Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021

4 Pri 2021
296 026 Shikime

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Komente
 • Mos pranoni as maska as vaksina.

  Zjarri ShqiponjesZjarri Shqiponjes2 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/lnjcpYt5eZKTnqc Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . info6 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/lnjcpYt5eZKTnqc Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . info6 ditë më parë
 • U care tip fustani provokues la veshur kjo llapa haha.

  gandia playagandia playa7 ditë më parë
 • Rama ik

  Elfons elfonsElfons elfons7 ditë më parë
 • Lot

  Albi AlbiAlbi Albi7 ditë më parë
 • 🐦🐥🎼alworld.info/u/video/mYmol3drhNeNgLc🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi Gogoli7 ditë më parë
 • Asnji nuk e kopjon dot Meten... sepse sado te mundohen aktoret e portokallise... nuk e arijne dot sepse ai rezaton vetem poshtersi dhe makuteri

  Bujar NallbaniBujar Nallbani8 ditë më parë
  • Emo se shoke Jane, me thuaj me ke rri te te them se cili je,dhe likja me keta rri ka 40 vite.

   Daily ThingsDaily Things7 ditë më parë
 • Sa t'a shpifin këto maskat që vendosin aktorët. Shumë amatoreske vendosja e maskave...

  Alban BalaAlban Bala9 ditë më parë
 • Beni rtv kashari

  Tefta KacaTefta Kaca9 ditë më parë
 • Jeni argetimi jone

  Parim DishaParim Disha9 ditë më parë
 • Ju lutem sillni xhemin ajo esht per kete pune e duan te gjithe 🙏

  gloria gjecigloria gjeci10 ditë më parë
  • E drejt

   jam unejam une2 orë më parë
 • Riktheni skrapin

  Tefta KacaTefta Kaca10 ditë më parë
 • Portokalli.. Jeni super mjeshtra... Jeta e shqiptare humori ilaci me i mire..

  ADRIAN CecollariADRIAN Cecollari10 ditë më parë
 • une vdes per violincelin

  Gesi BekiariGesi Bekiari10 ditë më parë
 • Gjith kandidatet me cepa tamam 😂😂

  Roland MadhiRoland Madhi11 ditë më parë
 • Bukra dhe familja super

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!11 ditë më parë
 • Familja e Llanes fantastik jeni 😁😁😁

  Vjollca RushaniVjollca Rushani11 ditë më parë
 • Top Halja. Neveri si nje media kaq e madhe ti sherbej nje Diktatori.

  Toto lokuToto loku11 ditë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱

  Drilon KrasniqiDrilon Krasniqi12 ditë më parë
 • bark deri esht lot aktron shum bukur

  Lorenco LorencoLorenco Lorenco12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣nasi dhe doki 🤣🤣🤣🤣

  Irena CorteseIrena Cortese12 ditë më parë
 • ilir meta dhe mua me trembi😂😂😂

  Reyan ReyanReyan Reyan12 ditë më parë
 • i bukur kostumi nasit

  Reyan ReyanReyan Reyan12 ditë më parë
  • Edhe ti je e mir 🌹

   Adem jashariAdem jashari9 ditë më parë
 • Familjen parsh e mrapsh presidentit ku ti ket .

  John JohnJohn John12 ditë më parë
 • Futi 100 euro te na vej mbare hahahhahaha

  Jonid HyseniJonid Hyseni12 ditë më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho13 ditë më parë
 • Hahaha sa e fort ajo pjesa me të bërtitur tek cifti i lumur U shkriva gazit

  Cc EzCc Ez13 ditë më parë
 • Mjaft me ju lutem na beni humor dhe jo politik

  Kateria RanxhaKateria Ranxha13 ditë më parë
 • Aha te forta

  AFRIM ZIKAAFRIM ZIKA13 ditë më parë
 • Familja astari super e fuqishme 😂😂😂😂😂😂

  Saldi TropliniSaldi Troplini13 ditë më parë
 • na hapet barkun me keto budalliqe,,piken e humorit nuk keni!!

  arben hysiarben hysi13 ditë më parë
 • O vdes kur thot qerrateshk

  Aldo KacanolliAldo Kacanolli13 ditë më parë
 • Ku jan dy policet

  Alba_ArberAlba_Arber13 ditë më parë
 • Pse e hiqni zèrin?

