Gati për lidhje të re? Bearti flet pas ndarjes nga Tea

23 Pri 2021
274 932 Shikime

Beart Rexhepi
Tea Trifoni
Përputhen
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • Un se kuptoi Tean ku e kishte Mendjen Qe u dashuriua me kte qe Tean e Pelqeshin te gjith ti dukesh nje Djal I mir Por jo intiligjent dhe nje te folur mos ma !

  Marije MamjaMarije MamjaDitë më parë
 • Ki shum rren dhe bje ne kundershtim me fjalt e veta

  Andi RrustemiAndi Rrustemi5 ditë më parë
 • Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

  yuoop nokeyuoop noke12 ditë më parë
 • Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

  sokin jonsokin jon13 ditë më parë
 • 👍👍👍

  alida flusalida flus14 ditë më parë
 • E kom qef privatsin shum, e çmoj shum, amo e pata postu foton me Tean duke u puthur me qellim 🤣🤣🤣

  its Doraits Dora15 ditë më parë
 • Sa po me vjen mir qe ju paska shliru goja se folke ai robot me bateria tlodhta. Ethet mi ka shti.

  its Doraits Dora15 ditë më parë
  • Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩

   yuoop nokeyuoop noke12 ditë më parë
 • Ca gjuhe flet o njeri

  anush Milanoanush Milano15 ditë më parë
  • 👍👍👍

   alida flusalida flus14 ditë më parë
 • Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

  Shauka HodanShauka Hodan15 ditë më parë
  • A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness

   seiom jvonyseiom jvony15 ditë më parë
 • Pr Tean mos t jet marak HIQ,

  Bahrije ZeqiriBahrije Zeqiri16 ditë më parë
  • 👍👍👍

   sokin jonsokin jon13 ditë më parë
 • Terminatori foli hahaha

  seiom jvonyseiom jvony16 ditë më parë
  • I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini

   seiom jvonyseiom jvony15 ditë më parë
 • Qysh fol si me pas diqka t nxet ngoj

  Tina TinaTina Tina16 ditë më parë
 • Rrot kari

  Gjergj ShurbiGjergj Shurbi16 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂shkurt paster qart

   Nadia CelaNadia Cela6 ditë më parë
  • Lazo o djal se s kuptohesh !

   Shauka HodanShauka Hodan15 ditë më parë
 • I vetmi budall qe mbeti guxhar shkoj ne perputhen e rrehen e shfrytezuan edhe e lane🤣🤣🤣

  Trolo TransunionTrolo Transunion17 ditë më parë
 • Pidh komplet 😂pse fol more kshu me stil grash

  Elham ukaElham uka17 ditë më parë
  • @Toni Kolombo budall

   Elham ukaElham uka16 ditë më parë
  • seiom jvony hahahhahaahah. Kokra. E Karit. Mijr. Kethan. Oj. Tete 🥰

   Toni KolomboToni Kolombo16 ditë më parë
  • O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑

   seiom jvonyseiom jvony16 ditë më parë
 • ky vk si femij duket

  john denverjohn denver18 ditë më parë
 • Kur po fol 🤣🤣🤣mtranoj

  Ardiana UkaArdiana Uka18 ditë më parë
  • Ahahahaa👍

   Ardiana UkaArdiana Uka17 ditë më parë
  • Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......

   gioyu comigioyu comi17 ditë më parë
 • ooo lopaaaa

  Na ViNa Vi18 ditë më parë
  • Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮

   gioyu comigioyu comi17 ditë më parë
 • Tea ka dasht lire femer e pa varer nga askush ky ja ka ndal frymen me xhelozi te teprume keshtu shum mire qe iku Tea si nje dallendyshe e e lire ❤️👏

  gazmend ramadanigazmend ramadani18 ditë më parë
 • Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩

  Lize Sumzaku ioLize Sumzaku io18 ditë më parë
 • Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet

  Atid ItarbaAtid Itarba18 ditë më parë
 • 👍👍👍

  gioyu comigioyu comi18 ditë më parë
 • I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini

  Marije MamjaMarije Mamja19 ditë më parë
  • Edhe luli

   BURON SEJDIUBURON SEJDIU13 ditë më parë
  • Edhe lulu

   BURON SEJDIUBURON SEJDIU13 ditë më parë
  • 22

   BaftiBafti16 ditë më parë
  • Zs

   BaftiBafti16 ditë më parë
  • 76

   BaftiBafti16 ditë më parë
 • A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness

  yll makkayll makka19 ditë më parë
 • Alahile a po bjen najher nradar se pe shoh qe tu paska prish kilometrazha

  JonJon19 ditë më parë
 • Lazo o djal se s kuptohesh !

