Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!

30 Pri 2021
358 945 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al
Ana Lleshi
Atdhe Xharavina
Perputhen
Top Channel
Max Production

Komente
 • O Markooo ca ke ber m lla😩

  Anabel _Anabel _14 orë më parë
 • Mini skenar ne nje skenar me te madh😂😂😒. 10:19

  vesa dinavesa dina15 orë më parë
 • Muhabet bushtrash.

  Ilsa RildiIlsa Rildi16 orë më parë
 • Ana je shum e ëmbel💋💋💋🐇🐇🐇

  amarildo Bozaamarildo Boza2 ditë më parë
 • Gabeli i kosoves me pelen qe qon ilaqe per kok dhimbje u dhivsha varrin kur Te ju mbuloj 💩💩💩

  Kanuni KanuniKanuni Kanuni3 ditë më parë
 • aaa more vlla kjo me arsimin veq sa u ndaa ky atdheu sdi qysh munet me pas pun me kta kur para syve qa ska boo allah allah

  abbsnn coseabbsnn cose4 ditë më parë
 • Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

  miko foinmiko foin5 ditë më parë
 • Ska mbet njeri qe seshte bo kengetare turp ata qe u japin rendesi keto

  Naim KicaNaim Kica5 ditë më parë
  • tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂

   seiom jvonyseiom jvony3 ditë më parë
 • pastaj shikon rrugen 😅

  doire aintudoire aintu6 ditë më parë
 • loved the new video?

  soinu foigsoinu foig6 ditë më parë
  • Kur do e nxjerri kengen tlt

   abbsnn coseabbsnn cose4 ditë më parë
 • Femra te degjeneruara 🤮🤮🤮🤮

  DefectiontzZDefectiontzZ6 ditë më parë
  • Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh

   miko foinmiko foin5 ditë më parë
 • Shum rrugaçe femer gjyna

  the worldthe world7 ditë më parë
  • @aola wili as me intereson kjo kenget e ksaj dhe k.... e shqiperis nuk me intereson

   the worldthe world4 ditë më parë
  • Kur do e nxjerri kengen tlt

   aola wiliaola wili4 ditë më parë
 • 🤮

  the worldthe world7 ditë më parë
  • Vk

   doire aintudoire aintu6 ditë më parë
 • Qr 10 milion shqiptar 25 milion kengtar 😅🤣

  NEWSFOR24 TVNEWSFOR24 TV7 ditë më parë
  • I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.

   soinu foigsoinu foig6 ditë më parë
 • Je shume e mire ana

  Ardiana MakajArdiana Makaj8 ditë më parë
 • Haram minutat qe te kqyra uuuuuhhhh 🤮🤮🤮

  Morina BesjanaMorina Besjana8 ditë më parë
 • o Zot prandaj esht ne lidhje kjo se bijen ne dashuri te gjith qe e takojne 😂😂😂😂😂 a te te them dicka o Ana,cdo mashkull qe te takon shfryhet me ty se I del gjys nudo para dhe pastaj shikon rrugen 😅

  Ertin OlaErtin Ola8 ditë më parë
 • Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

  bofooit gojobofooit gojo8 ditë më parë
 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhuji8 ditë më parë
 • Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7

  Luli M.Luli M.8 ditë më parë
 • Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur

  Luli M.Luli M.8 ditë më parë
  • ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme

   bofooit gojobofooit gojo8 ditë më parë
 • Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh

  Luli M.Luli M.8 ditë më parë
 • tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂

  Moto AlbaniaMoto Albania8 ditë më parë
 • Kur do e nxjerri kengen tlt

  Klevis BuciKlevis Buci8 ditë më parë
 • Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy8 ditë më parë
 • Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha

  butti fdftbutti fdft9 ditë më parë
 • Vk

  Nuriet IsufajNuriet Isufaj9 ditë më parë
 • I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.