  Shpresa LoshiShpresa Loshi13 ditë më parë
  • esht copyright-i youtubit

   Alex TutorialsAlex Tutorials13 ditë më parë
 • Bravo presidentin e ke qare bravo!!!!!

  Viovan CiciViovan Cici14 ditë më parë
 • Po pse e keni felliq emisionin me kte antonelen?edhe pse e keni thirr per te tall trapin , por gjithsesi nuk mendoj qe duhet felliq portokalli me keta lloj tipesh.e degjuat qe vet tha me pelqejne pleqet sepse ja shum pervoja ne milano.

  Njeri MirNjeri Mir14 ditë më parë
 • I pa parë ky babai i familjes astari

  Leras BeratiLeras Berati14 ditë më parë
 • Familja Astari sa me pelqen😂😂😂😂

  Erina E.E.AErina E.E.A14 ditë më parë
  • Edhe ti me pelqen shume Erina E.E.A si drita je, te bekoft zoti 😊

   Key BoardKey Board13 ditë më parë
 • Fjoralba super pjeshk si gjithmone

  Rimi RjRimi Rj14 ditë më parë
 • Tani per votimet ta mbajn ne goj pd dhe ps

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ14 ditë më parë
 • BRAVO SHUME BUKUR KAPO HEKRI MELAMINI I SUKSESHMI ME NASIN PERTHITHEN SHUME BUKUR

  Aldo VrapiAldo Vrapi14 ditë më parë
 • Sa humor pa lidhje! Hajt mo, e shohim me shty kohen se per te qesh, fareeee.

  M.HM.H14 ditë më parë
 • Fjori Krejt ne rregull por si prezantuese me kete veshje katastrofe mini mini nuk je e vetmja te gjitha prezetueset kshtu pa hijeshi turp turpi ne Eu.kurr nuk isheh te zhveshura.. nuk do te thot se demokracia eshtt me zhveshje....pershendetje nga Luxemburgi 👍

  Flora TahiriFlora Tahiri14 ditë më parë
 • Te vi ne londer ky legeni qelbesina idioti Fundrrrina spihuni muhamet veliu

  Nebi DedaNebi Deda14 ditë më parë
 • E keni kthyer portokallinë show të rilindjes duke u përdorur keq fare për fushatën e Ramës. Mos i thoni vetes aktorë humori se jeni bërë lëpirës loqesh

  Semafori AlbaniaSemafori Albania14 ditë më parë
  • Vdesin dhe per tope keta dhe vrima bythe.

   Daily ThingsDaily Things7 ditë më parë
  • Top Kanalizimi ka qen çdo here i PS

   Kodi Pagan ShqiptareKodi Pagan Shqiptare12 ditë më parë
 • Fjori ,me vjen keq ama si prezanatuese ne portokalli disi nuk shkon, nuk mund ta zavendsosh Eneden edhe Xhemin. Salsano eshte metvertet King. Ju pershendes nga München Germany

  Agron BujupiAgron Bujupi14 ditë më parë
  • Te pershendes nga Wiesbaden.. a keni naj pllakaxhi qe do pune?

   Key BoardKey Board13 ditë më parë
 • fijori salsano jane me te mire si presantuse te portogallia fijori eshte ylle i hymorit shume mire si presantuse 👌👌👌👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora14 ditë më parë
 • edi rama gjikande i madhe

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora14 ditë më parë
 • lulezime basha te mesoje tabelen shumzimit 7=7 42

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora14 ditë më parë
 • dy polica gjikante te medhenje te te forte emisioni te portogalle te forte jane huomrin bajne gjalle emisionin portogallin 💪👌👌👌👌👍👍👍

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora14 ditë më parë
 • ilire meta te humorin te portogallia me te mire ne shqiperi humoristike

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora14 ditë më parë
 • KIA MOTREN NGJAK ME TE PAME CA EUROPE DONI JU PO BLLOKOJI FARE

  Rrjeti ShiutRrjeti Shiut14 ditë më parë
 • 📌 1 8 + -S"E`X`--D`A"T`ING-------- Here ↪ XXCLUB.CYOU/BUIGWT 8:01 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

  Rhett SheppardRhett Sheppard14 ditë më parë
 • Antonela shume e mire I shkon shume humori 🥰

  Elena NElena N14 ditë më parë
  • Edhe ti Anale shume e mire je 😊

   Key BoardKey Board13 ditë më parë
 • Larg duart nga doktori o karagjoza

  billis sbillis s14 ditë më parë
  • tashi keta tallen me doktorin . po te mos ishte doktori salsanleshi as me grupin artistik te kooperatives se peqinit sdo ishte . tashi ky na del e shan salen hajde hajde .

