Flet i riu që ndali shoferin në sheshin “Skënderbej”: Ngjante si akt terrorist! - Vizion Plus

25 Pri 2021
227 082 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
I riu që neutralizoi drejtuesin e mjetit tip “Citroen” që u fut në shesh, duke tentuar të përplasë kalimtarët, e përshkroi ngjarjen si një akt terrorist.Në një prononcim për mediat, i riu tha se ndërhyri menjëherë në mënyrë që mos të lëndoheshin njerëzit që po lëviznin në shesh.“Po vinte drejt njerëzve. Unë ndërhyra. Kishte shumë qytetarë përreth. Hyri i aksidental brenda këtu. Në momentin që unë hyra, u ndal personi. Ai u shokua kur i rashë në fytyrë nga xhami. Nuk kam informacion dhe nuk e njoh se kush është. Ishte si një akt terrorist”, tha i riu.Drejtuesi i mjetit ka përfunduar në prangat e policisë, ndërsa mësohet se në makinë i janë gjetur doza kanabisi.

Komente
 • Ne komenta Jan gjith trima brravo i qoft vandami i Bo ne film ky djali i boka origjinal shum djal trim ska fjal rrespekt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Toni ShehuToni Shehu13 ditë më parë
 • Gjeja me è bukur qe bete 👏👏👏👏 Edi Rama Ta shperleu 👍👍👍👍 nje guzimtar i tille meriton nje MEDALJE. ..bravissimo

  ANETA LIKOANETA LIKO15 ditë më parë
 • oooo ZOTI IMADH RUAJ TE PAFAJSHMIT DHE UDHEZOI DHE STANDARD QE HUMBIN TORUAN. UDHEZOI OOO ALLAHU MADH NJEREZIT E TU AMIN AMIN AMIN ALLAHU ☝☝☝☝☝☝

  Linda KaciLinda Kaci15 ditë më parë
 • Shkoni mor kara

  bb4live interbb4live inter15 ditë më parë
 • Falun Dafa practitioners in Tokyo held a series of activities during the weekend of April 24-25, 2021, to mark the 22nd anniversary of the April 25 Appeal in China. Practitioners demonstrate the exercises as part of their weekend-long activities in Tokyo. Practitioners gathered in a park in the morning and demonstrated the Falun Dafa exercises. Practitioners collect signatures at busy locations throughout Tokyo. After finishing the group exercises, the practitioners went to busy stations, including Tokyo, Shinbashi, Akihabara, and others, to raise awareness of the 22-year-long persecution of Falun Dafa practitioners by the Chinese Communist Party (CCP). They displayed posters, distributed informational materials, and talked to passersby. Many people signed a petition to support practitioners’ efforts to end the persecution. A man said, “The CCP imprisons innocent people. It’s absolutely not allowed.” A passerby said, “The CCP is conducting forced organ harvesting from living people. It is too cruel, and must be stopped.” A practitioner said that April 25 is the day that Falun Dafa practitioners raise awareness of the persecution. A practitioner said that practitioners in Japan have recently reached government officials and citizens to inform them about the persecution of practitioners in China that has persisted for more than 20 years. They hope that people will step forward and work with practitioners to end the persecution. Practitioners peacefully protest the persecution in front of Chinese Embassy in Japan. Practitioners went to the Chinese Embassy in Japan to protest the persecution. They displayed banners which read, “Falun Dafa Is Good, Truthfulness-Compassion-Forbearance Is Good,” and other messages. They called for an end to the persecution. Practitioners held a candlelight vigil in Tokyo to mourn the practitioners who lost their lives due to persecution by the CCP. As evening enveloped Tokyo, practitioners held a candlelight vigil to mourn the practitioners who lost their lives due to the persecution in China. Over the past 22 years, Falun Dafa practitioners have continued to peacefully protest and raise awareness about the persecution to help people clearly see the evil nature of the CCP. They believe that the day when everyone is awakened to the truth will come.

  tyuhf sdftvhutyuhf sdftvhu16 ditë më parë
 • O legen. O flit tiranshe o flit veriorshe..

