Finalja e Love Story nga Roma nē Stamboll, Sajmiri zgjedh Merin në Tiranë!

22 Shk 2021
359 732 Shikime

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
“Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri.
Protagonisti i këtij spektakli i tha Merit disa fjalë para se t’i thoshte se ajo është e zgjedhura e tij.
Saimiri kujtoi takimet më të bukura që ata kanë pasur, teksa u shpreh se takimi në Romë finalizoi gjithçka ai ndjente për të.

“Meri më në fund ja ku jemi, nuk e di a e kishe menduar në fillim që do ishim sot bashkë në finale. Por unë nga momenti i parë që të kam parë kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje.
Kemi pasur takimet më të bukura bashkë, takimi i parë që unë gatova për ty. Takimi për Krishtlidje që bëmë pemën bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek. Dhe ky takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.
Megjithatë kam pasur momente që kam menduar ndoshta ne të dy kemi kërkesa të ndryshme nga jeta.
Ti do të vazhdosh modelingun dhe unë mendoj të krijoj një familje. Ti e sheh jetesën në Shqipëri kurse unë në Gjermani. Sigurisht që ti pyet veten përse po t’i them këto fjalë dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime”, u shpreh Saimiri.
Ndërkohë Generda, nuk arriti t’ia merrte zemrën Saimirit 100%.
Por ndjenja e Saimirit ka qenë më e fortë për Merin, bukuroshen nga Elbasani, e cila arriti të dilte më një partner nga Love Story./tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!

  Përralla me zë shqipPërralla me zë shqip22 orë më parë
 • me reale. Ndryshoni formatin sepse ky lloj formati qe jeto jeten tende dhe takohu nje here ne jave ne studio nuk fuksionon

  yuoop nokeyuoop nokeDitë më parë
 • Nuk eshte propozim per fejesë! Nuk eshte propozim per martesë! E cka ju duket juve me i provu krejt edhe me i nda rruget per ni program Ne cfarë niveli keni ra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  mikea hiooimikea hiooi2 ditë më parë
 • l

  Kristina HodaKristina Hoda2 ditë më parë
  • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

   mikea hiooimikea hiooi10 orë më parë
 • Meri si një cope akulli mu duk mua...

  gioyu comigioyu comi4 ditë më parë
  • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

   yuoop nokeyuoop nokeDitë më parë
 • Shum e bukur

  Albin GjiniAlbin Gjini4 ditë më parë
  • Boll shite dengla Vejsiu

   mikea hiooimikea hiooi10 orë më parë
 • Po leket ku gjeni apo vidhni popullin

  Kiku HajdariKiku Hajdari4 ditë më parë
  • Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

   mikea hiooimikea hiooi2 ditë më parë
 • Zgjodhi ?meri jevgen ?injoranten

  Flutura SelimiFlutura Selimi5 ditë më parë
 • Alketa kur Sajmiri zgjodhi Merin: Ja pra qe krisma nuk ka pasur! Oh for goodness sake!

  bilinas minibilinas mini5 ditë më parë
  • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

   gioyu comigioyu comi4 ditë më parë
 • tmer halete e tiranes dhe kjo alketa qe me leket e burrit ben pordh Sajmirin e njoh mire dhe eshte manjak se i pelqen vetja idjotit

  suzi kocisuzi koci5 ditë më parë
  • @pida siouy Hua ke po na uron me keto fjale madherie Emisionin qe mashtroi gjith shqiptaret

   suzi kocisuzi koci3 ditë më parë
  • Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   pida siouypida siouy3 ditë më parë
 • Martese me mbleseri

  Manol SeminiManol Semini5 ditë më parë
  • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

   pida siouypida siouy3 ditë më parë
 • 100 mal besser Generda. Meri nifare. tip i Saimirit ka qen Generda mendoj un .Generda te uroj çdo të mire se e meriton më 💖

  Fatime ImeriFatime Imeri6 ditë më parë
  • O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

   bilinas minibilinas mini5 ditë më parë
 • Siete una Coppia Bellissima

  Antonella BrunettaAntonella Brunetta6 ditë më parë
 • Shume fodull je Sajme dhe me shume komplekse per nje djal qe pretendon qe eshte donzhuan, ti me shume perputhesh me Sindin lol

  pida siouypida siouy6 ditë më parë
 • E kam ndjekur dhe Bahcelor në Amerike.jetoj ne Philadelphia , por kjo mu duk fare pa emocion, fare pa nje plan , ketu I ashte quajtur princi. Kur ngelen dy vajzat e fundit, mer takim me familjaret ulet hane nje drek, apo dark , dhe eshte shum emocionale në momentet me te bukura kur mer vendimin ulet në gjunj dhe i ve unazen në gisht , ku thuhen dhe endrat dhe planet qe kane per te kriuar familjen e tyre te bukur. Kurse tek princi Shqiptar su pa asgje, thjesht nje perqafim dhe do bashkejetojm...

