Ekskluzive: Jonida i thotë të gjitha për ndarjen!

26 Shk 2021
168 658 Shikime

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • Femer e kompletuar me apo pa botox kjo eshte Diva ne kuptim e plot femer BoSS

  GC DaffinaGC Daffina3 ditë më parë
 • Kur u në dhe kjo e pa afta ik moj

  Luljeta BejleriLuljeta Bejleri8 ditë më parë
 • Dhi e zjebosur dhe 30 mi euro selikol ne trup.femer mendje leht

  Toni RomaToni Roma15 ditë më parë
 • Më pëlqen si këngëtare,kaq për të tjerat e ke pjerdhur .

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku17 ditë më parë
 • me paret e idh burrit po ven qejf Je vere 100% manikin o jonida je nje hic Te pelqen vetja shume🤮🤮🤮🤮🤮

  eva birieva biri22 ditë më parë
 • Si tranvestite

  BB25 ditë më parë
 • A u kenaqe te pakten si ti cunat e ri pelqen

  BB25 ditë më parë
 • E paraqitshme jo asnjera ne ekran seshte i paraqitshem rrofshin stamatologet dhe kirurget se prz nuk njihen kur i krahason me fotot e viteve perpara ju betohem qe nuk jam xheloze por habitem sa te shemtuara kishin qene

  BB25 ditë më parë
 • Shiko rrit cunin aty leri kto budalliqe

  Melissa ChMelissa ChMuaj më parë
 • Romeo cun i ri sa gjysma e moshes se ksaj plakes

  Melissa ChMelissa ChMuaj më parë
 • Je shpirt

  Kurti KurtiKurti KurtiMuaj më parë
 • Po cafre ke realizu ne jete ti baxhell vetem pordh dhe as nje gje tjeter , plake e dhjere

  Mr Berti BertiMr Berti BertiMuaj më parë
 • Kjo eshte me kot sa nuk me kane pare syte . Ska as talent as edhe nje gje tw dhjevsha mu ne femer qe je

  Mr Berti BertiMr Berti BertiMuaj më parë
 • Nuk blihet me lek dashuria,, turp,, behhu pak serioze per moshen,, je dhe nene,,leri djemt e rij te gezojne jeten sic u takon,, se neser do shkoj Djali yte ne nje plake, pse ate model ka pare nga ty,,, Okeeej!!

  Teuta SotiraTeuta SotiraMuaj më parë
  • Jam dakord qe cdo individ te lidhet apo martohet me ate qe I ka hije Por smund ti thuash plake se lat nam se akoma ska 40 vjece ,38 vjece eshte Por nrm qe ai si djal shm here me i ri se kam besu kurre qe do zgjaste Por kurrsesi smund ti thuash nje femre 38 Por edhe 48 plake????seshte plake Por nje zonje tashme e pjekur plake fillon njeriu 60 e siper

   Ana AnaAna Ana17 ditë më parë
 • Ke humbur shum me ate djal jonida sepse nuk te ka perkedhel ai ...e ke pergedhel ti normal I vogli perkedhelet .....sa per pa mejkap ti ta .........shpif

  Liza AjdinajLiza AjdinajMuaj më parë
 • Kamera në Kukës ndërsa Jonida në Kosovë . Vari karin

  Labinot UNITED STATES OF ALBANIALabinot UNITED STATES OF ALBANIAMuaj më parë
 • Bravo respekte jonida maliqi bravo me pelqen shum e sidomos me pergjigje qe the ne fund me pelqeu me shum bravo respekte the une te uroj gjithe te mira ty jonida firsttttt ♡♡♡♡♡♡

  Ornela XhindoleOrnela XhindoleMuaj më parë
 • Bravo per kalimin ne kte aspekt profesional. Urime per guximin

  Albania TiranaAlbania TiranaMuaj më parë
 • Pse e.mban kameren larg o Jonida ,sa gjynah je ber si tranvestit brazilian

