Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

31 Mar 2021
313 690 Shikime

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar

  gjergj gjinigjergj gjini30 minuta më parë
 • Kokrrat e kurvave

  teo teooteo teoo12 orë më parë
 • Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament

  Adi HasaAdi Hasa14 orë më parë
 • Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur

  Luiza HasaLuiza Hasa14 orë më parë
 • Kjo per chanell x eshte me e pranueshme

  Bobi BobiBobi Bobi16 orë më parë
 • Prej neser edhe un po hy npolitik

  samsung samsamsamsung samsamDitë më parë
 • Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔

  Fghu TtyyFghu TtyyDitë më parë
 • Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister

  Fatian MucayFatian MucayDitë më parë
 • O ju rafte plasja te gjitheve

  Valbona ShtembariValbona ShtembariDitë më parë
 • Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska

  Enrik RushanEnrik RushanDitë më parë
 • Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK2 ditë më parë
 • 🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone

  Albert BertiAlbert Berti2 ditë më parë
 • Jane femijet e politikaneve keta..

  Eljona StroniEljona Stroni2 ditë më parë
 • Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

  Fjorentina MucaFjorentina Muca2 ditë më parë
 • Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit

  N.D N.DN.D N.D2 ditë më parë
 • Dashnorja kujt esht kjo

  InfinityヅInfinityヅ2 ditë më parë
 • Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen

  Elidon ShehajElidon Shehaj2 ditë më parë
 • O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit

  POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARAPOWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA2 ditë më parë
 • SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂

  azeroseven 107azeroseven 1072 ditë më parë
 • Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

  Lorenc KodraLorenc Kodra3 ditë më parë
 • Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

  Dhimitra AnoDhimitra Ano3 ditë më parë
 • Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

  Bardhyl MerkoBardhyl Merko3 ditë më parë
 • c jane keto bimbo, dhe zderre

  Alket KelliciAlket Kellici3 ditë më parë
 • Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon

  Cristi GoiaCristi Goia3 ditë më parë
 • Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.

  Albanian DictionaryAlbanian Dictionary3 ditë më parë
 • Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar

  Dhionis TartariDhionis Tartari3 ditë më parë
 • Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

  Mim TironaMim Tirona3 ditë më parë
 • Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

  Lorenzo LenciLorenzo Lenci3 ditë më parë
 • Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

  Mercella RobertsMercella Roberts3 ditë më parë
 • Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

  Gianmarco 07Gianmarco 073 ditë më parë
 • O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

  banga gembanga gem3 ditë më parë
 • Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

  Xheku CekajXheku Cekaj4 ditë më parë
 • Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

  Ervin ZotajErvin Zotaj4 ditë më parë
 • Kjo ndimon njerzit

  Ervin ZotajErvin Zotaj4 ditë më parë
 • Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

  Ervin ZotajErvin Zotaj4 ditë më parë
 • Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

  Alma FerroAlma Ferro4 ditë më parë
 • Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

  Sham Hala 72Sham Hala 724 ditë më parë
 • edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

  ROMAN 3ROMAN 34 ditë më parë
 • Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

  Tony MontanaTony Montana4 ditë më parë
 • Emisjon vari bolet ..

  Dritan HysaDritan Hysa4 ditë më parë
 • Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

  Adriatik IshmakuAdriatik Ishmaku4 ditë më parë
 • Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

  Elio KlioElio Klio4 ditë më parë
 • Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

  Maldin GarxenajMaldin Garxenaj5 ditë më parë
 • O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

  shky-pe I_lir'shky-pe I_lir'5 ditë më parë
 • Oi shipni e mjera shipni

  Cin TonejCin Tonej5 ditë më parë
 • "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

  eri albaniaeri albania5 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK2 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣

   Xhoni ShollajXhoni Shollaj5 ditë më parë
 • Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

  orjado eraorjado era5 ditë më parë
 • Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

  Romeo MyzyrajRomeo Myzyraj6 ditë më parë
 • Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.

  Pali SefaPali Sefa6 ditë më parë
 • Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama

  Ludmilla MalajLudmilla Malaj6 ditë më parë
 • Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.

