Elvana Gjata - Kunadhe

16 Pri 2021
3 461 200 Shikime

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
 • bravo elvana gjithmon me kege te bukura

  Shkoder AlbShkoder AlbDitë më parë
 • Elvana

  Unicorn GirlUnicorn GirlDitë më parë
 • Je shum e bukur moj kunadhe

  Ernest FeratiErnest FeratiDitë më parë
 • Благодаря нам цыган слушают эту песню

  Зурка МунтянЗурка МунтянDitë më parë
 • Это наша песня цыганцкая

  Зурка МунтянЗурка МунтянDitë më parë
 • Me pelqen shum kenget elvanes se nuk eka te pista👍👍💐🙏👏👏♥️🌹💎

  Sanie SulollariSanie Sulollari2 ditë më parë
 • O my good 😘😘😘

  Arsi ArsiArsi Arsi2 ditë më parë
 • Sa e buker

  Monika DMonika D2 ditë më parë
 • Shum mir 🥰😘♥️

  Mlle DianaMlle Diana2 ditë më parë
 • Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️

  marina Yankovichmarina Yankovich3 ditë më parë
  • Abed ZedatAbed ZedatDitë më parë
 • Adorable 😍💕 🇸🇦

  ريم -ريم -3 ditë më parë
 • Shume bukurrrrrr😍😍💎💎

  kujtim ciflikukujtim cifliku3 ditë më parë
 • Të lumt të gjitha këngët janë të mrekullueshme

  Xheni BuciXheni Buci4 ditë më parë
 • Te lumt je nje kengetare yll💝💝

  Elidon VloreElidon Vlore4 ditë më parë
 • Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵

  Tania EhabTania Ehab4 ditë më parë
 • bravo te lumt.

  M DM D5 ditë më parë
 • Super keng.😘

  Sandra VogliSandra Vogli5 ditë më parë
  • Super keng !

   bledi pullazibledi pullazi2 ditë më parë
 • Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij

  majlinda bardhimajlinda bardhi5 ditë më parë
 • BRAVO

  Elvin KasaElvin Kasa5 ditë më parë
 • Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...

  Elizaveta KalmykovaElizaveta Kalmykova6 ditë më parë
  • Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨

   sokin jonsokin jon4 ditë më parë
 • Qa dmth fjala Kunadhe ?

  Labinot LabinotLabinot Labinot6 ditë më parë
  • Dhelpër

   Gangsters’ league the bookGangsters’ league the book5 ditë më parë
 • Shumë bukur 👑 Queen 👑

  Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝6 ditë më parë
 • Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

  dolita windodolita windo6 ditë më parë
 • CUTIE U KE DJEG!

  Albina KerlukuAlbina Kerluku6 ditë më parë
 • Elvana eshte dashuri

  Albana LikramaAlbana Likrama7 ditë më parë
 • Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.

  Ardit SubashiArdit Subashi7 ditë më parë
  • Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

   dolita windodolita windo6 ditë më parë
 • 🌹🌹🌹

  Tiarna TTiarna T7 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Tiarna TTiarna T7 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Tiarna TTiarna T7 ditë më parë
 • Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe

  Rezarta SelimiRezarta Selimi7 ditë më parë
 • Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤

  Donika SharkaDonika Sharka7 ditë më parë
 • Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄

  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-7 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Joy MekaJoy Meka7 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Joy MekaJoy Meka7 ditë më parë
 • Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

  alida flusalida flus8 ditë më parë
  • Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩

   sokin jonsokin jon5 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Нелля НелляНелля Нелля8 ditë më parë
 • Yshvdcfsgt😍😍😍😍

  Irena KasemiIrena Kasemi8 ditë më parë
 • bravo

  ANDRO BANDZELADZEANDRO BANDZELADZE8 ditë më parë
 • Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂

  Filan FistekuFilan Fisteku8 ditë më parë
  • Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??