  Joti MmJoti MmMuaj më parë
 • A Romeo romeo

  Joti MmJoti MmMuaj më parë
 • Suksese ne iniciativat qe ndermerr Jonida, eshte per tu vleresuar qe shfaqesh ne forma te ndryshme tek publiku.👏👏

  Elda BalliuElda BalliuMuaj më parë
 • Po normal qe nuk i merr si 15 vjec o Jonida se ti je 50 vjece😂😂😂

  Fp PFp PMuaj më parë
 • Me syze brenda 🙄sa p.. Ke ti moj jonida 🤮

  Marjana KociMarjana KociMuaj më parë
 • Si gjithmone ,pashe nje Jonida Maliqi ,artiste ,elokuente ,qe asnjehere nuk perdori nje fjal qe te ule veten ,m.gj.s sapo eshte ndar ,vertet te pershendes ,je nje artiste e kompletuar me nje KARAKTER TE FORTE Per te pasur zili FEMINISTE mbi te gjitha ,harrojne te gjithe qe ti tregove vlera ne festivalin Evropian le gjurme ne g jithcka qe arrite ,Bravo ,je nje femer e forte dhe nje artiste e madhe ,tashme te duhet nje njeri ne nivelin tend artistiko-kulturor.

  Ma TMa TMuaj më parë
 • Aman mi,sa do zeri e leri kjo..e kjo as ne banjo nuk shkon pa make up.

  Enkelejda HabiliEnkelejda HabiliMuaj më parë
 • Aleksia eshte shumë e bukur Jonida ti je e vjeter për Romeon Sorry!

  singer or songsinger or songMuaj më parë
  • Kjo ca donte me vlonjatet aman qe nuk bejne nje lek, kane vetem pordhe dhe asgje tjeter

   Albania TiranaAlbania TiranaMuaj më parë
 • Jo jo se ke problem do e kesh gati ndonje plakush gati

  Dario JazojDario JazojMuaj më parë
 • Sa inat qe e keni Joniden zoti ju vrafte Ajo femer classe😍🥰😘😘

  Rezar TaRezar TaMuaj më parë
 • Ule ballkonin se nuk te shkon dheee sa e pasur je mi dreq ..bej mire fal para bizhuterit qe mban ne dore se eshte mire ..ka njerez qe skan te hane skane shtepi ..kjo eshte modeli i jetes tende

  Teuta GjekaTeuta GjekaMuaj më parë
 • Jonida dhe eksperiencat e Saj te dashurise...Mezi priti te divorcohej te mari Shqiperine mbare... ska faj ndoshta ka deficit e nga kjo Ane dhe po zevendeson “kohen e humbur”

  Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • Shpjet u ndane, dukeshin shume te dashuruar ne foto.......kta VIP tone .....Jonida me gjithe respektin qe kam per ty, si kengetare. Nje kurs Anglishtje ta sugjeroj❤️

  Mimoza UkaMimoza UkaMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   BB25 ditë më parë
 • Je si nene e Romeut aj ka ber zgjedhjen mat mir

  Leo LeoLeo LeoMuaj më parë
  • Po ai u be i famshem prej Jonides,

   Albania TiranaAlbania TiranaMuaj më parë
 • po kur ka qene noi her e bukur jonida ? tani eshte bo me thik e bukur gjoja

  Era ElsaEra ElsaMuaj më parë
 • Puntore, inteligjente, e sjellshme, e bukur dhe e talentuara. Inspirim je! 😍 #HatersGonnaHate

  Yo YoYo YoMuaj më parë
 • Boss lady ❤️

  Visa ImerajVisa ImerajMuaj më parë
 • Jonida je dhe mbetesh e mire. Kush te shan dhe te denigron thjesht sepse as mund te afrohen ty dhe as mund te jen si ty. Une nuk te ndjek neper rrjete sociale, dhe as me duhet fare se me ke je apo s'je. Me mjafton fakti qe na ke bere krenar me prezencen tende ne eurovizion, ishe thjesht perfekte. Je nje artiste qe ke respekt maksimal. Per tjerat qent lehin, karvani ecen perpara. Romeo? Who's that!?🤡