  Emilio PrengaEmilio Prenga16 ditë më parë
 • Hallalle djal I shkathete Shqiptar Hero

  Bolia FopsBolia Fops16 ditë më parë
 • Cut 354tjq²into 8⁷a 7inch in

  Samet MislimiSamet Mislimi16 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏 keshtu duhet te jen polizat nuk tha hurdher lleshi se ndone gjake prandsj qeni komunistat e poshter

  Antonelo LamajAntonelo Lamaj16 ditë më parë
 • Ma vai a cacare

  Aleksander FerraAleksander Ferra16 ditë më parë
  • Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines

   Bolia FopsBolia Fops16 ditë më parë
 • Po ik o klodjan te qifsha maman o rrop qir

  orgest orgestorgest orgest17 ditë më parë
 • O zot ca behet

  Adelina KamberajAdelina Kamberaj17 ditë më parë
 • KRYETARI I BASHKISE TE SHPALL QYTETARIN QE RREZIKOI JETEN PER TE SHPETUAR QYTETARET E LIRE.

  Patrik PatyPatrik Paty17 ditë më parë
 • Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️

  yaliso gioouyyaliso gioouy17 ditë më parë
 • Ore çfar fluturimi ne ajer beri ai te dhjefsha çaki çanin o plak, as komandot si bejn dot ate lloj hedhje, bravo djalit

  Armando KaroshiArmando Karoshi17 ditë më parë
  • Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran

   bilisha colibilisha coli17 ditë më parë
 • Zot I dhuroft gjith te mirat kti djali dhe familjes se tij qe e kan edukuar ne kte menyr.

  sonila alicka Alickasonila alicka Alicka17 ditë më parë
  • Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻

   bilisha colibilisha coli17 ditë më parë
 • Lum Nana qe te ka

  Azbije zAzbije z17 ditë më parë
 • Te lumt ty duhet Edi te marr pas veti

  Azbije zAzbije z17 ditë më parë
 • Hallal te qoft !!!!!!!!!! Tlumt , edhe tjerve

  max mustermannmax mustermann17 ditë më parë
 • O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

  sotuur aeeisotuur aeei18 ditë më parë
 • mashallah.cfar heroji. bravo

  Refet MuharemiRefet Muharemi18 ditë më parë
 • Afto pou dhen mboruse na kani i Albaniki astinomia to kane ena aplos politis .....BRAVO sto pedhi iroa.

  Παναγιώτης ΡαπηΠαναγιώτης Ραπη18 ditë më parë
 • Bravo djalit je hero i vertet Ilir Meta shiko dhe keo veprime duhet vleresuar dhe dekoruar

  Agastra VaninaAgastra Vanina18 ditë më parë
  • Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes

   sotuur aeeisotuur aeei18 ditë më parë
 • O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

  dueeh nyyudueeh nyyu18 ditë më parë
 • Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines

  Mehreme GashiMehreme Gashi18 ditë më parë
 • Aty nuk duket si akt terrorist aty duket si aksident esht i panikuar

  Ali BabaAli Baba18 ditë më parë
 • Cub si Mic Sokoli hallall tkoft o trim

  besardbesard18 ditë më parë
 • Uauuuu si ne filma.E cuditshme pooor e vertete,guxim i madh

  Lila MetajLila Metaj18 ditë më parë
 • Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏

  beedsj roiuebeedsj roiue18 ditë më parë
 • Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻

  Bobi HysajBobi Hysaj18 ditë më parë
 • Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran

  Free fire DRINIFree fire DRINI18 ditë më parë
 • Po normale ai eshte kriminel i lindur por e keqja eshte se te gjithe keta dalin te droguar ose te semure mendore keta duhen djegur te gjalle tek sheshi pike mbaroi

  Ariona DhimoAriona Dhimo18 ditë më parë
  • O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.

   beedsj roiuebeedsj roiue18 ditë më parë
 • Ky djale duhet te jete te forcat specjale

  Eleni LikaEleni Lika18 ditë më parë
 • Bravo bravo bravo

  Eleni LikaEleni Lika18 ditë më parë
 • Po ky gomari cpati e pickoj grerza...apo deshte te dilte ne tv🤦‍♂️🤦‍♂️ Kete me gjith ate gomarin tjeter qe hyri ne xhami dhe çau 6 veta me thik.. futini brenda dhe hidhjani çelsat .... Sme intereson fare jan te cmendur apo jo kush gabon ..pagon boll me me keto pretendime fallco.. Si ky dha ai po te kishin vrar njeri do qanit nenat e shkreta

  fede sinceritàfede sincerità18 ditë më parë
 • Vetëm unë po qaj?... Bravo çuni. Me vjen keq për kombinatsin, hallexhi ndoshta..... Mjer ai.

