Fifi takon mes lotësh djalin, të cilin e bëri të flasë! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë

20 Shk 2021
371 848 Shikime

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë.
Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel.
Moderatore: Fjoralba Ponari
Autor: Saimir Muzhaka
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#MeThuajNjeDeshire#TopChannel

Komente
 • Oh zot cfare emocioni e lotesh.E di shume mire gjendjen emocionale te kesaj nene friken e shpresen e saj qe nje dit djali do te jete si te tjeret.Si nje nene qe e kam vajzen qe nje vit ne terapi e ndjej kete vuajtje e me zemer uroj qe Kleo te behet sa me mire

  Fjoralba SahitiFjoralba Sahiti5 ditë më parë
 • Bravo Fifi

  Hazis MehmetajHazis Mehmetaj16 ditë më parë
 • Bravo Fifi💖😢

  bylge ramabylge rama21 ditë më parë
 • Qka me bah zoti e ka shkrujt Allahuh te ndimoft😔

  bylge ramabylge rama21 ditë më parë
 • O Rona me shkrive😂😂 . Do qe ti blesh motres telefon

  Flora KalajFlora KalajMuaj më parë
 • Dhe unë kam dëshirë ta takoj fifin

  Erona HajriziErona HajriziMuaj më parë
 • Femijet shqipetare jane shume te zgjuar dhe te shkathet. Shpresoj qe te vij ajo dite te realizojne endrrat dhe deshirat e tyre ❤️❤️❤️❤️❤️

  Alma TarajAlma TarajMuaj më parë
 • Nuk e perceptoj dot se si nje emision si "Per'Puthen" ka me shume klikime se ky 😳

  Romina ImeriRomina ImeriMuaj më parë
 • Shpirta te vogela , pastertin tuaj ta kishte e gjith bota . Ishalla gjitha deshirat tuaj ua plohtesofte I Madhi Zot.

  Jetiona BendoJetiona BendoMuaj më parë
 • Hdiddjijxks

  Nevermind BroNevermind BroMuaj më parë
 • Shume emision i kendshem ! Ideja mjaft e bukur !

  Eriola TroqeEriola TroqeMuaj më parë
 • 57:45 2cuna 2 djem😂😂😂😂😂

  hoxha sidorelahoxha sidorelaMuaj më parë
 • O zot sa bukur flet kjo vajza qe ka vllain me autizem artikulimi ne maximum sikur eshte e madhe... zemra vogel te uroj ty dhe familjes tende vetem shendet ❤❤❤❤

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaMuaj më parë
 • Shume emision i bukur

  Lucky SLucky SMuaj më parë
 • Këtu vlen shprehja QË rritesh me ngjarje e jo me ditlindje Sa do I vogel te jesh provoja e jetes e bën të veten dhe deshte apo sdeshte mson nga ajo per kete arsye nuk duhet shikuar asnjeher nga mosha sepse ka njerëz që kan kaluar të dyzetat por nga mendet jan fyll Kjo vajz me te vertet eshte dhe do behet edhe me e forte duke u rritur dhe Duke jetuar kete jete sa te bukur aq edhe te hidhur por I uroj suksese dhe te gjitha te mirat e botes sepse pa mar parasysh pjekurin e saj ajo ende eshte ne nje bote femijerore QE na dhurohet vetem nje her ne jete dhe I meriton te gjitha te mirat e botes . ❤🙏🙏

  Drenusha .EDrenusha .EMuaj më parë
 • super

  Antonio MatishiAntonio MatishiMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😍😍😍

  Adriatik MalajAdriatik MalajMuaj më parë
 • Per emisionin dhe femijet e mrekullueshem shqiptar 😇😇😇

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Samanta ☹️ nje femije aq e vogel qe mendon edhe flet me mir se 90% e femrave +20 Inspirim 🙏

  Altin AL-GBAltin AL-GBMuaj më parë
 • 👍🏻👍🏻

  Erisa bislimiErisa bislimiMuaj më parë
 • Kjo esht edukim familjar bravo

  Klaus FNRKlaus FNRMuaj më parë
 • Besoj qe fifi e ka paguar qeran e shtepise se samantes.Bravo fifi je sh e thjesht

  e se sMuaj më parë
 • Ooo Samanta zoti te rujt ty dhe vellaun tend .

