Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

14 Shk 2021
829 074 Shikime

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► instagram.com/endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► instagram.com/stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

  GENAGENA16 ditë më parë
  • @ANIANI a

   Eva1917Eva19178 ditë më parë
  • Super kenge

   Dhurata GrecaDhurata Greca16 ditë më parë
  • Suksese !!! Super kenge ❤️

   Vilma Duro KafexhiuVilma Duro Kafexhiu16 ditë më parë
  • Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

   ANIANIANIANI16 ditë më parë
 • Numer 1 bravo e madhe ju lumte goja bashkpunim super 🎵🎧💃💃💃💃💃

  Albana bonoAlbana bonoDitë më parë
 • Bravo shume bukur tre korcaret

  Viovan CiciViovan CiciDitë më parë
 • Brava jeni më të mirët🌹❤️💓💚🌻🌼🌸💐🌷🌹🥀🏵️💞

  Nikoleta BuziNikoleta Buzi2 ditë më parë
 • yza munteanuyza munteanu2 ditë më parë
 • uauuu muzik e fort qekjo

  gjakov - prizrengjakov - prizren2 ditë më parë
 • mos te kishte tekst shqip do me dukej si keng serbe apo boshnjake po prap se prap shum keng e bukur

  ilir petroilir petro2 ditë më parë
 • Respekt per qef 👏👏👏👏

  Armando MukaArmando Muka2 ditë më parë
 • Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻

  viktoriaramaviktoriarama3 ditë më parë
 • Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰

  mirela aliajmirela aliaj5 ditë më parë
 • Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese

  Xhina MemushajXhina Memushaj5 ditë më parë
 • O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja

  Suzana GjiniSuzana Gjini6 ditë më parë
 • Ju kendoft zemra shum bukur artista

  Rigels LukeRigels Luke6 ditë më parë
 • So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Selçuk TürkmenSelçuk Türkmen6 ditë më parë
 • Brravo korca👏👏👏👌👌👌

  Valbona HysejanValbona Hysejan6 ditë më parë
 • Super kenge videoclip yll fare

  Valbona LlullaValbona Llulla6 ditë më parë
 • Sa like shkojn per zeshkanet 👇

  Aj babaAj baba6 ditë më parë
 • Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.

  word englishword english7 ditë më parë
 • Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.

  Sami PeciSami Peci8 ditë më parë
 • Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

  seeni gztyseeni gzty8 ditë më parë
 • ❤️❤️💋💋💋💋

  Edita GegicEdita Gegic8 ditë më parë
 • Bellissimo

  Brixhilda NovalliBrixhilda Novalli9 ditë më parë
  • Ku eshte ky vend?

   seeni gztyseeni gzty8 ditë më parë
 • 👍❤🇦🇱🇽🇰👍

  mitro Kosovamitro Kosova9 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👏👏

  Fatosi RedxhaFatosi Redxha9 ditë më parë
 • Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏

  Elton VloreElton Vlore9 ditë më parë
 • 3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!

  Alban KokaAlban Koka9 ditë më parë
 • ⭐⭐⭐

  luiza caniluiza cani9 ditë më parë
 • 🌷

  Ela CelikuEla Celiku9 ditë më parë
 • Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem

  Lamprini VankoLamprini Vanko10 ditë më parë
 • 👑KORÇA👑

  sildian zylollarisildian zylollari10 ditë më parë
 • Gena vdes per bionde😁

  Besa BesaBesa Besa10 ditë më parë
 • Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

  soiung toiuesoiung toiue10 ditë më parë
 • Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super

  Samira HoxhaSamira Hoxha10 ditë më parë
  • Ne klipin tjeter... 👍😍

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official10 ditë më parë
 • Super..ju kendofte zemra..

  angela angelangela angel10 ditë më parë
  • complimenti ragazzi

   soiung toiuesoiung toiue10 ditë më parë
 • Bravo Gena

  Driton BajrajDriton Bajraj11 ditë më parë
 • Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍

  simin siminsimin simin11 ditë më parë
  • @Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷

   simin siminsimin simin6 ditë më parë
  • 🇦🇱🤜🤛

   Albaboy KingAlbaboy King6 ditë më parë
 • Ku eshte ky vend?

  Tirana 2001Tirana 200111 ditë më parë
 • Gena super, man in red...!!!

  Ridvana SinaRidvana Sina11 ditë më parë
 • Super ! nje bigap !!

  Frida bibaFrida biba11 ditë më parë
 • Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...

