Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

3 Shk 2021
3 515 158 Shikime

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente
 • I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

  park_kurdish. poppark_kurdish. pop3 ditë më parë
 • Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

  Drita ZitoDrita Zito3 ditë më parë
 • Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

  Vitaliy KarbashevskyVitaliy Karbashevsky4 ditë më parë
 • 🥰😍😇😘🤗👏💋

  anisa muratianisa murati4 ditë më parë
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   soinu foigsoinu foigDitë më parë
 • 💎

  Gu JoGu Jo5 ditë më parë
  • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

   soinu foigsoinu foigDitë më parë
 • Je me vite large prej te gjithe kolegve

  Small SmokeeSmall Smokee6 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Flutura SelimiFlutura Selimi7 ditë më parë
  • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

   bodoti qwiubodoti qwiu3 ditë më parë
 • Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  AM13 AM13AM13 AM138 ditë më parë
  • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

   soinu foigsoinu foig4 ditë më parë
 • 👸🏻

  Gersi MerepezaGersi Merepeza8 ditë më parë
  • DIVA 🎶🖤🎵

   soinu foigsoinu foig4 ditë më parë
 • Elvana 😍❤

  bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
  • 💜

   bodoti qwiubodoti qwiu3 ditë më parë
 • Shume e bukur

  Suada BarciSuada Barci9 ditë më parë
  • ❤️

   mikin liroumikin lirou5 ditë më parë
  • ❤️

   JoannaJoanna6 ditë më parë
  • ❤️

   hen kohen ko7 ditë më parë
 • Love you so much ❤❤🙏🙏

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj9 ditë më parë
  • ❤️

   mikin liroumikin lirou5 ditë më parë
  • ❤️

   JoannaJoanna6 ditë më parë
  • ❤️

   hen kohen ko7 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Romina GjataRomina Gjata9 ditë më parë
 • Dashuri 🥰🥰🥰

  Herbal LifeHerbal Life9 ditë më parë
  • ❤️

   bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
 • Muzika ime 🎶

  Herbal LifeHerbal Life9 ditë më parë
 • Elvana 🌹

  Herbal LifeHerbal Life9 ditë më parë
 • *Baby🖤*

  αστεγη ¿αστεγη ¿9 ditë më parë
 • Elvana hits again 😍👏

  Stela LekajStela Lekaj10 ditë më parë
 • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

  Odeta OdetaOdeta Odeta10 ditë më parë
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  CassieCassie10 ditë më parë
 • 💜

  Xhovana PreknicajXhovana Preknicaj11 ditë më parë
 • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate11 ditë më parë
 • DIVA 🎶🖤🎵

  MWO Real EstateMWO Real Estate11 ditë më parë
  • Dashuri je 🥰🥰🥰

   CassieCassie10 ditë më parë
 • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate11 ditë më parë
 • Muzika ime 🌹🎵❤️

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
  • Bravo Elvana ...pak feministe ...

   minij hooiminij hooi11 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
  • Amazing voice 🙏

   minij hooiminij hooi11 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • The Queen 💎

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • Diva 🌹

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

  Adelisa MustajbegovicAdelisa Mustajbegovic12 ditë më parë
 • 😍😍😍❤️❤️❤️

  Bessy BessyBessy Bessy12 ditë më parë
 • Superstar ✨

  Tiarna TTiarna T13 ditë më parë
 • THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

  Arton AArton A13 ditë më parë
 • LEGEND ❤️

  Herbal LifeHerbal Life13 ditë më parë
 • Dashuri je 🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • Diva 🥺🎶❤️

  Joy MekaJoy Meka13 ditë më parë
  • G.O.A.T.

   bofooit gojobofooit gojo12 ditë më parë
 • Elvana 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate13 ditë më parë
  • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

   bofooit gojobofooit gojo12 ditë më parë
 • Amazing voice 🙏

  Dashamir CellinaDashamir Cellina13 ditë më parë
 • Bravo Elvana ...pak feministe ...

  Jani GjoniJani Gjoni13 ditë më parë
 • For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

  mikin liroumikin lirou13 ditë më parë
 • ALBIN

  Valdete UrajValdete Uraj13 ditë më parë
 • Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

  BESABESA13 ditë më parë
 • 😘🥰

  Erdi AsaniErdi Asani14 ditë më parë
 • Красавица!!!

  soinu foigsoinu foig14 ditë më parë
 • ♥️🌹🌟

  Arbrona GashiArbrona Gashi14 ditë më parë
 • Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

  Lefterie ShinplakuLefterie Shinplaku14 ditë më parë
 • Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

  Music AlMusic Al14 ditë më parë
 • I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

  Music AlMusic Al14 ditë më parë
 • Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter14 ditë më parë
 • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  soinhu foitusoinhu foitu15 ditë më parë
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   mikin liroumikin lirou13 ditë më parë
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   soinu foigsoinu foig14 ditë më parë
 • G.O.A.T.

