keta jane te gjithe hajduta more na more ne qafe dhe porblemi eshte qe sngoqen kurre more Bo bo bo🙉🙉🙉🙉🙉🙉

  SEMPRE AVANTISEMPRE AVANTI25 ditë më parë
 • Rakipi-Rakija. Muhabet kafeje 😂 😂 😂

  Utax JamesUtax James25 ditë më parë
 • Ylli rakipi te dhent zoti jete se njerez si ty I duhen ketij vendi

  Mario CeruloMario Cerulo25 ditë më parë
 • Me ba marr edhe nje here 4 vjet te tjera mjer populli shqiptare te rit do hikin po do hikun edhe pleq e te ngelin si dac edi rama

  Rexhe HasaRexhe Hasa26 ditë më parë
 • Me vjen keq qe ne qe jemi jashte shtetit nuk mund te votojme,por kemi besim qe populli shqiptar nuk voton me ,ata qe e shkaterruan dhe i ulen vlerat,Grazie a Edi Rama qe na ngriti figuren dhe ne bote.Fitore ,Fitore 👏👏👏👏

  Viola FejzajViola Fejzaj26 ditë më parë
 • Ky paska marr fund si njeri e jo me si kryeminister , SHUME PLERA KA MBLEDH SHQIPERIA NE QEVERI DHE DUHEN PASTRUAR SA ME SHPEJTE

  kinostudio100kinostudio10026 ditë më parë
 • Bravo Ylli vec ti e kap mat kte ja ben tet me dy ktij

  Pot MemaPot Mema26 ditë më parë
 • Si nuse vakti paska qendru para Ylli Ragipit.

  Naim IsufajNaim Isufaj26 ditë më parë
 • Rama fiton

  Juli JulianJuli Julian26 ditë më parë
 • Nderime per ylli R. Ndersa ky hajduti ka marr 650 mil € per termetin ku sduket asgje ka marr 500 mil€ per pandemin ku 350 nder to u zhduken 120 i do bechetti e shum si kto.

  Edi PrebibajEdi Prebibaj26 ditë më parë
 • ky eshte pederaste dhe zahon e adoptoi nga vucici

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • bej rrugen durres v tirane

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • ky eshte tamam kelyshi kristaqit

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • Bravo Ylli mesoj edhe koleget e tjer tiju bejne keshtu pulitikanve pastaj nuk do te dalin me ne emisione

  Lili GuriLili Guri26 ditë më parë
 • cohu o popull ky psikopate do tu leje ne mes te rrugeve

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • tregoj popullit pse e prishet teatrin naten o motere e nene qire

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • njeriu me i urrer ne bot per mua. ne 8 vite shpopulloi 1 mil shqiptar dhe u preu endrat gjith te tjereve qe jan aty

  Rapushaj FatjonRapushaj Fatjon26 ditë më parë
 • Po si ka mundsi qe kryeministri i nje shteti i zgjedhur nga votat e shumices deri me 25 prill,te flitet me kete gjuhe po duroni dhe 10 dite dhe populli vendos te jeni mire dhe lerini komentet deri ne zgjedhje,kalofshi nje jave te mire

  Jimmy KJimmy K26 ditë më parë
 • i mbarove 613 kg kokaine

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • oooooooooooooooooo maskara kurveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • ky eshte i pa fetyre si baba vet

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • o drogaxhi

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • matilda makoci haqet e asaj te zenshin

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • kush do te votoj ty o maskara

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • PALAco i kombit

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • AGON CHANEL SHKO

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • TA NXORRI BOJEN YLLI

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • SHKERDHATE BURRE

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • KELYSHI BABES

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • HAAAAAAAAAAAA SDI CA TE FLASI

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • PSE TE KA BERE KOKAINA KSHU

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza26 ditë më parë
 • Pa u zhdukur dhe vene para ligjit klasen politike 30 vjecare ai vend nuk ben perpara.Si ky sharlatan k/ minister jane gjithe te tjeret PD,PS e LSI.Mendoni o popull per brezin tjeter sepse ate vend e ka bllokuar injoranca,padituria e varferia.Bojkotoni Zgjedhjet ti tregoni botes qe nuk duam qeveri pa dale edhe nje here para gjykates nderkombetare politika 30 vjecare

  Andy GAndy G26 ditë më parë
 • Bravo Ylli

  Myslim VilaMyslim Vila26 ditë më parë
 • Zotri Ylli je legjend ne pytjet që i bëre lagenit të shpuar

  Yve S.Yve S.26 ditë më parë
 • Un po fshij syte ,nuk po besoj syve te mi a eshte ky rrampalla ne studio kaq i bute ,a eshte ai qe merr njerzit the ben fushate rreciton to sha opoziten to bo hajgare me popullin, sa loja ka bere ky me popullin Shqiptare, cfar kane bere kta Shqipnis ,si e kane vjedh e kane robru ,the Shqiptaret I kane perzone rrugve te botes ,o rammpalla te muloft turpi I gjithe Shqitareve qe I ka zone gjumi perjetshem, mire va bene kur ju e votoni.