  être femmeêtre femmeMuaj më parë
 • sa mire qe jeni ndar

  Vita TareVita TareMuaj më parë
 • Uhuh un e kam then qe ne fillim kur mora vesh qe jonida me romeon jan lidhur.qe ata kan per tu ndar.po pse budalla eshte romeo te marri joniden grua me fmi .ai thjesht eshte lidhur per tu ber ne qënder te vemendjes naper mediave .edhe donaldi sa per tkalu kohen e ka marr boren

  Orkide OfficialOrkide OfficialMuaj më parë
  • po cke mi gru pske gjithe kte mllef dhe gjithe kto informacione thua u ban pishtarin😂jemi ne 2021 sbesoj se bejne sens kto qe thua por gjithsesi romeo dhe jonida kishin nje hapsire te madhe moshe kjo gati 40 ai 20 e ca . bora me donaldin mire me duken kan shume pak diference

   juliessa xoxojuliessa xoxoMuaj më parë
 • ne shpi me syza runa zot 😜😜😜😜😜

  Esmale HasaniEsmale HasaniMuaj më parë
 • Ke me per BELULIN ME SYZE..

  Mimoza MuzlijaMimoza MuzlijaMuaj më parë
 • Prap u nda kjo🤣

  StAr's ChannelStAr's ChannelMuaj më parë
  • Ka gjet ma te ri 😂😂😂

   Arlind On arenaArlind On arenaMuaj më parë
 • 2:40 "Kam ngrene ushqim", pse moj Jonida me cfare punon ti apo me energji elektrike?!

  Mario DerstilaツMario DerstilaツMuaj më parë
  • 😂😂😂😂 me benzine

   MR mediaMR mediaMuaj më parë
 • Po ik o baxhell ngele kar me kar. Je bere ai motre Michael Jackson me keto operimet

  Ir SiIr SiMuaj më parë
 • PO ca muzik ka bo kjo kjo asht bo si telenovelat meksikane krejt plastic

  Mario AlbMario AlbMuaj më parë
 • Cte duher ai si majmun mire ke ba se je nda

  Sadije ShimajSadije ShimajMuaj më parë
 • Bravo t lumt p...ka

  the kingsthe kingsMuaj më parë
 • Oj jonida ti ke ber krim ke pordhunuar ni djal me te ri se veten gjyaf gjej nje ne moshen tate se te rinjet te shfrutezijn 😂😂

  ll aall aaMuaj më parë
 • Kjo mepak fjal iban krejt kapak Me pak fjal ban Gojoret me Vesh se me goj smundet😭

  Toni KolomboToni KolomboMuaj më parë
 • "urimin per ciftin" duhet ta jepje ne nje menyre qe te tregoje se je ne paqe me veten... dhe pse me te drejte mund te jesh e lenduar ironia te ul pike dhe te penalizoi te gjitha cka the para urimit.

  kristine kristinkristine kristinMuaj më parë
  • Shume keq e ka Punen me ciftin. Is going crazy 😜

   Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • U rroft silikoni o kuqkat kengetare

  selami hamzaselami hamzaMuaj më parë
 • Kjo është si një nënë për romeun jo si partnere .

  antoneta gjantoneta gjMuaj më parë
  • kta meshkuj qe shkojn me gra te medha ta shpifin

   bubuka bubukabubuka bubuka14 ditë më parë
  • Kete gje e Ka thn dhe mami I'm per ate😂

   Migena1 SotaMigena1 SotaMuaj më parë
  • E vertet shum e moshuar , a tu sa vjet i ka ?! 🤷‍♂️

   Nameist MynameNameist MynameMuaj më parë
 • qeke plakur shum😮

  Lola KrekaLola KrekaMuaj më parë
 • Mua me pelqeu😍super jonida e fort e bukur🙏🏻🙏🏻

