Ekskluzive/ Tmerr në Vorë, gazetari xhiron përplasjen e rëndë, Benzi lëvizte në kah të kundërt

2 Maj 2021
71 961 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
Tmerr në Vorë/ Gazetari xhiron përplasjen e rëndë, "Benzi" lëvizte në kah të kundërt.
#vizionplustv #20vjet
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Qa esht mor KY popell kshtut

  Astrit SadrijaAstrit Sadrija5 ditë më parë
 • Shtet mizerje kontrollin policia e bon vetem per lek jo per rrespektu qarkullimin shtet muti

  Taip MashaTaip Masha7 ditë më parë
 • Burg per jet dhe motren ne shtiz

  K 2K 28 ditë më parë
 • Patentat me lek merren, ca prisni ende?!

  Loni ESCLoni ESC9 ditë më parë
 • Hajde hajde ca behet fenomen here e par shoh keshu vetem ne shqiperin ton ndodhin keto gjera.

  Albania IlirianAlbania Ilirian11 ditë më parë
 • Bobo futet ai Kundra vajtje

  Andis RrushiAndis Rrushi11 ditë më parë
 • Vend pa dabela si ne avganistan! 😅

  Renato ResuliRenato Resuli11 ditë më parë
 • E e po ne evrop po e bere kete perplasje e ka tere jeten koken ne thes duke paguar demet se atje ka shtet kurse ketu ne shqiperi veten mos mare mqaf njerez tjere po vet le te behen Copa me gjith makina e llamarina kujt po intereson larg njerezve se aq kultur kan ketu esht sikur ti japesh nje cobani nje makine

  Flutra rabdishtiFlutra rabdishti11 ditë më parë
 • Qija ropt sa karin e ban kjo tok shit shpin tani paguj audin se nuk te ze me ane nga ke dal.

  Fatosi RedxhaFatosi Redxha11 ditë më parë
 • Njerëz të tillë duhet të ndiqen penalisht për vrasje të mbetur në tentativë!

  TanTanTanTan11 ditë më parë
 • do jete ndonje shofer nga anglia, eshte mesuar ne anen e kundert, qe per mendimin tim eshte nje nga idiotesite me te medha te anglise dhe te kolonive te saj qe udhetojne ne krah te kundert me pjesen me te madhe te botes.

  Theo XTheo X12 ditë më parë
 • Në Shqiperi dhe Kosovë edhe pse nuk i respektojnë rregullat e komunikacionit por shumica e shoferve as që i dijnë(njohin) rregullat e komunikacionit sepse patentshefori merret me lek ose miqësi.

  Ukshin KomaniUkshin Komani12 ditë më parë
 • Ngasin makina te gjithe, ngasim makina edhe ne Shqiptaret...

  G. Z.G. Z.12 ditë më parë
 • Ate qe ishte ne krah te kundert e njoh un ishte kandidat per deputet me LSI nga merzitja ata perball i dukeshin te gjith te PS keshtu qe mos i vini faj rpq.

  peri vloreperi vlore12 ditë më parë
 • mir mbrapsh .po nga korsia e shpejts cdo

  ANONYMOUS FRIENDSANONYMOUS FRIENDS12 ditë më parë
 • Per deri sa kohe patentat meren me leke keshtu do ndodhi gjithmone...njerez budallenj, kujtojn se makina eshte loder, vetem jepi, dali ku te dali..

  John SmithJohn Smith12 ditë më parë
 • Ju ka duk sikur osht ne angli bosi

  Fatjon DeliuFatjon Deliu12 ditë më parë
 • Kush i ka dhene patenten keti injoranti fotet 100 kondravatje .

  Gon DibraniGon Dibrani12 ditë më parë
 • ka mundesi te jet nai emigrant ne angli,se nuk ka mundesi...edhe pse esht gabim vazhdon e hecen as nuk ndalon jo 🤦🏻‍♂️

  Sh XhafaSh Xhafa12 ditë më parë
 • veni pare ne bote per aksidente per numrin e makinave qejane ne shipri ......... saka 1 lagje londres ka makina gjith shipria .... njerezit qe japin patenta me lek buhet te denohen per tentative vrasje

  Teli TeliTeli Teli12 ditë më parë
 • Qarkullimi Shqipri eshte super trishtim. Kalonte njeri dje i lufres me kamion te madh cfare nuk bente gjat rruges parakalime qe patenta tij me sekonda duhej hequr. Dikur u lodha ja bera me drita ai si kali doli ne xham e bente me kemb e duar e bertiste. Tja fusje pumbin ball e tvinte keq per plumbin.

  Delina metushiDelina metushi12 ditë më parë
 • Kto lloj duhen ekzekutu

  veddel hamburgveddel hamburg12 ditë më parë
  • Po Po tishim 1961 ? Por jemi 2021 kshuqe

   fatmir gjinifatmir gjini11 ditë më parë
 • e ka pate me timon anglez

  Elvir AgolliElvir Agolli12 ditë më parë
 • I ka fajet Edi Rama dhe PS-ja 😂😂😂

  Ben CantonaBen Cantona12 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣👍👍👍👍

   afro berlinoafro berlino12 ditë më parë
  • Po po🤣🤣🤣👍👍

   Arber MehilliArber Mehilli12 ditë më parë
 • Esh bo tap e sdin se cka bon qr njerez te trash

