Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn

26 Mar 2021
256 409 Shikime

Stresi flet pas pajtimit me rivalin e vjetër, Noizy nga OTR.
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al
Stresi
Noizy
OTR
#HIPHOP #STRESI #NOIZY

Komente
 • 4.6K

  Kosova TrollKosova Troll3 ditë më parë
 • HELLBANIANZ FORVER👑🤘

  SHQIPET E MARRSHQIPET E MARR3 ditë më parë
 • zinjo

  Lonii SaqipiLonii Saqipi3 ditë më parë
 • Rrot kari

  Argjent BegolliArgjent Begolli3 ditë më parë
 • O zhulaq laj atletet kur del ne tv Zhuls ,ordiner ,barbon

  K DK D5 ditë më parë
 • Bravo dy legjendat e repit shqiptae

  venis pro 19venis pro 196 ditë më parë
 • Stresi o real G o shok ka qen dhe ka me met legjend nshqipni o bish

  Markos PrekaMarkos Preka7 ditë më parë
 • Ik re kari

  Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡7 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/ppu6sJmuftaurLc

  TeoTeo7 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/ppu6sJmuftaurLc

  TeoTeo7 ditë më parë
 • Viktima interneti si stresi dhe noizy me plera nuk ka Shqiperia gjith kohes sikur zihen e ketej qihen

  AlbaniaAlbania8 ditë më parë
 • TBA edhe Baba Records jon kon reperat qe kane pas shqiptaria, Noizy me kete vijne shum vone ne vitin 2007. Baba Records dy DISSA ja ka kthy fort TBA por sdi pse nuk i beri kurr diss Noizyt se Geti i Baba Records per dissa u kon kapak mas Unikkatilit kuptohet. Noizy kur ka bo kong ne vitin 2007 un kom ingjizu kongen e pare te Big Wolf qe e kam kendu me Big Night shokun e ngusht te Wolfit pastaj ne Suhareke jena Mbreter u lshu shum neper kafiteri edhe Ramushi kur e kandidoj Blerim Kuqin per kryetar te Suharekes e moren Noizyn me kendu tek salla e basketbollit, un jom kon aty me shokun tim te ngusht. Pastaj Noizy dilte me Besin kusheririn tim ne qytet duke mendu qe eshte Gangsta, amo ate kusheririn kush ka dasht e ka rrah, un e kom rrah ne klas te 7-te. Me vone Noizy beri shoqeri me No One me te cilin e ka kengen ku jane Shqiponjat, ndersa me No One jemi kon shok, edhe na pat bo kongen falas ne studion e tij. Ne fakt No One shokun tim te ngusht e kishte shok ne femijeri edhe njeher ne gjirime te vitit te ri, autobusi na iki, No One ka pagu taksi edhe na ka marr tek Hoteli i Motrave Mustafa. Cka kemi heq, por nuk e quam ne fund por Noizy nuk u nal punoj edhe ju ka shperbly. Pa pune ska gjo ne kete jete.

  StelaQendrim GashiStelaQendrim Gashi9 ditë më parë
 • Te lumt Mandi Nishtulla i pajtove

  Il3gal BurnoutIl3gal Burnout9 ditë më parë
 • .

  Toni CoolToni Cool9 ditë më parë
 • Kushedi ku do jet ne ndonje shpi ne bathore edhe ky si gjithm jm ne angli, etj etj

  toni tonitoni toni10 ditë më parë
 • Deri dje u shajshin me farefis sot perqafen bashk mjer na ku ka mrri shqipnia

  Leotrim BerishaLeotrim Berisha10 ditë më parë
 • o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

  dcoog anmldcoog anml10 ditë më parë
 • Ky esh nj cop vk nje barbon 35 vjec

  Don CapoDon Capo10 ditë më parë
 • Po ca i thoni ktij lavazhjerit ka kriju jet ne londer ky pidhrobshi me NJoft dike sot e quan shok dhe vlla mir qe ishte aleks visha qe e pruni ne angli i tregoj si te vinte ne angli dhe aleksin e njohi rastesisht ne Instagram me 3 muaj e win vlla e shok e kaluar vllait o karuc ti ke njohje me te tjert prej 15 vjetesh dhe si quan shok quan shok kta lavazhjeret me 5 muaj qe i ke njohur