  Violeta BurgiaVioleta Burgia19 ditë më parë
  • kundraj ti)

   gioyu comigioyu comi18 ditë më parë
 • valla shume bal

  Aana hyseniAana hyseni19 ditë më parë
 • O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑

  Heini MüllerHeini Müller19 ditë më parë
 • Ik o 💩

  Albert CekaAlbert Ceka19 ditë më parë
 • *Per amore. Dio ha mandato Suo Figlio Gesù Cristo a morire al posto nostro. Tre giorni dopo. Lo risuscitò dalla morte.* * Adesso. Solo da Gesù Cristo. Dio ci ha concesso il dono gratuito della vita eterna. Lui ti salverà e ti guarirà..* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  Maggie TrupidoMaggie Trupido19 ditë më parë
 • Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮

  M SwedenM Sweden19 ditë më parë
 • Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......

  M. MorinaM. Morina20 ditë më parë
 • ROBOT

  GPS sGPS s20 ditë më parë
 • O Berat pravo teqoft sedjemt ekosoves nuk elejon tradhtien zoti tebekoft

  Zade KadrijaZade Kadrija20 ditë më parë
 • Ton jeten tem jom mar me fitnes thu ti 65 vjet ika ky😂

  Kaltrina KrasniqiKaltrina Krasniqi20 ditë më parë
  • 🤣

   Mirela ElmaziMirela Elmazi4 ditë më parë
  • Oj 💖. Mos emer afr 💖. Oj kukollo. Ok. Se esht. Pun. Shiptarsh. Shet. Porth. Me shosh

   Toni KolomboToni Kolombo16 ditë më parë
  • Hahahhaha

   king kingking king18 ditë më parë
 • Simukan djali i milaim zekes ..te njet kur folin laga laga sikur mi shti mezor me fol

  malo maliqmalo maliq20 ditë më parë
 • E vlerësoj shumë krejt qasjen e Beartit për cdo veprim te tijin, si brenda dhe jashtë kamerave. E shoh si njeri të qartë me vehten e tij, nuk lëndon as nuk aktron, as nuk mburret as nuk përulet. Janë të rrallë këta njerëz! Shumë respekt për ty Beart, një edukatë, një sjellje e një mashkulli të vërtetë! Të përgëzoj vërtet, bravo, suksese të mëtejshme me gjërat e zemrës tënde!

  Arta JArta J20 ditë më parë
  • I mire eshte por djal I ri s din te false... lloko lloko lexo se te mungon komunikimi... S eshte pune dialekti se kosovare I kuptojme po kte hic hahahahahaaa

   Violeta BurgiaVioleta Burgia19 ditë më parë
  • bravo pi njofshe njerzt me ni intervist un sun i njofta tean andin me muj aty t

   Deadleidk LsnjddDeadleidk Lsnjdd19 ditë më parë
 • Kriset marredhenia e Bora Zemanit dhe Donaldit alworld.info/u/video/c5zWy5eNrsOBlZo Cpo ndodh sot mes tyre ??