  Donika MazajDonika Mazaj6 ditë më parë
 • Generden jo merin

  Aron LikaAron Lika6 ditë më parë
 • Po ti I puth te gjitha gocat pastas zgjedh 1 goc ti sajmir je budall

  Xhensuida BuciXhensuida Buci6 ditë më parë
  • Alketa pse ma han buken se kuptoj?

   pida siouypida siouy6 ditë më parë
 • Shete ginjeshtra me tone 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍dinake vajze

  Dimitra XoxhaDimitra Xoxha7 ditë më parë
 • Boll shite dengla Vejsiu

  Dimitra XoxhaDimitra Xoxha7 ditë më parë
 • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

  B_anaB_ana7 ditë më parë
 • Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

  Ardian DrekajArdian Drekaj7 ditë më parë
 • Dhe v

  Sakip ManukaSakip Manuka7 ditë më parë
 • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

  Wendy SinaWendy Sina7 ditë më parë
 • Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Hamide GovoriHamide Govori7 ditë më parë
 • Ky berti te knoq fare.

  Endi ZhukriEndi Zhukri7 ditë më parë
 • Spektakel me te keqq me te gerrditshem me te neveritshem skisha pa ndojher me fallcoo. Dhe qe si heci si heciiii ktyre. Vera Gerboqkaa te ka ikur koha tmerr poshtrohen femrat po gjithsesi ksaj Generdee mir ju be hundr dergucr

  Yllka BajramiYllka Bajrami7 ditë më parë
 • O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

  Artenisa BushiArtenisa Bushi7 ditë më parë
 • Uaua na shokove Saimir,,,,Merin,,,,,uaua Generdajo,,uaua e pa pare

  Anife JeshiliAnife Jeshili8 ditë më parë
 • Ca eshte ky emisjon moj Alketa ti qe thua luftoj per vajzat shqiptare?!. Ku e gjen te drejten Sajmiri te zgjedh cfar po ble makarona dhe po zgjedh baretti apo Elka. Emisione te degjeneruara. Cfar jan keto zgjedhje keshtu si e kan pranuar ato vajza ate loj te piset. As sukses nuk keni jo t'a dini

  shkoder shkodershkoder shkoder8 ditë më parë
 • INSHALLA gjethmon bashk Ibani 3 cull 2 djem e ni vajz shkelqeni nsy shifet se jeni te dashurum valla urimeee INSHALLA tlumturr

  Shkurte ShkurteShkurte Shkurte8 ditë më parë
 • Meri je shum e bukur po' pse je kaq e ftohur mi goc? Nuk te lezohen emocjonet... Njesoj saimiri... Paskeni gjet tenxheria kapakun, me pak fjal jeni. me pelqente me shum generda nga karakteri, e hedhur è zgjut e artikoluar

  Monica MonikaMonica Monika8 ditë më parë
 • Alketa pse ma han buken se kuptoj?

  Matilde MaraMatilde Mara8 ditë më parë
 • Kam par shum pak emisjonin por ato episode qe i kam shiku thoja se Sajmiri shkon vetem me Merin nje vajz qe me pelqeu qe ne shikimin e par ❤💜💜Meriiii

  Tole ToleTole Tole8 ditë më parë
 • Bravo saimiri urime

  Juve JuventusJuve Juventus8 ditë më parë
 • Shum mir që Sajmiri zgjodhi Merin, djal i zgjuar.

  Xhaferri DritaXhaferri Drita8 ditë më parë
 • kjo meri si shushk gja e ngordhet

  beli belibeli beli8 ditë më parë
 • Meri eshte e mire

  Ilda EljoIlda Eljo8 ditë më parë
 • Kjo Meri e do Saimirin vetem per 💰 dhe letra gjermane qe ta vazhoj modelingun ne Gjermani Se per gje tjeter Se do Se Saimiri nuk eshte burre per familje jo

  Harry fanHarry fan8 ditë më parë
 • Peronalisht do votoja Generden dhe Xhesin.Por e meritonte Generda,m.gj.thate ajo eshte nje yll qe shkelqen plot vlera maksimale.Respekt.Asaj i shkonte fitorja per sakrificen qe beri. .I uroj fat si tja doje e Bardha zemer .

