Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

13 Shk 2021
317 042 Shikime

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente
 • Zjarr cunat e fierit

  Jetmir VloreJetmir Vlore3 ditë më parë
 • ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marion KameriMarion Kameri4 ditë më parë
 • Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

  essaessa4 ditë më parë
 • Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺

  dorela memajdorela memaj5 ditë më parë
 • Braviiiiiiiiiiiiiiiii

  Shqiponja StefaShqiponja Stefa8 ditë më parë
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi8 ditë më parë
 • Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

  Guri BeqirajGuri Beqiraj8 ditë më parë
 • SUKSESE!

  Lela LelaLela Lela10 ditë më parë
 • Bravooo shume bukur.

  Anxhela XhelaAnxhela Xhela10 ditë më parë
 • Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

  Romeo RukaRomeo Ruka19 ditë më parë
 • SUPER DUPER KENG

  John CinaJohn Cina19 ditë më parë
 • 👏👏

  Benardo GjokaBenardo Gjoka19 ditë më parë
 • Super🔥🔥

  Aristo bezhanic947Aristo bezhanic94719 ditë më parë
 • Super 😍😍😍😍

  Maria ZeneliMaria Zeneli19 ditë më parë
 • Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

  Enny ThiagoEnny Thiago19 ditë më parë
 • Ka lezet kshu🔥🔥🔥

  Nertil ZeneliNertil Zeneli19 ditë më parë
 • Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

  Toni KlintoniToni Klintoni19 ditë më parë
 • Bravo çuna ju pershendes...

  Ledjan RociLedjan Roci19 ditë më parë
 • Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

  Jeta CalaJeta Cala19 ditë më parë
 • Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  KIDDA LOVE0KIDDA LOVE019 ditë më parë
 • Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

  Dalip SalliuDalip Salliu19 ditë më parë
 • No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

  Elisabeta MetushiElisabeta Metushi19 ditë më parë
 • Super jeni me te miret 🥰

  Denada OparakuDenada Oparaku19 ditë më parë
 • Jeni me te miret 🥰

  Arentina GjoniArentina Gjoni19 ditë më parë
 • Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

  Laura LauraLaura Laura19 ditë më parë
 • Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

  Nurie AgarajNurie Agaraj19 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Bruna BanushiBruna Banushi19 ditë më parë
 • Si gjithmon gjiganda bravo cuna

  lida lazajlida lazaj19 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥✌

  Sokol KararajSokol Kararaj19 ditë më parë
 • Super na kenaqet

  Myftarago LorenaMyftarago Lorena19 ditë më parë
 • Jeni me te miret 😍

  Kristo MarkuKristo Marku19 ditë më parë
 • Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

  Redian XhafajRedian Xhafaj19 ditë më parë
 • Sukse me teja

  Ili OsmanajIli Osmanaj19 ditë më parë
 • Ju lumt goja

  Eljo EljoEljo Eljo19 ditë më parë
 • Bravo SUKSESE cuna

  Keli KeliKeli Keli19 ditë më parë
 • Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

  Mixalis KurraMixalis Kurra20 ditë më parë
 • Shume kenge te bukura suksese cuna

  Xhezo EmlXhezo Eml20 ditë më parë
 • Bravooo

  Bl BlBl Bl20 ditë më parë
 • super keng suksese

  elvi elvielvi elvi20 ditë më parë
 • Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

  PewPew AlboPewPew Albo20 ditë më parë
 • Super I malli Bardhi Naka

  ff sakerff saker20 ditë më parë
 • Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

  Amoremio SyzanaAmoremio Syzana20 ditë më parë
 • Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

  Astrit MeidaniAstrit Meidani20 ditë më parë
 • Po Endrin ku e keni

  ARMAND LLUSHAARMAND LLUSHA20 ditë më parë
 • Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  Klejdiseiti KlejdiseitiKlejdiseiti Klejdiseiti20 ditë më parë
  • Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

   Astrit MeidaniAstrit Meidani20 ditë më parë
 • Shume e bukur kjo kenge o cuni

  Erion MajkoErion Majko20 ditë më parë
 • Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

  Albi CakajAlbi Cakaj20 ditë më parë
 • Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

  Ilir GjoncariIlir Gjoncari20 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Arif BalaArif Bala20 ditë më parë
 • Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

  CECILIA AYALACECILIA AYALA20 ditë më parë
 • Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

  Elidon BrakaiElidon Brakai20 ditë më parë
 • Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

  Flori CaushiFlori Caushi20 ditë më parë
 • Shum bukur bravo cuna..