  A. S.A. S.18 ditë më parë
 • O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

  bilisha colibilisha coli18 ditë më parë
 • Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes

  Fran GjekaFran Gjeka19 ditë më parë
 • Bravo!!

  EMJEMJ19 ditë më parë
 • Bravo.perpara.nje.psikopati. do.bente.shum.viktima Bravo.bravo.keto.njerez.i.duhen. Kombit. Ligje.te.forta.kush.gabon.oaguan 🇺🇸🇦🇱

  Festim KertushaFestim Kertusha19 ditë më parë
  • @bilisha coli Shum. Drejte. Thua🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   Festim KertushaFestim Kertusha18 ditë më parë
  • Te lumte trim 🇦🇱

   bilisha colibilisha coli18 ditë më parë
 • Bravo 👏 ishalla ka shqiperia shum si ti .

  Anna AnnaAnna Anna19 ditë më parë
 • Cannabisi ste shtin me myt njerz... fucking crackhead

  Fixxie HartmannFixxie Hartmann19 ditë më parë
 • Ai qenka Spider man të dhjefsha policin renea shqiponja e të gjithë komisariatet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respekte

  Eri KordaEri Korda19 ditë më parë
 • Albaninen jecki chen xjeki qeni shiptar hahaha

  sheref haskajsheref haskaj19 ditë më parë
 • haha ska shkenc qe i studijon kta vllaznit ton ne shipri kta jon fantazma hahaha

  sheref haskajsheref haskaj19 ditë më parë
 • Pz si spijderman ju ka hedh si ne per filma ty zoti te rujt mor djal tu prift e mara

  Luljeta MarkuLuljeta Marku19 ditë më parë
 • O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.

  Alma TarajAlma Taraj19 ditë më parë
 • Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️

  Eli LaçEli Laç19 ditë më parë
 • Ky far qeni qe rrezikoji jetet e te tjerve,sikur tjet i paguar nga caqe te caktuara.

  Era JahaEra Jaha19 ditë më parë
 • Bravi keta jan heronj te vertet medalje e vend pune ter jeten braviiiii❤️❤️❤️❤️

  Miranda KumarakuMiranda Kumaraku19 ditë më parë
 • Bravo bravo djalosh guximtar e heroik ,Ju hodhe ati teroristi dhe shpetove jete njerish ,,Meriton nje shperblim shume te madh ,,Keshtu duhet te jete rinia 👏👏👏👏👏👏

  Flutura LartiFlutura Larti19 ditë më parë
 • Ndjehem I lumtur. Shqipnia ka djem trima pa fund 💪💪💪👌👌👌👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Gazmir MuratiGazmir Murati19 ditë më parë
 • Te lumt djal hero

  Festime FejzullaiFestime Fejzullai19 ditë më parë
 • Vrite mer shkerdhaten mos ifusje ne burg

  Altin RizaAltin Riza19 ditë më parë
 • Te lumte trim 🇦🇱

  Engel CjapiEngel Cjapi19 ditë më parë
 • Halla qumshti nones or djale brravo

  Kujtim HakbajramiKujtim Hakbajrami19 ditë më parë
 • Tye vllla neser Hollywoodi ka Met thirr me emer zotit. Lum Nana Qe Te ka rrit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏻👍🏻👍🏻

  F2 G5F2 G519 ditë më parë
 • Bravo djale trim vuri jeten ne rezik zoti te mbrojte gjithe jeten tende e familjes tende lun Nena e babà qe te Ka rit more bir nenes

  Shely KodraShely Kodra19 ditë më parë
 • Faj ka kanabisi edvin vucici i cili shkatrroj rinin shqiptare e ju akoma po votoni ket leshko

  rr vrr v19 ditë më parë
 • Bravooooooo ti meriton cdo gje 👏👏👏👏👏

  Kapaj SanijeKapaj Sanije19 ditë më parë
 • Klodian , vi är stolta över dig , Krenar me ty Klodian ...

  Genc TahiriGenc Tahiri19 ditë më parë
 • Te falte ZOTI jeten 🙏 o bir nene je I bekuar nga Zoti 🙏qe deshe me shume te tjeret se veten bekuar 🙏qofsh🙏si Ty trim duhet te jene te gjithe Ymer e Jete Pac🙏👏👏👏👏🙏

  Martina CiaoniMartina Ciaoni19 ditë më parë
 • Djali sy shqiponjë 🔥 KLODIANI 🔥me atë që bëri , pa menduar për veten e tij , duhet të vlerësohet nga shteti , këta janë rinia që do me shpirt vëndin e vet dhe shqiptarët .