  Abc AbcAbc Abc9 ditë më parë
 • sikur ju. Se kaq nivel keni.

  nijuo joingnijuo joing9 ditë më parë
  • edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy8 ditë më parë
 • Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan

  DodaDoda9 ditë më parë
  • Cka nuk ndegjon njeriu😂

   butti fdftbutti fdft9 ditë më parë
 • 👎👎

  Visit AlbaniaVisit Albania9 ditë më parë
 • Antonela left the whole world 😂

  dolimi jotoodolimi jotoo10 ditë më parë
 • Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo

  Xhuli MehmetiXhuli Mehmeti10 ditë më parë
  • Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

   nijuo joingnijuo joing9 ditë më parë
 • Degjenerim 🤦‍♂️

  Tila DajaTila Daja10 ditë më parë
 • Cfar mban kjo tok, dhia zez

  Leos LeLeos Le10 ditë më parë
  • Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

   dolimi jotoodolimi jotoo9 ditë më parë
 • ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme

  vliduu zeebvliduu zeeb10 ditë më parë
  • Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

   dolimi jotoodolimi jotoo9 ditë më parë
 • Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂

  Giovanna JoeyGiovanna Joey10 ditë më parë
  • goc behu normale

   annag coclannag cocl10 ditë më parë
 • Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr

  MarioNet GrMarioNet Gr10 ditë më parë
  • lavire femer

   annag coclannag cocl10 ditë më parë
 • Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆

  Doni GashiDoni Gashi11 ditë më parë
  • lavire femer

   dolimi jotoodolimi jotoo10 ditë më parë
 • Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire

  Toni BlancoToni Blanco11 ditë më parë
  • Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata

   vliduu zeebvliduu zeeb10 ditë më parë
 • Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet

  Denisa DenaDenisa Dena11 ditë më parë
 • Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

  annag coclannag cocl11 ditë më parë
 • Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

  Selina xhSelina xh11 ditë më parë
 • Cka nuk ndegjon njeriu😂

  Ar MiAr Mi11 ditë më parë
 • Background music at begginig please ??!!

  ArlindArlind11 ditë më parë
  • keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

   annag coclannag cocl11 ditë më parë
 • Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!

  Alda MetaAlda Meta11 ditë më parë
 • Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

  olget hajrediniolget hajredini11 ditë më parë
 • Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

  yuitr loingyuitr loing11 ditë më parë
 • Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Nadire RuciNadire Ruci11 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

  Dal ferDal fer11 ditë më parë
 • Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer

  Anna AnushiAnna Anushi11 ditë më parë
  • 🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua

   yuitr loingyuitr loing11 ditë më parë
 • Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale

  Anna AnushiAnna Anushi11 ditë më parë
 • Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂

  Kadri DriaKadri Dria12 ditë më parë
 • Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma

  Kim JendeukieKim Jendeukie12 ditë më parë
 • Melisa me mir se ti po kendon

  Kim JendeukieKim Jendeukie12 ditë më parë
 • Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔

  Kim JendeukieKim Jendeukie12 ditë më parë
 • Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.

  Aferdita LishaAferdita Lisha12 ditë më parë
 • Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️

  Blendi KBlendi K12 ditë më parë
 • Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘

  armando shpatiarmando shpati12 ditë më parë
 • keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

  Erjon kantoErjon kanto12 ditë më parë
 • Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.

  Rina SuciRina Suci12 ditë më parë
 • Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜

  Esterina GegaEsterina Gega12 ditë më parë
 • Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse

  bisha tironesbisha tirones12 ditë më parë
 • Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.

  Prime KalyptoPrime Kalypto12 ditë më parë
 • Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩

  Dark_Supernova 74Dark_Supernova 7412 ditë më parë
 • Na plasi hajdari

  Ervin KociErvin Koci12 ditë më parë
 • I m here for Liberta 🤩

  Eda BullakjaEda Bullakja12 ditë më parë
 • Zgjate e shtoj sa ma shum o zot

  Flamur ShalaFlamur Shala12 ditë më parë
 • Kta ja te degjernuar rac derri pa moral.

  Andi RrustemiAndi Rrustemi12 ditë më parë
 • Do ma.sjellesh 1 paracetomol kam.koke dhimbje o Ana.

  Andi RrustemiAndi Rrustemi12 ditë më parë
 • Budallic

  sedk dsedk d13 ditë më parë
 • Can’t wait to see her first song🥺👼🏼🖤

  trintisangeltrintisangel13 ditë më parë
 • Dhe intervista fjalori ksaj banal prej rrugaceje.

  Vivi ShshVivi Shsh13 ditë më parë
 • Je yll Ana ❤️

  fatime shalafatime shala13 ditë më parë
 • Realisht je shum fake dhe te njofem mjaftueshem per shum muaj kshuqe mos thuaj "po te me njifnit do dash. Me mua" Se ti per vete je open minded por nuk I kurseje ofendimet dhe paragjykimet per melisen WTF By the way Melisa me sukseset e saj te beri ti futesh muzikes por je shum larg Melises Be your self

  Tessa BTessa B13 ditë më parë
 • Kto vajzat nga përputhen të gjitha na u bon këngëtare si ka mundësi se cila çe del nga programi bëhet këngëtare me një fjal te gjithë për fam kan shku jo për te gjetur dashurinë atu

  valmiravalmira13 ditë më parë
 • Si mundet me i dhan vemendje ktyre njerzive, o zot . Ma njeri fake skam pa, ma femer e pist, mjer familja qe te ka, e kam pa sa nuk prekesh nga komntet , per at vetem ke qar kur vallzove squat ke perputhen.😂 cfar lope o zot, e ky atdheu me pas frig me e shti nfamije se ti dhunon krejt grat e familjes e cikat, pervers.