  WATERFALLZ TVWATERFALLZ TV11 ditë më parë
 • Urojm edhe bashkpunim te perbashket pse jo

  inox le boss ggvinox le boss ggv11 ditë më parë
  • Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

   dcoog anmldcoog anml10 ditë më parë
 • o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

  FUTJA VËNÇEFUTJA VËNÇE12 ditë më parë
 • Kto lepin aty ku pshtyn Fake krejt estrada

  MR BesnikMR Besnik12 ditë më parë
 • na bohet zemra mal kur u shohim kshu ✊🏻✊🏻

  MondDibra Prenci007MondDibra Prenci00713 ditë më parë
 • Ky është një këngëtar koti një mafioz që vetëm trazira ka bërë këlyshi Sali Berisha 🤮🤮🤮

  Bulqiza Foto VideoBulqiza Foto Video13 ditë më parë
 • Turqi angli direkt bisha ✌️

  Vissy OfficialVissy Official13 ditë më parë
 • Rama ik ✌

  Elfons elfonsElfons elfons13 ditë më parë
 • sa pajdh osht be Zot😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Naim DergutiNaim Derguti14 ditë më parë
 • Ti ja pall,mer lal,por nejse. Shite budallallikun tat për zgjuarsi,se kështu gënjen veten tate dhe "fansat" e tu.

  GD KaciGD Kaci14 ditë më parë
 • 👎👎👎👎

  vigan ademajvigan ademaj14 ditë më parë
 • Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

  asioe kiouasioe kiou14 ditë më parë
  • Linku🤔

   MR BesnikMR Besnik12 ditë më parë
 • E ndjova una apo kjo e qujti rrepertisti. Rrepistin moj rrepistin

  Van Dam sulaVan Dam sula14 ditë më parë
 • SHKO VJEDH NOJ SHPI BARI NE ANGLI TASHT. MASKARA

  c xc x14 ditë më parë
 • I ka pajtu mandi nushtulles te dy

  nikoll geganikoll gega14 ditë më parë
 • Berisha esht serb

  Claudio HysiClaudio Hysi14 ditë më parë
  • rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

   asioe kiouasioe kiou14 ditë më parë
 • Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

  Lui LuLui Lu14 ditë më parë
 • Ahahah dava vrk skan lan fjal pa shajt nga motrat mamat babat me nlista me fis e farafis eh tn behen bashk vrk

  zavazava14 ditë më parë
 • Stres 🤝

  Ailsa NiAilsa Ni15 ditë më parë
 • Stresi eshte nji ropqim mos i besoni ktij horri ,,, done me fitu pd se kur tfitoj do merret me droge shfrytzim prostitucionin dhe armesh ,,,, Ka miq gjithe trafikanta droge dhe armesh ,,,, mos i besoni keto muti ,,,, Ka baben sali lushaj qe merret me pd ,,, ne rast se fiton pd do punoj i pa shqetsum me droge

  Matteo DevittoMatteo Devitto15 ditë më parë
 • Ka ngel sa vite nje alamet Djali, ne Koma dhe paraliz prej sherrit per Noizin&Stresin

  Troy VTroy V15 ditë më parë
  • Kush ka ngel koma ?

   Armelio KuqiArmelio Kuqi7 ditë më parë
 • Te 2 Ropqirat me te mdhej ne Kombin Shqiptar ,Stresi spiun me Kartel qe sa i hoqen Kartel e mbrojtjen filloi duke shajt shtetin e iku si Ordiner mceftas ,R.I.P Jetnis Dollapi qe ishte cun me bole e cau ky Legen ,tgjith cunave te parkut i preu ne bes , Nozy po si Noizy Varikars komplet i shan gocen 3 vjec leje familjen po fmin e shko e flet me keto ,Cunat i preu ne mes e ne bes ,Vk te 2 Cunat me te flliq qe ka njoft najher Historia E Kombit Shqiptar mos i boni rreklam mo ktyne pidhrobshave se do merrni kalamojt ne qaf .Imagjinoje i ka kap frika nga 1 cerr 20 vjecar Matolale i degjeneroi te 2 se te dy Vk komplet jan .

  armando boyarmando boy15 ditë më parë
  • @Ailsa Ni Po pra

   armando boyarmando boy15 ditë më parë
  • stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

   Ailsa NiAilsa Ni15 ditë më parë
 • rras fare

  qopoy dnonqopoy dnon15 ditë më parë
 • Pidh mashkull

  Budakova KSBudakova KS15 ditë më parë
 • Dy kingat

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ15 ditë më parë
 • Noizyyy Stresiiii bohuniii bashkkkk 😂😂😂