  Spiro RokoSpiro Roko11 ditë më parë
 • Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak

  Melissa RivaMelissa Riva11 ditë më parë
  • Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

   Melissa RivaMelissa Riva8 ditë më parë
  • @Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official10 ditë më parë
  • @Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️

   Melissa RivaMelissa Riva10 ditë më parë
  • Beni qejf edhe pak...😍😂

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official10 ditë më parë
 • Bravo djema

  Fatmir CallmoriFatmir Callmori11 ditë më parë
 • Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓

  Eva RriskaEva Rriska11 ditë më parë
 • Super kenge 👏

  xhemal bokaxhemal boka11 ditë më parë
 • Super kenge 👏

  xhemal bokaxhemal boka11 ditë më parë
 • 👍👌

  Wolfgang LiedtkeWolfgang Liedtke11 ditë më parë
 • na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss

  Dorina RinaDorina Rina11 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

  Merita AsllanajMerita Asllanaj11 ditë më parë
 • complimenti ragazzi

  Elena SubashiElena Subashi12 ditë më parë
 • Super

  Shqiponja DervishajShqiponja Dervishaj12 ditë më parë
 • Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  Rock girlRock girl12 ditë më parë
  • Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire

   Bylis For everBylis For ever8 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa12 ditë më parë
  • 😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

   Rock girlRock girl12 ditë më parë
 • Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁

  Eliada BeluliEliada Beluli12 ditë më parë
 • Gena je njish per zotin bravo

  Astrit RuciAstrit Ruci12 ditë më parë
 • Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂

  Niko 3600Niko 360012 ditë më parë
  • Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!

   Kevi TiraneKevi Tirane11 ditë më parë
 • Tre zera te kombinuar shume bukur bravo

  Albino Antonio CazzatoAlbino Antonio Cazzato12 ditë më parë
 • Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...

  Teuta VezuliTeuta Vezuli12 ditë më parë
 • Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗

  Kadrie SejdiKadrie Sejdi12 ditë më parë
 • Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda

  Genc Torba TorbaGenc Torba Torba12 ditë më parë
 • Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹

  SoleilSoleil12 ditë më parë
 • Hajdeee hajdeee 💙💛🖤

  Pastor BiLaLiPastor BiLaLi12 ditë më parë
 • Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur

  BlossxomBlossxom13 ditë më parë
 • Gena gjithmon fantastik

  S KS K13 ditë më parë
 • Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz13 ditë më parë
 • Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

  Ledjana PrengaLedjana Prenga13 ditë më parë
 • Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪

  qopoy dnonqopoy dnon13 ditë më parë
  • E keni qelbur flamurin e Suedise 😂😂😂😂

   Albanian OrthodoxAlbanian Orthodox4 ditë më parë
  • Copy paste koment 😋😅

   Marius DuleMarius Dule7 ditë më parë
 • 😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

  Flurije KukalajFlurije Kukalaj13 ditë më parë
 • Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍

  Elo naElo na13 ditë më parë
  • alworld.info/plus/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw

   qopoy dnonqopoy dnon13 ditë më parë
 • Sh e bukur

  Lejla MansakuLejla Mansaku13 ditë më parë
 • Shume bukur qe te tre ju lumt goja

  Fato VeliuFato Veliu13 ditë më parë
 • 👏👏

  Majola LazeriMajola Lazeri13 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa13 ditë më parë
 • Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa13 ditë më parë
 • Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa13 ditë më parë
  • 1💎💎💙💙💚💚❤❤

   Enejda XhatufaEnejda Xhatufa13 ditë më parë
 • Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉

  olioliolioli13 ditë më parë
 • SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE

  Selime BylykuSelime Bylyku13 ditë më parë
 • Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️

  Marjana DidiMarjana Didi13 ditë më parë
 • Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  A AA A13 ditë më parë
 • Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur

  Sofia ChamzallariSofia Chamzallari13 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  Saadet MaviliSaadet Mavili13 ditë më parë
 • Suksese Suksese...👏👏👏👏👏

  Flutr O.Flutr O.14 ditë më parë
 • Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗

  josi Osmanijosi Osmani14 ditë më parë
 • Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot

  Best Sisters ForeverBest Sisters Forever14 ditë më parë
 • Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit

  Best Sisters ForeverBest Sisters Forever14 ditë më parë
 • Super kenge na kenaqet

  Lindita CianciLindita Cianci14 ditë më parë
 • bravo me ju krenohet Korca

  Landa PLanda P14 ditë më parë
 • Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️

  Kadrie SejdiKadrie Sejdi14 ditë më parë
 • Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip

  Bad girls for l1feBad girls for l1fe14 ditë më parë
  • @Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓

   Bad girls for l1feBad girls for l1fe14 ditë më parë
  • Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official14 ditë më parë
 • Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘

  Tefta DedejTefta Dedej14 ditë më parë
 • Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️

  Sara GlassSara Glass14 ditë më parë
 • Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻

  linda bletalinda bleta14 ditë më parë
 • Super 👍

  Qamil IsufajQamil Isufaj14 ditë më parë
 • Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura

  Silvana AbdiajSilvana Abdiaj14 ditë më parë
 • 😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️

  MigenaMigena14 ditë më parë
  • Te doli emri a😂❤🤪

   Sandra SandraSandra Sandra11 ditë më parë
 • PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤

  Zoja S.Zoja S.14 ditë më parë
 • Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni

  Vjollca TafajVjollca Tafaj14 ditë më parë
 • Ku esht ber videoklip?

  Vio VioVio Vio14 ditë më parë
 • Yje jeni zemra ju kendofte gjithmone 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Marjeta BarjaMarjeta Barja14 ditë më parë
 • Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

  ELTON DemiriELTON Demiri14 ditë më parë
 • Po po e pa parë yll kënga ..

  ELTON DemiriELTON Demiri14 ditë më parë
ALworld