Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

27 Mar 2021
7 430 009 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Komente
 • Fifi zë me shkoll

  UniKKatil- T.B.AUniKKatil- T.B.A10 orë më parë
 • E bukur

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu17 orë më parë
 • alworld.info/u/video/nanItH6Dja2Bm90 ELITA 5 REMIX

  Music RecordsMusic RecordsDitë më parë
 • Sen nuk paskit ba

  Edion ZabeliEdion Zabeli2 ditë më parë
 • Ahahah ahahah

  Edion ZabeliEdion Zabeli2 ditë më parë
 • Dorin zemra

  Edion ZabeliEdion Zabeli2 ditë më parë
 • Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

  Nilda’s ChannelNilda’s Channel3 ditë më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari17 orë më parë
  • Pse?

   Sabah StenaSabah Stena2 ditë më parë
 • Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

  Hasan MalokuHasan Maloku3 ditë më parë
 • kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

  Arion GogaArion Goga3 ditë më parë
 • Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

  Alex cAlex c3 ditë më parë
 • Thjesht super

  Elona RuciElona Ruci3 ditë më parë
 • pickmeisha song.. lmao

  stacy del rosestacy del rose3 ditë më parë
  • per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

   stacy del rosestacy del rose3 ditë më parë
 • Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

  Tdi ChanelTdi Chanel4 ditë më parë
 • PALM ANGELS

  dajana rushitdajana rushit4 ditë më parë
 • Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

  Xhemal ShehiXhemal Shehi5 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa5 ditë më parë
 • Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

  ela elaela ela5 ditë më parë
 • Nice one 👏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi6 ditë më parë
 • 9a2

  math mathmath math6 ditë më parë
 • Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

  Nonew WorldorderNonew Worldorder7 ditë më parë
  • Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

   ori_ eori_ e4 ditë më parë
 • 👏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi7 ditë më parë
 • Kenga me ebkr si ka dal

  Ardit IsufajArdit Isufaj8 ditë më parë
 • Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

  Selman LambajSelman Lambaj8 ditë më parë
 • Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

  vini mucavini muca8 ditë më parë
 • Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  Jessica RusJessica Rus8 ditë më parë
  • Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

   VIGANVIGAN7 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 28 ditë më parë
 • Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

  Fabjola ZeqajFabjola Zeqaj9 ditë më parë
 • Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

  Majlinda NikaMajlinda Nika9 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢

  Nori BerishaNori Berisha9 ditë më parë
 • Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

  Blerim MazrekuBlerim Mazreku9 ditë më parë
 • Fifi 🙌😍

  xaEnoxaEno10 ditë më parë
 • Fifi+Fatjon=❤️

  eligerta sadjaeligerta sadja10 ditë më parë
 • Super keng

  Klodiana AnaKlodiana Ana10 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Anisa GashiAnisa Gashi10 ditë më parë
 • Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

  Lavdrim ArifiLavdrim Arifi11 ditë më parë
 • Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

  Elio NardiElio Nardi11 ditë më parë
 • 😎😎😎

  Melina MitroMelina Mitro11 ditë më parë
 • Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

  shqip tarshqip tar11 ditë më parë
 • Hemoj piprke

  Nuriet IsufajNuriet Isufaj11 ditë më parë
 • LOVE

  Play roblox Roblox PlayPlay roblox Roblox Play12 ditë më parë
 • @andivrapi

  Bella BellaBella Bella12 ditë më parë
 • Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

  JoniJoni12 ditë më parë
 • 🙏🏼🙏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi12 ditë më parë
 • Fatjoni 👑

  Blerina PjetriBlerina Pjetri13 ditë më parë
  • Ma e bukura keng

   Answer MeAnswer Me10 ditë më parë
 • 🤗🌟❤❤✌

  Jonida RushitiJonida Rushiti13 ditë më parë
 • Baby muuu eldi

  Emanuela ZaimiEmanuela Zaimi13 ditë më parë
 • Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

  Ona TopiOna Topi13 ditë më parë
 • me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

  Emiliano DukaEmiliano Duka14 ditë më parë
 • Fifi😍

  like 27like 2714 ditë më parë
 • Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

  Noni LondonNoni London14 ditë më parë
 • Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

  Flamur MarashiFlamur Marashi14 ditë më parë
 • jhiui379

  Albona HaziriAlbona Haziri15 ditë më parë
 • Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

  Caje NikaCaje Nika15 ditë më parë
 • I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

  Almedina BeqiriAlmedina Beqiri15 ditë më parë
 • ❤️😢

  Kledio demucajKledio demucaj15 ditë më parë
 • Shum guapa

  Dashamiri DashamiriDashamiri Dashamiri15 ditë më parë
 • 😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini16 ditë më parë
 • shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy16 ditë më parë
 • Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

  idaet hysaidaet hysa17 ditë më parë
 • Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

