Fakte tronditese nga Artan Hoxha: Si u vra bosi i droges dhe “Benz”-i misterioz me 400 mije euro

25 Shk 2021
217 354 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Vdekje tradhtarve shpijunav te policis... e lypi e gjeti ... qeni endacak ngordhi..

  Erduan EkiErduan Eki10 ditë më parë
 • Ai ruan karin tane dajti se dajti eshe djal qe se linde me nena z.tane dajti lirim sa me te shpjet 🙏🙏

  Lerdi BeqoLerdi Beqo11 ditë më parë
 • Po lëre moj të flasi moj ta foltëëëë njeher e mirëël

  Eva EvisaEva Evisa15 ditë më parë
 • Policia i bie me dorë kur ndodhin vrasjet... Me pas gjendet në terren e mban kronologjinë e radhës..... Pfffff

  Eva EvisaEva Evisa15 ditë më parë
 • O artan. Kjo gazetarja e do karin në gojë O artan. O artan orë dermannnnn. O taniii O bobe po tër kto histori që i komenton i fort Je O bablok ëëëë.. ...... Me kujdes me kujdes ❤

  Eva EvisaEva Evisa15 ditë më parë
 • Po se Mbylle njehehere zgurden o gazetare

  Misto TikoMisto Tiko22 ditë më parë
 • Po po ju per her i dini te gjitha po flisni me vones .ja kjo kukumjacka paska pi na nji viz qepe mor gojen ti paske nevoi per na nji cop mish pa kocka me ta myll gojen .ore ti keshim peng mor shoku artan po ti e din mir kush i bon kto vrasje edi edi nona krimit

  Luan BlacLuan Blac22 ditë më parë
 • a ju qift tan hoxha nbyth juve o popull kar. Po pse re kte morracakun besoni ju o karat e conit. Ky flet kodra mas bregut, se e di ky qe ti qin ropt mileti

  Seferi VajesSeferi Vajes24 ditë më parë
 • O gazetareeeeee Mbydhe ore gojen nje second Nuk esht faji jot por kush te ka ber gazetare Lere ore te flasin.

  ARKAN ALBARKAN ALB25 ditë më parë
 • q

  Renaldo PojaniRenaldo Pojani26 ditë më parë
 • Pse ore Keto istori do degjojme perdite flite per Rinine qe po iken dhe vendi po boshatiset e bete te shkretin Behare si Ozama po Fole per beharin meri me ralle fillo nga deputetet se behari eshte bishti gjarprit

  Salvatore KurtiSalvatore Kurti26 ditë më parë
 • gazetarja me kot qe kam pare... tamam si papagall ...po lere oj goce te flasi ai po i shpjegon me detaje... ti e nderpret.. gazetarja nuk vlen asnje 0

  spiro arapispiro arapi27 ditë më parë
 • bob

  spiro arapispiro arapi27 ditë më parë
 • Sa acaruese booo

  Daily ThingsDaily ThingsMuaj më parë
 • Po mos e ndërprit moj gazetare Artanin se na acarove nuk pushon

  Luljeta BejleriLuljeta BejleriMuaj më parë
 • Gazetare e paafte njer te topi njer te vizioni se mban njeri

  Franc JonuziFranc JonuziMuaj më parë
 • Pusho pushooooo o gazetare bllokojani zerin kesaj robqirje

  Andre InestaAndre InestaMuaj më parë
 • Na plasi k@@@@## nje legen me plake

  Elcapo ColumbiaElcapo ColumbiaMuaj më parë
 • Po lere ta prefundoj pytjen oj shereleme

  Gon DibraniGon DibraniMuaj më parë
 • O gazetare ,cicat mal i paske.po goja ste ri rehat.haaaa

  BossyBossy2021BossyBossy2021Muaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMuaj më parë
 • Oj gazetare mos fol shum se po te qi kurven e nanes , leje te mbarojn fjalin Zotri Artan

  Boi 1Boi 1Muaj më parë
 • A mbaet per nuse kjo nuk pusho i minut Bo Bo Bo ma mir i bij karit me dor o shqiptar gjeja e para ne bot vje qetsija me besoni 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Toni ShehuToni ShehuMuaj më parë
 • Po pusho moj gazetareeeee

  erald nojerald nojMuaj më parë
 • ³

  Toni kolaToni kolaMuaj më parë
 • po ca qenka kjo gazetare ropqime kshu nuk pushoka kur fillonka fol po pusho moj kurv te ngjojm tanin se smerr vesh ti na kto pune