  Rosa 444Rosa 444Muaj më parë
 • Jonida💎👑❤

  Nora VeseleNora VeseleMuaj më parë
 • Sh plakë jonida

  Agron GjiniAgron GjiniMuaj më parë
 • Veq inati ja keni se si shpirt osht💋❤️

  Drini KelmendiDrini KelmendiMuaj më parë
 • Shkerdhat femer e shpifme. Nuk le kar pa thy. Kshu shkove u shkerdheve edhe me flori mumajesin. Bushter

  Rezart BramaRezart BramaMuaj më parë
  • Flori esht gay

   Andre TxTAndre TxTMuaj më parë
 • Epo mir beri . Pse me kt do merresh ai si tezen e tij

  ꧁Ald' daa꧂꧁Ald' daa꧂Muaj më parë
 • shko moj laraske

  Marjan 8Marjan 8Muaj më parë
 • Ylllle je❤🥰

  Elisabeta CatalanoElisabeta CatalanoMuaj më parë
 • Dashuria vete je ,,,zoti te bekofte. Te duaaaa shumeee ❤❤❤❤

  Sabina IsufiSabina IsufiMuaj më parë
 • Une them vazhdo ashtu sic je me koken larte se njerzit do flasin. Shiko ku je ti shiko ku jane te tjeret 🤷🏼‍♂️ Prandaj qe te uroj sa me shume suksese dhe mbaresi ❤️😘

  AnnyAnnyMuaj më parë
  • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎

   Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • Syze mbrena shpi mbaj dhe banjo kur te lahesh😂

  ana Hoxhaana HoxhaMuaj më parë
  • 😂😂

   laura gj.laura gj.Muaj më parë
 • 4 muaj po ai erdhi tek shiko kush luan para 2 muaj edhe e pranoj qe ishte i lidhur me ty ti thua kemi 4 muaj qe jemi ndar😏🙄

  mozzik my worldmozzik my worldMuaj më parë
  • Se kam pas perfundu krejt😂😂

   Arlind On arenaArlind On arenaMuaj më parë
  • Ata i rexhistrojn disa jav para se ti transmetojn...

   djellza Berishadjellza BerishaMuaj më parë
 • si Michael Jackson kuka bo ku tybestikfar

  Gentrit EmerllahuGentrit EmerllahuMuaj më parë
 • Kur shohin femrat nje femer sexy dhe te nivelit më lart se vetja ofendojn! Un e dashuroj Joniden dhe stilin e say unik.

  M BM BMuaj më parë
  • Ktu ja ke fut kot se un pesh flas per veten tim nuk me mungon as bukuria as nje gje as lekt lale dhe qe jam pa operazione nuk esht per xhelozi po kur je kot je kot ske ca me bo

   lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Joinda eshte me shum shum karrijer me ka pelqyer gjitjnji ...

  Nazmije KallabaNazmije KallabaMuaj më parë
 • Kjo ska qen kurr e bukur. Eshte bo si Michael Jackson nga operacionet

  igorigorMuaj më parë
  • Turp tju vi perparagjykime sesht dukat e mir 🙅‍♀️

   Vali MaliVali Mali16 ditë më parë
  • Ll

   Ana LelaAna Lela24 ditë më parë
  • @Yo Yo Jonida pse te djeg? Te eshte dashur ty te punosh ndonjehere?Ben ca emisione pa pike lezeti, vanitoze dhe te merzitshme, sa tall menderen kot se koti...

   Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
  • turp tju vije te gjithve qe e paragjykoni, eshte nje femer e fort, punon fort dhe e talentuar, dhe nuk eshte nje femer koti, tipike shqiptare qe merret vetem me fjal grash! TURP

   Yo YoYo YoMuaj më parë
  • @être femme .Pergjigje shume e sakte .