  Xhiku GolemiXhiku Golemi12 ditë më parë
 • Disa prej nesh kan krimba ne koke, jan te semur

  alfred cohaalfred coha12 ditë më parë
 • Po parentat shqiptare ne shumicenne rasteve jan marr tu pagu Ca pret nga kta shof 🤦🏽‍♂️

  Barcelona FierBarcelona Fier12 ditë më parë
 • ka pas shtepin aty afer ai prandaj i ka ren shkurt

  FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANAFESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA12 ditë më parë
 • Ka qene esell prandaj ka hy ne krah te kundert 😂😂😂😂😂

  Muja XejaMuja Xeja12 ditë më parë
 • Po' shum keq hecin, makina ne Shqiperi.nuk zbatojne regullat Rrugore.eeee shum Jan pa' Patente. Oooo e la paguar Pa' kurs e pa' teori. Por ishalla jeta e gjate.🇦🇱🇦🇱

  Zyra MeminiZyra Memini12 ditë më parë
 • Do shesi shpin ai lumadhi benzit se audi ben nja 50mi euro

  fatjon dulefatjon dule12 ditë më parë
 • Qofte pa dème ne njerez, aksidentet ndodhin gjithandej.mjere kujt i bie per pjese.

  Kujtim BaloshiKujtim Baloshi12 ditë më parë
 • burg moterqirot

  Jorge SanchezJorge Sanchez12 ditë më parë
 • Ka desh noi kamion tja qinte hekrat

  Ylirian BloodYlirian Blood12 ditë më parë
  • Burg perjetshem pleres

   Viorti KuburjaViorti Kuburja12 ditë më parë
 • rrace poshter u bene cobanet shofera

  Taulant BoraTaulant Bora12 ditë më parë
 • Po pra kur e merr patenten me veze apo raki shkon ne krahe te kundert .

  Bardhyl MerkoBardhyl Merko12 ditë më parë
  • Nuk ka te bej marrja e patentes me lek te ikesh ne sens kundert, thuaj bari ose malli i mykur jep efekte anesore :'D

   Klaus VeliuKlaus Veliu12 ditë më parë
 • Ndoshta ka qene hera e pare qe eshte futur ne autostrade

  Franko sandrianFranko sandrian12 ditë më parë
 • Ti je per tu denuar per vrasje mo maskara.pis.

  Ermand ErmandiErmand Ermandi12 ditë më parë
 • Ueee ne ane te kundert ai i qr fare

  Spiro .BSpiro .B12 ditë më parë
 • Jo berrtasin dhe ulerasin Rama e ka fanin cdo gje qe ndodh Fjalae pare qe do te dali Rama policet policet fusin gjoba jo jo jo pse nuk e pranojm ne gabimin qe bejme kundra vajteje pse se konterollojm shpejtesin e tmerrshme te madhe pse drejtojm automjet te dehur dhe themi e ka fajen picia e Rames eshte e jona policia o Shqipetare na e ka fajin koka ore koka dhe hunda kur te rritet mendja humbet Nuk mendojm jeten personale qe ke dhe familje por dhe vret njerez te pa fajshem. Respekt Lexus mendoni fundin jo fillimin mendoni femijet prindrit udhetoni sipas rregullotes te jetoni o njerz te nderuar.

  Piperia AthenPiperia Athen12 ditë më parë
  • 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   Zyra MeminiZyra Memini12 ditë më parë
  • Bravo,mendoni familjen 👍 Dhe femite.mos hecni Sì te cmendur.gjithmon ne Krah te djathte, oooosy lesh, Dhe kurr mos perdor pijen.

   Zyra MeminiZyra Memini12 ditë më parë
 • Qija ropt kush ka dhon patent ty me te shkerdhefsha familjaritetin se ke mar te tjer nqaf

  Big BangBig Bang12 ditë më parë
 • vapa ben punen

  B͜͡13 CLANB͜͡13 CLAN12 ditë më parë
 • Pastaj thojn se nuk i njofin patentat shiptare ne europ. Po normale se nuk i njofin !! Shifeni se qa ben pik te dites .marrin nqaf edhe tjert ncnc

  Dub dub Dub dubDub dub Dub dub12 ditë më parë
  • Nese e vertet ashtu eshte kur marin patenten me ryshfet. Edhe plus pordhet i kan qe me nje kohe su hiqet fasulja mgjes drek darke.

   selami hamzaselami hamza12 ditë më parë
 • Po ky gazetari qenka magjistar Ju bej thirrje ta mbyllni brenda Ket gazetar se merr miletin m'qaf 😂😂😂😂😂😂😂 😂 😂 😂

  vali volajvali volaj12 ditë më parë
  • @Shqipe kuq e zi 100% e vertet se ky gazetari i ka then atij qe ka ber aksident kalo ne anen tjeter ta fusi no njani se do tbej vidjo te nxjerr ne televizor dhe aj ashtu ja ka marr mendja ka kalua gjera qe ndollin 😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   vali volajvali volaj12 ditë më parë
  • @vali volaj o e kan planifikuar vet sa per like ne you tube.😂😂😂😂😂😂😂

   Shqipe kuq e ziShqipe kuq e zi12 ditë më parë
  • @Shqipe kuq e zi po mo sa mir e ka ditur ky qe do ndollte aksident 🤔

   vali volajvali volaj12 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂mqaf miletin asht tu marr ai qe futet ne ane kunder te rruges.

   Shqipe kuq e ziShqipe kuq e zi12 ditë më parë
ALworld