Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

2 Maj 2021
3 179 510 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr/
Follow Bruno on IG:
instagram.com/iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
instagram.com/iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Komente
 • kenge per eurovizjon

  Tzenh MtTzenh Mt2 minuta më parë
 • Dy

  blerime bojkublerime bojku2 orë më parë
 • Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

  minij hooiminij hooi4 orë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady Mindkoff8 orë më parë
 • Filloi dhe fifi me nxierr shalet 🙈

  Emil AhmetiEmil Ahmeti12 orë më parë
 • Bravi super kenge shum bukur👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

  Artur FetahArtur Fetah14 orë më parë
  • eyyy mah namesake

   minij hooiminij hooi4 orë më parë
 • Keng e bkr por Albani hit different this year

  ambra Aambra A16 orë më parë
 • Sa këngë e Mir shum her e ndegjojë Suksese 👏

  Dona DonaDona Dona20 orë më parë
 • Kenga me e dobet e Florit .Nuk ka lidhje fare melodija e strofes me refrenin .Interpretim shume i bukur i Fifit dhe Bruno .

  Mola nokaMola noka20 orë më parë
 • Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

  CassieCassie22 orë më parë
 • e dexhova deri kur tha 01:59 koka fort, koka but, nuk e di amo n'to jom ngul...... qysh e flliqin muziken fill bre nanen. nashta shum i paska pas ra huj fifit gjat ramazanit.

  Tingeltangel BobTingeltangel BobDitë më parë
 • Kjo kënge ne nje jave eshte dëgjuar mbi 3 milione here. Kjo tregon vuajtjet dhe mungesën e dashurise qe u mungon shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...

  Martin Pronto InterventoMartin Pronto InterventoDitë më parë
 • Super kënge 😍🔥🏆

  Erina HasaniErina HasaniDitë më parë
  • Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

   CassieCassie22 orë më parë
 • U bashkuan dy shpirtra per te nxjer nje perl i adhuroji te dy ! Suksese fitofshin💫💫

  Edjola OlaEdjola OlaDitë më parë
 • Super 🔥🔥🔥

  Leo 23Leo 23Ditë më parë
 • Pse me duket sikur kjo konga esht per elvanen nga flori .

  Dark FireDark FireDitë më parë
 • Very good is veri good songs ❤❤❤❤❤❤my fevrit singer❤❤❤❤❤❤

  alma stasialma stasiDitë më parë
 • On May 13, 1992, Mr. Li Hongzhi, founder of Falun Dafa, first introduced the practice to public. Since then, about 100 million practitioners from over 100 countries, along with their families and friends, have benefited from this practice. Today, on the 29th anniversary of this event, which coincides with Mr. Li’s birthday, practitioners from 30 provinces in China once again want to thank Mr. Li for his sacrifice and compassion, and wish him a Happy Birthday. “By improving my health and moral character, Falun Dafa has made me a new person,” wrote a practitioner in Fuzhou City, Fujian Province, “That is why I am always so grateful on May 13 every year.” “We have not seen Master in person before,” wrote practitioners at a group study site in the Daxing’anling area of Heilongjiang Province, “But Falun Dafa has told us how to be good citizens and brought us great health. We all miss Master Li very much and miss him very much. In a society with degenerated moral values, we will do our best to align with the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance.” Practitioners from the Fangzheng Forestry Bureau in Heilongjiang Province contributed a poem: Five thousand years of history, have brought glories dynasty after dynasty; Lost in the secular world with countless suffering and frustration, we had been waiting again and again during reincarnation. Master comes with principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance, showing 100 million people to be good, healthy, and considerate of others. Remaining determined and diligent in the harsh persecution,* we practitioners will return with Master out of the illusion. Note: Falun Dafa has been persecuted by the Chinese Communist Party in the past 22 years since July 1999. Additional greetings hailed from: Suzhou City, Anhui Province Haidian District, Beijing City Shapingba District, Chongqing City Fuzhou City, Fujian Province Zhangzhou City, Fujian Province Qingyang City, Gansu Province Shenzhen City, Guangdong Province Guangxi Province Guizhou Province Sanya City, Hainan Province Zhangjiakou City, Hebei Province Luohe City, Henan Province Heilongjiang Province Anlu City, Hubei Province Xiaogan City, Hubei Province Huaihua City, Hunan Province Inner Mongollia Nanjing City, Jiangsu Province Nanchang City, Jiangxi Province Liaoyuan City, Jilin Province Chaoyang City, Liaoning Province Yi County, Liaoning Province Yinchuan City, Ningxia Province Haixi Zhou, Qinghai Province Xining City, Qinghai Province Baoji City, Shaanxi Province Yangquan City, Shanxi Province Jinan City, Shandong Province Mengyin County, Shandong Province Shanxi Province Minhang District, Shanghai City Nanchong City, Sichuan Province Xiqing District, Tianjin City Fukang City, Xinjiang Province Kunming City, Yunnan Province Yuxi City, Yunnan Province Ningbo City, Zhejiang Province Rui’an City, Zhejiang Province