   Luli LuliLuli LuliMuaj më parë
 • Shum stil ikone 😂me syza mrenda hahaha ndoshta alkoholi tka demtu 🤦🏻‍♀️

  B AB AMuaj më parë
 • ik mor&moj qyqare

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Transeksuale Jonidi&Jonida. Po me ca merret?

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Trans Jonidi&Jonida i&e Neveritshem.

  Castriot1Castriot1Muaj më parë
 • Woow sa shume negativitet ne komente.Oj Femra po pse ofendoni nje femer ;a po mendoni qe burrat tuaj jane me te mire po te gjithe e dijme qe meshkujt jone lluma.

  M. MorinaM. MorinaMuaj më parë
  • Morina kush e ka .imzen ner kapuq i djeg

   ll aall aaMuaj më parë
  • @Alketa Mk deri diku ke te drej po nga nje an tani nuk kam me differenza mosha po esht me se normale qe ne nje te ardhme te peshojn gjerat po ne shqiperi jan mesuhar qe i martojn qe ne 18 vice è nuk kuptojn as nje

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • Ktu me duket se ke fol per familjen tate

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • Ti Znj Morina mos I fut tan meshkujt ne 1 thes , si ka meshkuj lluma ka edhe femra kurva , un jam femen vet , po ama koht e funit femnat ne shqipni kan lujt mensh , jo gjitha , po mos ju ven fajin meshkujve , me fal Jonida 37 vjece ca lypi me djalin 24 vjec ?? Kja ishte e dukshme Se nuk perfundoshin bashk , aj çuni ka menjen tra la la Se asht i ri , Jonida e ka kalu adolescenten , nejse pun per ta, pon nuk duhet as te shajm femnat as meshkujt , un tham 50 me 50 nodhin gjanat. Menimi jem ✌️

   Alketa MkAlketa MkMuaj më parë
  • Ti ndoshta je nis nga babi jotë për fjalen llom ose vllai jotë

   Visar ZeqiriVisar ZeqiriMuaj më parë
 • o pick e bukur

  PELLAZG ILIRPELLAZG ILIRMuaj më parë
 • Sa pordha kemi edhe ne shqiptaret mos pyet

  Altin BratiAltin BratiMuaj më parë
  • Kemi mar ftohje nga komunizmi, shume.

   dushi21dushi21Muaj më parë
 • A ba Jonida si Belen Rodrigues, kap 1 lsho 1 🤪🤪🤪 jam e thjesht thot Jonida , me syze ne shpi, ok je moderne je fashion, po pak respect per njerzit aty me kamera , hiqi syzet mrena ✌️

  Alketa MkAlketa MkMuaj më parë
  • @Albania Tirana ala ti me Joniden 🤪🤪 zemra un skam ofendu ken ktu , thjesht dhash mendimin tem ok . Un respektoj mendimin tan ti respekto memdimin tim kaq .

   Alketa MkAlketa Mk29 ditë më parë
  • @Alketa Mk po ske pse ofendon, nje fije e ndan opinionin nga un ofendimi. Le te jene si te duan, thjesht si nena qe jeni dhe njerez te thjeshte qe jeni ruani etiken dhe mbani vendin tuaj kudo. Pyet veten a me nderon kjo gje nqs e bej apo them? Ateher shkruaj dhe vepro si te duash nqs ndihesh e nderuat

   Albania TiranaAlbania Tirana29 ditë më parë
  • @Albania Tirana na jena ma shum se Belen e Se Jonida zonjush, shifi Se i myti Botox Te 2ja , perderisa jan personazhe public, na japim pelqimin ton , ku na plq e ku jo , Kur te bahna edhe na public kan me fol per ne 🤪🤪🤪 po ngaqe kena shuuum bukuri naturale sna merr kush , na jena njerz te thjesht mor zonj jena nana qe bajn sakrifica me rrit fmit , me ba jeten e jonides e te Belen , jeta jon ishte me ken nryshe, sa 1 burr sa 1 tjeter 🤮🤮 po skena koh per kta gjana . Hajt shnet, merre ma sportivitet ,