  Music ShqipMusic Shqip15 ditë më parë
 • tgjith kto fal madinishtulles

  Gaming TVGaming TV15 ditë më parë
 • E pershendesim Stresin😂😂😂 Shum posht ke ra, shum tkam simpatizu po se bjen ne at grad....... Edhe ti nonstop fol per pajtimin live e rigelsi kesh si me lopen me ty e nuk ta rras fare

  Joe ShkreliJoe Shkreli15 ditë më parë
 • Ky esht frikacak ky kurr sesh zen me noizyn , edhe atere qe i ka be diss noizyt ka pas mbeshtetje na tjer , ky esht djal servil dhe i pa bes rrobsho

  Tv VloraTv Vlora15 ditë më parë
 • rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

  Rilli madafakaRilli madafaka16 ditë më parë
  • Shokt e stresit ne tiran jan gjujt me noizi me arm o djal ndersa neshjet tjera ka prej atyne qe jan plagos me thika po mos fol kot

   Shko DerShko Der12 ditë më parë
  • Bifi me I fort ka qen tba vs otr double g... stressi u hidhte ne per grupe Edhe ikte Deri Sa hapi bad boys label

   InstegramSHQIPInstegramSHQIP13 ditë më parë
 • 👍

  RR 31RR 3116 ditë më parë
 • O trap pse me miqesira u beka kjo

  Kulture VultureKulture Vulture16 ditë më parë
 • Brravo se shqiptari i vertet nuk I ka hije me pas hasem vllaun shqiptar por jetojn taman si vllezer nder vet.

  Amg SituationAmg Situation16 ditë më parë
  • Po po Shqiptari nuk duron dot me ja shajt familjen e fisit e leje mo fmin ,keto jan Grek o shok qe qihen e shahen e tani dalin bashk

   armando boyarmando boy15 ditë më parë
 • Ordiner pabuks

  Redi AmsterdamRedi Amsterdam16 ditë më parë
 • 🤮stresi noizy 🤮

  hhkk mmmhhkk mmm16 ditë më parë
 • Lajmi vitit

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhen16 ditë më parë
 • WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617021336

  Stanly ArunkumarStanly Arunkumar16 ditë më parë
 • stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

  roberto groberto g16 ditë më parë
 • Ashte i vetmi njeri si ashte ma me zemer mir . Zoti te nimofte Stresi😍😍😍😍

  Ori TonnaOri Tonna16 ditë më parë
 • Sdi qa kari po i jepni ransi ktyne fmijaqav be...thot njeri qe u pajtun 2Pac-u me Biggie-n ncncnncn

  Lekë DukagjiniLekë Dukagjini17 ditë më parë
 • 🔥🇦🇱Stresi🇦🇱🔥Noizy🔥🇦🇱Legjendat e Rrepit Shqiptaris🇦🇱

  19 9819 9817 ditë më parë
  • @Kosova Kosova UNIKKATIL (TBA) = LEGJENDAT e SHQIPES....... Te tjeret jan ne fillore...!!!

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR Albania15 ditë më parë
  • Thuj mamir te shqiperis shqiptarija ka shum getuar selimi Geti unikatil DuDa kan fillu epoken ma heret

   Kosova KosovaKosova Kosova16 ditë më parë
  • Mplq shumë se je atdhetar në cdo koment shkruni 🇦🇱 si unë bravo vlla ♥️🦁

   FF ALBOZFF ALBOZ16 ditë më parë
 • Shum mir kan bo qashtu duhet e jo mu shajt ner veti

  Skenderbeg RockySkenderbeg Rocky17 ditë më parë
 • Shume po na han kari neve

  Gent DakuGent Daku17 ditë më parë
 • o. pajtu. me Noyzi. e o. prish. m e. gjoniblack

  BEHexhet 89BEHexhet 8917 ditë më parë
 • N'Tiran je a ther lagje me lagje vetem se ca ishin kundra Noizy't ca Stresit.