   Sara VukaSara Vuka8 ditë më parë
 • Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

  Majlinda KononaMajlinda Konona9 ditë më parë
 • ❤😟🥺😘

  KaterinaKaterina9 ditë më parë
  • Unike💝

   alida flusalida flus8 ditë më parë
 • Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

  alida frasheri bodinialida frasheri bodini9 ditë më parë
 • Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я

  Viki TikiViki Tiki9 ditë më parë
 • Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я

  Viki TikiViki Tiki9 ditë më parë
 • 👰🤵💋

  Viki TikiViki Tiki9 ditë më parë
 • Ishalla miss Gjata

  Gentiana EminiGentiana Emini9 ditë më parë
 • Sam pelcen

  Luljeta PreçiLuljeta Preçi9 ditë më parë
 • Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj

  maik. tironamaik. tirona9 ditë më parë
 • Elvana 🌹

  Mayor MayorMayor Mayor10 ditë më parë
 • Such a vibe 🙈

  Mayor MayorMayor Mayor10 ditë më parë
 • Queen 👑

  Mayor MayorMayor Mayor10 ditë më parë
 • Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

  Rudina StraubRudina Straub10 ditë më parë
 • Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo

  majlinda bardhimajlinda bardhi10 ditë më parë
 • Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤

  Mikea MikiMikea Miki10 ditë më parë
 • 🤗🥰💓🎹👍😘💐

  Камилла БарейчеваКамилла Барейчева10 ditë më parë
 • Unike💝

  Xhesika KamberajXhesika Kamberaj11 ditë më parë
 • Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !

  Everything VeneraEverything Venera11 ditë më parë
 • Syper🤪

  стандоффстандофф11 ditë më parë
 • Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata

  Negjmije ThaqiNegjmije Thaqi11 ditë më parë
 • 👏🌹

  Ervis ShehiErvis Shehi12 ditë më parë
 • Цышаски мотив

  Маша ФилипМаша Филип12 ditë më parë
 • I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,

  Loci EleziLoci Elezi12 ditë më parë
 • It is amazing what else do i have too say

  Anni ZakaAnni Zaka12 ditë më parë
 • Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce

  Bledi DervishiBledi Dervishi12 ditë më parë
 • Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Anxhela TafilajAnxhela Tafilaj12 ditë më parë
 • Omg

  The summer is coming- Me Duar Të ArtaThe summer is coming- Me Duar Të Arta13 ditë më parë
 • 🌸💌

  Vasil BashajVasil Bashaj13 ditë më parë
 • I love you... 🙈

  MWO Real EstateMWO Real Estate13 ditë më parë
 • 🌹

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • Fiksim kjo kenge 🎶🌹

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • O e bukur 😍😍😍

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?

  Lisbet AsconLisbet Ascon13 ditë më parë
 • Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻

  Vjollca DodajVjollca Dodaj13 ditë më parë
 • Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸

  Landi TabakuLandi Tabaku13 ditë më parë
 • Ze te mrekullueshem je shume e mire

  Bedri HanajBedri Hanaj13 ditë më parë
 • ❤mos i thuj kunadhe

  its ernesta dedoits ernesta dedo13 ditë më parë
 • Obsessed ❤️

  Adriana SimoniAdriana Simoni13 ditë më parë
 • je kengetarja me e mir

  Asim PerlatiAsim Perlati13 ditë më parë
 • Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘

  Besa HBesa H13 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Ela VloreEla Vlore14 ditë më parë
 • Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️

  Χρήστος ΜΧρήστος Μ14 ditë më parë
 • Wow sa kenge e bukur

  DJ steisiDJ steisi14 ditë më parë
 • Shume ebukur

  Kida CingerimaKida Cingerima14 ditë më parë
 • 😍

  Rina SulkajRina Sulkaj14 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Anna AnnaAnna Anna14 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Viki TikiViki Tiki14 ditë më parë
 • Te lumte elvan♡☆

  Artur MyrtezaiArtur Myrtezai14 ditë më parë
 • Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision

  Antonjo MandiAntonjo Mandi14 ditë më parë
 • 💪🏼❤️‍🔥

  Марат РомановМарат Романов15 ditë më parë
 • Сладкая ❤❤💋💋

  Николай ПанченкоНиколай Панченко15 ditë më parë
 • Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan

  Mon CherièMon Cheriè15 ditë më parë
 • Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊

  Irena KasemiIrena Kasemi15 ditë më parë
 • Hczgsvsv

  Irena KasemiIrena Kasemi15 ditë më parë
 • Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧

  Irena KasemiIrena Kasemi15 ditë më parë
 • 😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘

  Nori MuratiNori Murati15 ditë më parë
 • From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰

  soinu foigsoinu foig16 ditë më parë
 • Kenge koti pa ridhem fare

  Ed AlbaneseEd Albanese16 ditë më parë
 • Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕

  MIMI KUMIMI KU16 ditë më parë
 • Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare

  Bana LilajBana Lilaj16 ditë më parë
 • Mos i thoj kunadhe

  Noel KarajNoel Karaj16 ditë më parë
ALworld