   Alketa MkAlketa MkMuaj më parë
  • Pale sa Belen jeni ju pas ekranit te telefonit, me siguri qe do kishit kohe kaq te tepert, si Losser pas telit kerkoni te shani cdo personazh qe ben dicka ne jete dhe ju qe sbeni asgje gjeni gabimet

   Albania TiranaAlbania TiranaMuaj më parë
 • DUHET TE BESH CTE NDJEN ZEMRA TE GJITHVE

  Diana DafaDiana DafaMuaj më parë
 • Per mos fol per kto getat e zeza

  lule luleelule luleeMuaj më parë
  • @Beautiful Life ti se ke iden sa roba kam un ose kpus firmato po do ti nis dhe ti tregoj po normale qe flas se di nuk kam injorante si ty

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • @Beautiful Life rushi ti se ke iden me ke po flet gjonat qe kam un as ne ender nuk i she ti po do te li regalo almeno faccio una beneficenza in più ne la mia lista

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • Me fol tipat si ty qe max xhulce jane me i tregu ikones si vishet lol

   Beautiful LifeBeautiful LifeMuaj më parë
 • Me kto flokt e gjata kot fare o zot

  lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Heeeeeeeeeeeeeeeeerr🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • Mos e rruaj se kara gjen boll. Po cfare kujtove se do rri me ty moj plake, zogu njome eshte me i shijshem.

  Papi papuPapi papuMuaj më parë
 • Me syze ne shtp s'ke ci ben m vetes t hap barkun 🤮🤮🤮

  Tani ZefiTani ZefiMuaj më parë
 • te ka fal zoti zanin po ne tru je e pjerdhun

  bekim ashbekim ashMuaj më parë
 • Jan nda per pak vemendje edhe boll mo me kte shpi tu e reklamu se ja kena msu tgjitha qoshet

  sweet girlsweet girlMuaj më parë
  • @Alketa Mk belenit i han mutin kto te jet per ate

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • Shum e vertet,do te bajn lajm se skan ça me dhan tjeter 😬😬 Jonida si Belen , do te bin ne sy vec me nrru burrat 🙈🙈 per gossip, per klikime , per reklama 🤑🤑🤑

   Alketa MkAlketa MkMuaj më parë
  • Kte thash dhe un

   lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Moj te keqen universin ke zbuluar ti apo ujin e nxeht 😩😩😩

  zevegs gsgshzevegs gsgshMuaj më parë
  • @zevegs gsgsh me teper ju ngelet ju te pranoni se nuk ngelin ne balte ato qe kane ber dicka ne jete.

   Albania TiranaAlbania Tirana29 ditë më parë
  • @Albania Tirana e verteta dhemb po duhesh ta pranosh 🤣🤣

   zevegs gsgshzevegs gsgshMuaj më parë
  • Po ti ke zbuluar me ne fund You tube dhe kerkon te ofendosh nje personazh qe ca ska dhene nga vetja, dhe mban gjalle njerez si puna juaj qe skeni asgje ne jete dhe vazhdoni nxirni vrerin per deshtimin qe keni me veten tuaj

   Albania TiranaAlbania TiranaMuaj më parë
 • Fama leku botox i shkatrroj kto qfar na pret ne te ardhem shkatrrim total🤢🤢😷😷😩😩😩😢

  zevegs gsgshzevegs gsgshMuaj më parë
 • U banèt gazè

  gg hhgg hhMuaj më parë
 • Si pelqejn mu plakat ati

  Kosovare KramovikuKosovare KramovikuMuaj më parë
 • Po ne momentin qe the ti nvartet nga kush vjen ndarja dmth qe ti e paske len romeon

  dashuria ime bardhokdashuria ime bardhokMuaj më parë
 • Antipatike s me pelqen fare kjo jonida ...si karakter faree

  era eraera eraMuaj më parë
ALworld