  Ersi LekaErsi Leka17 ditë më parë
 • Ke te drjet vlla , vitet ikin shpejt jeta e shkurter ske pse urren njeri

  E.VaccountE.Vaccount17 ditë më parë
 • Bukur por jo veç 2 t gjith duet t jeni një një grup ku Albania t ket një Grup Super Gjigand Ndryshe Nga Bota Do Ishte Waww

  Saimir DumboSaimir Dumbo17 ditë më parë
 • Pertej mentalitetit shqiptar po me sa di un burrin fjala e mban tani jo mos le gje me pa i thene e pa i qire njeri tjetrit dhe pastaj te thuash u pajtuam si femijet.ose mos fol fare as mos u ofendoni as disse asgje por mos e ha ate qe ke vjell vet

  Elio KlioElio Klio17 ditë më parë
 • Ik re

  Fatjon MuratajFatjon Murataj17 ditë më parë
 • Keta jane morra

  Feja e Shqiparit eshte ShqiperiaFeja e Shqiparit eshte Shqiperia17 ditë më parë
 • Stres 🤝

  JOQ JULIJOQ JULI17 ditë më parë
 • Moterqima

  YouTube YouTubeYouTube YouTube17 ditë më parë
 • ky cofqiri ka qen mik me gjith... u bo "armik" me to per fam.. tani kerkon tu haj mutin

  Prokuroria TiranesProkuroria Tiranes17 ditë më parë
 • Famen prej Noizyt e mori Ky.. duhet dhe ti puthi Gishtat e kembes noizyt ky struci..

  sabi omehxsabi omehx17 ditë më parë
 • Militantet e lan venin mrapa 🖕🖕

  Juve JuventusJuve Juventus17 ditë më parë
 • Je pa burerir stres I tradhetove te gjith shoket qe te kan mbeshtetur

  Heri PirpondiHeri Pirpondi17 ditë më parë
 • Karuc

  Albania CityAlbania City17 ditë më parë
 • Beni nje bashkepunim hit bir hiti do jet

  kidakida17 ditë më parë
 • Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

  thisisarrogantothisisarroganto18 ditë më parë
  • Hahahahaha

   Tv VloraTv Vlora15 ditë më parë
 • Bespremi

  world's truthworld's truth18 ditë më parë
 • Ky esh nj kokerr legeni

  tony Montanatony Montana18 ditë më parë
 • Simer ule veten para atij

  lorens albaneselorens albanese18 ditë më parë
  • @Doci Blendi ja di historin e na nis ne anorit records ... xhomllik

   lorens albaneselorens albanese5 ditë më parë
  • @lorens albanese pse ? Argumento

   Doci BlendiDoci Blendi18 ditë më parë
  • @Doci Blendi ti thu mir un them jo

   lorens albaneselorens albanese18 ditë më parë
  • Shum mir kan ba qe jan pajtu

   Doci BlendiDoci Blendi18 ditë më parë
 • Krejt qito lajme qe po bohen jo ky reper e ka shah kto jo ai ato ai tjetri u ndah prej asaj esht e gjithve e vertata veq me bo buj me fitu estrada pare po ashtu edhe ju gazetar jeni tlidhur bashk i boni kto sene bashk qe te dy palet me fitu lekun me rena po ndit sodit populli nuk jon si dele ekan fillu me kuptu renat ciao ciao

  LIRI -XLIRI -X18 ditë më parë
 • Reper ma pidh se ky nuk ka...

  SipiAy ALSipiAy AL18 ditë më parë
 • Info e sigurt : jetnis dollapi e ka pas rreh nshpulla dhe e shante nga ropt. Ky skisht guxim me i kthy llaf. Esht pillropsh shkon nga fry era se kan pas dasht as cunat e lagjes. Esht skuth.

  myslym turkaymyslym turkay18 ditë më parë
  • @Dibran PerJet kan qen por kur jetnisi ra ne burg per stresin qqe shtiu ne ajer ne top fest 1 se qe tu e myt noyzi tu e rreh. Jetnisi shkoj ne burg stresi i dha doren te emisjoni turit te vizion plus shife si i mban syzet stresi aty i ka syt e nxim

   myslym turkaymyslym turkay17 ditë më parë
  • Si e shaka njeri nga ropt m kar e e rrifka shpulla po ae di se ai ka familje ka shok ka njerz qe e rrespektojn mos ha kar si fmit e vegjel qe rrejn pa lidhje

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster17 ditë më parë
  • @myslym turkay Mesa di un stresi ka qen shoku ngusht i jetnisin. Duhet tkesh mor info tgabum mes sherrit te stresit dhe te jetnisit.

