ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

4 Pri 2021
228 416 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
instagram.com/auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: facebook.com/gjoniblackent/
Instagram: instagram.com/gjoniblackent/
#gjoniblack #onima

Komente
 • Hahahhaah, hahhahhaha 😳😬 what the fuck what the fuck what the fuck,,, bro how the fuck did you feel sorry for noizy when he had all South east woolwich lockdown,,, yes your bro has street credit, The only credit you have in the streets its to pose like girl bro and that’s why we never kept you around,,, you never came to Woolwich anglesey Road,

  Thalia CheamilThalia Cheamil16 minuta më parë
 • NOJZI JA THE TURIT KTI

  Esmeralda DoçiEsmeralda Doçi3 orë më parë
 • SMERITON LAKURIQI😂😂😂😂

  Jack MontanaJack Montana13 orë më parë
 • gabeli gjermanis 😂

  Ardijan Gashii01Ardijan Gashii0113 orë më parë
 • lot ka mbyllur liket edhe disliket.......ngq kishte me shum dislike lodd

  ZEUS FFZEUS FF19 orë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥 e ka djeg Esco 👑👑👑👑

  drenii009drenii009Ditë më parë
 • Gjoni kari

  LeGuide AlbuLeGuide AlbuDitë më parë
 • ROPT DE TI QI O KAR MUTI

  albin ibraimovicalbin ibraimovicDitë më parë
 • Vec ky kish ngel pa ja mar noizyt ngoj nket emisjon ahhahaha

  Enea HasaniEnea HasaniDitë më parë
 • Meriton Karrin

  Enea HasaniEnea HasaniDitë më parë
 • Nese tupaku do ishte gjall repi I ketij do e vdiste

  Mustafa BajramiMustafa Bajrami2 ditë më parë
 • Son de vish Macedoni se de ta qi familjen o kar

  albin ibraimovicalbin ibraimovic2 ditë më parë
 • Motren de ta qi o pick familje o rop qir.

  albin ibraimovicalbin ibraimovic2 ditë më parë
 • kur do vije frenklin

  Henri HilajHenri Hilaj2 ditë më parë
 • Kush erdhi pas postimeve te noyzit ose me sakt pas talljes se rakut te noyzit? 😂

  Jugers SinanajJugers Sinanaj3 ditë më parë
 • Varikars

  Shqiptar AlbShqiptar Alb3 ditë më parë
 • me ta qi ftyren meriton e meriton ....

  Fernando CupajFernando Cupaj3 ditë më parë
 • Ky nuk esh se bon per muzik po esh idrrejt kur flet edhe duket qe te mbyt n lek eka ndimu noiz pabuksin

  Usser UsserusserUsser Usserusser3 ditë më parë
 • Mos na flliqni flamurin . Dhe po dasht me dit po ju kapem ktej nga london ropt ne koj ki me qa

  Mateo TeoMateo Teo3 ditë më parë
 • HHHh zoti na rujt kerka sjeni

  Shaban LimaniShaban Limani3 ditë më parë
 • O ju qifsha escokarin mu ne vrim te bythes

  [ ANeL ][ ANeL ]3 ditë më parë
 • Fuck off you bitch 👎👎👎 jeni bo tgjith lepirsa Edhe ti e din shum mir kush ta ka vendos esko Lavire mashkull Fuck you all

  ESKOESKO3 ditë më parë
 • U thoka se ky tipi paska lek ma shum se noizy ikni mor kara. Pasha zotin ne garazh i kam 2milion euro

  Saimir GjiniSaimir Gjini3 ditë më parë
 • Meriton pidhrobshi Noizy kingg❤️😘

  xhoni gjylixhoni gjyli4 ditë më parë
 • Ca thot ky left the chat

  xhoni gjylixhoni gjyli4 ditë më parë
 • Original song 29:49 ? A e din naj kush ?

  Der ShqiptarDer Shqiptar4 ditë më parë
 • Kqyre ne ky far gojqi Kur dush Diss Battle me ta Boj

  Altin FeriziAltin Ferizi4 ditë më parë
 • Kush ka ardh ktu nga storyt e noizyt👇

  kolim jonekolim jone4 ditë më parë
 • Sa varikars ky

  HackeR HackeRHackeR HackeR4 ditë më parë
 • O SMERITON LAKURIQI

  Jack MontanaJack Montana4 ditë më parë
 • qiti diss liket

  duda armyduda army4 ditë më parë
 • Varosi: O Zin ça o nje gjo që vesh zyze naten edhe pervesh mënget. Noyzi: VARIKARS

  Meek MeekMeek Meek4 ditë më parë
  • Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

   kolim jonekolim jone4 ditë më parë
 • Use my comment as a dislike

  Selimi EdonSelimi Edon4 ditë më parë
 • fuck escobar 👎 i love you Noizy👑

  ONE TONNY.xONE TONNY.x4 ditë më parë
 • Me casing

  apxz 41apxz 415 ditë më parë
 • Nuk asht i keq escobars👊💪

  hmmmyou2hmmmyou25 ditë më parë
 • 1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet

  Deni 1_7Deni 1_75 ditë më parë
 • Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert

  Liku LikjanoLiku Likjano5 ditë më parë
 • Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔

  Daniel FalausDaniel Falaus5 ditë më parë
 • Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕

  xhevi albxhevi alb5 ditë më parë
  • Kush do fam

   seeni gztyseeni gzty5 ditë më parë
 • Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters

  Rock girlRock girl6 ditë më parë
 • Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.