  Vullnet LAMAJVullnet LAMAJ20 ditë më parë
 • Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

  Eriselda SeldaEriselda Selda20 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Anxhela AbazajAnxhela Abazaj20 ditë më parë
 • Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

  Regiela KastleRegiela Kastle20 ditë më parë
 • Fieri brravo

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE20 ditë më parë
 • Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

  VloreVlore20 ditë më parë
 • Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

  Tila TilaTila Tila20 ditë më parë
 • Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

  Zeni BeshajZeni Beshaj20 ditë më parë
 • 😍😍😍👏👏

  Ana TaullarajAna Taullaraj20 ditë më parë
 • 💃🙃

  Matilda XhardjaMatilda Xhardja20 ditë më parë
 • Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

  Enkileda CakajEnkileda Cakaj20 ditë më parë
 • Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Andrea PriftiAndrea Prifti20 ditë më parë
 • Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

  romeo bidaromeo bida20 ditë më parë
 • Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

  Argyro VasiliArgyro Vasili20 ditë më parë
 • Bravo cuna

  Jetmir MusagalliuJetmir Musagalliu20 ditë më parë
 • Bravo

  Erlind MerajErlind Meraj20 ditë më parë
 • Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

  amore Arce Awardamore Arce Award20 ditë më parë
 • Njesha bravo

  Bledar PaneBledar Pane20 ditë më parë
 • Suksese te metejshme

  Enver DemaliaEnver Demalia20 ditë më parë
 • Legjend çunat nga patosi

  Doni DoniDoni Doni20 ditë më parë
 • Bravo cuna

  Dorela CelaDorela Cela20 ditë më parë
 • Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

  Drita BullaDrita Bulla20 ditë më parë
 • Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

  Dj NikollaDj Nikolla20 ditë më parë
 • Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

  Teuta GjekaTeuta Gjeka20 ditë më parë
 • Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

  Ermir MecajErmir Mecaj20 ditë më parë
 • Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

  Klajdi KoromonajKlajdi Koromonaj20 ditë më parë
 • Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

  Rezarta BazoRezarta Bazo20 ditë më parë
 • Shum bukur bravo

  Sonila ShehajjjSonila Shehajjj20 ditë më parë
 • Suksese çuna Jeni më të mirët

  refit nuhajrefit nuhaj20 ditë më parë
 • 👏👏

  Lorimeti HazizajLorimeti Hazizaj20 ditë më parë
 • Bravo djema👏👏👏

  O bektashO bektash20 ditë më parë
 • Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Ladii Danaj vizion plusLadii Danaj vizion plus20 ditë më parë
 • 💥💥💥💥

  Eneida RuçiEneida Ruçi20 ditë më parë
 • Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

  Mikel HariziMikel Harizi20 ditë më parë
 • Bravo

  INotLighttXdINotLighttXd20 ditë më parë
 • Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

  maria kolamaria kola20 ditë më parë
 • Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

  Kleo BlloshmiKleo Blloshmi20 ditë më parë
 • Jeni me te miret

  Art PrengaArt Prenga20 ditë më parë
 • Bravo cuna

  Aziz VrapiAziz Vrapi20 ditë më parë
 • Historia juaj ne vite ,suksese djema

  Kleanthi MiciKleanthi Mici20 ditë më parë
 • Para fieriiii

  Skifo AmsSkifo Ams20 ditë më parë
 • ❤❤

  Ermela ErmelaErmela Ermela20 ditë më parë
 • Kot fare

  bella bellabella bella20 ditë më parë
 • Bravo 🎶

  MelisaMelisa20 ditë më parë
 • 💥🎶💥💥

  Mari LiliMari Lili20 ditë më parë
 • Super 💥💥💥

  Ali 3690Ali 369020 ditë më parë
 • E keni qare 🎶

  Ola OlaOla Ola20 ditë më parë
 • 🎶🎶🎶🎶

  Elena ElaElena Ela20 ditë më parë
ALworld