   Dibran PerJetDibran PerJet17 ditë më parë
  • Nuk duhet me hi patjeter nburg njeri me kon gangster qka je tu fol noizy ska nevoj as gangster me kon as sen njeri ka hec perpara e jo si ky tjetri qe i hyn nboth krejtve fabio dushku me i thon diqka dhihet stresi aih kto sene dihen ashiqare

   Valbona SahitiValbona Sahiti17 ditë më parë
  • Kur ka qen noizy gangster kto shkoshin me lop o shoku

   Alex LondonAlex London17 ditë më parë
 • Big stresinjo cun kampion💯💯✨✨

  Soni SonSoni Son18 ditë më parë
 • Stresi esht ma i pa Burr ne krejt Estraden Shqipetare ky ka gojen shume te madhe ndwresa vepra kurr ky ka qen me kejt estraden miq tana armiq ky thejesht len dhe nuk kafshon mos tuti ndersa Noizy esht ma i pjekur qe sa vite sa i perket si person dhe muziken e ka te mir ndersa muzika e stresit esht prej 3 pre 10!

  Arjen RobbenArjen Robben18 ditë më parë
  • @Drenicak Kk jo vlla farefisni shqiptari jeni dhe ju po ju jeni dardan o vlla jeni nji vend i mushun kok e kam me malsor edhe pranej un ju jap rrespekt e mikpritje jo si shumica tjerve se jam prej tropoje malsis gjakoves ndryshe

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster12 ditë më parë
  • @Drenicak Kk po si se njof stresin o burr se e kam djal halle per ata fola o vllai jem njerz te thjesht jan rdhe ata se skan asi sen thjesht bojn muzik e na krejt dgjojm muzik munesh me e pa me e taku nlagje tvet vin shum njerz edhe kresha osh njeri i thjesht ska asi sen ktu e sa per kosovar un gjithmon me ta jam kan edhe kur mkan permen ato foret e tezes ae din hahaha un prap i du fort

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster12 ditë më parë
  • @Spiritual Gangster shqiptar jem edhe na ne dna dalim bile me shum shqiptar se ju,nje gja qe na dallon mes neve dhe juve ne nuk e kem zakon ne ngacmu askan tpart dhe nuk kem shum fjal ju shani kercenoni ne komente jo tvras jo te therri jo ashtu Stresin nuk njihni ju mir si è njohin ne kosove nuk thash mc kresha por shoku mc kreshes e ka thy nmes stresin po deshe me besu beso osht zgjidhja jote

   Drenicak KkDrenicak Kk12 ditë më parë
  • @Drenicak Kk po car kreshe thu kreshen e ka rreh blero 😂😂😂😂

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster12 ditë më parë
  • @Drenicak Kk po ca kosove thu un i kam mrojt perher se jan patriot edhe shqiptart i ngucin po tash me fol jo na ju rrehim jo na kshu nuk bon vlla se ni fmi i vogel ta fut gur mas kreje e kllap dekun ntok bje po leni kto gjona sa thu pluma per shqipart futjau serbve ntroje tua hiqni tabela serbe ne kosov aktivizohuni tbohena bashk

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster12 ditë më parë
 • pidh mashkull

  proplayer 123proplayer 12318 ditë më parë
 • Po ky osht beth mut bre ky ju kap getit per voje e pa qe spe mer ndor kush tash kshyr secilit me ja prek pak per sukses ky kashkavall ....

  Adem FeraAdem Fera18 ditë më parë
 • 🇦🇱💙💙💙💙💙

  Gjeku GjekuGjeku Gjeku18 ditë më parë
 • Gabim areporti nderkombtar i Kosoves kur kosova edhe shqipria jem 1

  Shqiprim OsmaniShqiprim Osmani18 ditë më parë
 • Stresi legjend 🤘✌💙

  Rafaela HaxhirajRafaela Haxhiraj18 ditë më parë
 • Bravo Stressi. Viva PD'ja.

  Castriot1Castriot118 ditë më parë
 • Stresi nuk i ka hapat e Noizyt, si ne Kenge, si ne biznes, si ne seriozitet, si ne burrni. Por jo qe ska burrni stresi, nuk esht ne lartesin e noizyt esht nje shkall me posht se noizy. Por kta kan qen shok e duhen te jen shok. E pse jo te bejn nje Keng bashk..