  Besa BesaBesa Besa26 ditë më parë
 • Ylli rakipi respekt nga nje shqiptar ne Queens NY .

  Tony MediterraneanTony Mediterranean26 ditë më parë
 • YLLI ,RAKIPI "KASAPI"i politikaneve ,te KORRUPTUAR

  Ze VerZe Ver26 ditë më parë
 • O Rama Po pse shkon djal tek Ky i pa shkolll chka dreq in të duhet Ku kal ne jeten tende të akuzzon kot

  nipi dajesnipi dajes27 ditë më parë
  • YLLI RAKIPI "KASAPI" i politikaneve te KORRUPTUAR, te fala interesaxhiu FINANCIAR i rivdekje

   Ze VerZe Ver26 ditë më parë
 • Ylli Rakipi ne qofte se e shikoni mesazhin tim ju lutem shume me zgjidhni kete pikpyetje qe me mundon kaq vite qysh me 1993 Dhjetor.Zoteria qe eshte i ftuar nga ju ne emision ne shoqeri me nje cifte qe buri i atij cifti nje piktor i festivalit 72 i persekutuar politikndodheshin ne nje lokal tek ish estrada me thane qe ky zoteri neser do jete Kryeministri i Shqiperise.Une u befasova dhe i kundershtova por sot them se ata dicka me shume se une dinin.

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT27 ditë më parë
  • Shko PYET FATOS NANON DHE SORROSIN,

   Ze VerZe Ver26 ditë më parë
 • Kur ishe me90e kishe kaq mik Makronin,

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT27 ditë më parë
 • O zoti ýlli rakipi qa merresh me ket antishqiptare

  Rexhe HasaRexhe Hasa27 ditë më parë
 • Gezuar Dasho me rakin e Shqiptarise dhe jo me Koken e atij qe flet dhe nuk di c,thote nga eforia e asaj qe ka thithur me hunde.

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT27 ditë më parë
 • Ju zoti Kryeminister pergjigjuni cdo pyetje por kontrolloni mimiken tuaj qe ju tradhton.

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT27 ditë më parë
 • Zoti Ylli une si shikues i thjeshte mbase cdo pyetje tuaj shohe nje fytyre me shume dopesi.Kjo ka rendesi per cdo shikues besoj.

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT27 ditë më parë
 • Ylli Rakipi respekt per intervisten

  Cool SmitiCool Smiti27 ditë më parë
 • Edwin Kristaq Rama SAINTOLOGË mashtrues prefidë, nje kryeminister që e perqeshë popullin e vetë

  Cool SmitiCool Smiti27 ditë më parë
 • O e kini la mu viedh bodh a muj mu gjiet dikush çi nuk e viedh te shkreten Shqyperi

  Bella PopajBella Popaj27 ditë më parë
 • Ky eshte bere si FIDEL KASTRO kur te vdesin ky do te jete pasardhesZAHO KASTRO

  Arben MyrtajArben Myrtaj27 ditë më parë
  • ZAHO - MILIARDERI I LINDUR ME "KEMISHE"

   Ze VerZe Ver26 ditë më parë
 • Të dha dru Edvinoviçi Ylli, se mos të ka dhënë marrveshje për lehtësime në gjygj

  gezim ponarigezim ponari27 ditë më parë
 • Komplimente zoti Rakipi"nje ballafaqim serioz,i thjeshte, I qarte e i kuptueshem për të gjithe nivelet e shoqerise! Just perfekt 👌Ai qe e pate ftuar (une dhe shumica kudo e shqipetareve nuk duam t'ia citojme dhe emrin) mbase po pregadit valixhet për tu shporrur andej nga Bangladeshi!✌✌✌

  Kastriot SkuraKastriot Skura27 ditë më parë
 • OR KU JAN ATA MILITANTET E RIVDEKIES QE TEK KJO INTEREVIST NUK PO DUKEN NE KOMENTE..NUK JU ERDHI MIR APO JU PELQEU QE NUK PO DIHET KU KAN HUMBUR 300 MILION EURO..😅😅🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TORR NADOTORR NADO27 ditë më parë
 • Një kryeminister i pa kultur si ky nuk ka.. Ky njeri nuk ka argument, ky tall karin me popullin dhe me njerzit por mir ja u ban! Perendimi dhe europa nuk e don ket njeri jo..!