  AVD DigitalAVD Digital20 ditë më parë
 • shum e kritikut per fjalt apo qe spo din te flas bukur.por un pash ne ket video nje djal shum i matur dhe i menqur sepse nuk tha as nje fjal negative per tean(sikur qe beri tea kundraj ti)

  Tuna starTuna star20 ditë më parë
 • Blej nje abetare dhe meso te flasesh. Rrofshin paret e babait se famen e more nga Tea. Ik mor gomar

  astritiableastritiable20 ditë më parë
 • Boll bukurosh je ma Artist iri

  Admir HamziAdmir Hamzi20 ditë më parë
 • Perveq qata muskuj qe ike fry se lidhje me kry ski

  Elizabeta VeliuElizabeta Veliu20 ditë më parë
 • Pse nuk e kuptoj kur flet ky e ka nje te folur shumë te pa kuptushme .Shume me acaron menyra si flet .

  din hdin h20 ditë më parë
  • E ka kumonikimin shum te dobt nuk eshte i lirshem flet si me zor shum shtrengushem, duhet me ba naj Kurs me fol lirshem edhe jo me mendu shum se qka me fol

   Em ShEm Sh20 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Klarisa Aron & IlianKlarisa Aron & Ilian20 ditë më parë
 • Qysh fol nervat mi han, Kur sje per fam Pse del n intervista, jom deshpru prej Teas me kso zgjidhje po nejse

  Ana TahiriAna Tahiri20 ditë më parë
  • prej vendin tend esht se di pse i el kunder kot, Tea e deshi per lek dhe i pelqqej trupi aq, dikush don me fol e nuk mundet ndera ti ankohesh per enyren se si flet, kto jan budalleqe tujat edhe te ca te tjereve qe hyn ne kadegorin e rinis se sotme qe nuk din ku i kan ka as kot. kur ky te thot e i pelqen dikush nuk ka nga ti dali interesi, thjeht gocat qe duan te jen me Beartin do mendohet po e pelqejn per interes? ai esht dyshimi dhe jo kto qe thua ti,,, si flet si nuk flet

   Drift SimulatorDrift Simulator19 ditë më parë
 • Po dhe xhelozia asht deri me nje mas nese kalon ne smundje duhet me lyp ilaq

  ajshe Behramiajshe Behrami20 ditë më parë
 • Tea ra dhe u bere i famshem sepse te qiten nga programi kushi sfoli per ty

  Gèzime NurediniGèzime Nuredini20 ditë më parë
  • tea skuthe i pelqej trupi dhe leket, ky i ka tana tmirat nuk merr ken per interes sssi bni tea,,

   Drift SimulatorDrift Simulator19 ditë më parë
 • O beart o bishe .💥💥💫💫vetem bej cik prova per te mesuar komunikimin se ste kam kuptu asnjeher car flet🤣🤣

  ajlaajla20 ditë më parë
  • @Ylli Behluli 8

   DHURATA SPAHIADHURATA SPAHIA17 ditë më parë
  • @Drift Simulator po .mendimi eshte i lire .sa inat i kam kur nderhyjn e tregohen si me te zgjuar

   ajlaajla17 ditë më parë
  • @Ylli Behluli po po a vash se per pak u bere shktimtar duke u munduar te shkruash sikur je me arm ne kok, un komentova thjesht lirshem ashtu si flas ne perditshmeri as nuk u lodha te te shkruaj ne letrarshe, shiko cfar ke shkruar dhe jo letrarshe apo dialekt. tani nivelin me permend ti mua kur ti nuk jep nje mendim ose keshill por do qe te nxjerresh dike gabim, dhe do te me tregosh ti nivelin? te sugjeroj mos te humbasesh koh me shum shkruaj ndonje liber dhe shkruaje ne fund e ka shkruar pa gabime

   Drift SimulatorDrift Simulator18 ditë më parë
  • Po drenicak jon te dyt

   Filloreta GaxherriFilloreta Gaxherri18 ditë më parë
  • @Drift Simulator I nderuar , për të replikuar me kritikë ti duhesh me qenë ose një nivel me mua ose më i përgatitur se unë (për të të pas vend ajo që thua) ! Sa kuptova nga ajo që ke shkruar ju nuk dini as fjalët pa gabime t'i shkruash e lëre më një fjali të thjeshtë duke bërë gabime të njëpasnjëshme e pa asnjë kuptim ! Nuk arrita as të kuptoj se çfar doje të thoje duke ia futur kot ! Sidoqoftë , ti nuk ke faj por unë që shkruaj këtu me ty e humbi kohë ! Çdo të mirë !