  Goni ElezajGoni Elezaj18 ditë më parë
  • @ALB WOLF hahahahaha

   Goni ElezajGoni Elezaj8 ditë më parë
  • @Goni Elezaj po qa merresh me kto kalamaj o vlla kto hala i shkrujn me stilolaps otr tba ahahaha . Burr asht qaj si shef punt e veta ene e ma familjen e vet nrrug tmir .. leni kto budalliqe gangsta .. 🤦‍♂️🤦‍♂️ RRESPEKT❤

   ALB WOLFALB WOLF8 ditë më parë
  • Ahahah ti don bashkpunim me kta dy e i ne te njejten koh i ndan ... .qa kari

   LOVE IS WAR, WIN ITLOVE IS WAR, WIN IT12 ditë më parë
  • @Goni Elezaj bravo per per thelbin e bisedes. Rrespekte shoki 👏👏👏

   Agron GjergjiAgron Gjergji17 ditë më parë
  • @Goni Elezaj toke ktu ,🖐️, shm sakt ke fol !!

   ROMINAROMINA17 ditë më parë
 • Po ky sen ska ba vetem ka ndimu shqiptaret protesta as skambyt kon as sen ska faj si skthehet se ajo.parti si osht tash e fit burg se jane armik i tina

  convict convictconvict convict18 ditë më parë
  • @convict convict e di o vlla e di po sbehet kho shm e veshtire esht imagjino ca kara do votojn per pd se jane fansa te stresit e kpt ti se ca injorance mbizoteron ktu ky stresi hajdut ka qene qe i vogel gjithe te zezat del aty dhe jep mend dhe disa bythlepirsa tjtr qe shkojne pas partive me thuaj nje artist apo vip qe ka dal hapur dhe ka then mos votoni asnje po secili mban ane politike Dhe kshu dhe disa na populli detyrohen me i voto per me mbajt vendin e punes

   world's truthworld's truth17 ditë më parë
  • @world's truth mir e ke edhe ti vlla ashtu osht inshallah do zoti shqiperia merr ndonjeri si rregullon ate vend pa interes jo vetem me mendu per karrik po per popull asnjher ma shum ska pas nevoj shqiperia per nje njeri tmir me udhheq ate vend tere jeten morren mafiozat drogagjit e shkatrruan ate vend

   convict convictconvict convict17 ditë më parë
  • Ky esht zar mer ky do karrigen er vete si plas per njeri

   world's truthworld's truth18 ditë më parë
 • Bravo stresi respekte 👍

  Enea IbrahimEnea Ibrahim19 ditë më parë
 • Bravo Noizy and Stresi reperat legjend te Shqipris 🙏🙏✌️

  bona kbona k19 ditë më parë
  • Noizy bes prem menjemadh asht ndersa ky tjetri ky asht pidh mashkull ka tfryn era shko njeri me ni mije ftyra

   Resul99dibrani DibraResul99dibrani Dibra8 ditë më parë
 • Kjo dmth te jesh simpatizant i nje partie je i pa prekur nga policia ncnc

  RikiRiki19 ditë më parë
  • @InstegramSHQIP po si cfaj ka rama? Kush e ka fajin un apo ti? Qeveria pra rama karit . Nuk e kuptoj si ka akoma njerez qe dun ramen . O vllai 80%e shokve qe kam jan jasht se ska pun . Taksa plot . Ligje policia gjoba plot . Na ngordhen o shok po na pijn gjakun dhe ju akoma thoni ram rama . I qifsha ropt sa veta kan be vetvrasje? Nga 2 veta perdit bejn vetvrasje apo jeni ngjum . Kush e ka fajin rama? Vazhdo shok behu dele voto ramen .

   the real onethe real one13 ditë më parë
  • @the real one drejta leshi se police hengri aj qe evravi hengri burg Ky u qu thjesht per partin donte me bo zhurm Qe te duket keq edi rama Po qfaj ka edi rama nuk i ka gjith njerezit me buton

   InstegramSHQIPInstegramSHQIP13 ditë më parë
  • Ose domethen qe tprotestosh je i ndjekur nga policia dhe rrezikon 5 vjet burg per te drejtat e tua . Kush esht me mir ? Ta majm gojen myll?

   the real onethe real one15 ditë më parë
 • Stresi nuk esht serioz ka qen dhe ka per te ngelur jo serioz.