  Afaristo ZevrasAfaristo ZevrasMuaj më parë
 • Po ti ske pun tjeter shumë informacion keshiko punen tande

  Leonard MucajLeonard MucajMuaj më parë
 • kjo gazetarja qenka llapiste e mir

  Besi DrizaBesi DrizaMuaj më parë
 • Kazanja

  Skrillex Official GamersSkrillex Official GamersMuaj më parë
 • T punosh gazetare me mik q r sa acaruse

  Skrillex Official GamersSkrillex Official GamersMuaj më parë
 • Po pusho mi o kare femer..derr derr si pidh robshe

  Fabjan DriniFabjan DriniMuaj më parë
 • Nuk ka mafjoza shqiperia, asnje televizion te flas je per shqiperin turp turp ne burg,

  Aleks GjoniAleks GjoniMuaj më parë
 • Flitet qe eshte kunati i Baba Takut ( Spartak Brahos) eshte e vertete???

  blerta beratiblerta beratiMuaj më parë
 • Kjo është e mirë vetëm për atë muhabetin...

  flamurtari1990flamurtari1990Muaj më parë
 • Paska qen spiun po kot nuk te vret njeri jo

  dhimo dhimodhimo dhimoMuaj më parë
 • E kam ven re qe ne Soire, kjo gazetarja esht kokrra e pijaneces ajo s del n studio pa nja 3 gota ven, veini men ste le rehat me fol, rroft telekomanda 🤣🤣🤣🤣

  Beqir FetishajBeqir FetishajMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂Pijanece Ohh sa e fort.. Me lot

   Kanani BeciKanani BeciMuaj më parë
 • O shoqe gazetare kush te ka mare ne pune ty aman.pa pike taktike.

  skampa8833skampa8833Muaj më parë
 • Ehaaaaa

  Heidi BauerHeidi BauerMuaj më parë
 • Puuuu na cmendi kjo gazetarja kujton se po prezanton spektakel idjotja nderhyn pa sens fare

  Alma AliuAlma AliuMuaj më parë
 • Ishe mir te suare.. vol muzike sa dush nuk degjoheshe kaq shum 🙈😂

  Fikret BujziFikret BujziMuaj më parë
 • Artan hoxha aje ti Detektiv privat per zbulimet e vrasjeeve apo je gazetar?

  kurt 004kurt 004Muaj më parë
 • Sa lavire kjo slen me fol dil fol vet se na cave ate qe sthuhet

  Vula GajdaVula GajdaMuaj më parë
 • Kshu perfundojn spiunat ja qifsha Pragun mori ne qaf nje trim dhe 4 hallexhinj

  Bake ALBake ALMuaj më parë
 • po ndonje gote vere moj, nuk ka per artanin? (apo apo eshte emision tjeter ky)

  sig askushisig askushiMuaj më parë
 • Ua cfare injorace kjo qenka komplet e mbaruar nuk nderpritet tjetri ne kete menyre, shume injorace.

  Eagle 1Eagle 1Muaj më parë
 • Kjo do shtypur me goj mbyllur se po filloj tu fol ta çau rrapin dhe e le fare pastaj.

  ari ariari ariMuaj më parë
 • Zerin si pizge kjo piu piu piu

  Alex AlexAlex AlexMuaj më parë
 • Gazetare....

  Mimoza KukaMimoza KukaMuaj më parë
 • Lere te flasi I ftuari moj laraskee

  altin gremialtin gremiMuaj më parë
 • ARDJAN KULICI ne meste te gjithckaje ai I coj atje se kishin informacjon per lidhjet e tij me dajtin

  Ali AliAli AliMuaj më parë
  • Sorry agron kulici ishte ne ate kohe ne krye te policise edhe te kokaines policat u vrane se kishin informacjon per kapjen e kokaines

   Ali AliAli AliMuaj më parë
 • Kjo lope gazetare , ti nxjerr mendet, mshile o lop??