  Joelr GuoolttiJoelr GuoolttiDitë më parë
 • Super si gjithmone Fifi

  Mirela JogaMirela Joga2 ditë më parë
 • Bruno 😘🥰😘😍

  Nertila TringaNertila Tringa2 ditë më parë
 • eyyy mah namesake

  FifiFifi2 ditë më parë
  • Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

   fouoii gyhhfouoii gyhhDitë më parë
 • Këngë koti

  Roza SadikuRoza Sadiku2 ditë më parë
 • Bkr shum Fifi dhe Bruno po kengen qe mund te kishit fitu pa diskutim ja dhate Alban Ramosajt ket vit! Albani deri tani Fituesi 😍

  Angel AngelAngel Angel2 ditë më parë
 • Vallezim palidhje

  DoniDoni2 ditë më parë
 • My boyfriend is Albanian, I'm from Argentina but I have fallen in love with this beautiful language! and the music is amazing :) Greetings from Argentina!

  Estefania BazanEstefania Bazan2 ditë më parë
 • AMIN AMIN

  Egzon ZogajEgzon Zogaj2 ditë më parë
 • Sa ju shkojnë zërat.super

  Senja P.Senja P.2 ditë më parë
 • Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

  Makfirete RrustemiMakfirete Rrustemi2 ditë më parë
  • in love with this song☺️☺️

   hen kohen ko2 ditë më parë
 • Mos i hidhni posht perdet i thoni mamave, se i perdor Bruno si veshje

  D. BD. B2 ditë më parë
  • Hahaa

   Tajar TomorriTajar Tomorri17 orë më parë
 • Nuk kuptova asgje nga teksti

  Chris chrisChris chris2 ditë më parë
 • Nese fifi nuk fiton cmimin e pare kesaj here , nuk di c’vlere ka ky eveniment !!! Fifi i ka dhene cdo vit kryevepra kenge Kenges magjike dhe e meriton ❤️❤️

  July HighdariJuly Highdari3 ditë më parë
 • Akoma ty du a je

  Eren KahramanEren Kahraman3 ditë më parë
 • 🤩🤩

  Qazim MukaQazim Muka3 ditë më parë
 • Kembe kopace

  Dim KaliDim Kali3 ditë më parë
 • 🙏🙏👌👌👌💥💣

  erjona onjeaerjona onjea3 ditë më parë
 • Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

  Rozeta LazajRozeta Lazaj3 ditë më parë
  • shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy3 ditë më parë
 • Bravo , nje kenge fantistike ,

  Elvis DyrmishiElvis Dyrmishi3 ditë më parë
 • Super tekst ...Perfekt 💖💖💖

  Janina -ShJanina -Sh3 ditë më parë
 • super kenge

  Suzana GjiniSuzana Gjini3 ditë më parë
 • Mrekulli !

  denalda vranarajdenalda vranaraj3 ditë më parë
 • Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣

  Max BalliuMax Balliu3 ditë më parë
 • in love with this song☺️☺️

  amanda shaniamanda shani3 ditë më parë
 • When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong

  Aron GashiAron Gashi4 ditë më parë
 • Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌

  Arber QendriArber Qendri4 ditë më parë
 • Vjershe !!!

  snowfallsnowfall4 ditë më parë
 • Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,

  Nexhmie HasaniNexhmie Hasani4 ditë më parë
  • Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   minij hooiminij hooi3 ditë më parë
 • Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit

  Albana MihalAlbana Mihal4 ditë më parë
  • Pa merak shyqyr qe nuk esht per Eurovizion Te pakten kemi Anxhelen

   Denis LleshajDenis Lleshaj2 ditë më parë
 • Nice playback

  Wake No.Wake No.4 ditë më parë
  • what playback

   Raidboss KenshiroRaidboss Kenshiro3 ditë më parë
 • This is for Eurovision definitely 👍👌

  bodoti qwiubodoti qwiu4 ditë më parë
 • shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

  Albania ShkodraAlbania Shkodra4 ditë më parë
 • ❤❤❤❤💟💟💟

  Stiven MjekerzakuStiven Mjekerzaku4 ditë më parë
 • Super kenge

  Anila GjokajAnila Gjokaj4 ditë më parë
 • Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰

  Jonida MyrtajJonida Myrtaj4 ditë më parë
 • Suksese jeni te mrekullueshem te dy

  Raimonda ZhivaniRaimonda Zhivani4 ditë më parë
 • Palidhje kenge si TALLAVA

  M. MorinaM. Morina4 ditë më parë
 • Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰

  Perputhen HumorPerputhen Humor4 ditë më parë
  • Po po do ju ndjekim mos u bej merak.