  Maksim ProgniMaksim Progni27 ditë më parë
 • Rrespekt per ty zoti Rakipi. Ne fund 2013 vendosa te emigroj jashte dhe larg shqiperise sepse situata ne at kohe u be shume e keqe. Vetem injorant e kriminel u mbush ai vend. Me zemren dhe koken mbrapa ika por falenderoj zotin qe me mundesoj ikjen nga kjo klase e piset dhe kriminelesh politikanet shqiptar. Zoti ndihmofte dhe bekofte gjith shqiptaret 🔴⚫️ 🇦🇱. Sinqerisht nuk e degjoj dot kete palaco kryeminister, skizofren, kriminel

  Mario 01Mario 0127 ditë më parë
 • U lodhe o zoti RAKIPI me ket mashtrus ORDINER.SHUM MIR E THE PER OLIGARKET. 1000%E VERTET AJO QE THA ZOTI RAKIPI QE PUNO ME OLIGARKET E SALI BERISHES.PO KTO JAN TE GJITH BASHK OOOOO YLLI RAKIPI 100000% E SIGURT

  Agron AgronAgron Agron27 ditë më parë
 • Reforma në drejtësi është si të gjitha punët e tjera që ka bërë kjo palo qeveri ,investime janë ba kolosale për ktë reformë por kan shku kotë si shumë investime të tjera ,vetingu ka largu shumë punonjes të drejtësisë që kryeministri Rama i ka pa si rrezik ndaj vetes ti .Kryeministrit nuk i intereson dretesia as integrimi në BE se i pari duhet të perfundojnë mbas hekurave po qe se vjen ajo ditë prandaj kjo politikë nuk e don kurr aderimin Europjan sepse aderimi Europjan eshtë fundi i tyre !

  Pashko VuksanlekajPashko Vuksanlekaj27 ditë më parë
 • Edi Rama duhet marrë penalisht si armik i rendit kushtetues demokratik duke riistrukturuar rendin diktatorjal të babajt të tij si servir i diktatorit që verbërisht firmoste për ekzekutimin me varje ose pushkatim shumë shqiptarë patriot e te pafajshëm .Ky qa meriton si armik i rendit kushtetusë demokratik të shqiperisë tuj perjashtu krimet e tija ordinere të pafund ...!

  Pashko VuksanlekajPashko Vuksanlekaj27 ditë më parë
 • Ah sa I madh ky rakipi😂😂

  Xhetan GjociXhetan Gjoci27 ditë më parë
 • Jo marien o njeri se maria ishte nëna e jezuit por ajo ishte një mëkatare një prostitut që burat donin ta godisnin me gurë dhe kjo nuk është biblike më shumë e kanë sajuar shkrimet origjinale nuk e kanë këtë ngjarje

  Ymer HaxhiajYmer Haxhiaj27 ditë më parë
 • Shpirtin ja ka ngren shqipeve ky mos boft hajer

  linda lindalinda linda27 ditë më parë
 • Zoti rakipi ti mund te behesh kryeminister me kollaj se ky..

  lek gjergjilek gjergji27 ditë më parë
 • Pyete per nji miliard tjerat ska llogari kan vjedhur dhe ju duhen per blerje votash ky hajduti madh sdij te pergjigjet per para u avulluan ne ajr dhe kan humbur ja sa hajdut shteti jan

  s ks k27 ditë më parë
 • Ore ky numri 2 te bluzja ca është?.....këtë të votojmë

  Toni KidToni Kid27 ditë më parë
 • O zoti kryeminister nuk ke qen i aft e as nuk je po le fare

  lek gjergjilek gjergji27 ditë më parë
 • O genjeshtar Floten Amerikane e pruri berisha jo ti mos genjej

  s ks k27 ditë më parë
 • Nuk dij me shka te genjej ka genjejtur 8 vite pa ber shtetin shqiptar shtet hakmarjes vrasjeve zu dha rrugen te formohen banda kriminale dhe te vritet populli shqiptar qdo di nga 2 tre llogaritne ne vit vriten 700deri 800veta ne shqipri ky esht kryeministri shqipris qe pruri shqiprin ne Ket gjendje

  s ks k27 ditë më parë
 • Mendoj qe Mandatin e tret ma mir te ja jep populli shqiptar vucicit se ktij psikopati shkatrruesit shqipris perqarjet mes popullit shqiptar shqipri kosov dhe ter popullit shqiptar kaq per Ket budalla dhe holigar te Poshter

  s ks k27 ditë më parë
ALworld