  Fati FatiFati Fati17 ditë më parë
 • prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  Klei kleiKlei klei17 ditë më parë
  • @Klei klei a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari27 minuta më parë
  • 💔😯😭😔😧😩

   Klei kleiKlei klei17 ditë më parë
 • Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  Jshsjsh JsbsbdbJshsjsh Jsbsbdb17 ditë më parë
  • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

   bowen voowybowen voowy16 ditë më parë
 • like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  Ilenia NdreuIlenia Ndreu18 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   bowen voowybowen voowy16 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👌

  Maria SadikuMaria Sadiku18 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy16 ditë më parë
 • You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

  Esc Shadow!Esc Shadow!18 ditë më parë
 • Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  opzz xsinopzz xsin18 ditë më parë
  • Melody 💜

   mikin liroumikin lirou17 ditë më parë
 • 2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  Thala SubashThala Subash18 ditë më parë
  • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

   JoannaJoanna18 ditë më parë
 • Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  Klajdi MuratiKlajdi Murati20 ditë më parë
  • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

   JoannaJoanna18 ditë më parë
 • Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  niduoe streniduoe stre20 ditë më parë
  • @opzz xsin a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari29 minuta më parë
  • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

   opzz xsinopzz xsin18 ditë më parë
 • I cant stop listening to this 🥺🤍

  Samanta LushiSamanta Lushi21 ditë më parë
  • @mikin lirou a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari31 minutë më parë
  • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

   mikin liroumikin lirou17 ditë më parë
 • bravooooooooo❤❤❤❤

  JoannaJoanna21 ditë më parë
 • ca historie kjo kange te lumte fifi

  Altin QafaAltin Qafa21 ditë më parë
 • Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  ermenisa fekaermenisa feka21 ditë më parë
  • @Fation kuqari dihet boterisht qe po 🤣🤣🤣

   ermenisa fekaermenisa feka6 minuta më parë
  • @ermenisa feka a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari27 minuta më parë
  • @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

   ermenisa fekaermenisa feka18 ditë më parë
  • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

   niduoe streniduoe stre20 ditë më parë
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  minij hooiminij hooi21 ditë më parë
 • Super

  Silva AgalliuSilva Agalliu22 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😓😓😓

  Elsa GjergjajElsa Gjergjaj23 ditë më parë
 • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

  firo friofiro frio23 ditë më parë
 • Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

  firo friofiro frio23 ditë më parë
 • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  Gennn GeniiiGennn Geniii23 ditë më parë
  • @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

   Gennn GeniiiGennn Geniii11 ditë më parë
  • Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

   denisa lazidenisa lazi11 ditë më parë
  • Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe413 ditë më parë
  • Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

   minij hooiminij hooi21 ditë më parë
 • Melody 💜

  Alessandra AlessandraAlessandra Alessandra23 ditë më parë
 • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

  ArianitArianit23 ditë më parë
 • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

  Blenda LiyanaBlenda Liyana23 ditë më parë
 • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

  Egzon BegolliEgzon Begolli23 ditë më parë
 • Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

  Klea KleaKlea Klea24 ditë më parë
 • Superrr

  Mario RamaMario Rama24 ditë më parë
 • •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

  ema elenaema elena24 ditë më parë
 • Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

  إيلي و أحمد في ألمانياإيلي و أحمد في ألمانيا24 ditë më parë
 • Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

  Ama M.Ama M.25 ditë më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari35 minuta më parë
 • English translation please🙏🏼♥️

  Lee LeeLee Lee25 ditë më parë
 • Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

  Buqe camiBuqe cami25 ditë më parë
 • Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

  Beniss BenissBeniss Beniss25 ditë më parë
 • Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

  Gold MobileGold Mobile25 ditë më parë
 • Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

  Sara SaraSara Sara25 ditë më parë
 • 👏👏 legjendare je fifi 👌

  cosanostra albaniacosanostra albania25 ditë më parë
 • Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  bofooit gojobofooit gojo25 ditë më parë
  • @Ptao Tom a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari29 minuta më parë
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   Ptao TomPtao Tom24 ditë më parë
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  Ptao TomPtao Tom26 ditë më parë
 • Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

  Ilir DingoIlir Dingo26 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/nHrBlI-NirGKaJY

  Enea DociEnea Doci26 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/nHrBlI-NirGKaJY pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

  Enea DociEnea Doci26 ditë më parë
 • Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

  eli-elieli-eli27 ditë më parë
ALworld