   Ylli BehluliYlli Behluli19 ditë më parë
 • Hajt se te dy kan shfrytzu njeri tjetrin pa merak

  HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITY20 ditë më parë
 • Teja ka mendu qe bearti osht thmijaq si ata te shqiprei i ka deshtu keq

  valdet ademivaldet ademi20 ditë më parë
 • Kur u lidhen me Tean u be i njohur... se asnjerit nuk i ra ndermend pse u largua Ky Tip nga Perputhen...

  Marie MerkuriMarie Merkuri20 ditë më parë
 • Ju lutem vizitoni kanalin tim te ALworld nqs ju pelqen beni subscribe ☺️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Little AlessiaLittle Alessia20 ditë më parë
 • Ti ne te ardhmen Peder Bohesh 👍

  Valon HoxhaValon Hoxha20 ditë më parë
 • Ky djalë bukurosh me një mendje të hapur.Bravo Bearti.

  name namename name20 ditë më parë
 • Qekaq e madhe qekaq e madhee thu se kumedit qka ki boo phaaa🤦🏽‍♀️

  Elmedina RexhepiElmedina Rexhepi20 ditë më parë
 • Shum pomvjen gjumah 🤣kta bajn fam dhe show kurse populli mirret mekta derra mjerim

  b hb h20 ditë më parë
 • Qfar komente bre ku ka djal si bearti po sju ka shku bashk edhe qe

  EAA EAASHGEAA EAASHG21 ditë më parë
 • Duket djale i mire por jo intiligjent dhe i arsimuar.

  Alma GjolajAlma Gjolaj21 ditë më parë
  • a te korigjoj pak, nuk esht jo inteligjent :D ti mund te thuash nuk esht shum llapazan ashtu si endojm ne se duhet te flasi pa pushim :D esht tip karakteri ai qe nuk do te flaesh per gjera kote dhe ashtu duhet sikur nuk di qe flasi,, beji muhabet palestre dhe te flet nga 3 4 fjal prejher :D cdo njeri ka ato te vetat

   Drift SimulatorDrift Simulator19 ditë më parë
 • O pot smujka ka po folka bash si me pas babë Milaim Zeken

  Astrit BalajAstrit Balaj21 ditë më parë
 • 7:06 minuta kur flet per Tean , 🤌❤️

  Lëre fare AmanLëre fare Aman21 ditë më parë
 • Gjithë të mirat e kësaj bote o Beart

  Lucy PashaiLucy Pashai21 ditë më parë
 • Mashallah trujt allahu giigand je ba e beso ajo tea ka me kuptu qfare ka bere po von do tjete le te rrin tash me pederasta burra

  convict convictconvict convict21 ditë më parë
 • 👍👍⭐⭐

  fjorida hoxhajfjorida hoxhaj21 ditë më parë
 • Sdi pse sme pelqen fare ky djal

  No LimitsNo Limits21 ditë më parë
 • Mu duk sikur menyra e shprehise se Beratit se ka haruar Tean .

  Nora HidaNora Hida21 ditë më parë
 • Hajde Rren krejt jeni shku vetem per fam

  Atdhetari AtdhetariAtdhetari Atdhetari21 ditë më parë
 • Si Gjoja 😂

  A ErzenA Erzen21 ditë më parë
 • Ty ti kish ba senet baba po mdoket se nime e kishe kuptu jeten ma ndryshe.Famen e ka veq Zoti i kofshum fale e ju tjert jeni te genjy veten sepse ala nuk e keni kuptuar rendesine e egzistences tuaj.

  king kingking king21 ditë më parë
 • O beart shum mendje madh as nuk po kj lodje me fol mos fil neper tv se ski lidhje me fol

  tutto da metutto da me21 ditë më parë
  • Pa lexu kurr asnje liber ,90% estrades ne kosove jan drras per nga oratoria

   king kingking king18 ditë më parë
 • Kuku qa tfolme,msohu me fol o djale se sdurohesh...Edhe sna tregove sa para i merr nga fotot e trupit tend qe ì shet...

  Alma VeseliAlma Veseli21 ditë më parë
  • Hashkali asht, per ata nuk fol mir.