  TimCamiliTimCamili15 ditë më parë
 • Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

  Music AlMusic Al15 ditë më parë
 • O DASHURI TI 🥰🌹❤️

  MWO Real EstateMWO Real Estate15 ditë më parë
 • Dashuri me degjim te pare

  Eda KociEda Koci15 ditë më parë
 • A at

  Amela KAmela K15 ditë më parë
 • The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

  CarinaCarina15 ditë më parë
 • Super kenger

  Emirjeta KoleciEmirjeta Koleci15 ditë më parë
 • Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

  sacrifice Sh. N. O 007sacrifice Sh. N. O 00715 ditë më parë
 • Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter15 ditë më parë
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy16 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺 is beautiful

  Sidorela BAD___GIRLSidorela BAD___GIRL17 ditë më parë
 • kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

  Linda AvdijaLinda Avdija17 ditë më parë
 • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  bowen voowybowen voowy17 ditë më parë
 • Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

  Floriana HoxhaFloriana Hoxha17 ditë më parë
 • E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  Fredi LupiFredi Lupi17 ditë më parë
  • ❤❤👏👏👏

   opzz xsinopzz xsin15 ditë më parë
 • Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate17 ditë më parë
  • Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

   opzz xsinopzz xsin15 ditë më parë
 • 😍😍

  Lossy AbaziLossy Abazi17 ditë më parë
 • Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

  JoannaJoanna18 ditë më parë
 • Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

  Donnie WienDonnie Wien18 ditë më parë
 • Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  Agnesa annaAgnesa anna18 ditë më parë
  • DIVA E MUZIKËS 💎

   bowen voowybowen voowy17 ditë më parë
 • Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

  ximi penguximi pengu19 ditë më parë
 • Kenge super 💖💖💖💖

  ximi penguximi pengu19 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  Vlora AjvaziVlora Ajvazi19 ditë më parë
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   JoannaJoanna18 ditë më parë
 • Gegend gut Wollny

  Deva BeganajDeva Beganaj19 ditë më parë
 • 👍🏼👍🏼

  ela kurtiela kurti19 ditë më parë
 • Incroyable voice 👌🏻

  Thomas De SousaThomas De Sousa19 ditë më parë
 • Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

  Anita NitaAnita Nita19 ditë më parë
 • Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

  Aurell FerrugoAurell Ferrugo19 ditë më parë
 • *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

  Mirjado ZeneliMirjado Zeneli20 ditë më parë
 • ❤❤👏👏👏

  Eda CekreziEda Cekrezi20 ditë më parë
 • Zxcc

  Ergen ShiniErgen Shini20 ditë më parë
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  Eni EniEni Eni20 ditë më parë
  • true

   BRUNO GJONAJBRUNO GJONAJ12 ditë më parë
 • Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

  hen kohen ko20 ditë më parë
 • DIVA E MUZIKËS 💎

  Herbal LifeHerbal Life20 ditë më parë
  • Bravo Elvana e ke qare

   bofooit gojobofooit gojo20 ditë më parë
 • Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  nalaa ____nalaa ____20 ditë më parë
  • 🎶

   bofooit gojobofooit gojo20 ditë më parë
 • 👍

  Shpresa BerishaShpresa Berisha21 ditë më parë
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  DURO SDURO S21 ditë më parë
 • kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

  kesulkuqja 98kesulkuqja 9821 ditë më parë
 • U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  Girls QueensGirls Queens22 ditë më parë
  • Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

   hen kohen ko20 ditë më parë
 • 🥰

  blerta mehmetiblerta mehmeti22 ditë më parë
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming Relax22 ditë më parë
 • super

  kristina durdajkristina durdaj22 ditë më parë
  • O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

   bofooit gojobofooit gojo21 ditë më parë
 • Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  bofooit gojobofooit gojo22 ditë më parë
  • 🤩🤩

   bofooit gojobofooit gojo21 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭

  Sandra LameSandra Lame22 ditë më parë
 • 10-10

  Sabrina HoxhaSabrina Hoxha22 ditë më parë
 • 8⁴

  Eneo ToçilaEneo Toçila22 ditë më parë
 • Ço

  Fashion Styl16Fashion Styl1622 ditë më parë
 • 🎶

  Marek BaszyńskiMarek Baszyński23 ditë më parë
ALworld