   멜론과쭈꾸미멜론과쭈꾸미13 ditë më parë
 • Duhet mbyllur portokalli si show e keni zgjatur si shume! U ben disa vite qe nuk beni me humor!

  Alpha LAlpha L14 ditë më parë
  • Me vite bohet nga qejfi jo nga halli

   Eno Eno88Eno Eno8813 ditë më parë
  • @Esmeralda Sali e shikoj per te matur nivelin e rrotkarizimit te shoqerise

   Alpha LAlpha L13 ditë më parë
  • Po mos e shiko pra

   Esmeralda SaliEsmeralda Sali13 ditë më parë
 • Dy policet?????

  CRISTIANOBEAST MODECRISTIANOBEAST MODE14 ditë më parë
  • Aaa@

   Taze GjiniTaze Gjini13 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/e4qZ0ICDfLeHg90 Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . Info14 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/e4qZ0ICDfLeHg90 Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . Info14 ditë më parë
 • Jeni te mrekullushem

  Tata TataTata Tata14 ditë më parë
 • Mjaft me vaksinat Pune per ne, ju ikni vaksinohuni , pa propagande ju lutem

  Ingrid5 IngridIngrid5 Ingrid14 ditë më parë
 • Vazhdoj edhe Fjori me harru me vesh pantollonat nga nxitimi😉

  Arjan DArjan D14 ditë më parë
 • Vdeksha siper teje o fjoralba

  Ergit KorbiErgit Korbi14 ditë më parë
  • Ouu 😂😂😂

   Anna AnnaAnna Anna13 ditë më parë
 • Fjoralba me te bardha me te bardha veshur ooo. 🌟 me xixa ke qene sot

  Ada92 BeqiriAda92 Beqiri14 ditë më parë
 • Gilberta më e mira zemër ❤️❤️

  perputhen sotperputhen sot14 ditë më parë
  • Ti je me e mire😍

   Zoni BushZoni Bush14 ditë më parë
 • Fjori je shume po shume e mire 🥰🥰🥰

  Ina KaboIna Kabo14 ditë më parë
 • Me vjen keq ,po Xhemin se zevendeson kush

  Flutura DukaFlutura Duka14 ditë më parë
  • Kjo eshte nje kalamo i llastuar me sy te shtremte. Qe bertet ne fund te cdo fjalie. Ka per ti rene ndonje infart nga frika salsanos se do ta kapi pa mendje. Rrofte babi qe e mban ne ajer me lek. Sa vajza te talentuara ka. Me kujtohet ajo komedia "tela per violine", qe i thoshte ai gruas. Ca po bejme i grua, nje gagac per aktor vetem se kane 2 miq. Tani qe ndrroi koha eshte kthyer, vetem se kane leke.

   Koko LokoKoko Loko13 ditë më parë
  • @Mira Nuk kishte me nerva. Dhe mori pushime te perhershme.

   Michael DeleonMichael Deleon14 ditë më parë
  • Une tani po e shoh Po xheni ku vajti ?

   MiraMira14 ditë më parë
  • Xhemi ishte e nona e portokallis, ishte kurora. Ndersa kjo hingellin fallco, ben veprime fallco, flet pa lidhje dhe shpesh her ja terhek frenat Salsano. Kjo ka paraqitje por fallciteti se le dot te ngrej koken. Por sonte po ve re qe spaska komentet e nxenesve nga emisioni i meparshem.

   Michael DeleonMichael Deleon14 ditë më parë
  • ​@Ina Kabo Fjoralba shum e mir dhe te gjithe e duam dhe portokallia kishte nevoj per kte ndryshim por nga pjesa e aktrimit Fjori eshte shum larg Xhemit mbase me kalimin e kohes do ja marri doren me mir.

   Doubledown CodesDoubledown Codes14 ditë më parë
 • Please subscribe

  video te ndryshmevideo te ndryshme14 ditë më parë
 • First comment ora 00.00

  Luan BoyLuan Boy14 ditë më parë
ALworld