  esfeesfeMuaj më parë
 • O zot samanta me ka prek në zemër shpirti i vogel 🍇bravo fifi 👏👏👏👏❤💋

  Xhani XhaniXhani XhaniMuaj më parë
 • Suksese ne vazhdim amazing video 👏👏♥️

  2021 A M E F2021 A M E FMuaj më parë
 • Bravoooo Fifi 👏👏👏👏👏👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰😍😘😘😘😘😘😘😘😘✌️✌️✌️✌️

  2021 A M E F2021 A M E FMuaj më parë
 • O Samanta shpirt zoti te bekoft ty dhe vellain tende...

  Rezi MalajRezi MalajMuaj më parë
 • O fif bre sa shum t duuuu🥰😢😢😭💚

  Hane LleshiHane LleshiMuaj më parë
 • ElidonceIa1💞💞💞💞💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  elidon celaelidon celaMuaj më parë
 • Fifi bravo,jo qdokush do ta bente kete!

  Unknown DisasterUnknown DisasterMuaj më parë
 • Habitem se si ca njerez ende vleresojne pjekjen e nje njeriu bazuar ne moshen e tyre,ky eshte nje nga shembujt qe pjekuria nuk varet me moshen por me perjetimet,traumat,vuajtjet ashtu si Samanta eshte 10 vjeqe dhe eshte me e matur se shumica e adoleshenteve sot.Me preku me se shumti ai momenti kur samanta tha do doja qe qdo gje ta ktheja pas dhe te isha une ne vend te vellaut 😢. Ju pergezoj per punen qe po beni emisioni i juaj po plotsoni endrrat e ca femijeve qe kane kaluar shum gjera te cilat nuk eshte normale qe nje femije ti perjetoje.

  Unknown DisasterUnknown DisasterMuaj më parë
 • Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alworld.info/plus/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

  Everything's about CarsEverything's about CarsMuaj më parë
 • Bravo Fifi ke shum e mire e thjeshte e mire ...sa te pelqej.!

  Llambrini BilbilushiLlambrini BilbilushiMuaj më parë
 • Te rrit zoti samanta nje vajz shum e mir

  Eduarti PerlicaEduarti PerlicaMuaj më parë
 • 😙😙

  Xhevdet AlkollariXhevdet AlkollariMuaj më parë
 • Nderkoh ajo vajza rome i jep leke fjoralbes o zot shikojeni 😥😥😥😥😥😥

  Irena StojanovaIrena StojanovaMuaj më parë
 • Dhe si mundesh moj Fjoralba ta injorosh ate femije qe te fali para, apo pse nuk e kishit ne plan, por sidoqoft ai femije mundohej te vente kontakt me ju, sillej mundohej te merrte vemendje por kot, apo pse nuk ishte e krehur e veshur mire per emisionin e juaj??!! Ai femije meritonte nje perqafim te pakten nga ju ndonjeri, e une mendoj qe, ai femije duhej te degjohej, cfare kishte per te thene, a kishte ai ndonje deshire?

  LiraLiraMuaj më parë
 • O zot sa gjynah me erdhi per are femijen qe perqafoji ne rrug fjorin dhe vetem rrinte duke e shikuar😢😢😢

  Yll UkperajYll UkperajMuaj më parë
 • dashuria e motres per vellain dhe pse e vogel kaq e ndjeshme dhe e artikulushme zoti te ruajt

  Arjeta LeciArjeta LeciMuaj më parë
 • Pse nuk vine dhe ne elbasan ne shkollen apdylle paralloi

  Kristina SabriuKristina SabriuMuaj më parë
  • Kam shume deshire tu takoj

   Kristina SabriuKristina SabriuMuaj më parë
  • Te klasa e 7 a

   Kristina SabriuKristina SabriuMuaj më parë
 • Pse me doreza pastrimi?!!