   Albanian ShqipAlbanian Shqip21 ditë më parë
 • Djal Hallallit

  SILVER43562SILVER4356221 ditë më parë
 • apot dridh , ma tea , kur pot kqyr?

  adrian cunajadrian cunaj21 ditë më parë
 • Teja asht shum e mier dhe e sinqert bearti jo nuk asht

  Shpresa BushgjokajShpresa Bushgjokaj21 ditë më parë
 • pershendetje dhe respekr per ty beart je plus100% si je larguar nga nji mashtruse Tea e paç fatin e mbar botes ne jeten tuaj veq ni vrejtje beart liroje fjalorin fol ma korrekt se dukesh shum me bukur se tash Adoleshenca ka ikur gjdo kush ka nji hobi por nuk mbetet te njetin vend me fal por ësht ne te miren tuaj edhe kritikat jon pjes e jetes nëse don mi zbatua ket qa ta them uroj te kaloni sa më mir vetem fat e suksese ne jetn tuaj.mbi te gjitha respect.

  L ML M21 ditë më parë
 • Mos met interesu fama nuk del ne televizione as nuk ikje ne perputhen as sdo publikoje foto me Tean per vemendje injorant

  Andi RrustemiAndi Rrustemi21 ditë më parë
  • Pun shiptari. Oshosh. Shet. Porth. Me shosh

   Toni KolomboToni Kolombo16 ditë më parë
 • Apo dridhesh mo oo injorant

  Andi RrustemiAndi Rrustemi21 ditë më parë
 • Ky osht rrenc i madh dhe perdori Tean per fam

  Andi RrustemiAndi Rrustemi21 ditë më parë
 • O Beart rrenc i madh je po ti ne Tik Tok qdo dit poston dhe merr pare nga Tik Toki mos rrej publikun injorant.

  Andi RrustemiAndi Rrustemi21 ditë më parë
 • kur t'folsh ti m'dridh ... qaq keq qe fol :S

  vet unvet un21 ditë më parë
 • Ta kishe ushtru trurin mamir ish bo karamell😎

  dona 85dona 8521 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂

   Bardha PllanaBardha Pllana17 ditë më parë
  • me mir keshtu se kara karamela Tea nuk do i linte 😂

   L ML M21 ditë më parë
 • O heknja bre qat bombon prej gojes let fol mire se ment naj qiti 😏

  Besa BesaBesa Besa21 ditë më parë
  • @Ikballe Cakolli dicka po valla 🤣🤣🤣

   Besa BesaBesa Besa19 ditë më parë
  • Jo e kish ni kompir te nxeht ne goje🤣🤣

   Ikballe CakolliIkballe Cakolli19 ditë më parë
 • Terminatori foli hahaha

  Durak SelmaniDurak Selmani21 ditë më parë
 • Hahaha kur em kqyr tea em dridh qa ndodhi dridhje saj te rrzoj hahahhah

  Brenda SalihiBrenda Salihi21 ditë më parë
  • A hahah omg sa kam qesh 😂😂

   D. PerryD. Perry18 ditë më parë
  • Akulli djellë so ken kurrë😂

   L ML M21 ditë më parë
 • Beart je shum i mir vazhdo jeten tende vlla hiqu vajzave te shqipris ka vajza nga kosova sa dush

  Hahahaha HahahahaHahahaha Hahahaha21 ditë më parë
  • @Alèxia Alè e vertet eshte qe jemi te bukura sdi qka me ersh e shkruva ashtu po tean e kemi dasht shume e doli ndryshe per ket kam thene me falni un vi gjdo vit ne shqipri ne deti e ndiej veten si ne shtepin time

   Hahahaha HahahahaHahahaha Hahahaha20 ditë më parë
  • Si shqiptaret e si kosovaret jemi nji komb nji gjak e jemi si motra e vllezer🇦🇱❤️🇽🇰e mos baj dallime si gocat 🇦🇱 e 🇽🇰 jemi tbukra si yje😍😍🇦🇱🇽🇰

   Alèxia AlèAlèxia Alè20 ditë më parë
  • Eshte e vertet po qfar beri tea me beartin se tjerat vajza nuk jan si ajo

   Hahahaha HahahahaHahahaha Hahahaha21 ditë më parë
  • E pse ban keshtu ndarjesh ti debil, edhe motren dhe nenen shqiptare i ke. Apo ndoshta ngaqe jan ato te keqija i ben te gjitha te njejte.