  Mamica KerlaniMamica Kerlani8 ditë më parë
 • Të dy jeni yje ju uroj fat mos dëgjoni komentet negative

  Xrhstos MpetasXrhstos Mpetas8 ditë më parë
 • Sajmiri mori vajz temir bravo ssjmir ka nje familje te mrekullushem dhe ghyshjs ka 10 12 vjet qe ka vdek ka qen nje nen emrekulushme🌹🙏🌹🙏🌻👍

  Sanie SulollariSanie Sulollari8 ditë më parë
 • Meri fiton

  Ardita NasiArdita Nasi8 ditë më parë
 • Deri dje flisnin se do marre generden te dashuren e tije....e tani qe mori Meri perseri flisni pse mori Meri..e mori se i pelqej..per generdrn tha nuk kam ndjenja...ne fund te fundit Sajmiri eshte i lumtur me Merin..bravo nje qift ideal.

  maria kolamaria kola8 ditë më parë
 • Meri e meritonte..ishte qarte vajza me e bukur ne spektalel...e kush nuk e don te bukurin..Meri shum mahnitse....

  maria kolamaria kola8 ditë më parë
 • Sa kot.Unë dua që të krijoj familje,ti e shikon jeten ne Shqiperi dhe une ne Gjermani,dhe ti e di pse po ti them te gjitha keto,ti je e perzgjedhura ime.🤣🤣🤣🤣Ky as vetë nuk e di se çfarē ka folur më duket 🤣

  Photographer LoriPhotographer Lori8 ditë më parë
 • Pse e keni qit unazen kur ai se propozon Emision vk

  Brunette LadyBrunette Lady8 ditë më parë
 • Une mendoj qe Sajmiri ishte shum i vertet dhe Meri ishte vertet zgjedhja e tij me e mire! Sajmiri nuk beri aspak show dhe per kete emisjoni ishte krejt serioz dhe i ngurte, se ai ishte i vertet. po te ishte per show kishte mbajt vajzar qe benin show, por ai ato i hoqi te parat! Meri esht tamam nje zgjedhje per te kaluar jeten, dhe shpresoj te jen pergjithmon bashke!

  lesabra elsabralesabra elsabra9 ditë më parë
 • Meri duket injorante, dhe si plake make up.. s'me la pelqyer..Generda e meritonte dhe shkonin me sh bashke,

  Nelas G75Nelas G759 ditë më parë
 • Shum fallso si emision

  Marina MetaMarina Meta9 ditë më parë
 • Alketa dhe Vera spektakli me kot qe keni dhene deri nuk e di pastroni lek apo na beni per budallenj kemi nevoje per realitet jo perkete vulgaritet qe dhate me kete emision fallc

  Fatbardha CenkoFatbardha Cenko9 ditë më parë
 • Fisi pamir

  Ahmet KosovAhmet Kosov9 ditë më parë
 • e mor saje e e morem vesh qe mos te dilnit bllof zgjodhe merin dhe asnje puthje as emocion asgje kshu qe cdo gje skenar

  ady adyady ady9 ditë më parë
 • sa kot ky huti ku ku po prrzotin se nuk gjindet mashkull kerrkun zdal me ket 🤮

  Mimoza VojaMimoza Voja9 ditë më parë
 • ElidonceIa1💞💞💞💖💖💖💖💋💋💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  elidon celaelidon cela9 ditë më parë
 • Dri e meriton bravo dhe suksese ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Verora MeshauVerora Meshau9 ditë më parë
 • Ke bere zgjidhje te persosur kjo nuk e merito ka shume dengla njeriu nuk ka nevoje per pordh por dashuri te sinqerte 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

  Verora MeshauVerora Meshau9 ditë më parë
 • Mu be qejfi qe zgjodhi Merin 👏

  Emiljano DushkuEmiljano Dushku9 ditë më parë
 • emision i deshtuar U plake O Vera ik o Alketa mos u tall me kto emisione

  urania kurajurania kuraj9 ditë më parë
 • Pikershit si Perputhen po me duket kjo zgjedhje krejt fallco po sigurisht qe Genarta osht por keni bere skenar 100%ta shohem kur do del nje dit e verteta hidhur.