  Toni RomaToni Roma19 ditë më parë
  • si tpije asht ba spat kesht si fmi ba gallata per me shiju jeten jo me nejt vetem serioz

   cibery kingcibery king15 ditë më parë
 • The company will be able that will help you achieve this project to make the decision better for the company will not be the only option to make a difference to the company will be the first to help them succeed with their products in a very competitive way to improve performance of the business will not have to understand the importance of their business to be the only person in the future who will be able to get to the future of the business to be able that you have the best chance of success is going to work with the company's business environment that they will not be responsible with our efforts to ensure that the business will continue working on the next generation or something you have a good decision about your business partner for the past year or so on the project as a whole new product that you are doing well with the company's financial services industry to be the only option in which they will have a good decision to take the next two years to make the mo vafsh look at the end to the business will continue working together to create a product manager with a new product in your career or in a very long time in the best decisions are going on the project manager or business to work with the best of all time you have the right to business in your career to improve your performance in the future will be responsible to them in their work environment with the company's financial management team that will make the most out of their customers in the next two years because their business development team to help them achieve a better future with your team that 6PM is going to get the best results in your business partner for your company that will make the best of all the things you can expect to see the future to get the most successful ones out of their business partners with your business partner to make the most out there is to get the job you want them to be with the company's new product to your customers are the best decisions are going on to a good deal with your business partner for the past few months before the market for the past few months or months of a product manager or business to work together with the company's customers in this case that you want to know them all together with your business partner for business partners will continue working together with your business to make the decision better than you might think of it with the company to ensure you are you ready enough to get the best decisions in the future of your own business in a way you have the opportunity for them that you have the opportunity for you when you are you know how much you will need it to be the only one to choose the best place for us as a result in your business partner for you to make sure that you are you know how many times they are willingness in the next few weeks or weeks to get the best decisions are the best ways for you when you're going through your business partner to help themselves understand what you're doing in a few days before we have to be able that they

  Anisa BallaAnisa Balla19 ditë më parë
 • Respect per ket ke fitu shum zemra burrash ✌🏻👑

  hiphopshqiphiphopshqip19 ditë më parë
 • so e vertet se disst ma fort jan mes ju dyve.po dissat ma fort ne hip hop shqip jan mes Prince Double H dhe Unikkatil qe hala ska mbaru qe 17 vjet

  clirim krasniqiclirim krasniqi19 ditë më parë
  • @wolf eridha O shoku im ti ju besojke krejtve. Nojzi ska vjedh naj bank, nuk ka naj lajm per vjedhje 52milion sikur thot nojzi, se per at pun, jo vec nojzi po krejt grupi tij do vdisnin neper burgje. Nuk ka naj lajm per thyrje banke, dmth osht genjeshter. Edhe nojzi ska bo sherr me krejt estraden, ke marr info fallc. Mos beso ca thon rreperat se 90% e tyne jan genjeshtra. 😉

   Dibran PerJetDibran PerJet17 ditë më parë
  • @Dibran PerJet po bisha po noizy eshte mreti I shqiperis ne hip hop thoni ca doni zini esht kapioni jon I shqiperis..Ka vjeth banka esht rrafur per pare e I ka rraur te gjith ne estrad..un kam shok te stresit Besin de.. shokun e chllevios qorrin..rucin ti nuk I njef na afer shoket I ka te fort stresi po vet nuk esht I fort ska as makin o lala duda Noizy real.. unikkatili nuk esht gangster 1.63 esht si kalama flet car kan kalu shoket e ti jo jeten e vet o bisha per poezi esht ma I miri po jo gangster se atje ku jeton ai po u kape me nje kile ban burk per jet sidomos refugjatet..mossin po esht gakster

   wolf eridhawolf eridha17 ditë më parë
  • @wolf eridha Shko mso me shkrujt o bos. Se nuk kuptohet komenti jot. Stresi ska bo sherr me nojzin, vec dissa, mos ngjo llafet e fansave pa fakte. Se flasin kot. Tkishte pas Sherr Noizy me Stresin. Do dilte ne cdo lajm. Sikur doli lajmi i shrreit te cozmanit dhe nojzit.

   Dibran PerJetDibran PerJet17 ditë më parë
  • @Dibran PerJet pyt stresin car druni Ka hank edhe mamastarsat kalamo po po kari lales po kalomo pyt maloken qe vin sudente ne elbasan se palloet per nje sufllaqe

   wolf eridhawolf eridha18 ditë më parë
  • @wolf eridha nozji mbreti i shqipris, si qenka nojzi mbret mer kalamo. Shko perulju nojz karit

   Dibran PerJetDibran PerJet18 ditë më parë
ALworld