  Nikolle GashajNikolle GashajMuaj më parë
 • Artan investigator jurnalist me i miri ne shqiperi

  jimy jimyjimy jimyMuaj më parë
 • 11:07 domethan ky paska qen spiun thash me veten se Nuk te vrasin kot

  Santino RoccoSantino RoccoMuaj më parë
  • Of mo,, mos e luaj fare

   Idajet HaliliIdajet HaliliMuaj më parë
 • Po po , ne jemi nje shtet aq i lodhur e vari trapin saqe s'ngre dot breket e veta e jo me te meret me Mafian , turp

  klaurel cobanajklaurel cobanajMuaj më parë
 • U pa puna po nderroj kanal e ka thirr e nuk e len me fol

  Xhevdet BerishaXhevdet BerishaMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Kanani BeciKanani BeciMuaj më parë
 • Leje te flasin

  Xhevdet BerishaXhevdet BerishaMuaj më parë
 • Ai u ruante nga 4 cuna te armatosur , ate dite ku ishin ?

  Gentian LleshiGentian LleshiMuaj më parë
 • Lere fucking te flase se nuk morem vesh gje.

  tonnytonnyMuaj më parë
 • Lere te flasi te shkretin. Sa e besdisme je moj

  tonnytonnyMuaj më parë
 • Ky flet si pas pagesave qe i bejn grupet kriminale

  Tony TonyTony TonyMuaj më parë
 • Të gjith ne do ta paguajmë faturën. Mjerë ata që u gënjen mëndja dhe duan të pasurohen me lëndë vdekjeprurëse. Droga është vdekje ata që e shesin janë vrasës Vdekjen e kanë hallall

  citroen unocitroen unoMuaj më parë
 • Nuk na plasi fare coca cola, se u vra nje bajge

  Ari EskAri EskMuaj më parë
  • Amen.

   Alket KelliciAlket KelliciMuaj më parë
 • Prandaj Skapardhit ishin gjith oficer a sigurimit se i dining te gjitha

  Armand BerdakuArmand BerdakuMuaj më parë
 • Mir qe than njeher bos droge se ngelen duke then biznesmeni

  Ted BakTed BakMuaj më parë
 • uuaa e degjon veten sa keq nderhyn me pyetje te gjata e me zerin si pizge ...lere moj te degjojme

  Moza KitaMoza KitaMuaj më parë
  • O moza, I thashe dhe une asaj laraskes por nuk me degjoj

   altin gremialtin gremiMuaj më parë
  • Mirmbrema Mimoza gazetare qe i pelqen vetja

   Tufina RulotTufina RulotMuaj më parë
 • Spushoka kjo lene te flasi idjote blah blah blah blah

  Chopper nChopper nMuaj më parë
 • Kjo gazetare eshte shum Budallaqe me pytjet qe Ben

  Led LabzLed LabzMuaj më parë
 • Ti je nje kokeshege qe vetem lef si nje zagar, Nuk ke Idene e ketyre puneve.

  Edison ZenelajEdison ZenelajMuaj më parë
 • Po qysh spo ka nji ekzukator ti qin nanen Rames e litohet populli

  Nazmi BehramiNazmi BehramiMuaj më parë
 • Po per derisa kater efektivet e operacionales kan shku me arme te pa regjistruara, dhe pa urdher pse duet me i shpall heronj kombi, hero i kombit ne kte east dhe medalje meriton Dajti

  Fred MarkuFred MarkuMuaj më parë
 • Ej o goce boll fole se ja fut kot.Nuk merr vesh.Lere Tanin te flase

  sole23milansole23milanMuaj më parë
 • Ka pun puna do koh ti gjeni

  Rudin AlterziuRudin AlterziuMuaj më parë
 • Pushoooooooo po pushoooooooo apo esht emisioni yt

  Stavros MyrtezaiStavros MyrtezaiMuaj më parë
 • Bla bla bla bla bla bla bla si su mësuat me fol me RRADH.F...g bi...ch. Llafazone dreqi

  Gua KipGua KipMuaj më parë
 • Po cna cau trapin kjo gazetarja derderder

  Edmond KEdmond KMuaj më parë
 • 100% ka pas lidhje me QEVIRITARËT.