  Yes I CanYes I CanMuaj më parë
 • Sherim te shpejt qe te vazhdosh emisioni se me ka marre malli ta shikoj emisionin tend😘😘😘😍😍

  silvinios vlogsilvinios vlogMuaj më parë
 • Na emocionuat shume me pelqen shume emisioni me thuaj nje deshire bravo dhe sherim te shpejt florals kujdesu per veten dhe ruhu nga ky virusi I gjelbur😢😢😢😷😷😚😚😭🙏🙏

  silvinios vlogsilvinios vlogMuaj më parë
 • Njerez me zemer te madhe i duhen ketij vendi shteti duhet te ndihmoje keta femije me cdo cmime ju uroj per emisionin

  Mark GjokaMark GjokaMuaj më parë
 • Zoti qoft me ju kleo

  Ani AniAni AniMuaj më parë
 • FIFI ! Kengetarja

  Irena KllogjriIrena KllogjriMuaj më parë
 • 🙏🙏🌟🌟🌟

  Limoza HoxhaLimoza HoxhaMuaj më parë
 • Nje femij ne kte mosh vtm 10 vjecare bravo samanta je nje femij qe t le pa fjal🥰

  Xhovana KarriqiXhovana KarriqiMuaj më parë
 • O zot shyqyr qe I ka ardhur goja kleos e uroj me gjith shpirt te mirat e kesaj bote jam lumtur shum kleo zemer un kam pas djalin we i beja terapi me kleon mamin e kleos ne kombinat zemra e Vogel ne qoft se mundet me lexu mami I kleos komente dua te flas me te zemra e vogel😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖💖💖Mami I kleos esht ne nje nen hero

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 2021Muaj më parë
 • Lum familja qe ju ka shpirta te vegjel😍😍😍😍

  Elidjon GjokaElidjon GjokaMuaj më parë
 • Ajo goca dy quna dhe dy djem

  ELONA JANUZAJELONA JANUZAJMuaj më parë
 • Emision shumë i bukur.Emisione të tilla duhet të shtohen sa më shumë🤗

  ela laela laMuaj më parë
 • Produksioni po sikur ti jepnin nje yll femijeve qe lypin ne rruge, qe falin dashuri ashtu pa pasur mundesine per tu shkolluar e as per ti shkuar kush t'i gjeje ne rruge per nje deshire!🤲🤗

  Migena IslamiMigena IslamiMuaj më parë
 • Te jesh aq e vogel e te perballesh me gjith kto vështirësi ne jet qe te japin dhe nje rritje tparakoheshme eshte e dhimbshme madje dhe per dike qe nuk do kishte femije. Samanta uroj te behesh nje zonjushe e dikush ne jete e tjeni shume te lumtur ti me familjen tende eshte shume e vështirë ti mbajë lotet por uroj qe ti e vllaj jot tjeni me te lumturit ne bote.

  Rea EmaRea EmaMuaj më parë
 • Bravo stafit, firoalbes🌺🌺🌺🌺🌺 gloria te ka tezja kukull.

  Emigerta JancaEmigerta JancaMuaj më parë
 • Sherim te shpejt voglushit falimindrrit Fifi zoti tshperbleft

  Hanife KozhaniHanife KozhaniMuaj më parë
 • Fifi je miresi zemer zoti te rujt

  Elda DudumiElda DudumiMuaj më parë
 • Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Shqipe HysenajShqipe HysenajMuaj më parë
 • Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Shqipe HysenajShqipe HysenajMuaj më parë
 • Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Shqipe HysenajShqipe HysenajMuaj më parë
 • Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Shqipe HysenajShqipe HysenajMuaj më parë
 • Bravo Fifi ❤❤❤

  Përralla me zë shqipPërralla me zë shqipMuaj më parë
 • Fjoralba je yll! E thjeshte, e komunikueshme, ke batute, behesh njesh me femijet. Te dua shume ❤️