  I LalaI Lala13 ditë më parë
 • Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

  Klomer veiKlomer vei13 ditë më parë
  • Po krejt bien ne dashuri me ty🤮🤮🤮🤮🤮 krejt te kan pas nga nje her dhe nuk te mban njeri te shkarravisin nga nje her 💩💩🤮🤮

   bofooit gojobofooit gojo7 ditë më parë
 • Cfar klip kjo Dilni pa brek ma Mir 🙄😏 Ah moj Ana krejt meshkujt ran ne dashuri me ty e shof ..😂

  Rena DzzRena Dzz13 ditë më parë
 • Dy fytyrat me te qelbura dhe te degjeneruara te televizorit shqiptar 🙈🙈🙈🤮🤮💩💩💩

  astritiableastritiable13 ditë më parë
 • 🤨

  Kreshnik SherifiKreshnik Sherifi13 ditë më parë
 • Ohh ropt Po Ma zi Se shkijet jeni boh

  Benjamin IseniBenjamin Iseni13 ditë më parë
 • Ky Programm duhet ta ket emrin per Show jo perputhen

  Ramiz MuratajRamiz Murataj13 ditë më parë
 • Dmth tua japesh te gjith meshkujve pa ta kerkuar , quhet "te gjith meshkujt bien ne dashuri me mua" sipas ksaj

  Nik DentistNik Dentist13 ditë më parë
  • Vetem une ngela pa ber keng

   bofooit gojobofooit gojo7 ditë më parë
 • Degjenerimi i rinis ,mjer ne ca kohe jetojm

  riza kurtiriza kurti13 ditë më parë
 • Pu pu pu pu oj nona ima e fulliqen shiprin kto lloj tipash purp turp po dil lakuriq me Mir

  Rita LunetoRita Luneto13 ditë më parë
 • O t degjeneruar

  LunaaLunaa13 ditë më parë
  • Shum inati po te vijka bre qe se ki bothen e qatyne ne spot haha😂

   Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - Kosova13 ditë më parë
 • Ik moj legen felmer

  Luciana NotaLuciana Nota13 ditë më parë
 • Hajt silukon hajt gjithkund je fut te Ana kg 50 gjoksin 90 hiri me gji capje ne perputhen doli me gji bollice

  itsAnidTV AnidarmyitsAnidTV Anidarmy13 ditë më parë
 • Boll se na cave k xhgarrevin kush tevpaka u dashurohet me ty a e shev veten se kush je 🤣🤣🤣

  Marios KardashsMarios Kardashs13 ditë më parë
 • Aiiii maca kuca kengtare 🤮

  Florie HashaniFlorie Hashani13 ditë më parë
 • Me qito ‚ne nje forme ose ne nje tjeter lodh m ki

  Ana TahiriAna Tahiri13 ditë më parë
 • Pom ha kari

  Ledion CakajLedion Cakaj13 ditë më parë
 • Zoti na rujt

  Tinka BellTinka Bell13 ditë më parë
 • Hec moj kuder se veq perputhjet kan bo njeri 🤮

  Dona JDona J13 ditë më parë
 • Vec me bojkotu muziken krejt mos me degju mo hic sen, qaq bajat e keni bo! Ndaluni mo allahile. Ku ki ti lidhje me muzike?!! 🤢😫😫

  LindaLinda13 ditë më parë
 • ik moje vari kariste kure do beshe dhe ti kenge mose ngelte me vari karse dhe vari karse qe meret me ty

  Endrit MyrtoEndrit Myrto13 ditë më parë
 • qaj i kosoves o BARDHII

  Altin UruqiAltin Uruqi13 ditë më parë
 • Tkoft normal e tpaqt ftyr veq njo aty un bohna Atheist

  Korab BerishaKorab Berisha13 ditë më parë
 • Un keta dy dua ti sho bashk shkojn shum🥰

  Michela MichiMichela Michi13 ditë më parë
ALworld