Elvana Gjata per here te pare ne nje rrefim me motren, Migenen | ABC News Albania

1 Maj 2021
111 085 Shikime

Moderatore&Autore: Jonida Shehu
Të ftuar: Elvana Gjata, Pirro Çako, Migena Gjata
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • motra qenka versioni i elvanes kur ishte pa nderhyrje kirurgjikale 😅

  joana hodajjoana hodaj7 orë më parë
 • Kjo elvana si nuk di mi fol dy fjal si duhet ende fmi

  Shpetim elshaniShpetim elshani2 ditë më parë
 • Une quhem Maida , kid youtuber 🌸💖 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍

  All colors with MaidaAll colors with Maida2 ditë më parë
 • kjo Elvana duket e vogel si magjupe

  vajza vajzavajza vajza3 ditë më parë
 • O gazetare mbylle moj gru Pak Gojen Pse nuk i len Te Flasin vetem Nderhyn Bised asnigja nuk u Kuptu vetem Nderhyn mbylle Edhe lej Te Flasin Njerzit 😡🥵

  arbnora eleziarbnora elezi3 ditë më parë
 • Nqs do te kishte ndonje sondazh se cili/cola do te qe prezantues me e keqe ne gjithe trevat, me siguri Jonida mer vendin e pare. Ka nje te fl shuuume acaruese, nderpret kudo, ato sforcimet me gjestikulacion…

  Artemisia RamaArtemisia Rama4 ditë më parë
 • Po kjo Elvana u zhduk fare ca kohe,api ja rregulluan punet bisnesmenat...sikur nuk ka ndodhur asgje .....

  Kela SpahoKela Spaho4 ditë më parë
 • ..Per prinderit tuaj..Te jeni krenare per gocat..Te keni shendet..Goca...Edhe te lumtura..perhere.

  Evjenia KotaEvjenia Kota4 ditë më parë
 • Kjo quhet gazetare O zot kjo 1 hic

  Emi ItaliaEmi Italia6 ditë më parë
 • Migena qenka flori. 💗💗

  KaltrinëKaltrinë7 ditë më parë
 • Sa u kenaqa me kete pjes

  A AA A7 ditë më parë
 • Interviste qe nuk mund te degjohet per shkak te te qeshurave si kakarisje vend e pavend

  Loreta MUÇAJLoreta MUÇAJ7 ditë më parë
 • Po pusho moj gazetare leshi lei te flasin se nuk pushon asnje sekond

  Lulzim KatuciLulzim Katuci7 ditë më parë
 • Asgje nga jeta personale nga jeta e tyre.Fansat qe e ndjekin e meritojne nje sqarim 🤔

  eri albaniaeri albania7 ditë më parë
 • Emisioni i plot kur do jete ?????

  Egi maEgi ma7 ditë më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

  Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • U kenaqa shume ,do doja qe edhe un te kisha dy vajza si keto qe shkojn kaq mire me njera tjetren 🥰🥰

  Jordana GjokaJordana Gjoka7 ditë më parë
 • Moderatore me te lodhur kurr ne jete skam pa. Ti gazetare e nderuar eshte dashur te ua leje emisionin ne duar te dy zonjave,sepse fare nuk ishe e pergatitur per kte inetrvist duhet te jesh me e zonja ne kte pune qe ben. Ska me si Ermal Mamaqi qe ben tamam Show. Gazetare mso moter mos dil ktu me na shku nerva pik

  Remzije Strumcaku OfficialRemzije Strumcaku Official7 ditë më parë
 • Ne kete interviste gazetarja nuk e le askend te flas dy fjale 😒

  Nita KNita K7 ditë më parë
 • Moderatorja shum i nderpret vajzat ne biseda 🤮 Elvana dhe Migena 2 motra shuum te mira

  Aa BbAa Bb7 ditë më parë
 • O zot kjo gazetarja se le elvanen ta shijojme

  Lina LanaLina Lana7 ditë më parë
 • Haha sa bukur 💕💕

  L GolaL Gola7 ditë më parë
 • o elvana a doli bossi jot nga biruca,mos bej si nershmeee

  Ersila AllaErsila Alla7 ditë më parë
 • Elvana me shume perkledhiiiii, motra fantastike. Te qeshuren fallcoooo

  InaIna7 ditë më parë
  • Jam shume dakort

   EE7 ditë më parë
 • Ngelen tu lavderu njera tjetren

  Klaus FNRKlaus FNR8 ditë më parë
 • Lum familja Gjata me kto vajza Artiste 🌟🌟

  Dita DitaDita Dita8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Kjo Jonida sa acaruse. Ben sikur di çdo gje. S'e di pse zgjodhi kete Elvana per tu shfaqur?!

  N. MN. M8 ditë më parë
  • ka paguar Abc qe te jet elvana ne intervist

   Egi maEgi ma7 ditë më parë
 • Sa por...

  Jack DaniJack Dani8 ditë më parë
 • Aman ne shqipetaret kur i shajme e kur i mburim , jemi shume lepir by....