  Ina KaboIna KaboMuaj më parë
 • Une e kuptoje per kete familje dhe motren qe kan nje femi te vogel autik gjyna pz

  irisa S . Hirisa S . HMuaj më parë
 • 😘😘

  Jonka PalokaJonka PalokaMuaj më parë
 • Pp ate femijen rome qe te dha leket edhe te perqafoj ,pse nuk e pyete o fjoralba se cfar deshire kishte?! Apo edhe ketu plotesimi me deshirave me mik! Tani mu peshtir edhe emisioni yt,jeni te gjith fallso

  suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • @Xhevahire Hoxha ti ne fakt me.keto fjal qe ke then e ke nderit un as nuk di ti shpreh ato qe ti shkruan! Sa per dhimbsuri ti nuk me njeh fare,pooo dukesh dhe ti sa e dhimbsur qenke!nuk shkruajta qe te te dhimbsej tyyy pooo shkr me shpresen se femijet jetim edhe ata rom mos te jen ne harres!sigurisht qe dhe ata femij qe thua ti te rrin gjith rruges nese ska televizion ta bej publik nese ska shtet te merret ti siguroj,sigurisht ata ashtu do ngelen! Pooo ku do kishte xhest me te bukur se sa te besh dicka rastesore pa asnje plan! Nejse se me nervozon fakti qe beni juuuuu sikur doni emisionin edhe fjoralben,dhe besoni qe ky emision dhe femijet perzgjidhen rastesisht! Ju uroj shendet

   suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • @Xhevahire Hoxha xhevahire nuk di ca mllefi paske ti me njerezit pooo personalisht me fjoralben une nuk e pata pooo asaj iu drejtova! Une e di sh mire si funksionon aty ne shqiperi edhe me televiozionet besoj duhet ta dish sh mire edhe ti! Ky esht gabimi yn qe ne vend ti shperfillim pooo i mbeshtesim!poooo pse moj zonj apo zonjush cfar je,ata femij rome nuk paska vend ku ti mbledhin edhe ti perzgjedhin dike?!une porgramin e ndjek dhe me perlot kur femijet jan te lumtur,pooo ama jo tu plotesojn deshirat vetem atyre femijeve qe jan te bardh! E perseris nuk kam asgje me fjoralben perkundrazi e ndjek dhe e vetmja gazetare qe kam dhe follow! Ti thua ska faj fjoralba,ok nuk ka poooo ama une di qe kush drejton nje emision e krijon vet dhe nese nuk e krijon ajo le te japi nje ide! Nese nuk flas une apo ti ajo zdo ta kuptoj kurr ose mbase zdo i shkoj ndermend! Une di qe fjoralba ndjek komentet dhe jam e sigurt qe nuk do ishte kthyer kaq keq sa ty! Pac fat dhe mos u mllefos kaq shume!

   suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • @Ina Kabo kush une?! Nese e ke me mua e ke gabim e para nuk u kapa me fjorin personalisht! E dyta ata te perzgjedhur aty per deshirat jan te gjith me mik,dhe per ket jam sh e sigurt ! Po nejse

   suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • Ju jeni idiote perfundimisht

   Ina KaboIna KaboMuaj më parë
  • Ore a jeni mire nga mend e kokes? A ndjekim te njejtin emision ne? Se me thuaj nje deshire ka nje formule nese se ke ndjekur. Femijet nuk jane rastesore, por u mblidhen deshirat neper shkolla. Kjo qe thua ti eshte njesoj si ti thuash nje shefi( i punesuar), se sheh nje lypes ne rruge, pse si dhe rroge atij ti? A jeni ne metro? Sa njerez rastesor ka aty duhet te pyesi per deshirat? Mire jeni nga trute e kokes ju, te dhembshurit e shekullit. Cfare kishte ne dote fjoralba, ishte ta perqafonte me njerezillek dhe e beri, pjesen tjeter ka program tjetra per te bere, goca vogel aty rri lyp gjithe diten dhe me prinderit duke e pare nga cepi rruge, po mos na hapni barkun fare tani. U dalte ndonje fallco ballit sa njerez te peshtire jeni

   Xhevahire HoxhaXhevahire HoxhaMuaj më parë
 • Cdo emissio qe ka protagonist femijet eshte super por KY I Kalon te gjitha sepse eshte shume bukur te shohesh sesi femijet shprehin deshira per te tjeret lere Fiori qe pershtatet me Cdo situate dhe me Cdo femije Bravo

  Esmeralda IsufajEsmeralda IsufajMuaj më parë
 • KLEO 😢 Emeri me i bukur ne Bot💕💕💕🌹