  Lindita SeLindita Se19 ditë më parë
 • Një Xheki Çan i vërtet vetëm në filma i kemi parë këto skena je për tu mar shembull bravo

  Zamira QendroZamira Qendro19 ditë më parë
 • Shume bravo te dy djemve qe nderhyne ne kohe,tregon qe kane mbetur akoma njerez te mire ne keto kohera te cuditshme qe po jetojme.

  mimoza ndojmimoza ndoj19 ditë më parë
 • Epo duhet mbajtur rinia shqiptare se jan te mrekullushem dhe jan ushqyer me qumeshtin e shqipes ky djal meriton shum e jo nje foto te ruajt zoti o bire e hall te qofte se vure jeten tende te mbrosh qytetaret

  Valentina ValeValentina Vale19 ditë më parë
 • Suksese ne jete Te ruajt Zoti 💖

  Rena ErenaRena Erena19 ditë më parë
 • Ky nuk eshte shofer eshte nje drejtus mjeti I thjeshte qe kuedi si e ka mare patenten dhe neser e ke shofer autobuzi keta nga gomari direkt pilota ne rinas ku eshte problemi ketu

  Enrik RushanEnrik Rushan19 ditë më parë
 • Respekt per kit djalosh guximtar

  Baba BabaBaba Baba19 ditë më parë
 • Hall ta befte zoti 🙏🙏🙏🙏

  Esiona EsionaEsiona Esiona19 ditë më parë
 • Hallall Te. Qoft Qumshti. I. Nanes. Ore. Djal Se. Qite. Shqipnin. Me. Faqe. Te. Bardh Kesi. Sokola. I. Duhet Shqipnis e. Kombit ky. Djal Duhet Te. Jet Ne. Forcat Speciale. Te. Policis te Nderhyrja. E. Shpejt. Te. Pershndes. Nga. Drnica. E. Hashim. Thaqit

  Ekrem RexEkrem Rex19 ditë më parë
 • Bravo djalosh . Vertet je hero . Duhet ta vleresoj shteti . Bere parandalim per shume njerez qe ishin aty nga aksidenti , duke sakrifikuar jeten tate . Kjo fryme duhet ta kete çdo qytetar ne shpirt . Bravo .

  Avni BeqiriAvni Beqiri19 ditë më parë
 • Bravo te madhe per djalin qe ndaloj nje terorist komunist

  Aferdita HykajAferdita Hykaj19 ditë më parë
 • E ka futur edi te terheq vemendjen e medjave. Te manipuloj votat👀

  Aferdita HykajAferdita Hykaj19 ditë më parë
 • Klodianit ti paguhet burse ne nje nga universitetet me te mira Amerikane per tu pergatitur e sherbyer Shqiperise

  John ButiJohn Buti19 ditë më parë
 • Ropt atyre qe bejne dislike

  Edmond HodajEdmond Hodaj19 ditë më parë
 • Ta nga Shqipnia jon bo rizik ! Aksidenti ne Qamië dhe Aksidenti sot ! TURP ! BRAVO Trimi 22-vjetçar 👏🇦🇱

  A BelushiA Belushi19 ditë më parë
 • Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏

  luir Xhakolliluir Xhakolli19 ditë më parë
 • E ka fain droga qe ua hoqi trurin njerzve te hedhur qe beri ai djali ia theu turinjt si neper filma i shkathet te Zoti respect per ty o vlla

  MarselaMarsela19 ditë më parë
 • Futi plumbin ketij pleres

  usa massachusetusa massachuset19 ditë më parë
 • Ky djal duhet te hyj ne forcat e njesise speciale e meriton eshte i shkathet

  TelegrafiTelegrafi19 ditë më parë
 • Ky hero meriton medaglien e heroit

  ilirian cerriilirian cerri19 ditë më parë
 • Sulmuesi nuk ishe Musliman, ateher nuk eshte akt terrorist.