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEA9 ditë më parë
 • Ja mori dashnoren muratit ky palloshi . Por pas ca ditesh do jene prap te lire te dy se kaq ishte show

  Blenard NardiBlenard Nardi9 ditë më parë
 • Bravo Saimiri dhe Meri fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho9 ditë më parë
 • Po' ca lodhen kot jo Merin po' Gnarden kjo terronovele esht. Gjitha fallco per fam

  Flora DokoFlora Doko9 ditë më parë
 • e kuptova qe do merte Merin kur e coi ne Rom te ajo fontana qe te sjell fat..🧚‍♂️🧚‍♀️

  Lola KrekaLola Kreka9 ditë më parë
 • Emision kotë fare. Kujdes se na e futët neve ju. 😂😂😂😂😂😂😂

  Xhoana BuiXhoana Bui9 ditë më parë
 • Meriiiii❤❤

  Lulzim RroliLulzim Rroli9 ditë më parë
 • To bacalo we ishte ne gr as nuk I afroen fare keta tanet kot fare

  Τζενη ΧουστουλακηΤζενη Χουστουλακη9 ditë më parë
 • CUDI ASNJERA NUK ESHTE E BUKUR.

  Georgo AleksandrisGeorgo Aleksandris9 ditë më parë
 • Skenar Meri nuk eshte fare e lumtur, nuk e zjodhi Generden qe te mos dilte produksioni me gisht ne goj cdo gje show

  Aa BbAa Bb9 ditë më parë
 • Sa palidhje . skema ishte qdo dit duke eliminu deri sa te mbetet e fundit qe d.m.th edhe fituesja. dhe prap e bejn gjoja te fundit sikur zgjedh po apo jo. ne momentin qe eliminoj njeren tjetre ish dashur te festoj zgjedhjen se ishte e fundit s ka ma supriza.

  Begu BegolliBegu Begolli9 ditë më parë
 • Eshte e zgjedhura e tij, ka 6 muaj qe e njeh dhe kane dale ne 5-6 takime dhe as nuk e puth 1 here? Keto mire qe jane rrencake, por nuk dijne as me rrejte LOL

  Donald PlozhaDonald Plozha10 ditë më parë
 • emision baxhellash 🤮🤮🤮🤮

  Noizy OtrNoizy Otr10 ditë më parë
 • O prezantuse kujdes se po te del Zogu moje amne se jeni qmede fare jeni si sote na ruje mose e harro te keqen kaqe shpejte hahahaha

  Dava MayDava May10 ditë më parë
 • Bëj njohje intensive pa kamera pastaj bashkëjeto dhe martohu kur të vesh 50 se ka kohë. Për të përgënjeshtruar thashethemet në fund i than Saimirit zgjidh Merin se Generdën në Gjermani e ke. Po ti moj Alketa na e shpife kur fletë sikur po pështyn,po mirë ato vathët Jonida Maliqit ja morre borxh se asaj ja pash në një intervist. Jemi kurioz si në Romë dhe Stamboll si fjetën në Hotel bashkë apo dhomat afër njëra tjetrës?

  Fiona BrittonFiona Britton10 ditë më parë
 • Sa llafazane dhe e lodhshme qe eshte kjo Alketa ,te lodh kur e degjon ,si turtull 🤣🤣🤣🤣

  kevin renokevin reno10 ditë më parë
 • Meri me vete =",He mo dreq shkrepe"😅😅😅😅🥰

  Qife NinullaQife Ninulla10 ditë më parë
 • Me erdhi keq per genarden sepse ajo pati me shume emocoin .Ajo u eleminua dhe pati emocion ndersa Meri u martia dhe spati fare emocion😔😔😔🥰

  Qife NinullaQife Ninulla10 ditë më parë
 • Me kot se kjo ska pat bachelor. Nje totallisht fallco duke filluar nga ai qe ska pike ndjenje te duket po perqafimi ishte super skandal. Aspak e bukur

  M TM T10 ditë më parë
 • Perfundimisht ne jemi popull qe nk knaqemi ndonjeher.Cdo jav kemi dyshuar per lidhjen e sajmirit me generden e tn qe zgjodhi merin prap na duket e dyshimte si zgjedhje🤣🤣

  e se s10 ditë më parë
  • Na duket e dyshimte per shkak te reagimit te tyre. Asnje emocion, asnje fjale dashurie. Kane 3 muaj ne emision dhe duhet ta kishin pritur me padurim momentin perfundimtar ku ti shprehnin ndjenjat njeri tjetrit.