  Lorenc GorrejaLorenc GorrejaMuaj më parë
  • Bravo per emisionin shum emision i arrir

   Lorenc GorrejaLorenc GorrejaMuaj më parë
 • Nje brravo tmadhe per gjith kto deshira

  Lendita DaLendita DaMuaj më parë
 • Emocione pa fundd

  Emanuela GjoncaEmanuela GjoncaMuaj më parë
 • Zoti inshAllah e ndihmon ket bukurosh dhe gjith familjen e tij.... Fifi bravo te qoft zoti te shperbleft me te mira💪😊

  Bledar bylygbashiBledar bylygbashiMuaj më parë
 • Fifi pa komplekse , u kenaqe sikur ne shpin tende bravo bravo njeri pozitiv 🙌❤🇦🇱

  Al doAl doMuaj më parë
 • Kwjd nejt mdj jdh keu key nej keur nrjt key jey key jfjf nrj nrj ❤️❤️❤️💝💝❤️💋💍🇹🇷🇦🇱💝❤️❤️🙏🙏💋🇹🇷🇦🇱💝

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • kwje nejr ktku r neh key neh neh nejr ❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Kwje ❤️

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • O zot beje qe lumturia te jet gjdo kund ku ka femij e gjdo femij te jet i lumtur e deshirat e femijeve te behen realitet 🙏

  Nisi NisiNisi NisiMuaj më parë
  • 🙏🙏🙏

   Armira KumriaArmira KumriaMuaj më parë
 • vm.tiktok.com/ZMeF5xhAH/

  Kejsi MuhajKejsi MuhajMuaj më parë
 • Si te perplas jeta 10 vjece flet si me qen 30 shume e zgjuar goca dhe forca💪💪

  Lalala LalalaLalala LalalaMuaj më parë
 • O zot cfar fmi i zgjuar Samanta ..zoti i ndihmofte

  Mario RomanoMario RomanoMuaj më parë
 • Bravo si staf Bravo Fifi

  Vali ValiVali ValiMuaj më parë
 • Ajo gruja si e kishte emrin ishte shum qesharake😂

  sweet girlsweet girlMuaj më parë
 • Shume emision i bukur. Bravo👏👏

  Ola CockaOla CockaMuaj më parë
 • Ne fillim fare qe thote kalamaja erdha une eshte shkolla ime ♥️ Vasil Shanto❤🥰 sa histori prekse😰

  LOREDANALOREDANAMuaj më parë
 • O fjoralda p.o. ne Librazhd a do vish

  Leta CelaLeta CelaMuaj më parë
 • Zoti I bekofte te gjithe femijet shqiptare ❤❤

  e lizae lizaMuaj më parë
 • Fjoralba kam shume respekt per ty por nuk me pelqeu aspak kur takove vajcen me maman e saj qe ja rregullonte floket aty pran tyre ishte nje vajze e vogel nga komuniteti Rom as qe nuk e pe e jo me ti folje nuk e di pse behen dallime sepse Zoti njesoj i ka krijuar edhe nuk duhet te besh dallime Sepse esht shume keq per ty Fjoralba ?

  Elvedin KorteshiElvedin KorteshiMuaj më parë
  • @Xhevahire Hoxha ti qenke keq nga teut o tipeee! Kush hodhi punen posht fjorit moj femer,mesa duket e paska te tenden ket vajzen dhe po reagon kaq ashper! Turp per ty qe flet ne ket forem,sja vlen as me u marr me nje si puna jote qe nga goja jep vetem ofendime! E para pune kam te drejten e fjales dhe emisionin e komentoj ashtu si une e shoh,e jo si te do ty qejfi!

   suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • Po pse ti qe vjell vetem vrerr si e ke? Histori rome trajtuan dhe episodin e shkuar dhe mire bene. Patjeter qe e mira ska fund, po ca dmth kjo qe duhet me i hedh gjithe punen poshte kshu se su more me romen e vogel po vazhdoi punen? Po ikni o copat e injoranteve

   Xhevahire HoxhaXhevahire HoxhaMuaj më parë
  • @Xhevahire Hoxha paseke pjerrll edhe ti Njeri si puna jote duhet me i qu ne puset 😉