   Esli SefajEsli Sefaj21 ditë më parë
  • Vetem se doli Tea buqe sdo me thane se jane tgjitha ashtu kshuqe avash me kto ndarje

   Aries GurlAries Gurl21 ditë më parë
 • Na miti me qet SH-jen

  Engjëll AliuEngjëll Aliu21 ditë më parë
  • 😃😃😃😃

   HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITY20 ditë më parë
 • Shume djali i mire. 👍

  Alketa MicoAlketa Mico21 ditë më parë
 • 😍

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi21 ditë më parë
 • Ski shku me marr pjese ne realityshow tjashtit se aty duhet anglisht me komuniku e ti shqip sdin mu artikulu qaty osht krejt arsyeja mis thuj jo sdashta vet se kerkush nuk e refuzon to hot to handle ose love island,kto plus netflix jepen kjo kallxon cfare fitimi ka aty

  00 0000 0021 ditë më parë
  • @Esli Sefaj thjesht ka zanin e trash edhe flet avsh, nuk kuptohet munesh me than per do tjer qe flasin serbisht ma shum se shqip

   Drift SimulatorDrift Simulator19 ditë më parë
  • @Caka Mirjete Une ju kuptoj dialektin geg se gjyshin e kam nga gjakova por kyt Beartin nuk e kuptoja fare. Une nuk thash eshte budall apo fake, mos me keqkupto. Krejt aty jan skenarat e Olses kjo dihet. Asnje aty nuk eshte i sinqert te gjithe shtiren dhe aktrojn.

   Esli SefajEsli Sefaj20 ditë më parë
  • Po bre se na se ditem a k fol shqip a kinezisht ky bile nuk u ba hor per fam si tjert ata fryren e lan per fam ec more kqyrni senet me ren e mos vlersoni kush o ma i zgjut e kush ma pak se te e fundit nuk jan kan ne gara per intelegjens

   Caka MirjeteCaka Mirjete20 ditë më parë
  • @Caka Mirjete Mos ja fut kot, ku din Bearti me artikulu mir shqip, sido te jen ato te Shqiperis ky gjuhen shqipe duhet me e fol mir se eshte gjuha e vet.

   Esli SefajEsli Sefaj21 ditë më parë
  • Ky shum mir din me artikulu qka i vyn per vete din mir boll a qka din dreqni ata te Shqipenis ky smerret me ta edhe bash mir e ka qe smerret me ta 🧿⭐

   Caka MirjeteCaka Mirjete21 ditë më parë
 • Beart qefin edhe Fitnesin qysh i ndan ti , like wtf lol

  D DD D21 ditë më parë
 • Apot DDDRIDH Tea .

  Arianit BeguArianit Begu21 ditë më parë
  • @L M ishte i ri :) cdo dit qe kalon kupton nje gabim te djeshem dhe thua e mend eh dikur edhe pse ishte dje,,, kjo esht njesoj edhe per Beartin,, Tean nuk esht per te, thjesh i ka pelqy trupi dhe lekt, dicka me dhem pak nga femijet qe rriten jetim, ka nje problem me to ne ven te rrin me mir me urt dhe mos te len nam, ato edhe me zi me pirsin e me budalleqe, ca te tjert me drog, avash o rini pse je jetim nuk dmth se duhet te jesh i pa turpshem dhe te besh cdo budalek, kjo ben mos te themi jan gjynah por jan terbu

   Drift SimulatorDrift Simulator19 ditë më parë
  • Tea e ka merdhi krejt 😂 tash e nxen ajo qe ja knaq shpirtin e jo tja ha shpirtin si Tea fuckuf Tea 🍵 bye bye 😂😂😂

   L ML M21 ditë më parë
 • Mu Tea mdrridh

  Agon MehmetiAgon Mehmeti21 ditë më parë
 • 😀😀😀😀😀

  nikoleta pjetrinikoleta pjetri21 ditë më parë
 • Nje gje spo kuptoj sesi arriten te behen kto lloj personazhesh te famshem Ky djali gjith diten tuj ba fitness papunue Edhe kushtet bajagi