  Jack DaniJack Dani8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Obobo, sa pak vend u le gazetarja ... shume sqarime, interpretime 🙄

  aniana79aniana798 ditë më parë
 • Motra e Elvanes engjell i lumt, e ngren lart Elvanèn iken vet pas gjat gjith bisedes, per ta nderu Elvanen.

  buuu lalibuuu lali8 ditë më parë
  • @Shepherd Denver Definitely, have been watching on Flixzone for months myself :)

   Walter DuncanWalter DuncanDitë më parë
  • a trick: watch series at Flixzone. Been using them for watching a lot of movies during the lockdown.

   Shepherd DenverShepherd DenverDitë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Elvana je e mrekullueshme 💫🌟 edhe motren e paske po aq te embel 💞 persh. Nga Kosova 🥰🥰

  Vali A.Vali A.8 ditë më parë
 • 2 Prinzessinnen 👸 🙏👑 🙏🥰

  Hasime HasaniHasime Hasani8 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.

   Beautiful NatureBeautiful Nature8 ditë më parë
 • Suksese motrave Gjata! Intervistë interesante

  eva trojaeva troja8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Elvanen e kam takuar dhe live njerz si kjo do doja te kishte shume , shume pozitive e thjeshte e dashur me te gjitha.

  Ana TahiriAna Tahiri8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • 💎💎🌹🌹🌟🌟🌍🌍🎇🎇🙏🙏

  Martine GjinajMartine Gjinaj8 ditë më parë
 • Kjo gazetarja nuk asht aspak vehtvetja I duket ala sikur asht ne kohen e xhaxhit, sikur eshte vetem kjo ,nuk e them nga xhelozia , por menyra sesi komunikon me te ftuarin le shume per te deshiruar,,,

  Megi JoniMegi Joni8 ditë më parë
 • Bravo motrave Gjata! SUKSESE!

  Dede KocaDede Koca8 ditë më parë
  • Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.🇩🇪

   Elton DailyElton Daily3 ditë më parë
 • 🤩🤩

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 28 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • E prisnim kte me me ngasherim sesa rezultatet e zgjedhjeve

  Nozg PapaNozg Papa8 ditë më parë
 • 👏👏🌟🌟🙏🙏🇦🇱🇦🇱

  Nertila BashaNertila Basha8 ditë më parë
 • Ua ze njelloj, nuk e dalloj cila eshte njera cila eshte tjetra kur flasin

  Ana NAna N8 ditë më parë
 • Jonida: a keni ndonje nickname qe i keni vendosur njera tjetres ? Elvana: Migena Gena Gena: Elvana nickname Sabian

  Stop TheBullshitStop TheBullshit8 ditë më parë
  • @elena elena sa aty po me rref mu ca pret ti 😂😂😂😂😂😂

   Stop TheBullshitStop TheBullshit7 ditë më parë
  • Po prisja ndonje batute por ja fut kot fareeee

   elena elenaelena elena7 ditë më parë
  • Te qeshim tani

   VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE AL8 ditë më parë
 • Me bezdis nderprerja e mendimeve qe ben gazetarja, nuk i la te mbarojne njehere

  mscaq 2016mscaq 20168 ditë më parë
  • E vetet

   1.5M views1.5M views3 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • 💖💖

  elvana gjata 2020elvana gjata 20208 ditë më parë
 • Shum te mira dy motrat

  Privat PrivatPrivat Privat8 ditë më parë
 • Cfare vajza te mrekulluedhme dhe te edukuara lum prinderit qe i kan dhe lum shqiperia qe i degjon 👌🇦🇱🇺🇸

  Drita CelajDrita Celaj8 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

   Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • Sa te thjeshtaaa 🤩

  Anjeza MurraniAnjeza Murrani8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Me tu knaq zemra me degju Elvana Gjata neper intervista pa u spitullu teper origjinale jo si tjerat fallco 👌💫💫

  Vitore TanushajVitore Tanushaj8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

   Albania SmileAlbania Smile8 ditë më parë
 • Kto jane shume te embla,por kjo gazetarja shume e neveritshme🤮

  Jeta 1Jeta 18 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Sa te mira

  Gjenta 25Gjenta 258 ditë më parë
 • Harrove ti pyesje beqare jan 🤷‍♀️

  Semiha SalaSemiha Sala8 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Tiarna TTiarna T8 ditë më parë
 • Sa te mira dhe te bukukura .

  Nexhmie HasaniNexhmie Hasani8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • sa te mira

  Edlira HoxhaEdlira Hoxha8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
 • Ma te bukurat🌹✨

  Elvana Gjata FansElvana Gjata Fans8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
  • Beide hübsche 😘😘

   DARDANIA SHQIPËRIADARDANIA SHQIPËRIA8 ditë më parë
 • O zot sa te mira!!!

  Ana EllaAna Ella8 ditë më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

   Elton DailyElton Daily7 ditë më parë
ALworld