  Ismet HaxhijaIsmet Haxhija6 ditë më parë
 • oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee

  HappyyyHappyyy6 ditë më parë
 • Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha

  landi interistilandi interisti6 ditë më parë
 • 😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌

  xhoi belaxhoi bela6 ditë më parë
 • a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?

  v mv m6 ditë më parë
  • GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha

   Narcos BishaNarcos Bisha5 ditë më parë
 • 🙈😂🤣🤣 ça bohet

  Albert BertiAlbert Berti6 ditë më parë
 • mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi

  frrgc czynnfrrgc czynn7 ditë më parë
 • mjer ne o zot

  Agji BajramiAgji Bajrami7 ditë më parë
 • Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-IT7 ditë më parë
 • Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot

  al shqiperial shqiperi7 ditë më parë
 • Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci7 ditë më parë
 • Do vazhdoj me shum termet

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci7 ditë më parë
 • O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci7 ditë më parë
 • pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!

  strawberry piestrawberry pie7 ditë më parë
 • o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj

  urania kurajurania kuraj7 ditë më parë
 • Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.

  76REDscorpio76REDscorpio7 ditë më parë
 • Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet

  Albana FasliaAlbana Faslia7 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂

   Emiliano EEmiliano E2 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣 bashke me mocen time.

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK2 ditë më parë
 • Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve

  robert likajrobert likaj7 ditë më parë
 • A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende

  robert likajrobert likaj7 ditë më parë
  • @B Saliu Eshte emision live o bos.Seshte gje e lehte

   Emiliano EEmiliano E2 ditë më parë
  • @Nertila Fjerza veshtire ti ikesh

   robert likajrobert likaj4 ditë më parë
  • Mua me zuri 🤣🤣!

   Nertila FjerzaNertila Fjerza4 ditë më parë
  • Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem

   B SaliuB Saliu4 ditë më parë
 • Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt

  the worldthe world7 ditë më parë
  • @Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣

   the worldthe world4 ditë më parë
  • Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣

   Nertila FjerzaNertila Fjerza4 ditë më parë
 • Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave

  Claudiu PopescuClaudiu Popescu7 ditë më parë
 • hahahahahhahahahahahah

  faik konicafaik konica7 ditë më parë
 • Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq

  Keta HaxhjijaKeta Haxhjija7 ditë më parë
 • Kjo e ka mendjen vetem per rroçk

  Enyeny EnieniEnyeny Enieni7 ditë më parë
 • Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve

  Guido TentoniGuido Tentoni7 ditë më parë
 • O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve

  M MM M8 ditë më parë
 • Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj

  Enes SherifiEnes Sherifi8 ditë më parë
 • mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S

  Service ToolsService Tools8 ditë më parë
 • Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre

  Klea AbdullajKlea Abdullaj8 ditë më parë
 • I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff

  Nada BtsNada Bts8 ditë më parë
 • Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran

  nardi nardinardi nardi8 ditë më parë
 • Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi

  Afrim AfrimAfrim Afrim8 ditë më parë
 • Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara

  Gazi KacellariGazi Kacellari8 ditë më parë
 • Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet

  rosa Imedrosa Imed8 ditë më parë
 • l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .

  Zhani NelajZhani Nelaj8 ditë më parë
 • Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt

  Roland KrrashiRoland Krrashi9 ditë më parë
 • Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....

  ALKUKESALKUKES9 ditë më parë
 • Po ikni se late name.pika qe su bie.

  Clirim MahoClirim Maho9 ditë më parë
 • Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼

  Dhimo kuDhimo ku9 ditë më parë
 • SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT

  Lerdian TrokaLerdian Troka9 ditë më parë
 • SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY

  Lerdian TrokaLerdian Troka9 ditë më parë
 • Po pu ća pornostare kjo bjondja

  Rake RRake R9 ditë më parë
 • Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?

  Enton DalaniEnton Dalani9 ditë më parë
 • Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!

  Omer KodraOmer Kodra9 ditë më parë
 • A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA9 ditë më parë
 • Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise

  Ro liRo li9 ditë më parë
 • Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.

  Alex BrittiAlex Britti9 ditë më parë
 • Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr

  Meriton 326Meriton 3269 ditë më parë
 • Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

  Ergest KajaErgest Kaja9 ditë më parë
 • Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

  Ergest KajaErgest Kaja9 ditë më parë
ALworld