  Jurgen JuriJurgen Juri6 ditë më parë
 • i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂

  RV TAFO.1RV TAFO.16 ditë më parë
 • Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat

  Drol DrolisDrol Drolis6 ditë më parë
 • Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni

  noizy varosinoizy varosi6 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

   Rock girlRock girl6 ditë më parë
 • Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

  Ardsavo SulejmaniArdsavo Sulejmani6 ditë më parë
 • Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir

  Kledian DAKAJKledian DAKAJ6 ditë më parë
 • Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin

  Le LuiLe Lui6 ditë më parë
 • Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend

  Tusuzi PrizrenTusuzi Prizren6 ditë më parë
 • E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂

  albijan sadikovicalbijan sadikovic6 ditë më parë
 • Ky kno si kur e ka ne goj

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ6 ditë më parë
 • Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻

  Helo HeloHelo Helo6 ditë më parë
  • SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .

   Helo HeloHelo Helo6 ditë më parë
 • Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak

  Izmir AhmatiIzmir Ahmati6 ditë më parë
 • Permend noizyn per me mar fam

  Kevin VokaKevin Voka7 ditë më parë
 • Kush do fam

  Kevin VokaKevin Voka7 ditë më parë
 • Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi

  migena otrmigena otr7 ditë më parë
 • Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq

  Besar GashiBesar Gashi7 ditë më parë
  • Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

   qopoy dnonqopoy dnon6 ditë më parë
 • Teper i lodht big shit 👎👎👎

  Visar IsufiVisar Isufi7 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

  Nail QuniNail Quni7 ditë më parë
 • Karin karin

  Klevi MaxhariKlevi Maxhari7 ditë më parë
 • Po ca ke ba ti per muziken asigja

  Jurgen PllumbiJurgen Pllumbi7 ditë më parë
 • Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr

  Tika takaTika taka7 ditë më parë
 • 12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah

  Young B GoldenYoung B Golden7 ditë më parë
 • Escobari karit

  Big BangBig Bang7 ditë më parë
 • 🌊 🌊🔥🔥

  sarkawt radhsarkawt radh7 ditë më parë
 • I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️

  edison hajdarmatajedison hajdarmataj7 ditë më parë
 • CJ shqiptar HAHA

  n'G Officialn'G Official7 ditë më parë
 • ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑

  Berti ItaliBerti Itali7 ditë më parë
 • Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek

  MINEsare souCraftMINEsare souCraft7 ditë më parë
 • Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

  stefan pstefan p7 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Valdon HajrizajValdon Hajrizaj7 ditë më parë
 • Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣

  john smithjohn smith7 ditë më parë
 • Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!

  Official ElmiOfficial Elmi7 ditë më parë
 • o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri

  Vaalmir BeqiriVaalmir Beqiri7 ditë më parë
 • Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !

  Dardanian KingDardanian King7 ditë më parë
 • HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT

  Ildi RIldi R7 ditë më parë
 • qfar baloshi 😂😂

  07 ONLINE07 ONLINE7 ditë më parë
 • Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂

  Clinti 007Clinti 0077 ditë më parë
 • O pith

  Olgert HarrunajOlgert Harrunaj8 ditë më parë
 • Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂

  The BestThe Best8 ditë më parë
 • Tesco Bar

  The BestThe Best8 ditë më parë
 • Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel

  The BestThe Best8 ditë më parë
 • Noizy👑

  Loni KadiuLoni Kadiu8 ditë më parë
 • Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌

  Arsim IljaziArsim Iljazi8 ditë më parë
 • pse i kini hek disliket se 3000 dislike ki mar o muti karit

  Lonii SaqipiLonii Saqipi8 ditë më parë
 • Pash familje ky kur kendo eshte sikur ishim te vegjel edhe ishte nje sa per numer e mos me e len jasht thoshim he mo vk fute ktu ke ne ose te ju vk.. Ahahahah

  John SedaJohn Seda8 ditë më parë
 • Si ske turp kur kendon o tqifsha ropt sinan hoxha version rap 😂😂

  Ledi TironLedi Tiron8 ditë më parë
 • Qr kapet me noizyn ky thmija i 01 hajt pe thirrum Escon me gju kungja qr tanshi thot une jom burr jo babush thmi 25 vjet je o meriton thmija selam.pei Bacit te Avalles e ki 👍

  arton artonarton arton8 ditë më parë
 • Yo this nigga is trAsh ma nigga lmaoooo get the fuck outta here

  Klajdi GjoniKlajdi Gjoni8 ditë më parë
 • Ja hankshit ka... noizit bicouse is the best edhe ti eskobar ka.... je shum vk

  Marjo AllkoMarjo Allko8 ditë më parë
 • Kurgjo tkarit svyni OTR familja

  Orges berishaOrges berisha8 ditë më parë
 • Qysh mer i mshele Liked e dissliked HAHAHAHAHA LOT

  Illyrian Pellazg EAGLEIllyrian Pellazg EAGLE8 ditë më parë
 • Escokari meriton bythkici.

  Teri MalikuTeri Maliku8 ditë më parë
 • O ky nuk paska lidhje me muziken .

  Teri MalikuTeri Maliku8 ditë më parë
 • Spo e kuptoi cilli ka qen nemision o vlla krejt komentet noizy noizy noizy Phaaaa cka ke bo mor noizy more mqaf kta te shkretit

  Elezi EnezElezi Enez8 ditë më parë
 • escobars per gjuhen shqipe shtyp 1

  Lajme ShqipLajme Shqip8 ditë më parë
 • Kurr mos e shkel doren qe te ndihmoj. Pidh mashkull je noizy. Phuuuuu pidhropsh

  Toni ToniToni Toni8 ditë më parë
 • Si fillstar ja qifsha robt

  Tropoja TropojTropoja Tropoj8 ditë më parë
 • Po idopt o vlla

  m_bos albaniam_bos albania8 ditë më parë
 • Pse i keni heq disliket??? Plera

  ASTA LA VISTAASTA LA VISTA8 ditë më parë
ALworld