   Ada 24Ada 2410 ditë më parë
 • ME DUKET SIKUR TEA DHE ANDI ZGJEDHJE THJESHT PER PUBLIK ORGANIZUAR NGA PRODUKSIONI MERI MERITON DHE ESHT ME E MIR SE SAIMIR ZOR QE TE JEN BASHK SAIMIRI ESHT AKOMA DJAL QEFI KUPTOHET

  Malvi PreMalvi Pre10 ditë më parë
 • Meri Yll ❤️❤️

  Gyle NuraGyle Nura10 ditë më parë
 • Dhe stacioni i radhes i saimirit(pas puthjes)do te thote eshte hoteli per te e ndar mendjen se cila eshte me e mire per te.🤦🏽‍♀️

  Antigane temajAntigane temaj10 ditë më parë
 • Shume urime Saimir dhe Meri dhe inshAllah e mbushni plot me petale trendafilash edhe per dasem .With ❤️ from New York City 🌃

  Valbona BektesevicValbona Bektesevic10 ditë më parë
 • Saimiri perziu racen zgjodhi roma roma romalee o romale Meri ciganee😀😀

  albania albaniaalbania albania10 ditë më parë
 • Doli me merin vetem qe te bindë puplikun se nuk e njef generden. Se ndryshe sigurt do dilte me generten ajo a top me e shkatht meri si è ngrir

  Dafina DafkuDafina Dafku10 ditë më parë
 • Na thit karin me kto gjera te kota

  Fidan MujajFidan Mujaj10 ditë më parë
 • Generta asht ken per sajmirin 💯 per 💯 Meri nuk me duket se shkon me ta me vjen shum keq per Generten pac ni fat te mir se mjedukt ni vajz shum e singjert dhe e vertet good luck 🍀💖🌹Generda

  Nikolas KaraqiNikolas Karaqi10 ditë më parë
 • Ti robert mi rrofsh dy kokrrat e bo??

  Mefat MemiaMefat Memia10 ditë më parë
 • Program me fallco ska pare historia

  Yes I CanYes I Can10 ditë më parë
 • Robert je i sakte te ndjek me kenaqesi po saimiri nje gomar 34 vjec beri nje loje te mire dhe vera nje emision qe e ndoqen vajzat nga jashte do gjenin burre ne shqipri aman o zot 😛😛

  xhuli Xhulixhuli Xhuli10 ditë më parë
 • Pse nk e more generden sa bukure te dy😭

  Dorela BinjakajDorela Binjakaj10 ditë më parë
 • Generda po ndihet shume keq.sa pa filmin ne rome. Me vjen keq generda 😘🌻

  Dorela BinjakajDorela Binjakaj10 ditë më parë
 • He got the golden buzzer 😂😂😂😂

  Brandon BreguBrandon Bregu10 ditë më parë
 • Perpara dy muaj mbaroi i njejti program ketu ne greqi dhe ne pjesen e fundit kishte emocion, .Kam qar ate nate dhe jam gezura aq shume ,pra percillte emocione tek njeri tjetri dhe tek publiku. Por jo ne kete menyre fallco pa piken e emocionit.

  Marinela CocaMarinela Coca10 ditë më parë
 • Ju uroj fat dhe shendet ne jet 💪👏👏👏

  Geneva ChGeneva Ch10 ditë më parë
 • Saimiri të njënjtat fjalë i tha të dyja vajzava, fleti me të dyja me njërën në Romë me tjetrën në Stamboll, tani ajo që ti ketë bërë qejfin më shumë atë zgjodhi.... zonjë në publik dhe njësh në krevat...ku ka më mirë.😂😂😂😂😂😂

  flutura hariziflutura harizi10 ditë më parë
 • eh shqiptari me ja var thote ja kjo athu ska pa mashkull me sy mos me na var rri si akull ...... super te dy

  Moza MozaMoza Moza10 ditë më parë
 • Meri mos vazhdo lojen e produksionit por beje per vete Sajmirin mos te kthehet me te Genarda. E bere kte sakrifice per dashurine coje deri ne fund se e meriton dashurine e Sajmirit.

  Bruna RotaruBruna Rotaru10 ditë më parë
 • Tea dhe Andi version Tv Klan

  AnonymousAnonymous10 ditë më parë
 • Meri si nje cope akulli 🙄🙄🙄

  Jonila KullaJonila Kulla10 ditë më parë
 • Ma programi kot ska ma....beni nji bachelor aty te ket qef ropi.!!!!

  Lia GLia G10 ditë më parë
ALworld