  Dita DitaDita Dita21 ditë më parë
  • Kta i kan render jo mir po perfekt baba vet osht shum i zoti po ky shum djal I mir

   Akssa BegolliAkssa Begolli21 ditë më parë
  • E ka revisten Kosovarja dhe kan perfaqsuesen e agestop te zvicres ne kosove e shqiperi

   02 Ja02 Ja21 ditë më parë
 • Shum I shumtum esht ky Bearti gjith pasurin e botes me mkish dhen un sisha lidh me kte si robot me duket 😂😂😂😂

  Ioana IoanaIoana Ioana21 ditë më parë
  • I ke rënë pikës✌

   AlbinaAlbina19 ditë më parë
  • @ajla pse ca po duket ky ty ni yll ollivudi ti ndoshta eke ne enderr te kesh nje te dashur si ky. Mua personalish sme pelqe po fare te kem nje te dashur ti ket vetullat me te holla se tmiat ti me sa duket se paske per gje mjafton te ket nje mjet te mir dhe mjafton per ty do te thot jemi me karaktere te ndrryshe .

   Ioana IoanaIoana Ioana20 ditë më parë
  • Me ket ske shans me u lidh

   ajlaajla20 ditë më parë
  • Cili esht tipi ideal per ty

   UnkwnownUnkwnown21 ditë më parë
  • Idem

   Rudina HavariRudina Havari21 ditë më parë
 • Je ma imir veq vazhdo .Nese do te arritshe ne kulmin e suksesi duhet te jesh vetja ktu se veq vazhdo me nendje e shendo qe eke respek Boosi .

  Shukrie GashiShukrie Gashi21 ditë më parë
 • Aman ca na duhet surrati i ktij ? Tea te paktwn esht e zgjuar ky trap fare

  Alba XhekaAlba Xheka21 ditë më parë
  • Sikur robote

   Gane KrasniqiGane Krasniqi15 ditë më parë
  • @Caka Mirjete 👏👏

   Linda LLinda L21 ditë më parë
  • Kush e ka e lan e kan se dim na ama qee jav murr prej dore krejtev edhe mat zgjuten e dim e bajti do dit e gjujti apet ju tha merrne nese ka met naj sen e to hahsha

   Caka MirjeteCaka Mirjete21 ditë më parë
  • @bella hadiddd ku po e di ti qe kush e la ken?

   M. K.M. K.21 ditë më parë
  • Trap trap por jau kapi femren nga duart dhe e la kur deshi

   bella hadidddbella hadiddd21 ditë më parë
 • edhe mu tmkish kqyr Tea tu i bo gojore fort mkish dridh se per qato e ka ftyren hahaha shnet bro mos u dashuro nkurva ✌

  Besart MorinaBesart Morina21 ditë më parë
 • Jam kuroz ku i gjejn gjith kto lek mor aman

  Tirona bluTirona blu21 ditë më parë
  • @Tirona blu shet Turpin online

   Goca ShqipetareGoca Shqipetare17 ditë më parë
  • Tirona blu e se i ke majt pishtarin ti ene e ke pa ca ka bo

   private privateprivate private20 ditë më parë
  • @private private po ai 22 vjec ku i gjeti ai ska punu i dit ne jet vet pervecse ka heq vetllat

   Tirona bluTirona blu20 ditë më parë
  • Tirona blu Amon ku i gjeten thot se kan emigru me koh qe nfillime dhe i vun leket

   private privateprivate private20 ditë më parë
  • @Ylli Behluli ju po hahahaha ta hani pa dal ju per at pun

   Tirona bluTirona blu20 ditë më parë
 • Beart COCAINA

  BIG ALBANIABIG ALBANIA21 ditë më parë
  • Daun Albania mos ja ke bler ti si fol me Aijr vetem nëse tea ja ka perlyer qa ben bën për veten iku dhe Tea bye bye🖐️

   L ML M21 ditë më parë
 • Si loqk shum mir

  Monica RMonica R21 ditë më parë
ALworld