  Gua KipGua KipMuaj më parë
 • Si konfini pas te vjelave

  Manol SeminiManol SeminiMuaj më parë
 • I Tanoooooo....mos dil me me kete transexualen.na ka ca trapin me zerin qe ka.sikur shfryn gaz

  Brendon GjoniBrendon GjoniMuaj më parë
 • Mbylle gojen moj byth qire femer

  VAN _ VAN _VAN _ VAN _Muaj më parë
 • Oh pusho moj leje let. Tregon Apo nisja ti trego

  Gjemajl PopajGjemajl PopajMuaj më parë
 • Te isha un burrri ksaj kur te vinte ne shpi ndark thjesht divorcing se naaaaa caaaaaveveee kaaaariiiin mbyyyyyllleeee dashke noj kar ngoj se ndryshe aaaa

  Aldin HariziAldin HariziMuaj më parë
 • Po pusho moj kare tqifsha ropt na cave karin terr terr lene ate te foli mer vesh to fudulle

  Aldin HariziAldin HariziMuaj më parë
 • Kete çupen do ta marrim partizane. ( idiotesia me vendin tone ska fund) . Ja ngaterroj fare artanit kjo cfare do te thoshte. Cfare ka pire kjo dhelpra mo aman. O I shkreti tani.

  Arian MucollariArian MucollariMuaj më parë
 • Sa gazetare l...qe ,kush kujt ? Pyet sikur ka porositur pica emer , tel ,adress , fare debile

  Donald GaceDonald GaceMuaj më parë
 • Nga ajo qe po kuptoj ne kete rastin e Dritan Dajtit ne baze te shpjegimit qe po ofron gazetari Artan Hoxha. Eshte se policet paskan shku me bo plaqkitjen e Dritan Dajtit. Keshtu po rezulton. Nje kriminel si Dritan Dajti nuk munden me arrestu 5 police. Por duhet skuader me uniforma.

  liberty libertyliberty libertyMuaj më parë
 • kur lirohet Dajti..?

  Hasan PrishtinaHasan PrishtinaMuaj më parë
 • O injorante leje te flasi mos e nderpre , oj kok boshe

  Kastriot DodaKastriot DodaMuaj më parë
 • Hahahaahhahah nuk prisja kaq super komente ketu srz , ia kalon edhe perputhen 🤣🤣🤣

  AnonymousAnonymousMuaj më parë
 • Vec sa i kokoleps me shume Artani se seshte budall merr leftat x ato qe duhet te thote... 😉

  Vilma LuVilma LuMuaj më parë
  • @Albox 39 meso nje cike elenika dhe ti😝😝😝🤦🤦🤦

   Idajet HaliliIdajet HaliliMuaj më parë
  • Lekt esht ne shqip nuk thomi lefta

   Albox 39Albox 39Muaj më parë
 • o fisqima sa vritet njeri direkt e boni trafikant droge edhe ai qe shet ndonji gram e boni trafikant ikni o ju qifsha ropt ty mer moterqir me gjith ket karen qe nuk i pushon goja

  fredi gucifredi guciMuaj më parë
 • Ky qan hallin e Dritan Dajtit se perse u fut ne kurth nga ky Behari duke e shitur te policia e shtetit . Ky eshte funderine mor ti , ky eshte klysh i vertete. Nese Behar Sofia ka dhene info te policia e shtetit kunder Dajtit atehere ai duhej dekoruar per sherbim te larte ndaj shtetit dhe ligjit .

  old castleold castleMuaj më parë
 • O ti gazetare sa fol ti ta can trapin slen te tjeret te flasin mbylle ate Buc

  Lulzim KatuciLulzim KatuciMuaj më parë
 • Qepe halen dhe degjo moj llahinge dreqi

  Niku LalaNiku LalaMuaj më parë
 • O zot o alla o zhezu o sa zoter ka.Ndimoni kete gazetare se na e shpifi eshte si kur te ze diarrea qe duket sikur ska mbarim dhe kjo sle ta mbarosh fjalin

  Ermisa RamaErmisa RamaMuaj më parë
 • O Tan klyshi , thuaj te verteten qe di ti dhe mos u largo nga pista kryesore . Iku Qazimi i Iranit (kasem sulejmani) , iku dhe ky trapi qe kishte lidhje me te .

  old castleold castleMuaj më parë
 • Y

  Ken KenKen KenMuaj më parë
 • Artan hoxha eshte Cia Albanese

  Elidon JakuElidon JakuMuaj më parë
 • S

  Luan ShehuLuan ShehuMuaj më parë
 • Hahaha sa out kjo gazetarja do te bej si e pregatitur e gojes dhe ben zhurem kot me pyetje retorike hahahahaha ...kurioz jam e shikon veten pas emisionit kjo profesoresha

  G ProductionG ProductionMuaj më parë
 • Jùú

  Ken KenKen KenMuaj më parë
ALworld