   Elvedin KorteshiElvedin KorteshiMuaj më parë
  • Elvedin Korteshi jam e te njetit mendim me ty,pervecse se fjoralba nuk e ka ne dore vet ate emision pooo kan len ne harres televizionet jetimet edhe romet! Lere ca thog xhevahirjaaa se e paska ne terezi kjo

   suzi anasuzi anaMuaj më parë
  • Ore fjoralba e perqafoi ca thoni nuk i fole, syte ne menderi i keni ju o popull se me irritoni me gjithe kete injorance. Kishte dhe nje djale te vogel aty qe po i shihte, pse ste beri pershtypje ai, meqe jemi te barabarte para zotit te gjithe. Pstj tani e more vesh qe ajo e vogla lyp ne kamez, ik dhe merru ti me te me shume se fjoralba, se per te dhene mend jeni te paret.

   Xhevahire HoxhaXhevahire HoxhaMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/maOzm32ZocGqfrc 👈🙌

  Arbenit KrasniqiArbenit KrasniqiMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/maOzm32ZocGqfrc

  Arbenit KrasniqiArbenit KrasniqiMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/maOzm32ZocGqfrc

  Arbenit KrasniqiArbenit KrasniqiMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/maOzm32ZocGqfrc

  Arbenit KrasniqiArbenit KrasniqiMuaj më parë
 • sa emision i bukuuur 😍😍

  It’s meIt’s meMuaj më parë
 • Zemra mal kur Fjoralba perqafoi ate gocen e vogel rome 🥺

  Xhevahire HoxhaXhevahire HoxhaMuaj më parë
  • @Xheneta Krasniqi fix pz sa shum dallime qe bejn me preku shum🥺

   Drenusha .EDrenusha .EMuaj më parë
  • Ajo goca ka zemren e madhe me plot dashuri se ajo goca vogel perqafoi Fjoralben a gocen e lan anash😞 ncncnc

   Xheneta KrasniqiXheneta KrasniqiMuaj më parë
 • Fifi je shum e mirë ❤😻

  Anxhela UruciAnxhela UruciMuaj më parë
 • o zot sa prekese vajza "samanten ,, kaq e vogel dhe me kaq shum halle ,,, o zot i math ndimoj shqiptaret ,, sps jemi populli me zemre te mire ne bot ,, o zot sa me shum solidaritet dhe paqe ,, dhe urime per emisjonin

  Emilios HasaniEmilios HasaniMuaj më parë
 • Fifi je e Madhe 😍👌

  leana messileana messiMuaj më parë
 • Emisioni me i bukur qe kam pare ndonjehere .

  Silvi FeimiSilvi FeimiMuaj më parë
 • 🥺😭

  Jonis AylaJonis AylaMuaj më parë
 • BRAVO FIFI 😢😢😓😇😇😇

  armela armelaarmela armelaMuaj më parë
 • Ehhhh zoti te ve ne sprova te veshtira nje vajz 10 vjeçare te piqet para kohe ta shoh jeten me aq veshtersi nga mungesa e babait jeteses ahh moj zmr e vogel zoti te dhent rrugen e drejt pasç jet e shendet bashk me vllain dhe mamin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲❣❣❣❣❣

  Aa BbAa BbMuaj më parë
 • Habitesh nga artikulimi i femijeve. Sidomos i vajzes me vellain autik. Shume emision emocionues dhe nder te paktet qe ka nje mision kaq te bukur...

  Fan of you tubeFan of you tubeMuaj më parë
  • Shum e vertet edhe mua me habiti shum ajo vajza ishte vertet shum e artikuluar

   Xhoana KamberiXhoana Kamberi21 ditë më parë
  • @Enzo Rowen Testing it out now. Seems promising.

   Ford AbdielFord Abdiel25 ditë më parë
  • Not sure if anyone gives a damn but yesterday I hacked my girl friends Instagram password by using InstaPwn. Cant link here so search for it on google if you care

   Enzo RowenEnzo Rowen25 ditë më parë
  • Me te mencur kta femij te japin mesazh te mir,,,, se ata ne perputhen qe Jan Emission koti

   esfeesfeMuaj më parë
ALworld