  Runnable19Runnable1919 ditë më parë
  • Ça Lidhje Ka Myslimani Këtu Pse I Fetarizon Gjërat Ai Sëmuri Psiqik Me Kartel Çë Hyri Në Xhami Kishte 17 Vite I Konvertuar Mysliman Kishte E Ça Do Të Thotë Kjo🤔🤔🤔 Je Munduar Të Thuash Diçka Po Nuk The Asgjë. Agresori Me Fe Mysliman Eshtë Por Identitetin Se Kemi Mysliman Por Shqipëtar.

   Legjionari ShqipetarLegjionari Shqipetar19 ditë më parë
 • Bravo Klodjanit mos gabofsha ashtu mendoj qe eka emrrin ky djal hallall si kamimaz ju gjujt e endaloj dhunen e ati drogirashit ai osht shir kinse ka mar drog hajt se kta jan ma te kfjellt se ton vet kadasht me bo filma ka mendu qe asht ne Holivud dajak o vlla e kfidhni me dajak at person.

  Vera SmoniVera Smoni19 ditë më parë
 • Po polici aty, pse rri si hu. Duhej të ndërhynte qytetari i thjeshtë që të evitohej ndonjë tragjedi... sepse polici që ndodhej aty ështê i pa aftë🤨 BRAVO TË QOFTË KLODIAN! DJAL TRIM DHE I GUXIMSHËM! 👍👍👍👌👌👌👌🔥🔥🔥

  five starsfive stars19 ditë më parë
 • Hallall qumështit të nënës për këtë djalë. I lindur për RENEA..

  Vladimir RakipiVladimir Rakipi19 ditë më parë
 • VRAJENI ATY NË VEND KËTË TERRORIST ⚔️🇦🇱⚔️

  ss divizionss divizion19 ditë më parë
 • kete djale shqiponje, punsone ne forcat e siguris se shtetit .Keta trima i duhen vendit e shqiptaris ,respekt te madhe per iete djale trim.

  Milazim PiliqiMilazim Piliqi19 ditë më parë
 • Rrespekt Hero i Vertet hallall Vellaqko

  Mehmet DelijajMehmet Delijaj19 ditë më parë
 • Te lumte djalosh 👌

  Shkodrani Me HarkShkodrani Me Hark19 ditë më parë
 • Te lumt bravo

  Oltion ZeneliOltion Zeneli19 ditë më parë
 • Shoku vet do jet

  Flori BerberiFlori Berberi19 ditë më parë
 • I cmendur!!!

  Leticia LetiLeticia Leti19 ditë më parë
 • Bravo djalë! Përveç qëllimit të mirë, tregove se je djal trim, i përgatitur fizikisht dhe i vendosur. Ke cilësi për polici speciale. RESPEKTE!

  Gezim DurmishiGezim Durmishi19 ditë më parë
 • O heroi i shqiperis ti je për polic për vendin tonë ti rosh asaj nene të dhëntë zoti gjith te mirat e botes shëndet lumturi dashuri mbarësi të dhëntë zoti gjith jeten me kete xhest që bere ke shpetuar shumm njerz bravoooo heroi jonë i shqiperis se aty në vendin tonë ska drejtësi

  Diana ZeliaDiana Zelia19 ditë më parë
 • Ky veprim i ketij qytetari te mrekullueshem duhet te na beje neve te gjitheve qe ne raste te tilla te veprojme grup se bashku per te neutralizuar cdo palaço qe shqeteson njerezit. Derisa sa te vinte policia aty ndoshta do te kishte pasur viktima.

  Test BluTest Blu19 ditë më parë
 • Te qifsha ropt ty akte terorist behu hero tani

  LonaLona19 ditë më parë
 • Bravo djalit qe e ndaloj , Por vertete me vjen keq per kete vozitesin zoti dhe robet e ndimovshin qe ai te rehabilitohet sepse vetem ata qe nuk e dine se qka munde te bej gjendja e rende psiqike e qykojne kete djale, Shyqyr zotit qe nuk pati viktima apo te lenduar .... VOZITES UNE TE KUPTOJ VELLA POR KI KUJDES PER VETEN VLLA SE E SHEF SE VJEN NJE MOMENTE QE BEHESH RREZIK PER TE TJERET ....

  333 mix333 mix19 ditë më parë
 • Vetem hallall I thuhet kti trimi allahu te ruajt.

  Pac , bytycPac , bytyc19 ditë më parë
 • 😁😁

  Miki MikiMiki Miki19 ditë më parë
ALworld