   Redi IderRedi Ider3 ditë më parë
 • Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟

  Toni HaliliToni Halili5 ditë më parë
  • Super keng ishalla fitoni

   Leni KumLeni Kum2 ditë më parë
 • Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!

  XxsidonixXXxsidonixX5 ditë më parë
  • Une e lexova komentin tend dhe ajo qe kishe shkruajtur ti ishte e gjitha genjeshter

   Etleva IsarajEtleva Isaraj2 orë më parë
  • 💕💕💕

   Jona MeciJona Meci16 orë më parë
  • 🇦🇱💞💗👌🏼👌🏼👌🏼

   ZOTI T`RUEJTZOTI T`RUEJTDitë më parë
  • Edhe ty Zoti trujt

   355 49a355 49aDitë më parë
  • Gjithashtu 🇦🇱🤗

   B. GjB. Gj2 ditë më parë
 • Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo

  Serxho VloreSerxho Vlore5 ditë më parë
 • Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  erjon Elmaserjon Elmas5 ditë më parë
 • Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer

  maks bitmaks bit5 ditë më parë
 • You know it whatever Flori makes nothing but the best

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide5 ditë më parë
 • Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...

  Sami DermishajSami Dermishaj5 ditë më parë
 • Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️

  Enxhi KasaEnxhi Kasa5 ditë më parë
 • S'nuk s'nuk😁

  JonJon5 ditë më parë
 • Bravo

  vlora _city_vlora _city_5 ditë më parë
  • Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide5 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa5 ditë më parë
 • Shume e bukur edhe kjo.

  AnitaAnita5 ditë më parë
 • 1💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa5 ditë më parë
 • Bruno ze fantastik bravo

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj5 ditë më parë
 • hajde Fifi hajde

  Katrin HoxhaKatrin Hoxha5 ditë më parë
 • bubkur

  Katrin HoxhaKatrin Hoxha5 ditë më parë
 • Suksese

  Rama LoqeRama Loqe5 ditë më parë
 • 1

  Aferdita RapoAferdita Rapo5 ditë më parë
 • O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee

  Agnesa BylykbashiAgnesa Bylykbashi5 ditë më parë
 • Bravo 💋💋❤❤

  ema kimeema kime5 ditë më parë
 • 👎

  King LKing L5 ditë më parë
 • Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱

  ela elaela ela5 ditë më parë
 • Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

  Roland RolandRoland Roland5 ditë më parë
 • Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton

  Olta TotiOlta Toti5 ditë më parë
 • Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deusch5 ditë më parë
 • jeni star

  Valbona QajajValbona Qajaj6 ditë më parë
 • Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!

  Zamfir ViolettaZamfir Violetta6 ditë më parë
 • Superr....

  Nina RamkajNina Ramkaj6 ditë më parë
 • Super kenge 😍😍

  Elena HekuraniElena Hekurani6 ditë më parë
 • Love from Germany♥️

  mikin liroumikin lirou6 ditë më parë
 • Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤

  jona korcjona korc6 ditë më parë
 • Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻

  Liridona MehaLiridona Meha6 ditë më parë
 • E paska flliq me Rap

  Avni NLAvni NL6 ditë më parë
 • 🤩🤩

  Eno FurxhiEno Furxhi6 ditë më parë
  • Superr

   mikin liroumikin lirou6 ditë më parë
 • fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir

  Vlora BehluliVlora Behluli6 ditë më parë
 • bravo ju qoft

  Ibrahim DragushaIbrahim Dragusha6 ditë më parë
 • Dihet cfar nxjerr nje bashkpunim i tille 🤷🏻‍♂️😁

  Enea BarcelonaEnea Barcelona6 ditë më parë
  • Nrm ajo pun💫

   ¡megisah!¡megisah!3 ditë më parë
 • Zemra

  Zatka KicaZatka Kica6 ditë më parë
 • 🇦🇱

  Lossy AbaziLossy Abazi6 ditë më parë
 • Cool

  G GgkgG Ggkg6 ditë më parë
 • Jeni super kengetar qe te dy. Zeri I ketij brunos te rengjeth mishin

  marinaqi vajamarinaqi vaja6 ditë më parë
 • Dicka e vecante,ju lumte !!

  Dj NikollaDj Nikolla6 ditë më parë
 • E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤

  Leonard MerxhaniLeonard Merxhani6 ditë më parë
 • Joo valla po drushojn edhe mir eh eh 💔💔💔💔

  kosov m.fkosov m.f6 ditë më parë
ALworld